cica háziállat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
Baszki, hát miért akkora probléma részedről (és mindenki részéről) hogy bekerülne az amúgyis több fajta kutya mellé egy macska? Nonszensz
Mert vannak ennél nagyobb problémák is amik nincsenek kiküszöbölve, és látom erre az ötletre több vevő van pár óra alatt mint szerepjátékra eddig összesen volt.
 

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
993
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
Barátnőm megőrülne érte ha lehetne. Azt is mondta ha valaki megölné vagy csak megpróbálná megölni a cicáját a játékban akkor azt (IG) megkínozná és megölné akkor is ha kitiltják emiatt 🥶😁😅 {SPOILER}
 

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
Mert vannak ennél nagyobb problémák is amik nincsenek kiküszöbölve, és látom erre az ötletre több vevő van pár óra alatt mint szerepjátékra eddig összesen volt.
Tudod hogy ez kb mekkora meló? Egy cigi szünettel együtt maximum 10-15 perc.
Letöltöd a macskát, berakod a mappába ahol a Pet-ek vannak, a háziállat listájához hozzáadod a macskát a scriptben, adsz neki értéket (amiért megvásárolható), és nagyjából ennyi. Nyílván kihagytam pár lépést, nem mostanában csináltam hasonlót xd
Edit: Azt sem tudom hogy hogy van felépítve a script, szóval lehet ettől picit bonyolultabb, de akkor sem tart tovább 15 percnél az egész.
 
  • Vicces
Reactions: aKormos

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
ha valaki megölné vagy csak megpróbálná megölni a cicáját a játékban akkor azt megkínozná és megölné akkor is ha kitiltják emiatt 🥶😁😅
Fantasztikus, least insane cat lover.

de akkor sem tart tovább 15 percnél az egész.
Jó de ehhez mi köze van annak, hogy felesleges? Bekerülhet de a kutyák akkor kergessék meg őket vagy valami.
 

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
Bruh.. Elengedtem, no offense de lehetetlen téged rávenni egy picit is hogy átgondold mennyi kutya van, és az ég világon SENKIT sem zavarna ha bekerülne EGY macska.
Ahelyett hogy azt mondanád: "Hmm.. Végülis ki a faszt zavarna?" inkább problémázol rajta.
Nem a véleményedet akarom Nem támogatom-ról Támogatomra átváltoztatni, csak ez a "NO MACSKA" hozzáállás annyira faszság (bocs de az).
 
  • Tetszik
Reactions: regoci és Dotty
2019. 01. 10.
63
86
Az egyetlen akit le :mad: emojiznak az én vagyok, mert a macskásak nem bírnak elfogadni bármilyen kritikát velük szemben.

Én meg mondom hogy utcán nem látok ilyet. Az, hogy youtubeon van hogy valaki feltölti az megint más és eléggé azt támasztja alá, ha youtuberól kell bizonygatni, hogy senki se sétáltat macskát.

Továbbra is teljes mértékben haszontalannak és feleslegesnek találom az ötletet, kifejezetten ellenzem.
minek ELLENEZNI mikor lehet TÁMOGATNI csak mert te nem birod a 🐈cicusokat
🐈‍⬛ az nem azt jelenti , hogy akkor már ne is legyen.. 😒🙄
 
Utoljára szerkesztve:

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
Azért van ez a topic, hogy vitázzunk.
Veled felesleges vitázni ezen, hiszen úgysem vagy hajlandó belátni hogy senkit sem zavarna, nem is volna akkora meló megcsinálni, még ha egy kis pluszt hozzáírnak a macskákhoz (pl. a kutya meg a macska ha közel van egymáshoz az egyik ugat, a másik hisszeg, vagy valami extrábbat akár).
Beléptél egy "macskát a szerverre" topichoz, olyan indokkal hogy minden létező indokot megfogj és bedobj ide azért hogy ne legyen macska.
Sokaknak örömet okozna szerintem (nekem biztos, mert macskát szívesen vásárolnék PET-nek), neked nem, de nem kell megvenned a macskát, lennének páran akiknek van, aztán csókolom, neked mi bajod származna ebből? Úgy gondolom semmi.
 
