A hét "legszebb jelentése"

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
03.08.-hét
A héten szép jelentések lettek leadva, viszont nyomozati szempontból eggyik sem volt kiemelkedő igy a héten nincs külön kiemelt jelentés.
 
  • Szomorú
Reactions: Vito

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
03.15.-hét
*Név:
~ Rosalie Luchese ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Ügynök - Veterán Mesterlövész. ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Michael Fairburn, Jamie Arawn, George M Hanston, Whitey Brown, Elijah M Mambolza, Rosalie Luchese ~

*Elhunyt személy neve:
~ Ademar Watts ~

*Előállítás indokai:
~ Előállítás nem történt mivel a célszemély a helyszínen életét vesztette. ~

*Célszemély által használt jármű:
~ Mercedes C63 AMG [KCG-48] ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2020.03.11-én D88-as egységben Brown társammal nyomozati tevékenységet láttunk el Los Santos területén. Ekkor a gantoni kamera lövéseket és emberöléseket jelzett be. Ennek időintervalluma: 15:40:39 - 15:40:41. A jelzés után a villogó felhelyezésével a helyszínre siettünk. A helyszínre érkezés után két holtestet és egy Mercedes E420-as kocsit láttunk, elkövetőket sehol. Ezeket az információkat továbbítottuk a rádióra.
Pár percre rá Mambolza Ügynök kollégámnak a környéken feltűnt egy igencsak gyanúsan tartózkodó jármű! A jármű egy Mercedes C63 AMG volt KCG-48-as forgalmi jelzéssel ellátva melyben két civil személy tartózkodott. Mambolza Ügynök úr intézkedés alá szerette volna vonni, azonban a jármű menekülésbe kezdett. Az üldözés során több rendőr egység is csatlakozott a Nyomozó Iroda segítésére. Az üldözés végül Los Santos Willowfielden ért véget. Ekkor a menekülők tüzet nyitottak a nyomozó iroda munkatársaira és a rendőrökre.
A tűzharc során mindkét elkövető likvidálásra kerül! Fairburn Őrnagy úr hívására érkezett az egységem a helyszínre ahol helyszínelési feladatokat láttam el.
A nyomozati esettáskámmal az egyik holttest mellé siettem. Munkám kezdete előtt készítettem pár képet magáról a célszemélyről és annak 5 méteres környezetéről! Ezek után gumikesztyűt vettem fel, átvizsgáltam a ruházatát és a golyó cél ballisztikáját is megpróbáltam számításba venni.
A holttest eséséből számítva a találatot Északi irányból kapta egy 9mm-es kiskaliberből [MP-5]. A golyó fejen találta a célszemélyt, amely elég nagy mértékű roncsolásokat okozott az arcán. Ezek után grafit por segítségével ujjlenyomatot vettem az illetőtől. Amint az ujjlenyomat vétellel végeztem egy krétával körberajzoltam a holtestet és annak esési szögét és a lövés irányát. Munkám végeztével csipeszemmel minta képp hajszálakat vettem a hulláról illetve körméről.
A helyszínelés végeztével egy sötét fóliával elfedtem a holttestet és megcímkéztem azt!
Ezek után az OMSZ-t vételeztem akik elszállították a hullát. ~


Képi bizonyíték:
~
Ademar Watts személyi igazolványa:


Ademar Watts hajszálminta:


Ademar Watts ujjlenyomata:


Menekülés során használt jármű:


Helyszínelésről fotó:


Holttest a hullazsákban szállításra készen:

((*kép/log a lecsukásról)):
~ - ~
Jutalom: 100.000$, 2hétig elérhető az opel
*Név:
~ Jeon Minho ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó - Törzsőrmester ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Bob Stinson Próbaidős Nyomozó
Dr. Deborah M Everett Próbaidős Nyomozó ~


*Előállított személy neve:
~
Mauro D Grotti
Születési helye : Milano
Születési dátum : 1995.07.05.
Testvére neve : Alessandro D Grotti
Anyja neve : Sanko Kitti

e4EhfQN.png


V0bMsrt.png


~


*Előállítás indokai:
~
50.2 § Illegális Fegyver Birtoklás Egyéb kategóriában (Tec-9)
48.2 § Illegális Töltény Birtoklás Egyéb kategóriában (85x)
51.2 § Illegális Fegyver Árusítás Egyéb kategóriában
49.2 § Illegális Töltény Árusítás Egyéb kategóriában ~


*Előállított személy használt jármű:
~ BMW M5 e60
Rendszám : P-03618 ; Szín : Szürke

khHs9PQ.jpg


yqTiRrK.jpg

~


*Nyomozás részletes leírása:
~
D-51-es egységszám alatt szolgálatot teljesítettem amikor egy üzenetet kaptam, hogy a már jól ismert DarkWeben, azaz SeeNion alkalmazáson keresztül egy MP5 gépkarabélyt árusítanak illegálisan a 38761120164143-as telefonszámon.

Jelentettem rádión az információt és mind a két elérhető nyomozót felvettem, akik segédkeztek a sikeres buktatásban.

Felhívtam a férfit, érdeklődtem, majd egy kisebb félrevezető beszéd után megbeszéltünk egy találkozó helyet ahol a 1 000 000 $ értékben eladja a fegyvert.

IUZvyXt.jpg

Mivel egy másik épp folyamatban lévő akció miatt nem tudtunk más egységek segítségére számítani, így fokozottan odafigyeltünk és felkészültünk minden esetre ami a találkozó helyszínen történhet : Los Santos Dokkok

Később megérkeztünk, majd miután megbizonyosodtunk a fegyver hollétéről körbe vettük a járművet éles lőfegyverrel, így nem volt esélye menekülni a két férfinak aki ott várt minket a P-03618 rendszámú BMW-ben. Mindkét férfi kiszállt a járműből.
Mauro D Grotti gyanúsított eleget tett minden utasításunknak.
Ez Alessandro D Grotti gyanúsítottról már nem volt elmondható, többszöri kérés ellenére sem volt hajlandó földre hasalni. Épp leteríteni készültem, amikor a férfi gyanús mozdulatot téve a fegyveréhez nyúlt. Bob Stinson Próbaidős Nyomozó éberségének köszönhetően a férfinak nem volt lehetősége a lőfegyvert használatba venni. Alessandro D Grotti a helyszínen elhunyt 3, önvédelmi célból történő lövés miatt. A férfit később ellenőríztük és elvettük az eladni készült MP5 gépkarabelyt, amely egy teli tárral volt ellátva. Kiderült, hogy a férfi Mauro D Grotti testvére volt.

fB11au6.jpg

Mauro D Grotti továbbra is engedve minden utasításnak semmiféle ellen cselekvést nem mutatott az akció során. A férfi járműjének a csomagtartója üres volt, illetve nem találtunk több, illegális fegyverre, alkatrészre utaló jelet.

A férfit a központba, az egyes kihallgatóba vittük. Miután ismertettük a férfival a jogait minden ellene felmerülő vádat elfogadott, nem tagadta.

A férfi állítás szerint a fegyvert találták, nincs és nem is volt közük több illegális eszközhöz, illetve ezt is pénz szerzés célból vették használatba/próbálták árusítani.

Ezáltal Mauro D Grotti gyanúsítottat a BTK. által előírt
270 nap (300 - 10% enyhítés jó magaviselet miatt.) börtönbüntetésre
90 000 $ pénzbírság
ra ítéltem.

A két eltulajdonított gépfegyver és a hozzá tartozó lőszerek megsemmisítésre kerültek. ~


Képi bizonyíték:
~
NVdfXvS.jpg

n3SSei4.jpg

~


((*kép/log a lecsukásról)):
~
dgT8yZG.jpg
~
Jutalom: 100.000$, 2hétig elérhető az opel
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
03.22.
*Név:
~ Rosalie Luchese ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Titkos Ügynök - Bevetési Osztály Parancsnok - Veterán Mesterlövész ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Joshua F Cortez, Michael Fairburn, Jamie Arawn, Horan Hochtrascher, Ferdinand M Parker, ~

*Előállított személy neve:
George M Hanston:
mta-screen_2020-03-12_16-21-57.png


Kendrick Fisher:
mta-screen_2020-03-17_01-27-24.png


*Előállítás indokai:
~ George M Hanston:
HV,KRP,GY(bűnrészesség),IKB

Kendrick Fisher:
GY,IFBE,ITBK
~


*Előállított személy használt jármű:
~ George M Hanston által használt jármű egy BMW M5 E60 (FRSZ: HANSTON) volt.
Kendrick Fishert nem jármű használat közben fogtuk el. ~


