A hét "legszebb jelentése"

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
Itt látható minden héten a vezetőség szerinti legszebb nyomozás.

A jutalom hetente értetendő, pénzjutalom, illetve 1 hétre választható jármű.
A Jutalom nagyobb rangú tagot is érinthet, akinek nem kötelező jelentést írnia.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: misi aki zsolti

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
10.20. -hét

*Név:
~ Eszterházy Kálmán ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Nyomozó ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Az MDC-ben böngésztem a körözött személyek között és több aktát nyitottam meg többek közt Lilla Lavigne-vel szemben is. Részletes információkat nem találtam róla sehol, így a rokonok után kezdtem el nyomozni. Richard Lavigne számát megszereztem, illetve a lakóhelyét is amit később elárulta, hogy már el is adott. Richardot a kihallgatás során szembesítettem, hogy, ha nem kerül elő Lilla akkor őt is előállíthatom több ok szerint is. Végül megadta a rádiófrekvenciát és egy találkozót beszéltek le a marinai hajósboltnál. A 81-es egység a helyszínen igazoltatta a hölgyet és bebizonyosodott, hogy tényleges Lilla Lavigne jelent meg a helyszínen. Onnan a központba szállították és előállítottuk a vádakkal amik az MDC-ben voltak. A kihallgatásban mindent elismert, bevallotta bűnösségét. És ez után a cellákhoz vittük, ahol el nyerte méltó büntetését. Körözés lekerült a nevéről. ~

Jutalom: +50.000$, 1 hétig elérhető Opel.
 

Louise

🕵🏿‍♂️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 393
743
Kecskemét 🏠
V4 karakter
Louise R Cortez

10.27.-hét

*Név:
~ Pedro R Moore ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó - Próbaidős kommandós ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Veronika Kurylenko Nyomozó, Ferdinand M Parker Hadnagy ~

*Előállított személy neve:
~ Ryan Wright ~

*Előállítás indokai:
~ illegális fegyver birtoklása, illegális töltény birtoklása, Bűnrészesség, Emberölési kísérlet hivatalos személlyel szemben ~

*Előállított személy használt jármű:
~ A jelenlegi ügynél nem volt lehetősége járművet használni. ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Az ügy az előző ügyből indul ahol Emil Na Thooth-ot tartóztattam le illegális kábitószerek birtoklása és árusitása miatt. A pénzem viszont Ryan Wright-nál maradt akit még a mai napon sikerült elkapnom.
Az ügy elején probáltam kideriteni ki lehetet a társa először a távpontot a házon található felirat adta ahová behatoltunk. "Wright rezidencia" volt olvasható rajta.
A másik érdekes esett az volt mikor lőttek ránk oldalról a garázsoktól a pizzázó felé ahol mi álltunk, de mire odaértünk eltűnt, szó szerint a föld nyelte el.
Ezért elkezdtem nézelődni, hogy hová tűnhetett és arra jutottam, hogy az egyik garázsba ment be, utána is néztem az önkormányzatnál és találtam egy dokumentumot.
A dokumentumon Ryan Wright szerepelt tulajdonosként.
Ezután rákerestem a nyilvántartásban és meg is találtam őt és össze vettem a fényképet az emlékeimmel és egyeztek.
Ezek után megfigyeltük a helyet majd a nyomozó társammal körül néztük a garázsban, mivel nyitva és elhagyatottnak tűnt.
Ami igy is volt a garázs teljesen üres volt, igy gyorsan készitettem pár képet a bent található járművekről és rendszámairól.
Az egész délelőtt folyamán nem volt semmi fejlemény az üggyel kapcsolatban, de este felé megpróbáltuk megint.
Ekkor már Veronika és Parker segitségével.
Az épületbe beküldtük fegyvertelenül Veronikát, hogy győzödjön meg róla, hogy tényleg bent vannak e, és hát tényleg bent voltak.
Ezután kijött Veronika és bementünk Parkerrel. Ekkor fegyverrel találtuk szembe magunkat, de mivel fel voltunk készülve igy megfelelően tudtuk kezelni a helyzetet és elfogtuk a célszemélyt.
A kihallgatás során mindent bevallott és vissza került a pénz hozzám (1.750.000$) + lefoglaltunk egy AK-47 es gépkarabélyt és a hozzá tartozó lőszereket, illetve meg kapta az úri ember a méltó büntetését
90.000$ illetve a 300 napos letöltendő büntetést. ~

Képi bizonyíték:


((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~


Jutalom:50.000$,1 hétig elérhető az Opel.

 
Utoljára szerkesztve:

Louise

🕵🏿‍♂️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 393
743
Kecskemét 🏠
V4 karakter
Louise R Cortez
11.03.-hét

*Név:
~ Michael Caruso~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Ferdinand M Parker Hadnagy~

*Előállított személy neve:
~ Ismeretlen tettes~

*Előállítás indokai:
~ Likvidálva lettek~

*Előállított személy használt jármű:
~ BMW M5 e60~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Civil ruhás szolgálatot folytattam amikor érkezett egy bejelentés hogy Willowfieldi Hotelnél emberrablás van folyamatban.
A helyszínre érkeztem, segétkeztem a biztosításban, majd kis idővel Ferdinand M Parker Hadnagy kihozta a túszt.
Utasított hogy vegyem fel a tanúvallomását a túsznak.
Ez megtörént. Majd visszatértem a Hotelhez és segítettem a Terror Elhárítási Központ kommandósainak az utolsó két gyanúsított likvidálásában.~

Képi bizonyíték:
~ A tanúvallomást mellékelem
fKhyYf3.png
~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ - ~





Jutalom:50.000$,1 hétig elérhető az Opel.
 

Louise

🕵🏿‍♂️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 393
743
Kecskemét 🏠
V4 karakter
Louise R Cortez
11.10.-hét

*Név:
~ Jamie Arawn ~
*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Ügynök ~
*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Arawn Ügynök, Fairburn Főhadnagy ~
*Előállított személy neve:
~ Kendrick Fisher ~

*Előállítás indokai:
~ IFBK,ITBK,REMJ,RUM,EKHSZSZ ~

*Előállított személy használt jármű:
~ Az előállítás pillanatában nem használt gépjárművet az előállított személy. ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ \ Akta azonosítója: CE365-917X /

A körözött személyek listáját futottam át az egyik napon, amikor megakadt a szemem egy emberölési kisérlet körözésen. Az irodámba igyekeztem és utána néztem az összes aktában, illetve fegyverbejelentési dokumentumban Kendrick Fishernek.

Célszemély adatai:
Teljes neve: Kendrick Fisher.
Anyja neve: Jessica Foster
Állandó lakcíme: Los Santos, Marina 1.
Születési ideje: 1979.07.01
Telefonszáma: 38761120166573
Ingatlanok: Marketen található Vice Club , illetve Vinewoodon található hangár tulajdonosa.

