Kyo Masaji-Takai Miyagawa x Antoon Kuznetsov [SGH] #Marcii

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

RepotYY

Barangoló
2022. 04. 23.
124
245
V4 karakter
Zeyneb Aslan
LV karakter
Mae sein
V2 karakter
Mawe Taz
v2logo.png


Játékos (IG) neved:
Kyo Masaji-Takai Miyagawa.

Panaszolt fél játékos (IG) neve:
Antoon Kuznetsov.

Panasz pontos megfogalmazása:
RP tagadás,nonrp,enyhe OOC stílus.

Bizonyítékok:
Bíráló adminnak küldöm a videót.
Megjegyzés:
Első sorban neked Antoon mint túsztárgyaló nem kéne bejönnöd egy nagy kaliberrel és egy lefűrészelttel a hátadon-oldaladon, illetve neked mint túsztárgyaló a legfontosabb az lenne, hogy a túsz épségben kikerüljön jeffersonból. A másik mielőtt azzal érvelnétek, hogy ugyan az az rp (aranybankos) akkor a rendvédelem 90%-a akit ott kilőttem/kilőttünk az menjen el jefferson túszejtéstől köztük te is, volt már nem egy alkalom, hogy kimentést csináltunk a frakcióval egyszer sem volt belőle ügy pedig főadmin és admin 5 volt ott mint tárgyaló, csak most, hogy te tárgyaltál. Az OOC megnyilvánulásod miszerint "keressetek olyan embert aki vevő erre az rp-re sem volt helyén való, ha nem rp-zni jársz fel a szerverre ne gyere be tárgyalni.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
627
1 941
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Feltétlen meg kellett jelölni, hogy SGH vagyok, elvégre nem látszik se a szerveren se a fórum profilomon a rang.
Igazából már a legutóbbi esetnél, amiből szintúgy pk-t generáltatok (csak hát töröltétek a fene tudja miért) feltűnt mekkora szög is van abban a bizonyos zsákban, ami most végre ki is bújt. Sorjában reagálok akkor az ellenem felhozott vádakra:

mint túsztárgyaló nem kéne bejönnöd egy nagy kaliberrel és egy lefűrészelttel a hátadon-oldaladon, illetve neked mint túsztárgyaló a legfontosabb az lenne, hogy a túsz épségben kikerüljön jeffersonból.
Örülök, hogy jobban tudod laikusként, hogy nekem mit és hogyan kellene csinálnom.

ugyan az az rp (aranybankos) akkor a rendvédelem 90%-a akit ott kilőttem/kilőttünk az menjen el jefferson túszejtéstől
Ezen az alapon (aminek alapvetően le kellett volna folynia) az túszejtéses "rp" sem születhetett volna meg. Ok-okozati viszony alapján így már az elején bukott az egész, ez is indokként szerepelt azok között, ami miatt otthagyott mindenki mindent.

Az OOC megnyilvánulásod(...)
Amit természetesen ti provokáltatok ki, de ez tök jól látszik a logban is.

ha nem rp-zni jársz fel a szerverre ne gyere be tárgyalni.
Mindenféleképpen, ezek után úgy fogok tenni, ahogyan ti, csak lövöldözni fogok feljárni a szerverre.

Összegezve: 1 ember élte túl, akit a rendőrség lecsukott. Ő alapvetően úgy tájékoztatott benneteket (tudomásom szerint) hogy a kórházban volt nem egy lőtt sebbel. (Most hogy ez műtét előtt vagy után volt azt nem tudom, ennek a pontos körülményeit Alvaro tudná ismertetni, aki mentősként volt jelen az ellátásnál)
A lényeg, hogy hogyan akartátok ezt alapból kivitelezni, mert mint ahogyan írtad, "a rendvédelem 90%-a akit ott kilőttem/kilőttünk az menjen el"? Ha ez lett volna a szcenárió akkor sok sikert, hogy találj bárkit is, aki reagál a bejelentésre.
 
Utoljára szerkesztve:

marciiv3

csőszerelő
2019. 06. 20.
125
267
18
Békéscsaba
V4 karakter
Aydogan Demirkol
V2 karakter
Mia Berg
Sziasztok, a panaszkönyvet én fogom bírálni.

