A játékkal kapcsolatos leggyakoribb hibák és feltételezett megoldásaik. [Frissítve: 2024/08/13]

Reina.

pepelove
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 18.
294
367
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Hali, hali mindenkinek!

Kaptatok egy 1.8, illetve egy 2.9-es fület a mostani frissítéssel.
Cleanzy fps boost kikerült a kerékből, mivel a videó már nem elérhető!

Használja egészséggel mindenki akiknek szüksége van rá.

Jó szórakozást mindenkinek!
 
  • Imádom
Reactions: DriftV2

R i t m i c

Újonc
2024. 07. 27.
62
131
V4 karakter
Gavril Baranova
Sziasztok.
Egy olyan problémával küzdök már V4 óta, ami már kezd táncolni az idegeimen.
Rengetegszer előfordúl, hogy egyszerűen gondol eggyet a game és nem tölti be a mappot, van mikor óránként van mikor 3 óránként, de mindig van ilyen.
Már a Win-t is újra húztam, semmi javulás, esetleg ha erre lenne valakinek valami tippje azt megköszönném.
i5-13400, RTX 3060 Ti, 2x16 GB RAM - 3200Mhz
 

Reina.

pepelove
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 18.
294
367
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
Sziasztok.
Egy olyan problémával küzdök már V4 óta, ami már kezd táncolni az idegeimen.
Rengetegszer előfordúl, hogy egyszerűen gondol eggyet a game és nem tölti be a mappot, van mikor óránként van mikor 3 óránként, de mindig van ilyen.
Már a Win-t is újra húztam, semmi javulás, esetleg ha erre lenne valakinek valami tippje azt megköszönném.
i5-13400, RTX 3060 Ti, 2x16 GB RAM - 3200Mhz
Csaó, szerintem ez az átlag textúra hiba lehet, szerintem mindenkinek előfordul, aki see-mta-n játszik, csak időben más az eloszlás. Gondolok itt arra hogy valakinek 3 órankent jelentkezik, valakinek 8-9 óránként. Szerintem ezzel megkell baratkoznod, úgy mint mindenki másnak.
 
  • Tetszik
Reactions: R i t m i c

Csomi

𝙬𝙧𝙪𝙝𝙪𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙞𝙝𝙪𝙝𝙞
2022. 11. 14.
260
464
otthon
V4 karakter
ernest meeks
Sziasztok.
Egy olyan problémával küzdök már V4 óta, ami már kezd táncolni az idegeimen.
Rengetegszer előfordúl, hogy egyszerűen gondol eggyet a game és nem tölti be a mappot, van mikor óránként van mikor 3 óránként, de mindig van ilyen.
Már a Win-t is újra húztam, semmi javulás, esetleg ha erre lenne valakinek valami tippje azt megköszönném.
i5-13400, RTX 3060 Ti, 2x16 GB RAM - 3200Mhz
Kb 3-4 sessionönként (játék belépés) szokott nekem lenni, ez van
Néha ugyanez szokott lenni más R* játékkal (nagyon ritkán GTAV, annál is ritkábban RDR2)
 

R i t m i c

Újonc
2024. 07. 27.
62
131
V4 karakter
Gavril Baranova
Nálam csak SeeMTA-n jelentkezik ez a jelenség, más Rockstar címeknél vagy egyébb AAA játékoknál soha.
SeeMTA kliens felöli probléma lehet, nem kezeli a RAM-okat megfelelően tippem szerint, mivel V3-ban nem tapasztaltam hasonló jellegű problémát.
Ha minden igaz ezt a jelenséget sűrűbben tapasztalják azok a játékosok akik több mint 16 GB RAM-al rendelkeznek.
Mivel nálam is 2x16 GB van a PC-ben, nagyon gyanítom, hogy ez a ludas és a kliens nem tudja megfelelően kezelni.
 

K3Lp0

Újonc
2024. 07. 21.
25
53
V4 karakter
Dejan Lagerqvist
Na üdv!

1. Nekem olyan problémám lenne hogy ha kiegészítöt szeretnék vásárolni, kurzort rá viszem a Szem ikonra és nem mutja az adott kiegészítöt, erre valami fix?

2. Ha Paintjob-ot akarok kocsira rakni, abba a pillanatba ahogy betölt a Paintjob "panel" tuningosnál, átlátszó lesz a kocsi egyik másik része illetve szétesik a textúra. Ezentúl semmit nem tudok a kocsira rakni mivel nem muatja avagy érzékeli, erre valami fix?

SEE kliens újra raktam, MTA-t újra raktam, nem oldotta meg sajnos.
 

Andypapa

Írnok deák
Támogató
2023. 09. 04.
559
763
28
Miskolc
V4 karakter
Jayce Haggerty
LV karakter
Jayceon Crenshaw
V2 karakter
Andy O'Bryan | Jayceon Westbrooks
nVidia videókártyád van? Ha igen akkor az nVidiás vezérlőpultban állíts vissza mindent alapértelmezettre.
 
  • Vicces
Reactions: VZcond01

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
887
456
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Sziasztok!

A héten várható lesz egy lista frisítés, mivel újabb lehetséges megoldások kerültek napvilágra.

Az előző kérdésre probáld ki @Andypapa tanácsát, és ha még probléma van evvel írj ide nyugodtan @K3Lp0!
 

Geri PlaysTM

Újonc
2021. 11. 17.
26
17
V4 karakter
Lily H Doherty
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha kitölt a textúra olyan 2 perc játék után, azzal mit lehet kezdeni? Nem Alt+TAB-ozok minden másodpercben, egyszerűen csak elkezd nem betölteni/kitölteni a textúra. 32 GB RAM-om van, ha ez segít valamin a probléma megoldásához.
 

Reina.

pepelove
SzerverAdmin
v4
2023. 07. 18.
294
367
22
V4 karakter
Aiden Reina
LV karakter
~
V2 karakter
~
A hud betoltessel kapcsolatos leírást érdemes kipróbálni. Illetőleg újratelepítés/ játék áthelyezése SSD-re ha nem azon van.
 

Splash.

Barangoló
2019. 01. 10.
87
522
LV karakter
Elliot Gannon
Heló, először frakitársam majd én is tapasztaltam egy olyan problémát, hogy a login panel után a karakter választónál megnyomod az entert és megáll a töltés majd nem válaszol a játék és végül nem tudsz mást csak bezárni. Sikerült rájönni, hogy az MTA-n belül a felbontás átállítása megoldja ezt a problémát. Sőt én még ablakos módba is beraktam, így betöltött most.
 
  • Tetszik
Reactions: Geri PlaysTM

DriftV2

Pletykafészek
Támogató
2022. 01. 07.
887
456
21
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
@Reina. Most látom, hogy kicsit régen volt frisítve a lista! Keress fel kérlek discordon és megdumáljuk a részleteket.

Szeretném megköszönni a játékosoknak, hogy nagyon sokan használtátok az általunk összeírt segítségeket, ez felénk is egy nagyon jó visszajelzés hogy tudtunk segíteni nektek. A listát hamarosan tovább fogjuk frisíteni.

Utóírat: Annyira jó látni hogy így segítitek egymást, így tovább srácok!

Pacsi!

Drift