*Nyomozás részletes leírása:
~ 2020.03.12-én 15 óra 50 perc magasságában George M Hanston kollégámmal láttunk el nyomozati tevékenységet Los Santos területén.
A szolgálat teljesítés során kitértünk egy Hangárhoz Vinewoodon aranybanktól számítva ÉK-i irányban a filmstúdió udvarára.
Ahová Hanston kollégám belépett mivel rádión hívták oda az ott tartózkodók civil személyek! Az ott tartozkodásunk alatt a Sürgősségi Frekvencián vételezték szervezetünket, miszerint a déli határon egy civil személy bejelentést szeretne tenni, mivel támadás érte Angel Pineban ismeretlen fegyveresek által.
Ekkor jeleztem Hanston felé, hogy ezt nekünk kell intézni és induljunk. Az indulás előtt Hanston a PDA-n keresztül bemért valakit, majd az ismeretlen civil személyek felé mutatta azt. A PDA-n jelzett helyszín déli határra mutatott, pont ahová mi tartottunk a vételezés végett. Amikor a nyomozó úr beszállt a járműbe déli határ felé vettük az irányt, majd a kiérkezésünket követően a Nemzeti Adó és Vámhivatal kollégái fogadtak minket. Oda vezettek minket az úrhoz aki elkezdte mondani az esetet, hogy mi történt vele! A történtek elszenvedője Roy Brooks civil személy volt, aki elmondta a történetet hogy fegyveresek támadták meg és ő a határra menekült! Az elkövetőkről fontos információkat kaptunk jármű rendszámok és mobilszám keretében. Az elkövetők által használt járművek: BMW M3 E46 [GYOKER FRSZ], Volkswagen Golf V [Ismeretlen FRSZ].
Ezek után a Roy Brooks az autójához vezetett minket amelyen lövés nyomok tisztán látszódtak.
Fotókat készítettem a járműről majd papírra vettem a bejelentő által elhangzottakat, amikor nem várt fordulat történt. Nyugati irányból Mesterlövész puska által lövések hangzottak el és a bejelentő életét vesztette a helyszínen! Érdekesnek tartottam azt, hogy a Roy Brooks által említett GYOKER forgalmi jelzéssel ellátot M3-as BMW ott volt a Hangárban Vinewoodon mielőtt felvettük a bejelentést.
Itt lett tiszta a kép! George M Hanston nyomozó kollégám barátai támadtak Roy Brooksra majd amikor ő bejelenteni akarta az esetet a Hanston által kiadott helyszín információk miatt az elkövetők végeztek vele a határon. A gyilkosság megtörténte után készítettem képeket a helyszínről majd hazatértünk a központba. Ezt követően összegyűjtöttem George M Hanston ellen az összes bizonyítékot amellyel felkerestem Michael Fairburn Alezredes urat és elfogtuk a nyomozót a Nemzeti Nyomozó Központ területén. A kihallgatás során Geroge M Hanston mindent bevallott illetve az elkövetők nevét, számát, tartózkodási helyét is elárulta. George M Hanston ellen több vád is szerepelt melynek következtében a Nemzeti Nyomozó Iroda felbontotta a vele megkötött szerződést, majd lecsukását kezdeményezte. A nyomozónál kis mennyiségű kemény kábítószert is találtunk a cellába helyezése elött. Büntetése 450 nap szabadságvesztés lett 90.000$-os pénzbüntetéssel. A vádak ellene Hivatali Visszaélés [HV], Korrupció [KRP], Gyilkossági bűnrészesség [GY], Illegális kábítószer birtoklás [IKB].
Az információk a kezünkben voltak, megkezdtünk a nyomozati tevékenységet Kendrick Fisher ellen.
Birtokait, járműveit megfigyelés alatt tartottam. 2020.03.17-én 01óra 00 perc után az egyik egység buktatásra készült, ami San Fierro Junk Yardnál történt. A buktatás után az elkövetők sikeresen elmenekültek és egyenesen a Vinewoodi megfigyelt Hangárba menekült. A Nemzeti nyomozó Iroda Bevetési Osztálya elrendelésre került az adott Objektum átvizsgálására.
Az átvizsgálás során Kendrick Fisher is megjelent a hangáron belül, aki az én kifejezett célpontom volt. Bilincsben szállítottuk a központba, ahol megkezdtem az ő kihallgatását és előállítását! A kihallgatás során bizonygatta tisztaságát és teljes értetlenséget mutatott azonban a megfelelő bizonyítékokkal alátámasztottam minden állításom és a végén elismerte bűnösségét. Büntetése 300 nap szabadságvesztés és 90.000$-os pénzbüntetés lett. A vádak ellene Gyilkosság [GY], Illegális nagykaliberű lőfegyver birtoklása [IFBE], illegális lőszerbirtoklás [ITBK]. A nyomozást sikeresnek és lezártnak tekintem. - Rosalie Luchese~


Képi bizonyíték:
~ Roy Brooks által használt jármű:
mta-screen_2020-03-12_15-51-18.png


George M Hanston és az meggyilkolt Roy Brooks:
mta-screen_2020-03-12_15-52-30.png


Kendrick Fisher Személyi Igazolványa:
Kendrik.png


Kendrick Fisher ujjlenyomat vétele a kihallgatás során:
ujj.png


((*kép/log a lecsukásról)):
bori_1.png


bori_2.png
Jutalom: 100.000$ illetve 1 hétre egy választható jármű.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
03.29.
*Név:
~ Alex Wyard ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Vollaro Próbaidős Nyomozó, Hochstrascher Kiemelt Főnyomozó, Lorenz Titkos Ügynök, Everett Próbaidős Nyomozó, Fonseca Próbaidős Nyomozó ~

*Előállított személy neve:

Federico Vito Deluchi
ember9.PNG



*Előállítás indokai:

50.2 § - IFBE
48.2 § - ITBE
51.2 § - IFÁE
49.2 § - ITÁE
52.1 § - IFAB
52.2 § - IFAÁ




*Előállított személy használt jármű:
~ BOLYHOS - Subaru Impreza WRX STI ~

*Nyomozás részletes leírása:

oldal1.PNG

oldal2.PNG

oldal3.PNG

oldal4.PNG

oldal5.PNG

oldal6.PNG

oldal7.PNG

oldal8.PNG



Képi bizonyíték:

ak-472.0.jpg



((*kép/log a lecsukásról)):

borton13.PNG

Jutalom: 250.000$ + 1 hétre választható jármű
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
04.05.
*Név:
~ Jeon Minho ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Főnyomozó - Törzsőrmester ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Roy Brooks p. nyomozó ~

*Előállított személy neve:
~
Ludwig Allwright

8ZdIGvQ.jpg

Jasmien M Hanston~


Ij9Tiry.jpg

*Előállítás indokai:
~
71 § Prostitúció [Jasmine M Hanston]
71.2 § Mást Prostitúcióra Rábír [Ludwig Allwright]
71.3 § Prostitúció Kényszerítése [Ludwig Allwright]
85 § Hamis Tanúzás [Ludwig Allwright] ~


*Előállított személy használt jármű:
~ Nem volt. ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Roy Brooks p. nyomozóval végeztem szolgálatot 2020.04.05.-én 00:00 körül, amikor informátorm értesített róla, hogy Prostitúciót hírdetnek 38761120178045 telefonszámon.

yKmEkcr.png

Érdeklődtem a hírdetés felől. A telefont egy férfi vette fel, aki közölte velem, hogy egy bizonyos hölgy 50 000 $-ért cserébe szexuális szolgáltatást nyújtana. Megbeszéltük a találkózó helyszínét amíg Brooks p. nyomozó bevonta az egységeket. Én Jasmine M Hanston vádlottal privát szobába mentem, ahol a hölgyről hangfelvételt készítettem, hogy valóban mire is készül, miért cserébe, satöbbi. Amikor befejezte mondandóját a nő bele is akart kezdeni a dologba, amikor bemondtam rádión a jelet: Tetszel. Erre a jelre a 2 kinti egység körbeállta a férfit ak a nőt hozta. Földre terítették, majd az egységünk járművébe tették Ludwig Allwright vádlottal, ezt pedig megismételtük a nővel is.
A kihallgatás során kiderült hogy a nő a dolgok előtt Prostitúció gyanánt végzett dolgokat Ludwig Allwright gyanúsítottal.
Majd a férfi erőszakkal kényszerítette a nőt, hogy továbbra is folytassa ezt a tevékenységet.



[2020-04-06 00:55:31] [Output] : *** Jasmine M Hanston lassan felemeli a pólóját és a földre rakja
[2020-04-06 00:54:59] [Output] : Damien Hayes mondja: Lassaan!
[2020-04-06 00:56:02] [Output] : Főnyomozó Damien Hayes mondja ((rádióba)): Tetszel!
[2020-04-06 00:56:02] [Output] : Próbaidős Nyomozó Dr Victor Weidmann mondja ((rádióba)): vettem.
[2020-04-06 00:56:07] [Output] : Jasmine M Hanston mondja: Nekem is te
[2020-04-06 00:56:15] [Output] : Damien Hayes mondja: Rendben, akkor..
[2020-04-06 00:56:21] [Output] : Damien Hayes ordítja: Ez itt a Nemzeti Nyomozó Iroda!! Azonnal feküdjön a földre!! ((/fallfront))
[2020-04-06 00:57:07] [Output] : *** Damien Hayes a nő mellé térdel, majd a csuklójára teszi a bilincset.
[2020-04-06 00:57:18] [Output] : *** Damien Hayes felsegíti a nőt a földről, majd a ruházatát a vállára teríti, hogy eltakarja.

smYIjaC.png

cx8tVUc.png
~


A kihallgatás során Ludwig Allwright minden ellene felmerülő vádat tagadott, majd idővel bevallotta az igazat, amit Jasmine M Hanston állított.
Ezáltal a két vádlott büntetése :

120 nap letöltendő büntetés és 10 000 $ pénzbírság ----> Jasmine M Hanston
240 nap letöltendő büntetés és 30 000 $ pénzbírság ----> Ludwig Allwright

Képi bizonyíték:
~
A D-44-es szolgálati jármű felvétele Ludwig Allwright elkapásáról :
gRW1rGQ.jpg
~



((*kép/log a lecsukásról)):
~
4g2vJrO.png

YMvC7K7.png
~
Jutalom:250.000$ és 1 hétre választható jármű.
 
  • Tetszik
  • Imádom
Reactions: Bruba és BANKÁR

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
04.12.

