cica háziállat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zotya

Zöldfülű
2019. 04. 06.
197
1 295
21
60
V4 karakter
kovacs karoly zoltan
LV karakter
bella bowers
igen CSATAHAJÓ! imádnám a macskákat ha bejönnének, nem akarok kutyát a seemtan már mert már volt, de ha az intimben lenne egy cic akkor jó lenne nagyon
LT8LeTliSICChOjaQpr2Uw.png
 

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
Lenne egy javaslatom: kutyások a macskások ellen háború, amelyik fél győz a követeléseiket megvalósítják.
 

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
Drága jó istenem, szerinted a veszekedés és a vita ugyan az??


Ha ennyire akarjátok tőlem legyen macska, csak azért mert én nem szeretném nem kell nekem esni és fenyegetni privátban hogy elvágjátok a torkom.

Budapesten lakok, pesten kutyát is nehéz sétáltatni nemhogy macskát. Szerencsére Budán sok a zöld terület.


Nekem azt mondták, hogy ez a játék a realizmusra törekszik
Már elnézést, írt valaki neked hasonlót privátban?
Azért a ló túl oldalára ne essünk át haló, ez még mindig csak egy ötlet! Én csak a véleményeddel nem értettem egyet, mert ha nem akarsz macskát csak ne vegyél, ennyire egyszerű, de miért szopatnád meg azokat akik viszont szeretnének macskát? Nyilván a vezetőségen múlik majd, de azért nagyban hozzájárul a játékosok véleménye is. Viszont azt nem értem ha volna rá lehetőség (márpedig fix hogy van), és nem is kötelező megvennie a kutyásoknak a cicust, akkor miért kell lehurrogni az ötletet?

Egyébként: Az ötlet írójának és a GlobModnak igaza van, ne csináljunk a topicból "szarkupacot" ! Az ötlet megvalósítása a lényeg, nem az hogy úgy elszórakozzunk mint a '21-es topicban.. Ott már a "hópárduc, zsiráf, akváriumban halak" ötletek jöttek fel amik na.. faszságok! Itt ne szaladjon már el az ötlet baromkodásba és poénkodásba.

A béke és az erő legyen veletek♥
 

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
de miért szopatnád meg azokat akik viszont szeretnének macskát?
Jó legyenek felőlem, de akkor ne legyenek úgy beállítva mint a kutyák, ne tudjanak támadni meg megvédeni bárkitől is és sétáltatni se lehessen őket. Legyenek a lakásokon belül, berendezhetős ingatlanban fekhelyet is lehetne berakni vagy az utazós táskában lehessen kocsiban vinni vagy kézben. Kelljen etetni őket lehessen velük foglalkozni pl. simogatás, cirógatás, ölbe rakás.
 
  • Tetszik
Reactions: xabea

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
Jó legyenek felőlem, de akkor ne legyenek úgy beállítva mint a kutyák, ne tudjanak támadni meg megvédeni bárkitől is és sétáltatni se lehessen őket. Legyenek a lakásokon belül, berendezhetős ingatlanban fekhelyet is lehetne berakni vagy az utazós táskában lehessen kocsiban vinni vagy kézben. Kelljen etetni őket lehessen velük foglalkozni pl. simogatás, cirógatás, ölbe rakás.
Na, ott az ötlet, például a Keresztapa macskás jelenetét már meg lehetne valósítani ilyen scripttel.
Az hogy megvédeni ne tudjon az oké, nyilván nem fog neki ugrani a macska senkinek aki téged megtámad. A többibe nem kötök bele, már így is elég nagyot léptél előre a röghöz kötött véleményed után.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
  • Szomorú
Reactions: xabea és Kökény

robeeZ

Zöldfülű
Támogató
2019. 02. 09.
207
950
22
Sóskút ?
V4 karakter
💰 Leo Longpré 💰
LV karakter
Sal_Bail
V2 karakter
❌
Ha sétáltatni nem is, de a házba, a berendezős menü pp-s fülébe lehetne rakni macskát. Megveszed a házba mint a széfet, és ott sétálgat majd a házon belül. Lehetne simogatni ugyan úgy mint a kutyát, akkor spawnol le, ha valaki bemegy az intibe. - Az még fontos lenne, hogy tudja telefosni a lakást, amit a gazdi takaríthat! Ha valakinél elszaporodik a macskaszar, akkor lépjen fel rosszullét annál aki belép az intibe. Ez eredményezhetné a takarító cégek megjelenését.
Egyébként, komolyra fordítva a szót, nem igazán lenne haszna, még annyira sem lenne használható egy random kialakuló RP szituban, mint egy kutya. A kutyát sem használja senki. A macskát sem fogja használni a kutya sem. Szerintem felesleges. (Páran persze vannak, akik 1-1 rpt nyomnak a kutyukkal, meg K9-es kutyának nagyon faja, bár még akcióban nem láttam, mert elég nehezen kivitelezhető a script, illetve a játék kora miatt normálisan. Egy kis átdolgozással, hogy pl. ne megölje a kutya azt akire ráuszítod, hanem csak elkapja és a földre teperje, már jobban használható lenne, véleményem szerint. Meg ha kicsit messzebbről (40-50 méter) ráuszítható lenne bárkire a kutya, az nagyot menne.)
De ha van rá kapacitása a szervernek, (biztosan sokan vásárolnának PP-ért cicust) akkor legyen. Különösebb ok, azon kívül, hogy nem fogja senki sem használni és esetleg fpst eszik, nincs ellene. Ha már bekerülne, lehessen sétáltatni is, igen.
maxresdefault.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Swend

Barangoló
Támogató
2023. 02. 21.
95
49
20
Szekszárd
V4 karakter
Cedric Jaques
LV karakter
❌
V2 karakter
Secret.
Személy szerint támogatom. Nagyon nehezen kivitelezhetőnek kétlem mivel a kutyák is már bent vannak, sokban ez sem különbözne. FPS szempontból kétlem, hogy sok vizet zavarna mivel ahogy a kutyák sincsenek minden sarkon, ezek sem lennének és nem ez a legfőbb probléma ami az FPS-t elveszi. Viszont inkább egy ráncfelvarrás férne rá a kutyákra akár, lehet ennek következményében többen is használnák.
 
  • Tetszik
Reactions: Koiii és robeeZ

tommenxd

2+2=5
2019. 01. 10.
950
3 559
17
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
V2 karakter
Pintér Vince
Egyébként: Az ötlet írójának és a GlobModnak igaza van, ne csináljunk a topicból "szarkupacot" ! Az ötlet megvalósítása a lényeg, nem az hogy úgy elszórakozzunk mint a '21-es topicban.. Ott már a "hópárduc, zsiráf, akváriumban halak" ötletek jöttek fel amik na.. faszságok! Itt ne szaladjon már el az ötlet baromkodásba és poénkodásba.

Pedig mertem remélni, hogy az egész topic egy shitpost. Mármint, egy kezemen meg tudnám számolni, hány komolyan vehető hozzászólás érkezett. Nekem mindegy, de teljesen redundánsnak tartom, hogy a macskákhoz scripti háttér készüljön, mert funkciójuk nem lenne.
 

Doki

Modern Verne
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 314
4 057
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Magából az ötletből is csak az jön le hogy a FUN miatt lett megnyitva, ha a szerver vezetősége úgy gondolja hogy az amúgy is alig használt kutyákon kívül más házikedvenceket is akar behozni akkor megteszi.

Ezt pedig zárom megelőzve a kibontakozó 3. kutyacica világháborút és a kifejezetten "építőjellegű és hasznos" hozzászólásokat.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.