Amint ezek az információk a szolgálatomba voltak, első sorban a telefonszámot ellenőriztem. A dolgomat a telefonszám megtalálása nem egyszerűsítette meg, mivel a telefonszám már nem élt.A továbbiakban Kendrick Fisher telefonszámának felderítésén dolgoztam.
Az aktákban utána kerestem a családtagoknak, egyetlen családtag Brandon Fishernek a jelenlegi telefonszámát sikerült megtalálnom. A családtagot körülbelül 2 órán keresztül megfigyeltem, de semmi eredmény nem mutatott Kendrick Fisher ügyében.
A telefonszámán keresztül felhívtam Brandon Fishert, meghívtam egy beszélgetésre a Központba, ahol úgy hallgattam ki mintha egy gyilkossági szemtanú lenne a családjával együtt.A beszélgetés végén megkérdeztem a további családtagjainak az elérhetőségét, lelkesen segített a telefonszámok megadásában.
Andew Fisher,Kendrick Fisher telefonszámát tudta számomra elmondani, ami tökéletes volt.
A Központban bemértem Kendrick Fisher telefonszámát és mozdulatlanul a Vinewoodon lévő hangárjához mutatott a jel.
Pár órával később a jel megmozdult, betért a Kaszinóba és ott feljegyeztem a célszemély pontos személyleírását a későbbiekre gondolva.
Amire elmentem a Központba gépjárművet váltani és vissza igyekeztem volna a további megfigyelésre az illető vissza ment a hangárjába,ahol a telefonszám jele megszakadt.A telefonszámot megpróbáltam újra bemérni a Központból, de sikertelenül, a telefonja nem adott többé jelet.
Az egyetlen használható információ az illető felkutatására ismét, Andew Fisher telefonszáma volt.
Andew Fisher megfigyelésébe kezdtem, amikor megláttam ,hogy három személy visszatért a hangárba egy gépjárművel, amiben felismertem Kendrick Fisher-t a személyleírás alapján.A hangárból két gépjármű jött ki az egyikben a bemérés szerint Andew Fisher ült, a másikban számomra ismeretlen személy foglalt helyett.
A hangárban feltehetőleg egyedül tartózkodott bent a célszemélyünk, azaz Kendrick Fisher.
A helyszínre erősitést kértem, ahova Cortez Dandártábornok, Fairburn Főhadnagy, illetve egy Nyomozó érkezett.
Az egyik családtag vissza érkezett az akció megbeszélése során, így kisebb várakozásba kezdtünk, amíg az illető elhagyja a hangárt.
A családtag elhagyta pár percen belül a hangárt, így szabad volt számunkra az út, az akciót megkezdtük a hangár bejáratát körbe vettük , a Nyomozó kint maradt biztosítani a területet.Cortez Dandártábornokkal, illetve Fairburn Főhadnaggyal behatoltunk a hangárba, ahol egyedül a hátsó falnál Kendrick Fishert pillantottuk meg, aki éppen egy gépjárműbe szállt be.A szolgálati gépjárművel amivel bementem az épületbe beálltam Kendrick Fisher gépjárműve elé, addigra Cortez Dandártábornok, illetve Fairburn Főhadnagy a szolgálati kocsi mögül biztosított az egész intézkedés alatt. Az akció gyors leforgású volt, Kendrick Fishert a többi családtagja tudta nélkül kihoztuk a hangárból és egyből a Központba szállítottuk kihallgatásra.
A kihallgatáson a célszemély bevallotta az elenne felhozott vádakat, nem ellenkezett az intézkedés alatt, a Központban egy Colt, illetve 6 darab kés került lefoglalásra.
Kendrick Fisher 300 nap letöltendő büntetés, illetve 90.000 dollár pénz bírságott kapott.
~
Képi bizonyíték:
~ ~
((*kép/log a lecsukásról)):
~

[2019-11-06 00:10:47] [Output] : [Börtön]: [NNI] Ügynök Jamie Arawn bebörtönözte Kendrick Fisher játékost.

[2019-11-06 00:10:47] [Output] : [Börtön]: Oka: IFBK,ITBK,REM,RUM,EKHSZSZ

[2019-11-06 00:10:47] [Output] : [Börtön]: Idő: 270 perc

~





Jutalom:50.000$,1 hétig elérhető az Opel.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
11.17.-hét
*Név:
~ Carlo Toscani ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Nyomozó~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Rue Santoro Nyomozó ~

*Előállított személy neve:
~ Frank Wodbrook ~

*Előállítás indokai:
~ 33.3 § Testi sértés: Súlyos
47.1 § Fegyver birtoklás: Colt45
45 § Töltény birtoklás: 9mmes töltény esetében ~

*Előállított személy használt jármű:
~ Nem volt. ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Amikor az egész ügyet megkaptam a bázison tartózkodtam. Éppen jelentettem a rádióba, hogy elérhető vagyok már jött is egy rádió Walker Dandártábornoktól, hogy vár az irodájában. Az irodában a Tábornok úron kívül még tartózkodott Walker Százados, Butler Hadnagy és egy hölgy . A hölgyről rövidesen megtudtam, hogy egy súlyos testi sértésnek lett az áldozata. Miután elmondta nekünk mi történt a Tábornok úr rám bízta a kisasszony ügyét.
Rövidesen levezettem őt a kihallgatóba és megkezdtem a nyomozásom első fázisát, az információszerzést. A kisasszonytól jó pár információt megkaptam, mint például az úr nevét, kinézetét, mit csinált eddig, mivel foglalkozik, stb... Az egész kihallgatásról és az ott elhangzottakról nyomozati jegyzetet készítettem.


Miután elegendő bizonyítékot tudtam meg a kisasszonytól rövidesen megindultunk a Kórházba, hogy egy orvos Látlelet készítsen a sérüléseiről.
A vizsgálat után rövidesen meg is kaptam az említett Látleletet.


Ezek után rövidesen a jegyzetben is említett helyre mentünk San Fierroba. Itt megmutatta a kisasszony, hogy melyik helyen szoktak állni a gyanúsított gépjárművei. Egy kisebb nyomozás és helyszínelést végeztem, viszont törekedtem a gyorsaságra, hisz nem tudtuk mikor fog esetleg vissza térni a gyanúsított. Miután vissza tértünk a központba, elkértem a sértett telefonszámát, majd közöltem vele, hogy mik a következő lépések a célszemély hollétének felkutatásában. Megbeszéltem vele, hogy továbbra is maradjon fent az említett rádiófrekvencián és ha újra rádiózna az illető azonnal értesítsen engem vagy a kollégáimat. Ezek után távozott a sértett a központból.
A központban ezek után megkezdtem a keresést a gyanúsított és a közeli barátja után. Rövidesen az adatbázisban a barátról sok információt megtudtam. Erről szintén nyomozati jegyzetet készítettem.

A keresés után, mivel megtudtam, hogy az elkövető az OMSZ-nél volt mentős, felkerestem egy vezetőségi tagot. Sajnos nem tudtak többet mondani róla mint az áldozat és telefonszámmal sem tudtak szolgálni felém.
Rövidesen felállítottam a tervet. A főterv az volt, hogy a járműveinek a parkolóhelyét figyelem meg és várok amíg megjelenik. A "B" terv pedig az volt, hogy a közeli barátot fogom "elkapni" és kitudakolni a gyanúsítottról további információkat.
Délután Santoro Nyomozó csatlakozott hozzám akit beavattam a nyomozásba, átadtam neki az eddigi információkat és elmondtam a tervet. Rövidesen meg is indultunk a helyszínre ahol a gyanúsított gépjárművei álltak. A helyszínre érve egy BMW 750i típusú autót fedeztünk fel, a sértett szerint a gyanúsított egyik autója volt. Elfoglaltunk egy magaslati pozíciót ahonnan tökéletesen beláttuk a járművet és a bejáratot. Körülbelül 30 perc várakozás után egy úr közeledett a helyszín felé. A személyleírás szerint egyezett az úr a gyanúsítottal. Nem vártunk sokáig rögtön lecsaptunk és elfogtuk. A ruházata és a gépjárműve átvizsgálása után megtaláltuk a Colt-45 pisztolyt és a hozzá tartozó 45 db lőszert.
A központba szállítás közben értesítettem a sértett hölgyet az eseményekről és megkértem, hogy fáradjon be a központba. A kihallgatás alatt az úr mindent bevallott, így rövidesen a cellába tudtuk elhelyezni és 35.400$ és 265 nap cellafogságban büntettük.
A nyomozás szerencsésen és gyorsan zárult.
Az egyik lenti képen a fent is említett San Fierroi parkoló látható ahol az elfogás is sikeresen megtörtént. A képet a helyszínelés közben készítettem. A másik kép a gyanúsítottnál talált fegyverről készült. A kép elkészülése után semlegesítettük és megsemmisítettük a fegyvert és a hozzá tartozó lőszert.~