*Név:
~ Whitey Brown ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Kiemelt Főnyomozó, +, Bevetési Osztály ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~
Nemzeti Nyomozó Iroda:
Louise R Walker r, Dandártábornok
Michael Fairburn r Alezredes
Jamie Arawn r, Hadnagy
Rosalie Luchese r, Hadnagy
Marcos Lorenz r, Hadnagy
Whitey Brown r, Főtörzsőrmester
Nina Hart r, Őrmester


Rendőrség:
David Luchese r, Százados
Pitt Johnson r, Hadnagy
Shadrias S Shakur r, Hadnagy
Sierra S Shakur r, Főtörzszászlós
Max Alexander Favaro r, Főtörzszászlós
Gregory Alexander Favaro r, Törzszászlós

~


*Előállított személy neve:
~
_.png

Baldwin Milton

J.png

Sharee Ingram


c.png

John Deniro
~


*Előállítás indokai:
~
Baldwin Milton:
50.1 § Illegális Fegyver Birtoklás (Kis kaliber)
52.1 § Illegális Fegyver Alkotóelem (Birtoklása)
52.2 § Illegális Fegyver Alkotóelem (Árusítása)


Sharee Ingram:
52.1 § Illegális Fegyver Alkotóelem (Birtoklása)

John Deniro:

52.1 § Illegális Fegyver Alkotóelem (Birtoklása)
~


*Előállított személy használt jármű:
~
piros1.png
piros2.png

Audi 80 | frsz: LLN-33 | szín1: Piros szín2: Fekete

AUDI.jpeg
rendsz_m.png

Audi S8 | frsz: JFJ-22 | szín1: Fehér szín2: Fehér
~


*Nyomozás részletes leírása:
~
k1.jpg

docs-google-com-document-d-13R91MmMnr4x7bpJwLsAnxDn5PbFfEqKT4cW4PDxmmeU-edit-usp-sharing__1_.jpg
~


Képi bizonyíték:
~
fegy.jpg
colt.png

[2020-04-06 18:44:26] [Output] : *** Max Alexander Favaro kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Felső rész)
[2020-04-06 18:44:27] [Output] : *** Max Alexander Favaro kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Felső rész)
[2020-04-06 18:44:28] [Output] : *** Max Alexander Favaro kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Előágy felső része)
[2020-04-06 18:44:29] [Output] : *** Max Alexander Favaro kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Cső és előágy)
[2020-04-06 18:44:31] [Output] : *** Max Alexander Favaro kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Ravasz és tok)
[2020-04-06 18:44:32] [Output] : *** Max Alexander Favaro kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Tus)
[2020-04-06 18:44:35] [Output] : *** Max Alexander Favaro kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Ravasz)

[2020-04-08 19:45:45] [Output] : *** Baldwin Milton átadott egy tárgyat Rosalie Luchese-nak/nek. (Colt 45)

~


((*kép/log a lecsukásról)):
~
[2020-04-06 18:43:19] [Output] : [Börtön]: [PD] Főtörzszászlós Sierra S Shakur bebörtönözte John Deniro játékost.
[2020-04-06 18:43:19] [Output] : [Börtön]: Oka: IFAB [Börtönorientált, enyhítve 50%-al Shakur hadnagy által.]
[2020-04-06 18:43:19] [Output] : [Börtön]: Idő: 120 perc
[2020-04-06 18:43:49] [Output] : [Börtön]: [PD] Zászlós James Nolan bebörtönözte Sharee Ingram játékost.
[2020-04-06 18:43:49] [Output] : [Börtön]: Oka: IFAB [Börtönorientált, enyhítve 50%-al Shakur hadnagy által.]
[2020-04-06 18:43:49] [Output] : [Börtön]: Idő: 120 perc

[2020-04-08 20:49:27] [Output] : [Börtön]: [NNI] Kiemelt Főnyomozó Whitey Brown bebörtönözte Baldwin Milton játékost.
[2020-04-08 20:49:27] [Output] : [Börtön]: Oka: IFBK, (7x)IFAB, (7x)IFAÁ
[2020-04-08 20:49:27] [Output] : [Börtön]: Idő: 300 perc
~

Jutalom:150.000$ és 1 hétre választható jármű.


*Név:
~ Roy Brooks~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Próbaidős Nyomozó~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Primakov Antonovich Nyomozó - Rosalie Luchese Hadnagy~

*Előállított személy neve:
~ Kendall Bennett~

*Előállítás indokai:
~ Feltételezett emberölési kisérlet hivatali személlyel szemben~

*Előállított személy használt jármű:
~ -~

*Nyomozás részletes leírása:
~
fVaK3vT.jpg
Mai napon azaz 2020.04.06-án rádió frekvenciánkon jelentést kaptunk egy nyomozótól hogy éppel lövöldözés tart Los Santos Ganton részénél. Ezáltal a D-54-es egység azonnal indult, viszont a kiérkezés idejére már minden elcsendesült, Hart Próbaidős Nyomozó asszony megsérült - illetve az egyik elkövető életét vesztette!
RacoPBz.jpg
Ekkor kértük a rendőrségtől a terület lezárását, illetve biztosítását amíg a társammal karöltve elkezdhessük a helyszíni nyomozást! (Nevezetten Antonovich Nyomozó - Brooks Próbaidős Nyomozó) Miután elkezdtük a holttest körüli terepviszonyok biztosítását, rendezését, fotók készítését, rögzítését - megkezdtük magát az elkövetőt átvizsgálni, sérüléseit megállapítani.
IGE4MXI.jpg
vW1jdzS.jpg
A vizsgálatok során arra a következtetésre jutottunk, hogy az elkövetőt súlyos sérülés érte, azonnal életét vesztette mikor a golyó áthaladt a fején. A feje 60%-ban roncsolódott ezáltal a halál biztosra vehető volt. Miután a halál beálltát megállapítottuk, próbáltam megkeresni a feltehető iratait mikor ugyan is a zsebében kutatva megtaláltam a személyi igazolványát, útlevelét, illetve a jogosítványát is.
oJq6aXD.jpg
Ezek alapján könnyebb volt a dolgunk, már ha az azonosítást vesszük figyelembe. Az okmányokat természetesen gondosan lezárt tasakokba helyeztük, majd elzártuk őket a helyszínelés idejére. Ekkor áttértünk mellette elhelyezkedő gépfegyverre is, nevezetten MP5 típusú gépfegyver.
0oCUycr.jpg
Ismételten megejtettük az előző folyamatot, ezáltal elzárásra került egy külön tasakban, gondosan cédulával lezárva. Ezután pedig jelentést tett Antonovich Nyomozó a rádió frekvencián, miszerint lenne-e szabad gépjármű ami képes lenne elszállítani a központba a holttestet további vizsgálatok elvégzése végett. Ekkor lépett színre Luchese Hadnagy asszony , miszerint indul a helyszínre a gépjárművel karöltve! Miután a társam SecWEB-en leadta a koordinátákat a Hadnagy asszony számára, mi gondosan elkezdtük a holttest körüli nyomok utólagos munkáját - felkészültünk a szállításra! Megérkezett Luchese Hadnagy asszony a gépjárművel, a holtestet gondosan egy tálcára helyezve emeltük a kocsira, természetesen rögzítve a testet. Indulás a központba!
ZC083s0.jpg
XS3MOrf.jpg
Elköszöntünk illetve megköszöntük a kint tartózkodó rendőrségi egységnek a gondos biztosítást, figyelést - türelmet és folytattuk utunkat a központ felé!
ZKm25zQ.jpg
Beérve a központba a holttestet a tálcán vezetve a laborba vittük majd átforgattuk gondosan az ott elhelyezkedő steril asztalra. Ismételten új kesztyűket, eszközöket vettünk magunkhoz majd kezdtük elsődlegesen a számítógépen való beazonosítást az adott okmányokkal. Az adatbázison semmi tartalmas információ nem szerepet a személyről, így a társam megkezdte a test vizsgálását részletesebben, nem tudtuk hogy a golyó távozott e a roncsolódott fejből avagy még benne van. A későbbi vizsgálat során nem jelzett a gép, sem a többi eszköz így arra a következtetésre jutottunk, a golyó távozott a testből! Ezáltal elkezdtük Antonovich Nyomozó társammal a DNS minták felvételét, illetve jó magam az ujjlenyomatokat vettem fel. A gépfegyverről történő lenyomatokat próbáltam rögzíteni, ám de nem jártam annyira nagy sikerrel hisz azon már csak pár foszlány rész volt kivehető.
Ky8lLUq.jpg
jnufkvl.jpg
A teljes körű átvizsgálás után vételezésre került az Országos Mentő Szolgálat sürgősségi rádión - amire azonnali választ is kaptunk! Egy esetkocsira volt szükségünk, illetve információra miszerint tudják e tárolni a testet illetve szállítani. Pár percen belül érkezésük elkövetkezett a központhoz, a válasz így tehát egyértelmű volt mindenki számára! Miután elkészült a sebesült teljes körű jelentése, és kinyomtatásra került - átadtuk a kiérkező mentőszolgálat egységének. Akik ennek fejében voltak képesek elszállítani illetve tárolni a holtestet. Hosszas hálálkodás | egyeztetés | megbeszélés végett távoztak a központból a holttesttel.
0aMKVx9.jpg
A laboratórium ismételten sterilizálva lett, majd pedig az eddigi elkészült aktákkal felsétáltam a felsőbb szintekre nevezetten az Információs Hivatali irodába a kamerák ellenőrzése végett. Az asztalra lepakolva az iratokat, megkezdtem az adott dátum/időpont szerinti keresést a kamera felvételeken. Mikor rábukkantam melyik kamera fordulhat rá arra a szögre ahol az incidens történt, elkészítettem pár képernyő képet. Ám bár a felvétel visszanézése közben maga az incidens nem látszódott, csak a körülötte elhelyezkedő gépjárművek - illetve azok mozgásai. Így a felvételekről a rendszámokat kigyűjtöttem, majd az előző aktákhoz biggyesztettem őket.
Q4BCN2D.jpg
Az aktákat ismételten felvéve elindultam a folyosóra, kissé sopánkodva - de magabiztosan a további ügyek felderítése végett.
XKnLp8c.jpg
~
xD1vyOZ.jpg


Képi bizonyíték:
~ -~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ -~
Jutalom:150.000$ és 1 hétre választható jármű.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
04.19.
*Név:
~ Jeon Minho ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Kiemelt főnyomozó - Főtörzsőrmester ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ - ~

*Előállított személy neve:
~ - ~

*Előállítás indokai:
~ - ~

*Előállított személy használt jármű:
~ - ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2020.04.06. -án 22:00 körül kaptam egy privát üzenetet Kimberly M Chamer -től, miszerint huga (Rose M Chamber) és párja (Matteo Denzel) kegyetlen körülmények között meg lettek gyilkolva. Bele is ástam magam az ügybe. Elsőnek megpróbáltam kideríteni ki/kik köthetőek az elhunytakhoz. A nyomozást információ szerzéssel kezdtem.