Megmondom őszintén párszor átolvastam ezt a panaszkönyvet. Viszont pár kérdésre nem sikerült választ szereznem...
Elkezditek az IC-t átvinni OOC-ra, majd OOC chaten elkezdesz tökizni egy SGH-nak akkor már megemlítem én is itt, viszont egy rendes játékost sem kéne letökizni.
Logba amit küldtél teljesen látszódik hogy IC illetve OOC is provokálni kezdted Antoont.
Illetve amiket Antoon írt a megjegyzésedhez, azzal teljesen egyetértek.

És kérdezném én, hol található az RP tagadás,NONRP, és enyhe OOC stílus Antoon részéről??
 

RepotYY

Barangoló
2022. 04. 23.
124
245
V4 karakter
Zeyneb Aslan
LV karakter
Mae sein
V2 karakter
Mawe Taz
Örülök, hogy jobban tudod laikusként, hogy nekem mit és hogyan kellene csinálnom.
Úgy gondolom nem kell semmiféle extra végzettség ahhoz, hogy tudja bárki ilyet egy túsztárgyaló nem csinál, csak úgy ki sétálsz a hotelből mert neked nem tetszik, hogy társat hoznának ki ezzel kb meg is ölted a túszt akinek az élete elvileg fontosnak kéne legyen a karakterednek, és mellé úgy, hagyod el az épületet OOC chaten "keressetek valakit aki vevő erre" egyenlő egy rp tagadással.
Ezen az alapon (aminek alapvetően le kellett volna folynia) az túszejtéses "rp" sem születhetett volna meg. Ok-okozati viszony alapján így már az elején bukott az egész, ez is indokként szerepelt azok között, ami miatt otthagyott mindenki mindent.
Ahogy mondod ilyen alapon meg sem kellett volna történnie, de viszont mivel egyértelmű volt, hogy kijöttök hiszen ez egy új rp, mivel az arany úgy ért véget, hogy én börtönbe kerültem.
Összegezve: 1 ember élte túl, akit a rendőrség lecsukott. Ő alapvetően úgy tájékoztatott benneteket (tudomásom szerint) hogy a kórházban volt nem egy lőtt sebbel. (Most hogy ez műtét előtt vagy után volt azt nem tudom, ennek a pontos körülményeit Alvaro tudná ismertetni, aki mentősként volt jelen az ellátásnál)
Pontosan a műtét után volt és az érvek miszerint erre nem lenne kapacitása a karakteremnek jogtalan, hiszen ha én műtét után egyből kelek ki az ágyból a lábamon állok és a rendvédelem kér meg, hogy tegyem fel a kezem, majd bilincsben a lábamon kísérnek ki akkor annyi erő is van a karakteremben, hogy megnyomjon egy gombot és be mondjon 2-3 szót.
Igazából már a legutóbbi esetnél, amiből szintúgy pk-t generáltatok (csak hát töröltétek a fene tudja miért) feltűnt mekkora szög is van abban a bizonyos zsákban, ami most végre ki is bújt.
Zárásnak, pedig mint ahogy leírtam de leírom újra nem első alkalom, hogy ilyesmi rp jön létre és soha nem volt belőle gond, a panasz amiről írtál nem jött létre legalábbis én nem tudok semmi ilyesmiről, hogy ebből valaha is pk lett volna.
 

marciiv3

csőszerelő
2019. 06. 20.
125
267
18
Békéscsaba
V4 karakter
Aydogan Demirkol
V2 karakter
Mia Berg
  1. [2023-09-06 20:14:22] [Output] : Takai Miyagawa: (( xdd ))
  2. [2023-09-06 20:14:28] [Output] : Takai Miyagawa: (( haladj inkább. ))

    Ez is érdekes megnyilvánulás.
 

superduck

Aktív fórumozó
2020. 10. 03.
257
1 408
17
Szolnok
V4 karakter
darko yanev 🇲🇰
LV karakter
sava kozlov
V2 karakter
asaka hatsu
  1. [2023-09-06 20:14:22] [Output] : Takai Miyagawa: (( xdd ))
  2. [2023-09-06 20:14:28] [Output] : Takai Miyagawa: (( haladj inkább. ))

    Ez is érdekes megnyilvánulás.
Ezt tudtad leszűrni abból higy a túsztargyaló kisétált random a tárgyalás kezdete előtt és elhagyta az egesz rpt? Nézz bele nyugodtan a szálkába, de lásd előtte a gerendát.