Képi bizonyíték:
~
~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ ~


Jutalom:50.000$,1 hétig elérhető az Opel.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
11.24.-hét
*Név:
~ Jamie Arawn~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Ügynök ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Arawn Ügynök , Kurylenko Főnyomozó, Vogel Főnyomozó, Luca Próbaidős Nyomozó.~

*Előállított személy neve:
~ Kentrell Braxton ~

*Előállítás indokai:
~ GYK,EKHSZSZ,IFBE,ITBE~

*Előállított személy használt jármű:
~ VLMIGHTY forgalmi rendszámú Mercedes G65~

*Nyomozás részletes leírása:
~ A Jeni klub megnyitotta kapuit az esti órákban, több nyomozóval a helyszínre érkeztünk civilként. Az elején semmi érdekeset nem véltünk felfedezni.
A következő percekben két férfi egyelőre még csak szóban elkezdett veszekedni. A veszekedés végére már verekedés alakult ki, a tömeg körbe állta őket, közbe avatkozni szinte lehetetlen volt. A verekedőt, aki jól jött ki belőle többen körbe állták, az ajtóban vártuk a többi Nyomozóval a férfit, mikor észrevettük ,hogy lekéselték az illetőt.
A gyilkost láttuk még a tömeg közepén, a tömeg széléhez siettünk gondoltuk nem engedik, majd ki a gyilkost, viszont a gyilkosság után a tömeg szétszéledt és mindenki futott amerre látott.
A gyilkost nem sikerült elkapni a nagyobb tömegben, azt látta meg az egyik Nyomozó, hogy kiszaladt a klubból, utána eredtünk, de amire kiértünk már csak a Mercedes G65el láttuk elhajtani, ebben a pillanatban a körözések kikerültek a gépjárműre.
A többi nyomozó segítségével a clubban résztvevőket , akik tudtak megfelelő információt nyújtani meghallgatták, aztán kivezették az épületből.
Amíg a kihallgatások, illetve a civilek kivezetése történt, számomra a helyszíni szemle volt a feladat.
A gyilkosság teljesen egyértelműen látható volt a holtesten, a nyakán egy vágás volt felfedezhető.
Az áldozat testén még nem voltak észrevehetők az elszíneződések, így tudható az áldozat halálának körülbelüli időpontja.
Az elszíneződések a halál után 3 órával fellépő kékes-piros szabálytalan területek a hulla legmélyebben fekvő helyein igy a háton, a végtagok alsó oldalán, melyek a vérnek alásüllyedése által származnak, a verőerek összezsugorodnak miáltal a vér a vénákba kerül és egy része a szövetekbe diffundál.
A vérmintát még úgy ahogy sikerült venni a holtesttől, illetve ha az nem lett volna megfelelő az azonosításhoz, a ruházaton is megtalálható volt az áldozat vérmintája.
A rádión elhangzott Stinson Különleges Ügynöktől ,hogy egy személy kint egy Desert Eagle-el tartózkodik, két nyomozó kiment a clubból a kapott információ alapján beazonosítani a célszemélyt.
A célszemélyt rövid időn belül azonosították, illetve elkapták, az illetőnél egy Carbon Knife, illetve Desert Eagle volt található, vagyis jól azonosították be a Nyomozók a fegyver birtoklót. A kihallgatásnál megpillantottam azt a bizonyos Carbon Knife-ot, ami ugyanúgy nézett ki mint amivel meggyilkolták a klubban az áldozatot.
A kihallgatóból felvittem a laborba a helyszíni szemlén vett vérmintát, illetve a lefoglalt kést. Rövid időn belül megjött az eredmény, ami kimutatta ,hogy a két vérminta amit kaptak, egy személytől származik, vagyis bebizonyosodott, hogy nem csak fegyverbirtokló akit elkaptunk, hanem a gyilkos is.
A gyanúsított beismerte a gyilkosságot és elmondása szerint büszkeségből ölte meg az áldozatot, ezért sem takarította le a kését.
Kentrell Braxton mivel beismerte a gyilkosságot, illetve a laborban is kimutatták ,hogy a késén található vér az áldozaté volt, így a büntetése 300 nap letöltendő és 90.000 dollár bírságra tehető.
A 450 nap letöltendő büntetés kérvényezése megtörtént ,de az engedélyt nem kaptuk meg.

Kentrell Braxton előállított adatai:

Születési neve : Kentrell Braxton
Anyja neve: Shelby Scott
Állandó lakcíme : Idlewood
Születési helye, ideje : Los Santos , 1996.02.05
Telefonszáma: 387611075151~

Képi bizonyíték:
~ - ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
[2019-11-22 01:12:23] [Output] : [Börtön]: [NNI] Főnyomozó Stijn Vogel bebörtönözte Kentrell Braxton játékost.
[2019-11-22 01:12:23] [Output] : [Börtön]: Oka: GYK, EKHSZSZ, IFBE, ITBE.
[2019-11-22 01:12:23] [Output] : [Börtön]: Idő: 300 perc
~
Jutalom:100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Matt_ és Mich

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
11.30.-hét
*Név:
~ Stijn Vogel~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Főnyomozó~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Federico Vasquez, Iwan Mikhailov próbaidős nyomozó ; Veronika Kurylenko Főnyomozó ~

*Előállított személy(ek) neve(i):
~ Trace Eckleburg
Elijah Lowell
Jayquan Hylissen ~

*Előállítás indokai:
~ 1.: Trace Eckleburg: ERSZ.
2.: Elijah Lowell: IFB, IKB, ERSZ, ERF.
3.: Jayquan Hylissen: IFB, REM(j), RUM, ERF.
~

*Előállított személy használt jármű:
~ Szürke BMW 760, forgalmi rendszáma ismeretlen. ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ Éppen egy kihallgatást zártunk le Federico Vasquez próbaidős nyomozóval, amikor azonnali erősítést kért Kurylenko főnyomozó a rádión.
Az egységünk indult a helyszínre, ahol fegyveresek rabolnak egy ártatlan hölgyet. A hölgy, névszerint Bianca Delgado volt, az elkövetők pedig: Trace Eckleburg, Elijah Lowell és Jayquan Hylissen. Amikor megérkeztünk a villogóval felszerelt járművel, rögtön menekülőre fogták. További egységek is érkeztek az erősítésre, így az elkapás sikeresen lezajlott. Mindenkit a helyszínen megbilincseltünk, illetve átkutattuk az autójukat. A járműben találtunk egy gramm heroint, egy gramm szárított marihuanat, illetve négy gramm kokaint.
00ad2ca4185d68b1f19838b60d1fd78e.png