XvnneS5.png


Miután meggyőződtem ennek valóság alapjáról kiderült, hogy az elhunytaknak volt 2 lakótársuk, név szerint Melina Morelli és Javion Reeves. Nem akartam feltűnő lenni ezért Melina testvérét Milena Morelli-t kerestem fel előszőr, hogy több dolgot tudjak meg a párról. Kiderült, hogy valóban együtt vannak és szoros kapcsolat fűzi össze kettőjüket, illetve, lakótársak voltak az elhunytakkal. Milena M. nem köthető az ügyhöz, nekem kellett közölnöm a hölggyel a halálhírt.

BKSyGiE.png
~


Kiderült, hogy a haláleset után elköltöztek San Fierroi lakhelyükről, illetve telefont is váltottak. Ekkor kezdtek gyanúsak lenni, ezért jobban bele ástam magam az ügybe.

Ezek után Melina Morelli gyanúsított felé vettem a célt, munkahelyén a Fix & Drive Mechanic Shop-nál kerestem őt. Kisebb várakozás után a munkahelyén találtam, kihallgattam őt, bele mentünk a részletekbe az ő részükről is. Kiderült, hogy Melina Morelli és párja Javion Reeves nagy mértékben érintettek az ügyben és új, nem várt információkkal szolgáltak a halálesetről. M. M. elmondása szerint Rose M Chamber halála előtti utolsó heteiben illegális tevékenységbe kezdett, konkrétan fegyverekkel kereskedett ezáltal rossz körökbe is keveredett. Több időt kezdett velük tölteni, míg 2020.03.31.-én egy kültéri kamera utoljára rögzítette őt beülni egy McLaren P1 típusú járműbe.

uJoSOWP.jpg


Feltehetőleg ekkora köthető Rose M Chamber halála. A bűszervezet másnap brutális módon meggyilkolta Rose M Chamber párját San Fierroi lakásukban. Melina Morelli elmondása szerint megkínozták Matteo Denzel-t, majd fenyegető üzenetként a koponyáját küldték el nekik (A koponya és az elhunt teste már nincs meg, vizsgálat nem lett végezve rajta.) A pár ekkor határozta el, hogy elköltöznek onnan mielőtt rossz vége lesz. Sajnálatos módon az elhatározás "késő" volt. A költözés napján egy a panel lakásra néző kamera rögzítette azt, hogy a McLaren P1 típusú jármű megint a ház elé parkol, majd 2 beazonosítatlan férfi és egy barnás hajú, fekete napszemüveggel rendelkező nő, bőrkabátban kiszáll a járműből és bemennek a panel lakásba mindannyian. Kb. fél órára rá elhagyták az épületet ugyan azok a személyek. Melina Morelli elmondása szerint ekkor történt, hogy egy késsel megvágták őt a hasánál, majd magukra hagyták Javion Reeves-t és Melina Morelli-t. A videófelvételen az látható miután a McLaren elhagyja a területet és J.R. M. M. sürgősen rohannak a Los Santos-i kórházat megcélozva, hogy ellásák Melina sebeit.

s6Ikkor.gif


Az ellátás sikeres volt, az OMSZ nyílvántartása között meg is találtam az erről szóló lapot :

7KwKdkR.jpg


Melina Morelli hasán mai napig egy varrott seb található.

Ekkor nyílvánvalóvá vált számomra, hogy miért is nem próbáltak kapcsolatot létesíteni a rendvédelemmel és miért hagyták el régi otthonukat.

Az ellenük történő fellépést megszűntettem a vádak alól pedig felmentettem őket.

A kialakult helyzetre való tekintettel egy távoltaltási végzést intézek feléjük az egyetlen ismert, feltehető tettes ellen: Saleen Von Steele (a felvételen látható hölgy.)

PpeQYXd.png


WeKnDrk.png

Innentől új szemszögből indultam neki a nyomozásnak.

Melina elmondása szerint és a kamerán látható felvétel által a felt. tettes személyleírása illetve lakcíme meg volt, viszont személyazonossága tisztázatlan maradt.
Felvettem a kapcsolatot a kormánnyal, lakcímnyílvántartás gyanánt William W Wilshere segédkezett a nyomozásban és kiderült, hogy a lakcímre egy Saleen Von Steele nevű
hölgy van bejelentve. Hosszas megfigyelés után kiderült, hogy a személyleírás teljesen egyezik az ott élő Saleen Von Steele-re.

bXKhlK4.png


2020.04.17.-én az este folyamán Saleen Von Steele és párja Lisa Von Steele jelent meg a szerelőtelepnél. Rövid időn belül gyanúsítgatni kezdték Melina Morelli-t a gyilkossággal kapcsolatban, illetve M. M. elmondása szerint meg is fenyegették őt egy késsel. Erre már történt bejelentés mivel engem nem tudott elérni M.M. két nyomozó kolléga vette a kezébe az ügyet, viszont bizonyítékok hiányában minden bevitt embert el kellett engedniük. Kiderült, hogy Saleen Von Steele az RSZSZ tagja, tehát rengeteg nem egy átlagos civilként kell kezelni az ügyét . (többek között engedélye van egy W1SM sorozatszámmal rendelkező UZI kisgépfegyverre is.) Az ebből adódó bonyodalmak miatt az ügy problémás és túlságosan veszélyes lehet Melina Morelli és Javion Reeves számára. 2020.04.19.-től a távoltartási végzés kérése elindult miszerint :

A távoltartás a kényszerintézkedések egyik fajtája. Lényege, hogy a terhelt szabad mozgáshoz és tartózkodási helyének szabad megválasztásához való jogát korlátozza, a személyi szabadság tényleges elvonása nélkül. Saleen Von Steele és Lisa Von Steele nem közelítheti meg és végezhet személyes kommunikációt kapcsolatukból adódóan Melina Morelli és Javion Reeves-el. (Kivétel ez alól a szerelőtelepen történő munkaviszony:szereltetés.)

A bűncselekmény súlyosságához mérten megfelelő bizonyítékok hiányában (Kamera felvételek és M.M. , J. R. kihallgatása) a nyomozás továbbra passzívan történik Saleen Von Steele és Lisa Von Steele ellen. (Ha köthetőek lesznek egy másik ügyhöz.)

A körözés nem publikus, viszont él, Saleen Von Steele és Lisa Von Steele megfigyelés alatt van az alábbi FELTÉTELES indokokkal :

M1 § - FEVV - Fegyverengedéllyel való visszaélés
86.3 § - GYK - Gyilkosság
76 § - ZSRÉT - Zsarolás élet vagy a testi épség elleni súlyos fenyegetéssel
49.3 § - TSS - Súlyos Testi Sértés

iXDiQHb.png

vDmNWgR.png



Képi bizonyíték:
~
qmLgLOT.png
~


((*kép/log a lecsukásról)):
~ - ~
Jutalom:250.000$ és 1 hétre választható jármű.
 
  • Imádom
Reactions: BANKÁR

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
04.26.
*Név:
~ Marco Capriglione ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Próbaidős nyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Az első eset: Lorenz hadnagy és Capriglione próbaidős nyomozó
A második eset: A farmellenőrzés során az akkor elérhető teljes állomány jelen volt, viszont a kihallgatást Chloe Knigth nyomozó és Marco Capriglione próbaidős nyomozó végezte.
A harmadik eset: Stinson kiemelt főnyomozó, Knight nyomozó, Keenway próbaidős nyomozó és Capriglione próbaidős nyomozó ~


*Előállított személy neve:
~ Jaroslaw Arsenij
Screenshot_34.png
Screenshot_35.png
Screenshot_36.png
Felipe Colins, Malcolm Linwood
Screenshot_40.png
Screenshot_41.png
Screenshot_42.png
~



*Előállítás indokai:
~ Az első alkalommal:
71.1 § - [IKB] - Illegális Kábítószeralkotóelem Birtoklás(10x)
71.2 § - [IKÁ] - Illegális Kábítószeralkotóelemek Árusítása
66.1 § - [IFAB] - Illegális Fegyver Alkotóelem Birtoklás(4x)
A második alkalommal:

67.2 §
- [IKB] - Illegális Kábítószer Birtoklás (7x)
A harmadik alkalommal(Mind a kettő vádlott az alábbi büntetéseket kapta):
66.1 § - [IFAB] - Illegális Fegyver Alkotóelem Birtoklás
66.2 § - [IFAÁ] . Illegális Fegyver Alkotóelem Árusítás
71.1 § - [IKB] - Illegális Kábítószer Alkotóelemek Birtoklása
71.2 § - [IKÁ] - Illegális Kábítószer Alkotóelemek Árusítása ~


*Előállított személy használt jármű:
~ J. Arsenij mind a két eset során a 'KISVARDA' forgalmi rendszámú BMW M8-as típusu gépjárművét használta.
Screenshot_38.png
Screenshot_39.png
F. Colins és M. Linwood egy piros sanchezzel érkeztek.
mta-screen_2020-04-23_18-06-25.png
mta-screen_2020-04-23_18-06-30.png
~