Valamint ha már tényleg annyira nagy baj hogy arra késztettem volna hogy rpzzen bocsanat, tudtommal rp szerveren vagyunk az úriembernek pedig kutya kotelessege lenne mindent megtenni a túsz érdekében, ezt mindenki tudja.
 

RepotYY

Barangoló
2022. 04. 23.
124
245
V4 karakter
Zeyneb Aslan
LV karakter
Mae sein
V2 karakter
Mawe Taz
Mindenféleképpen, ezek után úgy fogok tenni, ahogyan ti, csak lövöldözni fogok feljárni a szerverre.
Ez egyenlő volt azzal, hogy dara fraki vagyunk, de sebaj köszönjük a véleményed igazából nyisd meg a fórum topicot a frakcióról és akkor láthatod, hogy mennyire is, csak darálunk.
És kérdezném én, hol található az RP tagadás,NONRP, és enyhe OOC stílus Antoon részéről??
Ha Jól értem amit írtál, ha tegyük fel én bekerülök egy rp-be ami nekem nem tetszik akkor egy ooc mondattal el is hagyhatom és nem rp tagadás az egész? Illetve a NONRP-re a válaszom pedig annyi, hogy nem egészen fér bele semmilyen rp-be hogy a tárgyaló hagyja meghalni a túszt mert nem tetszik a kérés ezért ki sétál.
 

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
627
1 941
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Úgy gondolom nem kell semmiféle extra végzettség ahhoz, hogy tudja bárki ilyet egy túsztárgyaló nem csinál, csak úgy ki sétálsz a hotelből mert neked nem tetszik, hogy társat hoznának ki ezzel kb meg is ölted a túszt akinek az élete elvileg fontosnak kéne legyen a karakterednek, és mellé úgy, hagyod el az épületet OOC chaten "keressetek valakit aki vevő erre" egyenlő egy rp tagadással.

Ahogy mondod ilyen alapon meg sem kellett volna történnie, de viszont mivel egyértelmű volt, hogy kijöttök hiszen ez egy új rp, mivel az arany úgy ért véget, hogy én börtönbe kerültem.

Pontosan a műtét után volt és az érvek miszerint erre nem lenne kapacitása a karakteremnek jogtalan, hiszen ha én műtét után egyből kelek ki az ágyból a lábamon állok és a rendvédelem kér meg, hogy tegyem fel a kezem, majd bilincsben a lábamon kísérnek ki akkor annyi erő is van a karakteremben, hogy megnyomjon egy gombot és be mondjon 2-3 szót.

Zárásnak, pedig mint ahogy leírtam de leírom újra nem első alkalom, hogy ilyesmi rp jön létre és soha nem volt belőle gond, a panasz amiről írtál nem jött létre legalábbis én nem tudok semmi ilyesmiről, hogy ebből valaha is pk lett volna.
A folyamatos feltételezésekre alapozásnak úgy gondolom nincs helye itt. A tényeket kellene nézni, nem azt, hogy mi történt volna ha...

Ezt tudtad leszűrni abból higy a túsztargyaló kisétált random a tárgyalás kezdete előtt és elhagyta az egesz rpt? Nézz bele nyugodtan a szálkába, de lásd előtte a gerendát.
Az a bizonyos gerenda a maguk portáján van, azzal, hogy egy ilyen nevetséges szituációt generáltatok és csodálkoztok, hogy ez lett a vége.

Ez egyenlő volt azzal, hogy dara fraki vagyunk, de sebaj köszönjük a véleményed igazából nyisd meg a fórum topicot a frakcióról és akkor láthatod, hogy mennyire is, csak darálunk.
Elég szomorú, hogy erre asszociálsz egyből, talán lehet, hogy igazam van, talán nem. Jelenleg amit mindenki felé közvetítetek az igen is csak a lövöldözés, persze engem nem zavar, csak nehogy már a nyúl vigye a puskát a végén.
 

marciiv3

csőszerelő
2019. 06. 20.
125
267
18
Békéscsaba
V4 karakter
Aydogan Demirkol
V2 karakter
Mia Berg
Én teljesen látom az egész logot, és hogy kisétált. Viszont a túsztárgyalót leválthatják, tehát nem csak ő intézheti el a túsztárgyalást.
Megmondom őszintén, ha ilyeneket kapnék OOC hogy haladj, letökiznek lehet én sem szeretnék ilyen fajta RP-be tartozni.
Nekem csak az a gondom hogy úgy adjátok elő ezt az egész történetet, mintha ti szentek lennétek.
Illetve túsztárgyalónak miért ne lehetnének elvárásai? Azt tudtam belőle csak leszűrni hogy szándékosan provokáltátok Antoon-t.
 
