cica háziállat

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

leviiiii

fumo friday
2020. 05. 24.
756
3 879
Mosonmagyaróvár
V4 karakter
selita vidini
LV karakter
cino tani
V2 karakter
krisztián lovász
Sziasztok. Az a remek ötletem támadt, hogy lehessen kutyák mellet cicákat tartani.
A cicák többsége, amúgy is aggresszív szóval jó házőrzők, meg nagyon cukik meg miáú meg ilyenek.
Köszönöm előre is a reakciókat heló
eefrg.jpg
 

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
Kutyákat se használja senki minek macska akkor?
Lehet hogy a szerver többsége macskás, és ezért nem vesz kutyát háziállatként.
Viccet félretéve, én pl. pont ezért nem vettem háziállatot, mert a macskák jobbak mint a kutyák. Nem hinném hogy akkora nehézséget okozna berakni +1 háziállatot ami éppen nem kutya hanem egy macska.
Legyen meg az opció, én úgy gondolom.
 

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
mert a macskák jobbak mint a kutyák.
Ez egyrészt szubjektív, másrészt egy macskának mi haszna lenne? Láttál már macskát sétáltató embert az utcán? Mert én nem, és mi van akkor ha egy kutya találkozik egy macskával ig megkergeti?
 

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
Ez egyrészt szubjektív, másrészt egy macskának mi haszna lenne? Láttál már macskát sétáltató embert az utcán? Mert én nem, és mi van akkor ha egy kutya találkozik egy macskával ig megkergeti?
Bizony bizony, szubjektív. Az én személyes véleményem az hogy a macskák jobbak mint a kutyák (lehet :mad: emojizni a kommentet, stb. de ez az én véleményem ha nem tetszik nyeld le a békát). Ha valaki azt mondja hogy a kutyák jobbak, akkor szerinte a kutyák a jobbak, az az ő véleménye, nem érdekel. Részemről hatalmas up lenne ha macskát lehetne tartani háziállatként!
Vannak akik macskát sétáltatnak egyébként, keress rá youtubeon, rengeteget fogsz találni ( https://www.youtube.com/results?search_query=walking+my+cat+in+public ).
 

Kökény

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 29.
245
544
23
Budapest
V4 karakter
🇨🇴 Ferran Gaviria 🇨🇴
LV karakter
🇲🇽Kreso Kamarena🇲🇽
V2 karakter
Ferran Gaviria
Bizony bizony, szubjektív. Az én személyes véleményem az hogy a macskák jobbak mint a kutyák (lehet :mad: emojizni a kommentet, stb. de ez az én véleményem ha nem tetszik nyeld le a békát).
Az egyetlen akit le :mad: emojiznak az én vagyok, mert a macskásak nem bírnak elfogadni bármilyen kritikát velük szemben.
Vannak akik macskát sétáltatnak egyébként, keress rá youtubeon, rengeteget fogsz találni ( https://www.youtube.com/results?search_query=walking+my+cat+in+public ).
Én meg mondom hogy utcán nem látok ilyet. Az, hogy youtubeon van hogy valaki feltölti az megint más és eléggé azt támasztja alá, ha youtuberól kell bizonygatni, hogy senki se sétáltat macskát.

Továbbra is teljes mértékben haszontalannak és feleslegesnek találom az ötletet, kifejezetten ellenzem.
 

bederitoo

Barangoló
Támogató
2023. 06. 21.
128
80
26
V4 karakter
Bederito Soldado
Az egyetlen akit le :mad: emojiznak az én vagyok, mert a macskásak nem bírnak elfogadni bármilyen kritikát velük szemben.

Én meg mondom hogy utcán nem látok ilyet. Az, hogy youtubeon van hogy valaki feltölti az megint más és eléggé azt támasztja alá, ha youtuberól kell bizonygatni, hogy senki se sétáltat macskát.

Továbbra is teljes mértékben haszontalannak és feleslegesnek találom az ötletet, kifejezetten ellenzem.
Sajnálom hogy belőled ilyen mértékű harag(?) fakad a macskák felé.. Én elküldtem neked a legegyszerűbb módon a bizonyítékot hogy igenis vannak akik macskákat sétáltatnak. Bocs hogy nemtudok farzsebből előrántani egy képet arról hogy valaki macskát sétáltat az utcán. Bizony vannak ilyenek, és ezzel én a kis vitánkat lezártnak tekintem. Feleslegesnek tartom hogy egy ilyen aranyos, kedves ötlet alatt arról vitázzunk hogy kutyásak nem támogatják, macskásak támogatják az ötletet..
Baszki, hát miért akkora probléma részedről (és mindenki részéről) hogy bekerülne az amúgyis több fajta kutya mellé egy macska? Nonszensz
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.