*Nyomozás részletes leírása:
~ Az első előállítás:
2020. 04. 22-én este fél 6 környékén a társammal (Marcos Lorenz hadnagy) buktatni készültünk, az egységünk a D-73-mas volt. A rádióm másodlagos frekvenciáján, amin elérem az informátoromat rákérdeztem, hogy van-e esetleg olyan, aki illegális dolgot ad el, válaszként megkaptam a számot, illetve azt, hogy 17 marihuana magot árul a később letartóztatott J. Arsenij. A társammal lenyomoztuk a telefont és annak pozícióját, akkor még San Fierro területén tartózkodott. Felhívtam és megkérdeztem, hogy milyen áron adja darabját, társalogni kezdtem vele és miután megkérdeztem, hogy hol találkozzunk, elhangzott egy mondat általa;"Legyen dokkok, úgyis ott az áru". Ezt követően berádióztam, hogy buktatásra készülünk és megkérdeztem, hogy számíthatunk-e segítségre. A D-91 és D-31-es egység jelzett vissza, hogy számíthatunk részükről segítségre. Odamentünk a megbeszélt helyre, dokkokba és vártuk az érkezését, kevésbé feltűnő helyre álltunk, hogy megfigyeljük azt a helyet, ahol tárolja az üzlethez szükséges dolgokat, de sajnos mikor odaért, megtalált minket. Kiszálltunk, beszélni kezdtünk vele és azt mondta, hogy várjuk meg, pár percen belül jön, elmegy a magokért. J. Arsenij gyalog indult el a rákászatnál parkoló hajóhához, amiben tárolta az illegális dolgokat, ekkor Lorenz hadnagy utánaeredt, mert a rákászat és a Los Santos tűzoltóság között lévő kisebb hangárak hátuljanál indult meg hajója felé, így a hangárok előtt könnyen figyelemmel tudta kísérni J. Arsenij cselekvéseit. Mivel gyalog indult el, tudtuk, hogy a közelben lesz a hely, ahol a tárolja, ezért értesítettük a többi egységet. Amikor a segédkező egységek tagjai megérkeztek a megbeszéltek szerint akkor sokkoltuk le, amikor kiveszi a hajójából a magokat. A hajóján bilincseltük meg, átnéztük a hajót, ahol kiderült, hogy nem a megbeszélt 17 marihuana mag volt nála, hanem csak 10 darab, viszont találtunk további 4 fegyveralkatrészt, 3 darab ravasz és markolatot, illetve egy tust. Átnéztük a ruházatát, visszatértünk az autóhoz és átkutattuk a csomagtartót és az autó belsejét, viszont nem találtunk további illegális tárgyat. A központba szállítottuk, kihallgattuk, elmondása szerint a 3 hete halott barátjától kapta a magokat, így a magok eredete ismeretlen, az alkatrészeket a hajójával szerezte, ezután akadálymentesen a rácsok mögé került 300 nap szabadságvesztéssel és 90.000$ pénzbirsággal IKB,IKÁ,IFAB indokkal.
mta-screen_2020-04-22_18-09-53.png
A második előállítás:

Arawn hadnagy 2020. 04. 23-án a délelőtt folyamán elrendelt egy sorakozót, melyre 11:45-ig kellett beérni, felsorakoztunk autókkal (B-96,D-67,D-51 egységek) és farmellenőrzést tartottunk, én Knight nyomozóval voltam egy egységben, a D-67-ben. A blueberry-i farmoknál kezdtünk, tulajdonosokat kerestünk akik a farmjaik közelében voltak. Lorenz hadnagy rádiózta, hogy a tegnapi (2020.03.22) buktatás során elkapott és IKB,IKÁ és IFAB miatt elítélt személy által használt autó a farmoknál van, ezért maradjunk a közelbe. Megláttuk J. Arsenijt amikor a farmjához tartott, viszont már nem volt időnk kint megállítani, így a farmja előtt várakoztunk. Kijött a farmról, Arawn hadnagy megkérte Denzel próbaidős nyomozót, hogy vizsgálja át a ruházatát. A zsebében alufóliába csomagolva találtunk 3 darab kendermagot és 4 darab kokacserje magot. Megkértem Arawn hadnagyot, hogy mi kapjuk meg a kihallgatást, mert az azelőtti nap az akkori egységemmel kaptuk el egy buktatás során. Megkaptuk a kihallgatást, beszállítottuk a központba. A kihallgatás során elvettük a telefonját, a híváslistát görgettem és ekkor mutatta meg J. Arsenij azt a számot, akitől vette a magokat, a szám 387611000363. Állítása szerint elültetni tervezte a magokat, csak épp megzavartuk. IKBN indokkal kapott 120 nap börönbüntetést 28.000$ pénzbüntetéssel. Ezután az általa megadott szám nyomán haladtunk tovább.
mta-screen_2020-04-23_12-29-15.png
A harmadik előállítás:
Amikor végeztünk
J. Arsenij kihallgatásával és cellábajuttatásával, a társammal, Chloe Knight nyomozóval csatlakoztunk a farmellenőrzéshez, viszont nem sokra rá végeztünk a farmellenőrzéssel. Rákerestünk a számra és lenyomoztuk a pozícióját. San Fierro-ban tartózkodott egy farmnál, ahol arra gyanakodtunk, hogy kender-, kokacserje magokat ültetett.
mta-screen_2020-04-23_13-03-54.png
mta-screen_2020-04-23_13-04-15.png
Közben rákerestem a számára és egy kormányhoz szóló letelepedési engedély és a
J. Arsenij által elmondottak alapján az alábbi jegyzetet írtam:
jegyzet.png
Megvártuk amég elhagyja a farm területét és ellenőriztük a farm tábláját és ahhoz hasonló táblájú farmokat kerestünk a farmja mellett.
mta-screen_2020-04-23_13-15-19__2_.png
Folytattuk a megfigyelést, illetve átnéztük a San Fierro tuning melletti farmokat is, mert többször megfordult ott a megfigyelés során.Nem sokkal később felbomlott az egységünk, de pár órára rá
Roger Knight próbaidős nyomozóval bővülve indultunk ellenőrizni a farmot kábítószertermesztés gyanúja miatt, viszont nem találtunk bent kábítószertermesztésre utaló nyomokat, csak zöldségeket termesztett ott. D-90-es egység buktatást szervezett, segédkezni indultunk. Amikor indultunk vissza San Fierroba ismét megfigyelni, rádión szólt a D-51-es egység, hogy a(z általunk megfigyelt) 387611000363-mas számon kábítószertartozékokat és ravaszt árulnak. Segédkeztünk a buktatásban, lerádióztuk M. Linwood adataid, megfigyeltük őket mielőtt odaért a buktató egység és lerádióztuk a körülményeket is. Mielőtt M. Linwood a megbeszélt helyre ment, betért arra a helyre, ahol többször megfordult aznap, ekkor már felmerült annak a gyanúja, hogy ott tárolhatja az üzlethez szükséges tárgyakat, ekkor viszont még nem számítottunk ekkora fogásra. Elhangzott a jel, elindultunk a segédkező egységekkel a buktatás helyszínére, megbilincseltük a célszemélyeket és átkutattuk a motorjukat és a ruházatukat, a telefonban megbeszéltek náluk voltak. Szóltam rádióban, hogy az üzlet előtt betért egy helyre ahol aznap már többször megfordult, így elmentünk oda. A helySan Fierro tuning melletti farm leghátsó sora mögött volt. Egy autó volt ott és egy hajó, belepróbáltuk a kulcsaikat mind a két járműbe, a kocsihoz nem volt közük, de a hajó az övék volt. Amikor áttekintettük a hajó rakterét termérdek mennyiségű illegális tárgyat találtunk. Átpakoltunk a hajóból az autóba és beszállítottuk a központba őket kihallgatásra.
mta-screen_2020-04-23_17-29-19.png
mta-screen_2020-04-23_17-30-11.png
mta-screen_2020-04-23_17-30-57.png
mta-screen_2020-04-23_17-32-01.png
mta-screen_2020-04-23_17-38-27.png
A kihallgatás után mindkét vádlott IFAB,IFAÁ,IKB(223x),IKÁ(223x) indokkal 300 nap börtönbüntetést kapott 90.000$ pénzbírsággal~

Képi bizonyíték:
~ A lefoglalt tárgyak:

Az első előállítás során lefolglalt tárgyak:
-10 darab kendermag
-3 darab ravasz és tok
-1 darab tus
lefoglalt_t_rgyak_1.png
A második előállítás során lefoglalt tárgyak:
-
3 kendermag
- 4 kokacserje mag
lefoglalt_t_rgyak_2.png
A harmadik előállítás során lefoglalt tárgyak:
- 122 darab mákmag
- 67 darab kokacserje mag
- 20 darab kendermag
- 5 darab mákszalma
- 4 darab kokalevél
- 5 darab bibe
- 1 darab ravasz
lefoglaltt_rgyak3.png
lefoglalt_t_rgyak4.png
~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
Screenshot_30.png
Screenshot_37.png
Screenshot_43.png
Screenshot_1.png
~

Jutalom:150.000$ és 1 hétre választható jármű.

*Név:
~ Johann Hans ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó - Őrmester ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Renji Mikhailov P. nyomozó ~

*Előállított személy neve:
~ Nem történt előállítás. ~

*Előállítás indokai:
~ Nem történt előállítás. ~

*Előállított személy használt jármű:
~ Nem történt előállítás. ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Nyomozati Akta~

Képi bizonyíték:
~ Az aktában minden megtalálható! ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ Az aktában minden megtalálható! ~

Jutalom:150.000$ és 1 hétre választható jármű.
 
  • Imádom
Reactions: hans és cares

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
05.03.
*Név:
~ Luca Fiorillo , Sico Cicerone ~
*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Próbaidős nyomozó, Próbaidős nyomozó, Főhadnagy ~
*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Luca Fiorillo Próbaidős Nyomozó
Sico Cicerone Próbaidős Nyomozó
Ferdinand M Parker, Főhadnagy

Külön köszönetet szeretnék nyilvánitani a Bevetési Osztály tagjainak!
~

*Előállított személy neve:
~Teljes neve: Ezio Scalici

Anyja leánykori neve: Sovertel Acuian
Születési helye illetve ideje: See City Honvédelmi Kórház, 1989/03/22
Állandó lakcime: Mullholland Street 51. / 4.
Elérhetősége: 3876112022321

Személyleirás: Fehér,piros illetve kék csikos póló,formára vágott haj,fehér bő szárú alkalmi nadrág.



Teljes neve: Ryan Reeves
Anyja leánykori neve: Auter D Julia
Születési helye illetve ideje: See City Kórház, 1988.08.22
Állandó lakcime: Los Santos, Idlewood St. 5.
Elérhetősége:Ismeretlen

Személyleirás: Szürke pulóver ez alatt egy hosszabitott póló, fekete baseball sapka,bő farmer illetve egy fehér sport cipő.