  • Fájdalmas
Reactions: flaash

RepotYY

Barangoló
2022. 04. 23.
124
245
V4 karakter
Zeyneb Aslan
LV karakter
Mae sein
V2 karakter
Mawe Taz
A folyamatos feltételezésekre alapozásnak úgy gondolom nincs helye itt. A tényeket kellene nézni, nem azt, hogy mi történt volna ha...
Nem látok semmi feltételezést ebben egyszerűen, csak nem kellene a karakterednek az ooc személyiségednek lennie, mert neked nem tetszik valami kisétálsz egy túszejtésről ez semmilyen rp keretbe sem fér bele épp ez az oka annak, hogy NONRP is lett írva a panaszkönyvbe. Az előbb leírtak miatt rp tagadás is, a frakcióval össze hozunk egy túszozást amiről te kisétálsz ezért nem lesz belőle semmi.
 

marciiv3

csőszerelő
2019. 06. 20.
125
267
18
Békéscsaba
V4 karakter
Aydogan Demirkol
V2 karakter
Mia Berg
Megmondom őszintén én ezért nem fogok osztani szankciót. Azt javaslom próbáljatok meg egy RP-t úgy megcsinálni, hogy ne kezdjétek el IC illetve OOC provokálni az illetőt.
Az hogy kire milyen PK jön nem árul el mindent. Rátok is jött már egy-két panasz, és szerintem én sem kezdtem ezt el emlegetni.
Én úgy gondolom felesleges ezt tovább húzni halasztani, csak a veszekedés és a civakodás megy ebben az egészben.

Antoon, neked azt javaslom legközelebb OOC provokálnak vagy IC ami már nem fér bele az RP kereteibe, akkor szólj egy adminisztrátornak hogy esetleges ilyen fajta problémákat ezzel elkerüljük.

A panaszt következmények nélkül zárom, helyezhető!
 

RepotYY

Barangoló
2022. 04. 23.
124
245
V4 karakter
Zeyneb Aslan
LV karakter
Mae sein
V2 karakter
Mawe Taz
Illetve túsztárgyalónak miért ne lehetnének elvárásai?
Miért ne lehetnének elvárásai? Meg lehetett volna egyezni, csak úgy elég nehéz bármiről és beszélni, hogy kisétálunk az rp alól, csak mert nem lett elé hozva a túsz ilyet nem csinál meg senki semmilyen körülmények között.
Azt tudtam belőle csak leszűrni hogy szándékosan provokáltátok Antoon-t.
Valójában azért volt az egész túsz téme mert Antoont akartok provokálni egyértelműen, sajnos ez most kiderült.
Viszont a túsztárgyalót leválthatják, tehát nem csak ő intézheti el a túsztárgyalást.
Ebben teljesen igazad van, kiment raktunk bejelentést senki sehol kimentünk mindenki elment szóval semmi váltásról szó sincs.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: mln és cruuuw

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 323
1 272
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Stylton banját felülbíráltam, végleges kitiltásban részesült fórumról, pompás hozzászólása miatt. Ilyen stílussal nincs helyed itt.
Hozzászólását töröltem, moderátorok/adminisztrátorok látni fogják még, esetleges további ügyek intézése érdekében.

Antoon hozzászólását szintén töröltem, hiszen az előzőleg törölt hozzászólásra hivatkozott, továbbá stílusa is megütötte a 'kevésbé elfogadható'-nak titulálható jelzőt. Vele egy elbeszélgetést megejtünk a napokban a stílusáról.
Ettől függetlenül hozzáteszem, hasonló letámadó hozzászólásra magam sem tudtam volna szebben reagálni...

bazsi - veterán globális moderátor
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.