Azonnal a központra indultak az egységek, kihallgatás céljából.
A kihallgatóban egy kisebb összeszólás alakult ki Kurylenko főnyomozó és Jayquan Hylissen vádlott között. Engem, illetve a kollegáimat is megfenyegette a harmadik számú elkövető. Többszörös obszcén szavak hagyták el az illető ajkait, amik a társaimra, rám, illetve az ártatlan elrabolt hölgy felé irányultak.
Beleuntunk a majdnem tíz perces vitába és vételeztem Cortez Dandártábornokot, abból a célból hogy engedélyt kérjek 450 napos letöltendő börtönbüntetés kiszabására.
A Tábornok Úr megadta rá az engedélyt, az illető nehezen akart beletörődni. Többször megfenyegetett minket, az életünk kioltásával és a szeretteink meggyilkolásával. Az illetőt elvezettük a cellasorba és Vasquez próbaidős nyomozó segítségével a cellájába.
Az egyes számú vádlottnak 210 nap letöltendő börtönbüntetés, 16.000$ pénzbírság ütötte markát
A kettes számú vádlott 300 nap letöltendő, illetve 90.000$ pénzbírságra ítéltük el.
A harmadik számú vádlottat pedig 450 nap letöltendő börtönbüntetésre, illetve 90.000$ pénzbírságra fosztottuk meg.~

Képi bizonyíték:
~
61fbb7f09d5cc57ddf587ea4a8025154.png
~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
020a695a45a742e4f0b01d81b2f5f411.png

670f7c1dd6eca742b9bfa214a582b1ea.png

52003e37d6195c0dfded68fd8c93b693.png
~
Jutalom:100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Louise

🕵🏿‍♂️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 393
743
Kecskemét 🏠
V4 karakter
Louise R Cortez
12.08.-hét

*Név:
~ Jamie Arawn~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Titkos Ügynök~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Voronin Próbaidős Nyomozó.~

*Előállított személy neve:
~ Tony Westwood~

*Előállítás indokai:
~ Illegális lőfegyver birtoklása ( IFB )
Gyilkosság hivatali személlyel szemben ( GYKH )
Rendőrség előli menekülés járművel ( REMJ )
Rendőrségi utasítás megszegése ( RUM )~

*Előállított személy használt jármű:
~ Nem használt gépjárművet az előállítása során. ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ A nyomozást első sorban Mikhail Grigorenko ellen kezdtem el, amikor megláttam a célszemély nevére kiadott körözést, ami egyezik azzal amiért Tony Westwoodot előállítottuk.A célszemélyünk azaz egyelőre Mikhail Grigorenko egy MG-RENT nevezetű cég volt tulajdonosa, akik autók bérbe adásával foglalkoztak.
Mikhail telefonszámát a cégbejelentésénél találtam meg, amint a telefonszáma, illetve az egyéb adatai az illetőnek a szolgálatomra álltak, elkezdtük a bemérését a célszemélynek.A telefonszám bemérése sikeres volt. A továbbiakban egy Delta egységgel elkezdtük a megfigyelését, innen kiderült ,hogy a JCC-95 vontatóval van jelenleg a forgalomban. Az illető telefonszáma egy július hetedikén elkészített cégbejelentésből derült ki, ezért a vontatóra kihelyeztünk NNI megfigyelés indokkal egy körözést.A sürgősségi rádión értesítettem a Rendőrséget, hogy kérvényezném a vontatónak a rutin igazoltatását minél rövidebb időn belül.
Erre a lépésre meglátásaim szerint azért volt szükség, mivel az információ a telefonszámáról legalább egy 5 hónapos bejelentésből származik.
A Rendőrség válaszolt a vételezésemre, hogy értesítenek amint megtörtént a vontató rutin igazoltatása, ez nem is történt másképp.
A Rendőrségtől elkértem a sofőrnek a nevét, ami számomra megerősítette ,hogy az a telefon Mikhail Grigorenko tulajdonában van, illetve a gépjármű is.
A továbbiakban már biztosra tudtuk a körözött célszemély telefonszámát, így a mozgását is figyelemmel tudtuk kísérni.
Rádión kértem egy Delta egység erősitését a körözött célszemély elkapásának megkönnyítése érdekében, az egység pár percen már a helyszínre érkezett.
Tájékoztattam a csatlakozott egységet, hogy ki is a mi emberünk, illetve a telefonszámát is megkapták, aminek megkezdték a bemérését.
A telefonszám, illetve a körözött célszemély személy leírása alapján a Delta egység segítségével sikeresen körbe vettük az illetőt és 45 másodpercen belül már a Központba tartottunk.Az illetőt tájékoztatta a Próbaidős Nyomozó a kocsiban, ami közben a Központba értünk.
A kihallgatáson eléggé fontos részleteket tudtunk meg erről a körözésről.
A Központba hívtam a Rendőrség egységét akik kiadták a körözést a célszemélyre.
A rendőrségi egység elmondása szerint lefoglaltak egy Bugatti Veyron HKN-04 rendszámú gépjárművet, aminek a csomagtartójában megtalálható volt Mikhail Grigorenko forgalmi engedélye, ami arra a kocsira szólt.A tulajdonosa a gépjárműnek valóban az előállított személy volt viszont lentebb mellékelem azt a bizonyítékot, amit megkaptam az illetőtől.A bizonyítékon látható ,hogy 11.hó 12-én bérbe adta a gépjárművet egy illetőnek, a körözés ami az MDCbe volt az pontosan 11.13án került kiadásra.Mikhail Grigorenko elmondása szerint, az illető ami után észrevette, hogy a Rendőrség elvitte a gépjárművet a szerelőtelepen felkereste a bérbe adót és átadta neki a kulcsot, azok után elhajtott. Mikhail telefonon kereste ezek után, de a telefonszámán nem volt kapcsolható, a szerződésben minden információ a segítségünkre volt így ezt lefoglaltuk a kihallgatóban.A kihallgatáson kitértünk a továbbiakban arra is ,hogy bármi egyéb információja van -e az illetőről, amire azt felelte igen. A telefonjában volt két kép Tony Westwood személyi igazolványáról, illetve jogosítványáról, így a személy leírása , illetve egy kép a kereséséhez a rendelkezésünkre állt a telefonszámon kívül.A Rendőrséggel átbeszélve a kihallgatáson lezajlott beszélgetésből, illetve az előállított személy által átadott bizonyítékok alapján arra a döntésre jutottunk ,hogy szabad lábon távozhat a Központól, viszont nem hagyhatja el 1 hónapig az országot, illetve a telefonján elérhetőnek kell lennie a nap 24 órájában, ameddig a nyomozást lezártnak nem tekintjük.
A cég tulajdonosnak a nevéről lekerült a körözés ,illetve a lefoglalt kocsi is vissza került a tulajdonosához, ezen felül Tony Westwood nevére került át a körözés.