*Előállítás indokai:
~ 64.2 § Fegyver birtoklás egyéb fegyver esetében.

62.2 § Töltény birtoklás egyéb töltény esetében.
80 § Okirathamisitás

86.2 § Gyilkosság, Emberölési kisérlet hivatalos személlyel szemben.
86.4 § Gyilkosság, Emberölés hivatali személlyel szemben. ~

*Előállított személy használt jármű:

~ HAM-03 Forgalmi rendszámú BMW M5 e60 tipusú gépjármű. ~

*Nyomozás részletes leírása:

~ 2020/04/24

Az egész nyomozás kezdete kettőezerhúsz/negyedik hó/huszonnegyedikén kezdődött, egy késő esti, borongós időjárású napon. Szolgálatba állásomat jelentettem az állománynak rádión keresztül az első kulcsfontosságú eset előtt, kettő órával. Miután egység tagja lettünk társammal, Sico C. Próbaidős nyomozóval a DELTA-83 egységet erősitettük jelenlétünkel, az egység vezető Ferdinand M. P. Főhadnagy úr volt. Több órás civil ruhás nyomozati tevékenységünk után, BMS-ből kiérve észre vettünk egy nagy tempóval bekanyarodó (Akkor nem ismert HAM-03 forgalmi rendszámú BMW M5 e60-at.).Leparkoltunk a közeli parkolóba majd pár percel a rendőr gyilkosság előtt lencsevégre kaptuk a megrázó incidenst. Kettő darab nagykaliberes, szállt ki a gépjárműből,AK-47 tipusú gépkarabélyokkal szálltak ki az akkor szintén nem ismert Ezio S. illetve társa aki a nyomozás alatt ismeretlen. Az éppen akkor igazoltató rendőrt kegyetlenül meggyilkolták, megakadályozni nem tudtuk mivel későn reagáltuk az esetet. A HAM-03 BMW M5 e60-ra körözés került EHSZSZ,IFB vádjával. Helyszinelés után nyugtalanul zártuk le a napot.





2020/04/25

Délelőtt szolgálatban állásomat jelentettem háromnegyed tizenkettő körül, az időjárás megint borongós volt, nagy volt a páratartalom de nem esett illetve fújt a szél, kedvező volt egy nyomozás lebonyolitására. Dokumentációim, illetve étkezéseim után újból a tegnapi "csapatot" erősitettem a társaságommal. Egy előállitás levezénylése után elindultunk Boxter Mechanic Shop utcája felé, egy közeli boltba tértünk be. Ételt illetve italt vételeztünk majd autóba ültünk. A Boxter M. melletti nyilvános parkolóba fogyasztottuk el az élelmiszereket mikor bekanyarodott a parkolóba a tegnapi rendőr gyilkos, HAM-03 forgalmi rendszámú BMW M5 e60 kezembe vettem a szolgálati fényképező gépemet amivel több képet készitettem a hátsó ülésről. Ezio S.-ről ahogy csomagtartóját nyitja fel, illetve dohányzik. Miután a képek elkészültek elindult a sofőr ajtóhoz, beült majd elment a helyszinről. Az nap nem láttuk a gépjárműt illetve akkor ismeretlen Ezio S.-t.



2020/04/26

Vasárnap délutánra virradt a nap, civil ruhás nyomozati tevékenységet végeztünk Sico Cicerone Próbaidős nyomozóval illetve az egység vezetőjével, Ferdinand M Parker Főhadnagyal.Egy sikeres drog rajta ütés után Mullholland szekcióba, gazdagnegyednek csúfolt kerületben tevékenykedtünk mikor lencsevégre kaptuk Ezio S.-t ahogy a feltételezhető ingatlan garázsából tért ki a HAM-03 forgalmi rendszámú BMWW M5 e60-al. Alapos megfigyelés alatt tartottuk a házat, de mozgás nem volt felfedezhető Ezio S. felt. ingatlanja körül.


2020/04/28

Az elfogás napja következett be, közeledett az éjszaka. Több mint fél órája figyeltük Ezio S. tartózkodási helyét (Mullholland intersection.), figyelmesek lettünk arra hogy a garázsból egy szürke bmw m5 e60 parkolt ki ami HAM-03 forgalmi rendszámmal volt ellátva. Követni kezdtük az egységgel egészen kórház melletti utcáig ahol bement egy sikátor szerűségbe ahol több garázs is volt. Ezután többször is jelzett az ellenőrző ponton hogy áthaladt a megfigyelt HAM-03 BMW M5 e60-at.Próbáltuk még naplemente előtt megtervezni és véghez ivnni az elfogatását Ezio S.-nek. Az elérhető egységek segitségét kértük illetve a Bevetési Osztály elérhető tagjait Ezio S. elfogására. Elrendeltségre került a Bevetési Osztály, a műveletet Ferdinand M Parker Főhadnagy vezette. A terv tisztázása végén körülbelül bejelzett egy ellenőrző állomás hogy NNI - Megfigyelés alatt álló gépjármű áthaladt az imént.Kettő darab M5-be osztották el a Bevetési Osztály tagjait, megkezdődött az elfogás. Déli határnál kezdtük meg a BMW M5 e60 intézkedés alá vonását de nem állt félre. Nagyobb balesetet szenvedtek a nyomozás alatt lévők, a helyszin biztositás alá vették a Bevetési Osztály tagjai. A gépjármű csomagterében nagyobb mennyiségű drogra utaló tárgyakat találtak, lefoglalásra kerültek. A balesetet személyi sérülés nélkül megúsztuk, bilincselés követően az X5 ülését melegitette Ezio S. illetve a továbbra is ismeretlen társa.Elszállitásra kerültek a Jefferson közelében lévő Központba ahol kihallgatásra került a kettő személy. Vádjaikat beismerték negyed órás kihallgatás alatt, obszcén szavakkal illettek emellett. Többször is megemlitették, szájukra vették édesanyám nevét. A vádak a kettő személyre REM(J),RUM,IFB,EHSZSZ,IKB(60x) lett. Büntetés Végrehajtás vételezése után átadtuk a kettő célszemélyt majd elszállitásra kerültek San Fierro alagút melletti fegyházba.
húsz(7óra) év letöltendő fegyház büntetés, öt év közügyektől való eltiltás és még öt év házi őrizet.







~
Képi bizonyíték:
~ Fentebb ~
((*kép/log a lecsukásról)):
~
Jutalom:150.000$ és 1 hétre választható jármű.
*Név:
~ Marco Capriglione ~
*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Nyomozó ~
*Akta:
~ KATT ~

Jutalom:150.000$ és 1 hétre választható jármű.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
05.10.
*Név:

~ Giovanni Mosaccio ~



*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Nyomozó-őrmester~



*Nyomozásban részt vett személyek:

~ Daniel Denzel P.Nyomozó,-Luca Fiorillo P.Nyomozó,-Marco Caprilgione Nyomozó,-George Everett Nyomozó,-Whitey Brown Ügynök. ~



*Előállított személy neve:

~ Maxim Tretyjakov ~



*Előállítás indokai:

~Illegális Kábítószer Termesztés (IKT),Illegális Kábítószer Árúsítás(IKÁ)~



*Előállított személy használt jármű:

~ - ~



*Nyomozás részletes leírása:

~ KATT IDE. ~



Képi bizonyíték:

~ - ~



((*kép/log a lecsukásról)):

~ https://imgur.com/hovn8vm~
Jutalom:250.000$ és választható jármű 1 hétre
*Név:
~ DeShawn Jackson ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ próbaidős őrmester - próbaidős nyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Sara Lovern - próbaidős nyomozó
Marco Capriglione - nyomozó ~


*Előállított személy neve:
~ Dalias Davminc ~

*Előállítás indokai:
~
71.1 § IKB
71.2 § IKÁ
65.2 § IFÁE
67 § IKB
~


*Előállított személy használt jármű:
~ Jelentésben részletezve. ~

*Nyomozás részletes leírása:

Q5gCh3T.png

51nmKNn.png

yOWVo4f.png

fK8KU5B.png

lFOsu3c.png


Képi bizonyíték:
~ Jelentésben részletezve. ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
IJcaDk5.png

nem tudtam valamiért csinálni F12-vel képet erről
[2020-05-05 19:58:56] [Output] : Screenshot készítése sikertelen (CreateOffscreenPlainSurface failed (0x8007000e))
~
Jutalom:250.000$ és választható jármű 1 hétre
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
05.24.
*Név:
~ Alex Wyard ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Kiemelt Főnyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Marcos Lorenz hadnagy ~

*Előállított személy neve:

- Vincenzo Guccia -
vincenzoguccia.PNG
- Roger Brynes -
- Joe Graham -
- Salvador De Gorostizia -



*Előállítás indokai:

Vincenzo Guccia:
62.2 § - ITBE
64.2 § - IFBE
86.2 § - EKHSZSZ
86.4 § - GYKH
Roger Brynes, Joe Graham, Salvador De Gorostizia:
62.2 § - ITBE
64.2 § - IFBE
73.4 § - ERFF



*Előállított személy használt jármű:

HELPMEET - Harley Davidson Fatboy
Burrito
burrito1.PNG
Burrito
burrito2.PNG
Bobcat
bobcat.PNG