  • Tetszik
Reactions: Az atya

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
324
982
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Én meg mondom hogy utcán nem látok ilyet. Az, hogy youtubeon van hogy valaki feltölti az megint más és eléggé azt támasztja alá, ha youtuberól kell bizonygatni, hogy senki se sétáltat macskát.

Továbbra is teljes mértékben haszontalannak és feleslegesnek találom az ötletet, kifejezetten ellenzem.

Kétlem hogy valóban Budapesten laksz, ha nem láttál még ilyet élőben. Elmondom neked, hogy én még vadászgörényt sétáltató embereket is szoktam látni.

Van a szerveren jópár olyan dolog, amit én személy szerint haszontalannak tartok, de sokaknak pedig nagyon is hasznos. Szóval, amondó vagyok, hogy össze kell hasonlítani az arányokat. Amennyiben jól látom, eddig te vagy az egyetlen aki ezt az ártatlan dolgot ellenzi. (Ami amúgy plusz bevételt hozna a szervernek, mert csak PP-ből lehet ilyeneket venni.)
 

mira

Barangoló
2023. 01. 03.
85
369
V4 karakter
zuri.banks
A kutyusokat is rettentő kevesen használják ki, nem gondolnám, hogy ez a kezdeti lelkesedés után -ha bejönnének a macskák- máshogy alakulna.
A legtöbb cicus nem házőrzőként és testőrként funkciónál a való életben sem, így ez kissé nonszensz lenne tekintve, hogy a legtöbb balhé már fegyverekkel kézenfogva megy végbe.

Ezenkívül biztosan aranyosra sikerülnének, illetve jópofa lenne ez a cicázósdi, de abszolút nélkülözhető.
 

Rizzo

𝙈𝙞 𝙢𝙖𝙣𝙘𝙝𝙞
2021. 06. 20.
332
1 096
20
Mogyoród
twitter.com
V4 karakter
Moses Richardson
LV karakter
Akel Tekin
Kezd pár hozzászólás túlzásba esni.
Olyan hozzászólásokat hanyagoljuk, amiben egy értelmes mondatot nem tudunk megfogalmazni, és hülyeségekkel bombázzuk szét az ötletet, gondolok itt a gépfegyverrel lövöldöző macskára, és társaira.

Ha ezt nem sikerül tartani, kénytelenek leszünk zárni a topicot, a trollkodó hozzászólókat pedig szankcionálni.
Kérlek ehhez tartsátok magatokat.
 

Értöd

Barangoló
2019. 02. 21.
85
85
V4 karakter
Ryan R Tomasso
Nem látok rá sok esélyt. 2021-ben nem támogattam, de most nagyon adnám.
 

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
jól meg lehetsz keseredve ha szerinted veszekedésre van az ötlet topic
Drága jó istenem, szerinted a veszekedés és a vita ugyan az??

Veled felesleges vitázni ezen, hiszen úgysem vagy hajlandó belátni hogy senkit sem zavarna, nem is volna akkora meló megcsinálni, még ha egy kis pluszt hozzáírnak a macskákhoz (pl. a kutya meg a macska ha közel van egymáshoz az egyik ugat, a másik hisszeg, vagy valami extrábbat akár).
Beléptél egy "macskát a szerverre" topichoz, olyan indokkal hogy minden létező indokot megfogj és bedobj ide azért hogy ne legyen macska.
Sokaknak örömet okozna szerintem (nekem biztos, mert macskát szívesen vásárolnék PET-nek), neked nem, de nem kell megvenned a macskát, lennének páran akiknek van, aztán csókolom, neked mi bajod származna ebből? Úgy gondolom semmi.
Ha ennyire akarjátok tőlem legyen macska, csak azért mert én nem szeretném nem kell nekem esni és fenyegetni privátban hogy elvágjátok a torkom.
Kétlem hogy valóban Budapesten laksz
Budapesten lakok, pesten kutyát is nehéz sétáltatni nemhogy macskát. Szerencsére Budán sok a zöld terület.

jó de ez még mindig egy játék
Nekem azt mondták, hogy ez a játék a realizmusra törekszik
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.