Mikhail Grigorenko adatai:

djártuk az összes kaszinót illetve a Városházát. A harmadik vizsgálatnál megpillantottunk Voronin Próbaidős Nyomozóval egy olyan személyt a kaszinóban, akinek az arc szerkezete tökéletesen egyezett a személyi igazolvány képen láthatóval, feltételeztük ,hogy ő a mi célszemélyünk azaz Tony Westwood. A célszemély felfedezése elött, legalább 2-3 civil személyt állítottunk meg, mivel a kinézetük igazán egyezett a képen láthatóval, de az arcuk viszont nem.
A következő esetben csak az arcára lettünk figyelmesek ,hogy egyezik, de a ruházata nem, ezért a célszemély megfigyelését választottuk, mivel ritkán látunk olyan embereket, akiknek az arc szerkezete teljesen ugyan az. A megfigyelés megkezdésénél kimentünk a kaszinóból és megvártuk ameddig a célszemélyünk is kilép az épületből, ami körülbelül 2 percen belül megtörtént.
A megfigyelt személy az Állami Kereskedelmi Központ felé vette az irányt futva, aztán letért erről az útról és az autóbérlő felé ment, ahol kibérelte a RENT-576 rendszámú gépjárművet.A körözést kihelyeztük erre a forgalmi rendszámra, aztán tovább folytattuk a megfigyelését, körülbelül határ után a San Fierroba vezető úton a célszemélyünk frontálisan ütközött egy Mercedes E500al, mind a két sofőr mozgásképtelenné vált. A helyszínre civil járókelők mentőt hívtak, akik 1 percen belül a helyszínre is érkeztek és megkezdték az ellátásukat.Az ellátás után a egészségügyi számla kiállításához névre volt szükségük a mentősöknek, ebben a pillanatban közelebb mentem a mentőgépkocsi mellé és érdeklődtem az orvostól, természetesen az álcám felfedése nélkül, hogy mi történt itt. A célom ezzel az volt, hogy feltünés mentesen végig tudjam hallgatni, hogy mi a neve a célszemélynek, amikor megkérdezte az orvos a nevét, akkor azt felelte rá ,hogy Tony Westwood. Abban a pillanatban tudtuk biztosan, hogy ő a mi célszemélyünk, a neve elhangzotta után elmondta azt is az orvosnak ,hogy siessen , mert az autóbérlőhöz megy.
Voronin Próbaidős Nyomozóval együtt az az napi hirdetések között lefuttattuk az autóbérlő szót, mire a program kiadta a Wang Cars hirdetését.
A hirdetésben pontosan ez szerepelt: "A Wang Cars autókat kínál bérbeadásra a San Fierro-i lottózóval szemben!"
Az autóbérlőhöz igyekeztünk, ahova további egységeket kértünk a helyszínre, pontosan kettő darab Delta egység érkezett, elfoglaltuk a pozíciónkat és vártuk a célszemélyt.Tony Westwood pár percre rá a helyszínre érkezett és bement az épületbe kocsik után nézelődni, a további egységeket felvilágosítottam ,hogy ő volt a mi emberünk aki jelenleg bement az autóbérlő épületébe, az egységek rádión nyugtázták.
Voronin Próbaidős Nyomozó, illetve én kiszálltunk a gépjárműből a további egység tagjai mögöttünk pár perccel szintén beérkeztek az épületbe.Az autókereskedésbe beérkezett az összes Nyomozó akire számítottunk a helyszínen, a célszemélyt azonosítottuk a felső emeleten, ekkora már csak az elkapásra volt szükség.A jelet rádión megadtam a többi egységnek, így az elkapás elkezdődött, a célszemélynek esélye sem volt a menekülésre az öt sokkolóval, illetve egy Hangtompítós Colttal szemben, az illető megadta magát és a földre feküdt. Az elkapás körülbelül 1 percen belül lezajlott, ilyenkor már Butler Hadnagy kíséretében megindultunk a Központ felé. A kihallgatóban felvázoltam neki a helyzetet, illetve azt, hogy miért is hoztuk be, illetve a ruházat átvizsgálása alatt előkerült egy illegálisan tartott Colt-45, illetve Kés. Az első pillanatban elkezdte a süket dumáit, amit minden egyes előállított elkezd, hogy hát ő azt bérelte és a tulajdonos rakta rá a körözést nem ő, viszont ekkor még nem látta azokat a bizonyítékokat amiket felmutatott ellene a tulajdonos. Az előállított személy elé toltam az asztalon a bérleti szerződés másolatát, illetve a személyi igazolvány képét, aztán pedig felvilágosítottam ,hogy 11.hó 12-én adta ki bérbe a tulajdonos, a körözés pedig 11.hó 13-án került ki.
Tony Westwood a bizonyítékok bemutatásával bevallotta az ellene felhozott vádakat, így a következő lépésben felvilágosítottam a börtön büntetésének mértékével. Tony Westwood 300 nap letöltendőt, illetve 90.000 $ bírság büntetést kapott, a körözések lekerültek a gépjárművekről, illetve a célszemély nevéről is.

Tony Westwood adatai:

Teljes neve: Tony Westwood
Személyi igazolvány száma: 72761350
Jogosítvány azonosítója : 72761273
Telefonszáma : Ismeretlen.

Ayden Westwood ( Tony Westwood feltételezhető rokona ) adatai:

Születési neve: Ayden Westwood
Születési helye, ideje: Los Santos Megyei kórház 1994 Április 13. 23:48 perckor
Anyja neve: Melissa Craig
Családi állapota: Egyedülálló
Lakóhelye: Los Santos Jefferson 12. lakás
Személyi igazolvány száma: 71626798
Elérhetőségei ( Telefonszáma , e-mail címe ) : ismeretlen , aydenwestwood94@seemail.hu
Korábbi foglalkozásai: See City Közlekedési Központ ,Rendőrség alkalmazottja



~

Képi bizonyíték:
~
~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
[2019-12-03 22:36:13] [Output] : [Börtön]: [NNI] Titkos Ügynök Jamie Arawn bebörtönözte Tony Westwood játékost.
[2019-12-03 22:36:13] [Output] : [Börtön]: Oka: IFB,REMJ,RUM,GYKH
[2019-12-03 22:36:13] [Output] : [Börtön]: Idő: 300 perc
~

Jutalom:100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
12.15.-hét
A héten szép jelentések lettek leadva, viszont nyomozati szempontból eggyik sem volt kiemelkedő igy a héten nincs külön kiemelt jelentés.
 
  • Szomorú
Reactions: Ivano és Butch

Louise

🕵🏿‍♂️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 393
743
Kecskemét 🏠
V4 karakter
Louise R Cortez
12.22.-hét

*Név:
~ Jamie Arawn~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Titkos Ügynök~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Fairburn Százados, Arawn Titkos Ügynök~

*Előállított személy neve:
~ Burkhard Steinhaeuser ~

*Előállítás indokai:
~ EKHSZSZ,IFB,REM(J),RUM~

*Előállított személy használt jármű:
~ Nissan Skyline forgalmi rendszáma : ANTI-R34~