*Nyomozás részletes leírása:
Primakov Antonovich Ügynöktől kaptam még egy számot Melina Morelli kapcsán, azt mondta ez Deacon telefonszáma azaz Melina barátjáé. Ez nem így volt, egy teljesen másik emberhez tartozik, Roger Brynes, egy tetovált alak. Kiderült van egy farmja ami RODZSER néven üzemel, illetve egy RODZSER rendszámú Mercedes e500 tulajdonosa. Van egy Reefer hajója és több mint valószínű, hogy egy Ford Econoline furgon tulajdonosa is, amiben lehetne találni pár dolgot Melina elmondása szerint is. Rengeteget tartózkodik Angel Pine területén, elvileg autószereléssel foglalkozik. Motoros Klubhoz is tartozik, ez az öltözködéséből is lejön
mta-screen_2020-05-14_14-02-43.png
mta-screen_2020-05-14_14-09-24.png
2020.05.18. Roger számát bemértem a késő délutáni órákban , éppen Angel Pine felé tartott Los Santosból a RODZSER e500-al. Angel Pine benzinkút mellett álltunk Lorenz hadnaggyal, majd eljött mellettünk és úgy állt meg a kútnál. Egy fehér pólós úriemberrel rohangált a lakókocsiknál. Egy kék autót meg is rángattak, feltehetőleg hozzájuk tartozik, a házzal együtt.
mta-screen_2020-05-18_18-10-19.png
mta-screen_2020-05-18_18-13-33.png
Alig pár perc múlva, pár hozzá hasonló motoros ruhában, tetovált alakkal találkozott a benzinkútnál, le is pacsizott velük.
mta-screen_2020-05-18_18-16-05.png
mta-screen_2020-05-18_18-17-19.png
A benzinkút mellett lévő nagy faháznál szoktak megfordulni. Rengeteg időt töltenek ott.
mta-screen_2020-05-18_18-19-01.png

Roger beszállt az autójában és egy utcával odébb ment, ahol egy háznál állt meg. Feltételezhetően az ő birtokában áll a ház, rengeteg kocsi is állt előtte.


mta-screen_2020-05-18_18-19-39.png

Mivel kicsit eltávolodtak az emberek a faház környékéről így körülnéztünk körülötte. Mellette áll egy kocsma Rockkorsó néven, gyakran járnak oda is. A faház mögött állt egy range rover és egy furgon.

mta-screen_2020-05-18_18-25-53.png

Pár perc múlva Roger elkezdett Los Santos irányába mozogni, az autópálya felé, így én gyalog körbenéztem a területen, addig Lorenz hadnagy autóval. Egy pénzszállítót láttam meg az erdőben ami szintén Los Santos felé ment. Követte egy autó és egy motoros amin Roger egyik ismerőse ülhetett , mivel nem olyan rég le is pacsizott vele és öltözködése is hasonló volt. Ezt jeleztem is a rádión Lorenz hadnagy felé, aki fel is vett. A motoros továbbra is körözgetett, követett minket. Megállt mellettünk, majd kérdőre vont, hogy mit keresünk itt. Mi egy flegma válasz után tovább hajtottunk az erdő felé, ahova követni kezdett minket és fegyvert rántott ránk. Rögtön kértünk erősítést, és egy egység azon nyomban ott is volt. Kettő személy tartózkodott a motoron, egyik likvidálva lett másik megsérült. Lorenz hadnagy ellátta a sérüléseit, megbilincseltük és a központba szállítottuk.

mta-screen_2020-05-18_18-37-09.png

mta-screen_2020-05-18_18-37-18.png

A Központban lefoglaltunk egy Tec-9-et és a hozzá tartozó lőszereket. Elmondása szerint még nagyon rég vette önvédelem céljából, ezért is volt nála.

tec9l_szer.PNG

Nem szerettem volna lebukni, hogy egyik ismerősét megfigyelem, így a kihallgatás nem lett annyira elhúzva. Vincenzo Guccia volt az úr neve. Azt, hogy miért lőtt ránk, nagyon nem tudta megmagyarázni, nem tetszett neki, hogy ott vagyunk és nem akarunk elmenni illetve, amilyen stílusban beszéltünk vele. Vádjaival egyetértett és el is fogadta azokat. 600 nap letöltendő börtönbüntetésre és 90.000$ pénzbírságra ítéltük a Büntető Törvénykönyv 62.2, 64.2, 86.2, 86.4 paragrafusainak értelmében

vinceznogucciajogsi.PNG

borton45.PNG

1 órával később ismét bemértem Roger számát aki San Fierroban tartózkdott, majd telefonját lerakta/kidobta így a jelet elvesztettem. Angel Pine felé vettem az irányt úgy gondoltam addig megfigyelem a faház és annak környékét. A hát előtt 3 embert állt, 2 maszkban volt és sisakban a harmadikon kesztyű volt, arcát nem fedte semmit.

3ember.PNG

3emberfah_zel_tt.PNG

A két maszkos úriember betért a faház melletti kocsmába (Rockkorsó)

mta-screen_2020-05-18_21-01-07.png

Pár percet eltöltöttek bent, majd kijöttek és az autószerelői részhez mentek a faház mellé. Itt már biztos voltam abban, hogy ők is a házhoz tartoznak. 1 Bobcat és 2 Burrito kanyarodott ki, majd San Fierro felé vették az irányt az autópályán keresztül. Megálltak a Mount Chilliad alatti alagút bal oldali részében. Északi oldalát lezárták a bobcattel és az egyik Burritoval. Az alagútban egy Áruszállító állt, a másik Burrito is bent volt az alagútban és a benne ülő emberek, kiszálltak és fegyvert tartottak az áruszállítóra. Kiskaliber és Nagykaliber is volt náluk egyaránt.

bobcat__s_burrito.PNG

mta-screen_2020-05-18_21-17-27.png

kiskaliber.PNG

kiskaliber_rusz_ll_t_.PNG

Zsebeit kiforgatták és a Burritoba kényszerítették.

mta-screen_2020-05-18_21-22-32.png

Rádióban erősítést is kértem rögtön az elérhető egységektől, akik nagyon hamar ideértek, az egyik Burrito külön ment így arra mentek rá először az egységek, nagyon szépen körbevették. A másik Burrito illetve a Bobcat, másik irányba ment, de időben szóltam így pár egységgel sikeresen körbevettük őket és kiszállítottuk őket a járműből. Megbilincseltük őket és központba szállítottuk. Egy gyors kihallgatás után a Fegyházba kísértük őket ahol megkapták büntetésüket. ((adminjailt kaptak))

borton43.PNG
(Jailezése javítva lett)

borton44.PNG

hoegrahambannrpmc.png
(javítva lett)



Képi bizonyíték:

~ fentebb láthatóak ~



((*kép/log a lecsukásról)):

~ fentebb láthatóak ~
Jutalom:350.000$ és választható jármű 1 hétre
*Név:
~ Whitey Brown ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Titkos Ügynök, +, Bevetési Osztály ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~
Whitey Brown r, Törzszászlós
Sara Lovern r, Őrmester
Roger Knight r, Őrmester

~


*Előállított személy neve:
~
_sik.png

Harry Darwin

mich.png

Michael Avarey
~



*Előállítás indokai:
~

Michael Avarey:
70§ Kábítószer Készítésének Elősegítsése
100§ Nyomozás Hátraltatása/akadályoztatása

Harry Darwin
43.1§ Rendőr Előli Menekülés (Gyalog)
43.2§ Rendőr Előli Menekülés (Járművel) [2x]
44§ Rendőr Utasítás Megszegése [2x]
62§ Illegális Töltény Birtoklás
64§ Illegális Fegyver Birtoklás
67.1§ Kábítószer Birtoklás (Kis tétel)
67.2§ Kábítószer Birtoklás (Nagy tétel)
70§ Kábítószer Készítésének Elősegítsése
86.2§ Emberölési Kísérlet Hivatalos Személlyel Szemben
~

*Előállított személy használt jármű:
~ - ~

*Nyomozás részletes leírása:
~
kk.png
~

Képi bizonyíték:
~ - ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
mta-screen_2020-05-19_01-09-42.png

csekk.png
~
Jutalom:350.000$ és választható jármű 1 hétre
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
06.07.
*Név:
~ Keith Gannon ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Capriglione főnyomozó, Lovern főnyomozó ~

*Előállított személy neve:
~
KQaXnsd.png

qJMe8Qy.png
7jxQXz4.png

VXMSwYH.png
~


*Előállítás indokai:
~ GYK, EKHSZSZ, IFB, ITB, NYH ~
*Előállított személy használt jármű:
~ Az elfogás idejekor nem használtak gépjárművet. ~

*Nyomozás részletes leírása:
WMqLvhp.png

Hw7r9f6.png

oFVNCAg.png

JbAACv6.png

BgObhFa.png
dQaPNjQ.png

taGKL5o.png

r88lUAy.png

BFBxO76.png

62kbPOs.png

kEgKiqT.png

9HRQ78t.png

3KWR10S.png
TujZsP4.png

iqR9rQc.png
ogKtW7I.png

as7u3dk.png

xKFMkm2.png

e57oMyp.png
ogvoOZV.png

Dv0bIhE.png

HFURarL.png

xqAlQwq.png

KBd7vaQ.png
512GAAJ.png

0n04sdd.png

xHoOiai.png

pYDLGXj.png

((az utolsó kép csak OOC bizonyíték a halálról))
ogvoOZV.png
3X5Fpms.png


Képi bizonyíték:
~ (( Google Form ))~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ https://imgur.com/FqWnixA ~
jutalom 400.000$ és választható jármű 1 hétre
 

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
06.14.
*Név:
~ Keith Gannon ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Fazekas próbaidős nyomozó ~

*Előállított személy neve:
~
wXPZpxP.png

uafcPck.png
~


*Előállítás indokai:
~ IFB, IFÁ, IFA, IFAÁ, IKB, IKÁ ~

*Előállított személy használt jármű:
~ LID-74 forgalmi rendszámú Walton. ~

*Nyomozás részletes leírása:
~
WMqLvhp.png

LljIvBw.png

kJ87473.png
RoMw3r2.png

EfIjIrY.png
gd34xBa.png

VEHHXGY.png
~


Képi bizonyíték:
~
xDYFB1K.png

ZJdYhPf.png

mta-screen_2020-06-09_12-31-12.png
~


((*kép/log a lecsukásról)):
~
mta-screen_2020-06-09_13-07-19.png
~
Jutalom: 400.000$ és választható jármű 1 hétre.
 

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
925
2 973
22
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
08.30.

