Balázs - Antoon

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 618
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Balázs

Panaszra tett moderátor neve:
Antoon

Panasz oka:
Visszaélés, önkényesség, megalázási szándék
Lekezelő stílus
Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
https://forum.see-game.com/threads/kyo-masaji-takai-miyagawa-x-antoon-kuznetsov-sgh-marcii.397033/

Egyéb megjegyzés:
Először: Semmi közöm a belinkelt játékos PK-hoz, csak pont rákattintottam és láttam amit láttam. Gondoltam már csak szólok róla, hátha nem jutott el ez a mostani jelenség oda ahova kellett volna már.

A fórum moderátor jelentkezéseknél mindenki nagyon szépen ki tudja fejteni, h mi a moderátorok feladata és mi az az értékrend amit neki képviselnie kell. Ennek ellenére Antoon esetében ez kicsit máshogy van átültetve a gyakorlatba.
Játékos panasz érkezik rá, amire végső válaszként megbosszulja a panasz nyitását és kirakja innen az egyik embert. Keresve valami kamu indokot a banjára.
Lehet ezt annak nevezni, h te csak a moderátori feladataidat láttad el lelkiismeretesen, de ezeket akárhogy nézi az ember, nem lehet benne látni a felhasználók jó irányba terelését, csak azt, hogy te mint moderátor 1/1 lehordod azt a személyt aki veled szemben próbálja elmagyarázni, hogy miért van igaza. Oké, hogy úgy látod, hogy neked van igazad, de azt mondd már el úgy a játékosnak meg az adminnak (ő is elfogult volt eléggé, de most nem nyitnék ezért további panaszokat, úgyis lesz olyan ember aki ezt olvassa és gondolom majd felülvizsgálják az ő részéről is) hogy ne sértsd meg vele azt sem aki nem ért veled egyet..

Voltam fórum moderátor kicsit huzamosabb ideig én is, de ez a romlott hozzáállás eddig nem volt része a dolognak, vagy csak én nem vettem észre. És egyáltalán nem erre a tipikus "moderátor vagy akkor mutass példát" dologra vagyok kiakadva, hanem arra, hogy itt most a moderátor moderálására lenne szükség, de ezek szerint ez így részedről rendben van.

Megalázás alatt pedig nem csak a stílusodat, hanem a játékos kioffolása után kirakott trófeádat értem. Ez rendben van? 😐
image.png

Lehet, h a játékos akit gondolom kitiltottál nem nyitna ebben az ügyben PK-t, de nem kéne ezeket eltűrni..

* A panasz tárgyát adó egyik dolog azóta törölve lett
image.png
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
627
1 941
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Erőteljesen gondolkodtam azon, hogy írjak-e. Alapvetően nem térnék ki arra, hogy miért érdekes az, hogy pont Te nyitod meg a panaszt, de minden másra megpróbálok a lehető legkorrektebben, és legemberségesebben választ adni mindazok ellenére, hogy a dolgok nagy része amit leírtál, szimplán alaptalan, legalább is én annak gondolom.

Antoon esetében ez kicsit máshogy van átültetve a gyakorlatba.
Az, hogy az emberből kiprovokálnak egy ilyet (mert igen, van olyan, hogy ez megtörténik, és te is pontosan tisztában vagy egy ilyennek a körülményeivel és velejáróival) és az utolsó sorokban írok olyat, amiben nyilván van fogás, az egyértelműen annak tudható be, hogy másképp igazság szerint nem tudtam reagálni, szó nélkül pedig egészen biztosan nem hagyok egy olyan kommentet.

Gondoltam már csak szólok róla, hátha nem jutott el ez a mostani jelenség oda ahova kellett volna már.
Díjazom a lelkiismeretességed, de megelőztelek, ugyanis én magam szóltam Bazsinak a kommentek miatt, úgyhogy ne aggódj, mert időben eljutott oda, ahova el kellett neki. Csak hogy tudd, még aznap este beszéltünk róla pár szót, de nem zártuk le, folyamatban van a végkimenetel.

Keresve valami kamu indokot a banjára.
Ha annyira kamu lett volna az indok Bazsi nem bírálja felül, és ad neki egy permát.

de ezeket akárhogy nézi az ember, nem lehet benne látni a felhasználók jó irányba terelését, csak azt, hogy te mint moderátor 1/1 lehordod azt a személyt aki veled szemben próbálja elmagyarázni, hogy miért van igaza.
Pont, hogy én lettem lehordva, és olyanok lettek hozzám vágva amik szintúgy teljesen nevetséges, és valótlan dolgok.

Megalázás alatt pedig nem csak a stílusodat, hanem a játékos kioffolása után kirakott trófeádat értem. Ez rendben van? 😐
Nincs megjelölve az, hogy ki írta, és az sem, hogy hova írta, így ez lehet bármi. Kérlek ne próbáld már meg a világ összes bűnét rám verni, mert itt az égvilágon itt senki nem lett megalázva, csakis én, nem beszélve erről a pkról.

Összességében: Egyértelműen vállalni fogom az ottani kommentemért a következményeket, de leszögezném, hogy kötve hiszem azt, hogy ezt bárki is ennél jobban le tudta volna reagálni.
 
Utoljára szerkesztve:

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Sziasztok!
Először is szögezzük le, hogy Antoon figyelmeztetésben részesült a stílusa miatt, több alkalma nem lesz bizonyítani, hogy helye van-e a csapatban.

Kezdjük a visszaéléssel. Egy jogos ban lett kiosztva, amit Bazsi később korrigált, ilyen stílussal semmi keresnivalója az illetőnek a fórumon.
A srácnak miután sikerült így lejáratni egy embertársát, aki kirakja ezt az aláírásába, nem nagyon értem hol van itt a megalázás a moderátor részéről.
A lekezelő stílusról annyit, hogy én sem tartom helyesnek Antoon ilyen formában történő kifakadását, találtam kifogásolható elemeket a mondandójában, a büntetését ezért megkapta. Értelemszerűen senki nem tűri el, ha valaki becsmérli, vagy indokolatlanul rombolja a megítélését, az erre érkezett reagálás nem volt helyén való, ezt nyomatékosítottam én is, mikor a figyelmeztetés kiosztásra került.

Valahogy úgy érzem túlságosan fel lett fújva ez az egy darab hozzászólás styltonéhoz képest, kezeljük helyén a dolgokat, hogy a jövőben ne történjen hasonló eset, én magam fogok felelni, és megfelelően eljárni.

A panaszt következményeit fent említettem, zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.