*Nyomozás részletes leírása:
~ \ Akta azonosítója: BD568-912Z /
A nyomozás kezdete 2019.12.15-én történt meg , pontosítva 16 óra 16 perckor Burkhard Steinhaeuser ellen, aki a nyomozás első részében ismeretlen tettesként volt nyilvánítva.A nyomozás megkezdését az indokolta, hogy Fairburn Századossal nyomozati tevékenységet végeztünk Willowfield környékén amikor egy Nissan Skyline sofőrje vélhetően egy ütközés miatt elővette a fegyverét és a Százados fejéhez szegezte, így fizetésre bírni őt. A helyszínen nem voltunk álcában, így a célszemélyünk elég gyorsan elvetette ezt az ötletet. A gépjárműben elrakta a lőfegyverét és a gázra taposott, a szolgálati gépjárművel nem sokáig tudtuk követni, így arra a döntésre jutottunk ,hogy összeszedjük az összes információt ami van a célszemélyről.
A pontos személy leírása megvolt a szolgálati gépjárműben felszerelt fedélzeti kamera által, amit a Központba le is mentettünk, ebből mellékelek a jelentéshez egy részletet. Számunkra egyedüli információként a célszemély személy leírása volt, ezzel elindulni elég nehéz lenne, így a nyomozást tovább folytattuk hátha találunk a kocsival kapcsolatban egy bejelentett tulajdonost.
Az egyik egység jelezte számunkra, hogy az ANTI-R34 Nissan Skyline amivel elmenekült a célszemélyünk az Állami Kereskedelmi Központ mellett található, benne a sofőrjével.Az összes egység a helyszínre érkezett és megkezdtük az akciót, a célszemély engedelmeskedett az intézkedés során, így pár másodperc leforgása alatt már a szolgálati gépjárműben ült a gyanúsítottunk.
A kihallgatás során megtudtuk, hogy a gépjármű tulajdonosa nem az általunk keresett célos, mivel csak kölcsön adták neki a gépjárművet, akit behoztunk az a célpontunk ismerőse volt. Az ismerős átadta számunkra a célpontunk nevét, ami Tyndall Veis volt, utólag megtudtuk ,hogy bizonyára a célos ismerőse az előző nevén ismerte még. Az ismerős állítása szerint a célszemélyünk nem használ telefont, csak rádión beszélgetnek, felvettetük számára az ötletet, hogy beszéljen meg vele egy találkozót.A találkozó szervezése nem ment könnyen a célszemélyünk nem is érkezett meg a helyszínre, mivel neki állítólag fontos dolga akadt San Fierroban.
Az egységek átfésülték San Fierrot és környékét, a célosnak semmi nyoma nem volt, így vissza mentünk a kihallgatóba Takuma Akatsukához.
A kihallgatóban tájékoztattuk Takuma Akatsukát, hogy szabad lábon távozhat a Központból, viszont a megadott telefonszámán elérhetőnek kell lennie a nap 24 órájában , illetve a nyomozás lezártáig nem hagyhatja el az országot.
A kihallgatáson egyetlen egy információt tudtunk meg, ami a célszemélyünk neve volt, több mint a semmi.

Takuma Akatsuka adatai / A célos ismerőse /

Anyja neve: Anna Akatsuka
Apja neve: Yamato Akatsuka
Bejelentett lakcíme: Los Santos Los colinas 06
Gépjárművek : Nissan Skyline - ANTI-R34
Ingatlanok : Ismeretlen
Elérhetősége : Ismeretlen
Foglalkozása: Ismeretlen


A továbbiakban a rendelkezésünkre álló információ, azaz a célszemélyünk neve alapján kezdtük meg újból a nyomozást, immáron már nem ismeretlen tettes ellen.
Első lépésként Tyndall Veisről gyüjtöttük össze az összes rendelkezésünkre álló adatot, információt.
Az adatbázison keresztül rákerestünk a célos nevére, ez alatt értendő a tűzvédelmi engedélyek, cégbejelentések, fegyverbejelentések dokumentuma.
Az adatbázison lefutott keresésnek semmi hasznát nem tudtuk venni, nem volt található a dokumentumok között a célszemély.
A hirdetések, illetve az egyéb platformokat átfésültük és megtaláltuk feltételezhetően Tyndall Veis telefonszámát egy hirdetés alatt.
A továbbiakban az egységekkel bemértük a telefonszámot és megkezdtük a célszemély megfigyelését, egyelőre a gépjármű, illetve a célos ruházata nem stimmelt.
Az egyik egységnek sikerült egy képet készítenie a célosunk arcáról, ami egyezett a fedélzeti kamerán rögzített célszemélyével, így feltételeztük, hogy ő a mi emberünk. Az azonosítása ezen a ponton megtörtént, az elkapását megterveztük és a terv szerint végre is hajtottuk, a gépjárművet körbe vettük a célost kiszedtük a kocsiból és a szolgálati kocsiba helyeztük ,az elkapás az előírás és a terv szerint zajlott.
A kihallgatáson elsőnek a célszemélyünk nem vallotta be az ellene felhozott vádakat, ezért amit fentebb említettem a diktafonon felvett rádió beszélgetést lejátszottam a célszemélyünknek, ami után azt mondta ,hogy ez nem ő volt ez nem az ő hangja, hangoztatta többször is a felvétel alatt.
A gyanúsítottunktól felvettünk egy hangmintát és összeegyeztettük a számítógépes technika segítségével a diktafonnal felvett rádió beszélgetéssel.
Természetesen a hangminta, illetve a felvett rádió beszélgetésben szereplő személy egy ugyan az, így bebizonyosodott, hogy akit behoztunk gyanúsítottat ténylegesen az általunk keresett célszemély.
A két hanganyag összevetése után, a célszemélyünk bevallotta az ellene felhozott vádakat, mivel látta ,hogy nincsen semmi esélye arra ,hogy kimagyarázza magát ilyen bizonyítékok mellett. A felvett rádió beszélgetést mellékelem a jelentéshez.
A Központban a ruházat átvizsgálás alatt elkoboztunk a gyanúsítottól egy Colt-45-s lőfegyvert, vélhetően a gépjárműben is ez került elő.
A kihallgatáson természetesen fényderült arra ,hogy Burkhard Steinhaeuser a célszemélyünk jelenlegi neve, a Tyndall Veis gyanítjuk ,hogy az előző neve az előállítottnak. Burkhard Steinhaeuser 450 nap letöltendő büntetést, illetve 90.000 $ bírságot kapott.

Burkhard Steinhaeuser / Tyndall Veis /
Elérhetősége : 38761120167765



~

Képi bizonyíték:
~
Burkhard Steinhaeuser mondja ((rádióba)): Ja ma amugy a skylineal mentem aztán elkezedd lőni rám a rendőrség
Takuma Akatsuka mondja ((rádióba)): és mi a faszért volt ott a PD?
Burkhard Steinhaeuser mondja ((rádióba)): Mert rájuk tartottam a fegyvert.
Takuma Akatsuka mondja ((rádióba)): de minek bazdmeg? hülye vagy?
Burkhard Steinhaeuser mondja ((rádióba)): mert szirénázva jöttem utánam
Takuma Akatsuka mondja ((rádióba)): és mért nem álltál meg?
Burkhard Steinhaeuser mondja ((rádióba)): mert fegyver volt nálam
~

((*kép/log a lecsukásról)):
~
[Börtön]: [NNI] Titkos Ügynök Jamie Arawn bebörtönözte Burkhard Steinhaeuser játékost.
[Börtön]: Oka: EKHSZSZ,IFB,REMJ,RUM [ J.Cortez eng. ]
[Börtön]: Idő: 450 perc
~

Jutalom:100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 

Louise

🕵🏿‍♂️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 393
743
Kecskemét 🏠
V4 karakter
Louise R Cortez
01.05.-hét

*Név:
~ Annamarie Friedhofen ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Nyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Whitey Brown Nyomozó és jómagam ~

*Előállított személy neve:
~ Francis Chambers ~

*Előállítás indokai:
~ Illegális Fegyver Alkotóelem Birtoklása(IFAB) és Illegális fegyver Alkotóelem Árusítása(IFAÁ) ~