*Név:

~ Johann H Mambolza ~



*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Törzszászlós - Osztályvezető ~



*Nyomozásban részt vett személyek:

~ Nyomozásban részt vett: Rosalie Luchese r. főhadnagy. ~
~ Előállításban részt vett: Andrew Owen p. Őrmester ~




*Előállított személy neve:

~ Jonathan McDowell ~



*Előállítás indokai:

~ IFAB[12x],IKAB[6x] ~



*Előállított személy használt jármű:

~ Több, a nyomozásban részletesen leírva. ~



*Nyomozás részletes leírása:

~ Akta ~



Képi bizonyíték:

~ Az aktában megtalálható.~



((*kép/log a lecsukásról)):

~
C2Dqm6x.png
~

Jutalom: 400.000$ és választható jármű 1 hétre.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Imádom
Reactions: Yadoo

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
925
2 973
22
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
09.06.

*Név:

~ Theodore Amaury~



*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ őrmester - vizsgáló~



*Nyomozásban részt vett személyek:

~ Doyle Overwalk - őrmester~



*Előállított személy neve:

~ - ~



*Előállítás indokai:

~ - ~



*Előállított személy használt jármű:

~ - ~



*Nyomozás részletes leírása:

~ https://docs.google.com/document/d/1mCgLQ4yf6nqDEuDFVmr9Wh-Qo7RTar73JzXvAJwLbbg/edit?usp=sharing ~



Képi bizonyíték:

~ A jegyzőkönyvben csatolva minden. ~



((*kép/log a lecsukásról)):

~ - ~

Jutalom: 400.000$ és választható jármű 1 hétre.
 

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
925
2 973
22
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
*Név:



~ Matthew Keenway ~



*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ r. Törzsőrmester- Nyomozó ~



*Nyomozásban részt vett személyek:

~ Callum Miller Próbaidős Őrmester, Vizsgáló ~



*Előállított személy neve:

~ Bulat Januzaj ~



*Előállítás indokai:

~ SZH ~



*Előállított személy által használt jármű:

~ - ~



*Nyomozás részletes leírása:

~
HzD9J29.jpg
~




Képi bizonyíték:

~ - ~



((*kép/log a lecsukásról)):

~
f1wvxr0.jpg
~




Jutalom: 400.000$ és választható jármű 1 hétre.
 
  • Hűha
Reactions: Miss Lacky

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
925
2 973
22
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
*Név:
~ Thayne Webster ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ r. Törzsőrmester - Nyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Devin Cadieux ~

*Előállított személy neve:
~ Tom Wallington ~

*Előállítás indokai:
~ 65 § (2) Illegális Fegyver Alkotóelem Árusítása - / IFAÁ /
79 § Okirathamisítás - / OH / ~


*Előállított személy által használt jármű:
~ Rákászhajó ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2020.09.14.-én Devin Cadieux Próbaidős Őrmesterrel teljesítettem szolgálatot D-06os egységet alkottuk. Informátorán keresztül jutottunk hozzá egy telefonszámhoz amin Fegyver alkatrészeket árultak. Felvettük a hirdetővel a kapcsolatot, eközben értesítettük a többi egységet a buktatásról. A találkozóhelyen egy Rákászhajóra mentünk ahol elkaptuk a célszemélyt. A rákászhajóban 13db fegyveralkatrész lapult. A célszemélyt beszállítottuk központba, ahol a kihallgatás megtörtént. Az úr állítása szerint most akart túl adni az alkatrészeken és legális életre térni, de érkeztünk mi. A célszemélyt a Büntetés Végrehajtási Intézetbe szállítottuk, ahol megkapta jól megérdemelt 4 év fegyházbüntetését mellé 90.000$-os pénzbírságot. A fegyver alkatrészeket a raktárba szállítottam, jegyzőkönyvbe vettem.~

Képi bizonyíték:
~
398c236070cf82901d08989521723d39.png


66e0311dc8e8bd876a36d35fe27e8f8d.png
~


((*kép/log a lecsukásról)):
~
d1aa2a59609e3178f647bcad8cfa6f91.png
~

Jutalom: 400.000$ és választható jármű 1 hétre.
 
  • Imádom
Reactions: Perec.

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
925
2 973
22
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
*Név:
~ Phoebe Denzel ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ nb. Törzsőrmester - Főnyomozó, Hírszerző, Próbaidős-Kommandós, Szanitéc ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Denzel nb. Törzszászlós - Hírszerző, Veterán-Kommandós, Túsztárgyaló
Miller r. Őrmester - Vizsgáló~


*Előállított személy neve:
~ Raffael Moretti~

*Előállítás indokai:
~ ENBE (Engedély nélküli behatolás egyéb helyre (NNI Központ))~

*Előállított személy által használt jármű:
~ Nissan GT-R (rendszáma ismeretlen)~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Raffael Moretti (katt)~

Képi bizonyíték:
~ Minden benne van az aktában~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ Az aktában megtalálható.~

Jutalom: 400.000$ és választható jármű 1 hétre.
 

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
925
2 973
22
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
*Név:
~ Dallas R Whetstone- ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Őrmester | Vizsgáló ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Thayne Webster Törzsőrmester, Devin Cadieux Őrmester, Ross Fairburn őrmester. ~

*Előállított személy neve:
~ Gianluca Filippo.
~


*Előállítás indokai:
~ ITBK, IFBK, IKT, EKHSZSZ. ~

*Előállított személy által használt jármű:
~ BMW 760. ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Ross őrmester kollégával általánosi nyomozást láttunk el Los Santos városban, mikor kaptam egy üzenetet az informátoromtól, hogy van egy személy aki drogot árul. Felvettem a kapcsolatot a célszeméllyel majd az áru után megbeszéltünk egy helyszínt ahol a találkozás alkalmas, Jefferson Motel-t választotta a célszemély. A rádión pedig addig értesítettük az egységeket. Odarohantunk Jefferson Motelhez, majd egy idő után megmutatta az árut a célszemély. A megbeszélt mondattal beleszóltam a rádióba "2 perc", majd az egységek is Jefferson Motelhez rohantak. Ezután lövöldözés tört ki, de kevesen voltak ahhoz, hogy megnyerjék a tűzpárbajt. Ezért sikeresen letudtuk sokkolni a célszemély-t. A társát pedig likvidálták. Sürgősségi rádión pedig értesítettük a Országos Mentőszolgálatot, hisz a célszemély-t 1-2 golyó eltalálta. A helyszínen stabilizálták az állapotát és a Korházba siettünk, ott pedig egy műtétet végeztek el a célszemély testén. Rá következő félórában a PDA-n való nyomozást kerestük, ahonnan pontosabban elindult a célszemély. Megtaláltuk félórás kereséssel a házát, és a gépjárművét. Tiszta volt a gépjármű csomagtere, és a ház is tiszta volt. Azután a kihallgatóba indultunk, ahol egy ruházati vizsgálaton esett át a célszemély. Elkoboztunk tőle egy Colt-45 lőfegyver-t, 38 darab 5x9mm hozzátartozó töltényeket, mellette pedig a hátsó zsebében 15 gramm kokaint. A kihallgatás menetét egyáltalán nem hátráltatta a célszemély. A kihallgatás után pedig értesítettük sürgősségi rádión a Büntetési-Végrehajtási intézmény dolgozóit, hogy tudnak e konvoj-t szükségeltetni a közpönt-hoz. A konvoj megkezdődött, külső támadás nem érte a konvoj-t. Azután pedig a célszemély-t a Büntetés-Végrehajtás intézményébe csuktuk, büntetését mai napig tölti. ~

Képi bizonyíték:
~



~


((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~

Jutalom: 400.000$ és választható jármű 1 hétre.
 
  • Tetszik
Reactions: Dallas R Whetstone

Feri

A modor mutatja, mit érsz.
2019. 01. 10.
925
2 973
22
Vác
www.twitch.tv
V4 karakter
John R Stinson
LV karakter
John R Stinson
*Név:
~ Theodore Amaury ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Főtörzsőremster - Nyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Alex Wyard Hadnagy ~

*Előállított személy neve:
~ Crish Walker ~

*Előállítás indokai:
~ REM(GY), RUM, IKB, HTBÜ, HSZKE ~

*Előállított személy által használt jármű:
~ Audi A8 ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2020.10.05-én Wyard hadnaggyal kerültem egységbe, amikor mentünk farmot ellenőrizni. Az első állomásunk Blueberry volt, ahol nem találtunk senkit aki illegális növényeket termesztene. Ekkor átutaztunk San Fierroba, hogy ott is szétnézzünk. Az első két embernél semmi nem volt, azonban felfigyeltünk egy Audi A8-ra illetve egy BMW S1000-re. Követtük őket és egy farmhoz mentek. Ott kiszáltak és betértek a farmra. Ekkor utánnuk eredtünk, és azonnal intézkedés alá vontuk a két személyt. A farmon semmi nem volt ültetve és éppen valamilyen üzletet beszélhettek, amikor megzavartük. Később kiderült, hogy a BMW-t vezető személy locsolta a farmokat. Ruházatot is vizsgáltunk, mert elég furán viselkedtek. A BMW-s úrnál semmi gond nem volt, őt természetesen el is engedtük, de a másik úr elkezdett szaladni, beleugrott a vízbe. Ekkor Wyard hadnagy azonnal utánna is ugrott, én a másik úrral voltam elfoglalva. Egyből kértünk erősítést, és a NAV kollégái azonnal segítségünkre is lettek. Jött egy hajós egység is a NAV részéről, így gyorsan el lett kapva a célos. A partra segítettük s azonnal át is néztem a ruházatát. 10parazen mag illetve 3 marihuána mag volt az embernél. A célos azt modnta, hogy egy közúti baleset során "egy pasas" adta neki a magokat, hogy vigyázzon rá, és ha holnapig nála marad, akkor kap 10.000$-t. Természetesen semmi információt nem tudott az emberről, akitől kapta. Ezek után vázoltuk neki a büntetését és a BVI-t vételeztük. Kevés idő elteltével már el is foglalta az új ideiglenes lakóhelyét. ~

Képi bizonyíték:
~ A gyors cselekdetek miatt elmaradt a kép készítése. ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
mta-screen-2020-10-05-19-26-26-2.png
~

Jutalom: 400.000$ és választható jármű 1 hétre.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.