*Előállított személy használt jármű:
~ BMW S1000 FRSZ: LFB-11 ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2019.12.21-én 01:36-kor Joshua F Cortez Dandártábornok úr vételezett, hogy fáradjak a támaszpontra mivel beszélni szeretne velem! Mivel akkor engedélyezett eltávon voltam otthon, gyorsan vissza siettem a központba ahol Cortez Dandártábornok úr egy lapot adott át egy civil személy adataival.(http://prntscr.com/qho1le) Az infókat egy előzőleg előállított személy adta meg. Nem is haboztam sokáig egységet alakítottam, majd megindultam Los Santos belvárosába! Félreálltam egy nyugodt sikátorba, ahol a PDA segítségével bemértem a papíron lévő mobilszámot. A rendszer az autó kereskedők központja melletti 4 sávos autópályára vezetett. Odasiettem majd elkezdtem megfigyelni a célszemélyt.(http://prntscr.com/qho1v0 , http://prntscr.com/qho22d) A megfigyelés alatt több járművet is megközelített, majd azok csomagtartójánál tevékenykedett. Ezek után Angel Pine felé vette az irányt, majd a kocsmában állt le.(http://prntscr.com/qho2po) Amikor a kocsmához ért pár percig várakozott előtte majd belépett a kocsmába 21:01:57 másodperckor.(http://prntscr.com/qho31l) Ekkor úgy határoztam, hogy vállalom a kockázatot és bemegyek én is a kocsmába majd szóba elegyedek vele valahogyan. Szerencsére ez sikeres volt, egy rövid párbeszéd után bevallotta, hogy valóban illegális fegyver alkatrészekkel és fegyverekkel kereskedik. (http://prntscr.com/qho3bx) Ezek után elkezdtem érdeklődni, hogy jelenleg van-e valami tárgy amitől szívesen megszabadulna, mert akkor felvásárolnám tőle. Azt mondta, hogy most csak alkatrészei vannak, de nagyon szívesen eladja nekem. Megegyeztünk abba, hogy ő elmegy az alkatrészekért én addig álljak a járművemmel a kocsma mögé! Így is tettem, a célszemély a közeli lakókocsi parkba ment ahol egy jármű csomagtartójából szedte ki az alkatrészeket.(http://prntscr.com/qho4ga) Rövid idő után visszatért a kocsma mögé, ahol a megtörténni készülődött az üzlet. Kértem, hogy engedje meg az alkatrészek megtekintését, amibe a célszemély bele egyezett.( http://prntscr.com/qho4wq) Ezután már éreztem, hogy az akció sikeres lesz. Az alkatrészek megtekintése után elmentem pénzt levenni, ő addig átpakolta a járművembe az alkatrészeket. Amikor vissza értem és láttam, hogy valóban átpakolta az egységembe az alkatrészeket lesokkoltam és beszállítottam a központba! A kihallgatás során végig együttműködő volt, nem tanúsított ellenállást, bevallotta hogy bűnös. (http://prntscr.com/qho5zo) Ismertettem vele a megfelelő vádpontokat, majd ezek után a cellákhoz kísértem ahová bezártam 300 napra, 90,000$ pénzbüntetésre IFAB és IFAÁ indokokkal! ~

Képi bizonyíték:
~ http://prntscr.com/qho5zo ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ http://prntscr.com/qho65w ~

Jutalom:100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
01.12.-hét

*Név:

~ DeAnte Saunders ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Nyomozó~

*Nyomozásban részt vett személyek:

~ Zander Roux - Nyomozó

Jasmian Aaliyah - Ügynök ~


*Előállított személy neve:

~ Dave T Freeman~

*Előállítás indokai:
~
45 § Illegális töltény birtoklás

47 § Illegális fegyver birtoklás

~
*Előállított személy használt jármű:

~ Lada 2102 ~

*Nyomozás részletes leírása:

~ A mai napon kaptunk egy információt, miszerint a fentebb említett illető gyanús tevékenységeket végez az autójával. Kaptunk az alkalmon, megfigyelésbe kezdtünk először ketten, Én és Roux Nyomozó. Miután megbizonyosodtunk róla, hogy ténylegesen nem csak, hogy gyanús, de illegális tevékenységeket végez az úr, közeledni próbáltunk hozzá. Ezt egy megosztó, de hatásos módon oldottuk meg. Követtük az illetőt, egészen addig ameddig meg nem állt a járművével. Ekkor mivel már tudatában voltunk annak, hogy a csomagtartójában fegyvert illetve lőszert tárol, véletlenül neki koccantunk a parkoló autójának. Ekkor kiszálltunk és sűrű elnézést kérések közepette, elkértük a telefonszámát, mondván, hogy van szerelő ismerősünk, műszakon kívül meg tudják szerelni a károkat a gépjárművén. Ekkor már így meg volt a telefonszáma is, így vártunk egy pár percet és felhívtuk egy újonan vásárolt, eldobható telefonról. Ő felvette, majd pedig kíváncsiságból rákérdeztünk, hogy "Szép napot! Ön árulja-e a cuccokat?" Ez egy kicsit rizikós megmozdulás volt, hiszen ha letagadja, akkor teljesen új tervet kellett volna kieszelnünk, de szerencsénkre, rávágta, hogy igen, van neki 2db UZI, 2db Colt fegyvere illetve 19db 5*9mm-es lőszere is. Ekkor kértünk tőle egy árajánlatot, majd egy kissé lealkudva megbeszéltünk egy találkozót a Santa Maira Beachen található világítótoronyhoz. Az álcánk hitelessége érdekében nem egy autóval hanem kapásból 3db civil autóval értünk oda a helyszínre. Ott Roux Nyomozó és Aaliyah Ügynök elrejtőzött, és én mentem oda az árúért. Sajnos nem egyezett bele abba, hogy először átadja a fegyvert, így én nekem kellett kifizetnem 700.000$-t neki. Ezután közölte, hogy itt van a kocsiban, viszont először át szeretne engem motozni. Ekkor a rádióba bemondtam a kulcsszót, "Hola Amigo" és érkeztek a segítségre a társaim. Én ekkor elővettem a sokkolót, lesokkoltam a célszemélyt. Eközben Aaliyah a terepet biztosította, Roux pedig a kocsi csomagtartójából vette ki a fegyvereket. Miután beszállítottuk őt a központba kihallgatásra, bevallott mindent és, adott nekünk egy telefonszámot. A számot felhívtuk majd pedig oroszul szólatlak meg benne. A nyom adott volt, ténylegesen megbizonyosodtunk arról, hogy a szám amit adott valós, és tényleg elképzelhető, hogy onnan szerezte a tárgyait Ő is. Ennek tudatában adtunk 10% enyhítést neki viszont a kiszabott büntetés így is 270 nap letöltendő börtönbüntetés illetve 81000$ pénzbírság lett.
Miután rács mögé lett helyezve a vádlott, felhívtuk ismét a számot, és megbeszéltük vele, hogy akkor érdekelne jó pár dolog, de el szeretnénk menni, kiválasztani, hogy mi is kellene nekünk. Valami útnál oknál fogva, mikor odaértünk a vele megbeszélt helyszínre, lehetséges, hogy rendszámról, lehetséges az arcunkról, de rájött, hogy mi is a hivatásunk így menekülőre fogta. Mi üldözőbe vettük, viszont mire erősítést hívtunk volna, a járművével a falnak csapódott és szörnyethalt. A járművében nem találtunk semmit, így ezt az ügyet elengedtük.~


Képi bizonyíték:
~

[2020-01-10 22:54:43] [Output] : *** Zander Roux kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Uzi)
[2020-01-10 22:54:45] [Output] : *** Zander Roux kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Colt 45)
[2020-01-10 22:54:45] [Output] : *** Zander Roux kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Colt 45)
[2020-01-10 22:54:46] [Output] : *** Zander Roux kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (5x9mm-es töltény)
[2020-01-10 22:54:56] [Output] : *** DeAnte Saunders kidobott egy tárgyat a szemetesbe. (Uzi)

~

((*kép/log a lecsukásról)):

~

[2020-01-10 22:56:02] [Output] : [Börtön]: [NNI] Nyomozó DeAnte Saunders bebörtönözte Dave T Freeman játékost.
[2020-01-10 22:56:02] [Output] : [Börtön]: Oka: IFB, ITB [10% enyhítés]
[2020-01-10 22:56:02] [Output] : [Börtön]: Idő: 270 perc

~
Jutalom:100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
01.19.-hét
*Név:
~ Horan Hochstrascher ~
*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó ~
*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Horan Hochstrascher ~
*Előállított személy neve:
Születési neve: Danes Correa
Anyja neve: Alyssa Correa
Születési helye, ideje: Argentína, Rosario. 1998.04.22
Telefonszáma: 387611007455
danes-arca.png

-------------------------------------
Születési neve: Quintino Di Eramo
Anyja neve: Nem ismerte édesanyját.
Születési helye, ideje: Olaszország, Cappelle Sul Tavo. 1996.07.25
Telefonszáma: 387611983745
quinarca.png


*Előállítás indokai:
65.3 § - GYK
47.2 § - IFBE

*Előállított személy használt jármű:
BMW M5 e34: OGDANESZ

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2020.01.18 körülbelül 20:00 óra körül, a barátaim értesítettek engem a privát rádiófrekvenciánkon, hogy egy ütközést megkövetően cserbenhagyta őket egy LBD-13 rendszámmal ellátott Ford F-150. Ezt követően megpróbálták utolérni és megbeszélni velük a történteket. Egészen egy East Beachi házig követték őket, ahol egy kis szóváltást követően, tüzet nyitottak a Fordból a barátaimra ,majd átszálltak a JDM23-D4 rendszámú Mitsubishi Evo X-be. Ekkor sikerült elmenekülniük és értesítettek engem a történtekről, rendszámokkal és fegyverekkel egyaránt. Ezután megmutatták nekem a házat, amelyről képet készítettem.
h-zk-p1.png

Kis megfigyelés után nem jelentkezett mozgás a háznál ekkor átnéztem az ott található járműveket, amely később kiváló döntésnek bizonyult. Itt megtaláltam a Ford F-150et és egyéb járműveket, mint például a DANESZM8 rendszámú BMW M8at amely a későbbiekben még nagy szerepet játszott a nyomozásban. A járművekről képeket is készítettem viszont ezek hasznát sajnos nem élvezhettem. Visszamentem a központba és kiadtam a körözéseket a Fordra és a Mitsubishire. A barátaim ismét jelezték felém ,hogy megtalálták a Mitsubishit LosSantos gyárnál lévő 4 sávos út végén. Amilyen gyorsan csak tudtam autóba pattantam és a helyszínre siettem. Ekkor valami teljesen váratlan történt. Mikor oda értem a Mitsubishi tüzet nyitott a barátaimra akik ott azon a helyen a szemem láttára meghaltak. Könyörtelenül, hidegvérrel végezték ki őket. Ekkor nem mertem közelebb menni a saját testi épségem érdekében. A nyomozást innentől fogva nem csak hivatásom iránti elfogultságommal ,hanem érzelmekkel felfűtve folytattam. Az egyik ellenőrzőponton áthaladt a Mitsubishi és én a nyomába eredtem. Egészen BlueBerry farmok mellett lévő birtokig követtem ahol néhány kör megtétele után, SanFierroba indult. Ott elvesztettem ,de a Montgomerybe vezető útján ismét rábukkantam az ellenőrző pontok segítségével tudtam követni. Montgomerybe való érkezése után ismét elvesztettem. Így hát visszaindultam az East Beachi házhoz ,ahol a kocsik álltak, majd felvettem egy megfigyelés céljából megfelelő pozíciót és vártam. Kis idő elteltével megjelent egy OGDANESZ rendszámú BMW M5 e34. Egyikükben sem véltem felfedezni az eddig követett férfiakat. Viszont ekkor eszembe jutott a házaknál megfigyelt BMW M8 ,melynek rendszáma DANESZM8. Ebben is szerepelt a DANESZ akár csak az E34 rendszámában (OGDANESZ). Mivel összekapcsolható volt a házzal, ahol az első lövöldözés történt, így megfigyeltem őket. Ekkora már megfelelő távolságban voltam ,így képek is készültek. (https://imgur.com/a/fjGpWjB)
A járművel tovább haladtak egészen a Déli benzinkútnál lévő ellenőrzőpontig ,ahol egy Rendőrségi járőr megállította a járművet. Ekkor eléjük álltam és a földre utasítottam őket. Megbilincseltük őket ,majd a központba szállítottam őket kihallgatásra. A gyanúsítottak ellenállást nem tanúsítottak, egy-két személyes adaton kívül azonban sokra nem jutottam. Tagadták ,hogy bármit tudnának a Mitsubishi Evo X-ről illetve a Ford F-150 hozzájuk való tartozását sem tudtam rájuk bizonyítani. A ház valóban az első számú gyanúsított Danes Correa tulajdonában áll, aki az BMW M5 e34et vezette,de ez sajnos nem volt elegendő bizonyíték. Sem náluk sem az általuk használt járműben nem véltem felfedezni illegális tárgyakat, így a kihallgatás végén kikísértem őket a kapuba.
A nyomozást itt semmiféle képpen sem zárom le mindent megteszek annak érdekében ,hogy az elkövetőket a rács mögé juttassam. Továbbra is megfigyelés alá vetem őket a házat és a nyomozást érintett autókat.~

Képi bizonyíték:
~ --- ~
((*kép/log a lecsukásról)):
~ --- ~
Jutalom: 100.000$,2 hétig elérhető az Opel, névre szóló iroda.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
01.19.-hét
*Név:
~ Iwan Mikhailov ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Főnyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ - ~

*Előállított személy neve:
~ - ~

*Előállítás indokai:
~ Megfigyelés alatt.~

*Előállított személy használt jármű:
~ - ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ A napokban lehetőségem adódott kettő személy utáni részletesebb nyomozásra és megfigyelésre, remélem hasznos információkkal tudok szolgálni.

33.png


Név: Catherine Zaitseva
Származás: Orosz
Lakhely: See City
Kor: nem ismert
Foglalkozása: nem ismert
Utoljára látták: Glen Park

2020.01.20. heti megfigyelés:
20. Hétfő:
Catherine Zaitseva ezen a héten került képbe, amikor egy nyomozó állitása alapján a hölgy utasítást adott valakinek, hogy tegye el lábalól a nyomozót. A kihallgatáson viszont rosszul lett, az állapota alapján kábitószer hatása alatt ált. Az itt elhangzottak alapján egy Bluebarry-ben tartott buliban vett részt az este és valaki az italába keverhetett valamit.
Bizonyiték hiányában Catherine Zaitseva szabadlábon távozhatott a kihallgatás után.


21. Kedd:
A hölgy Gantonon tűnt fel, Binco ruhabolt előtt. Egy másik hölggyel beszélgetett, amikor megláttam náluk egy maroklőfegyvert. Mivel csak kettejüket láttam a helyszinen, igy azonnal megkezdtem az intézkedést. Ezidő alatt megjelent egy hat főből álló csoport, akik körbeálltak. Ez idő alatt Catherine elhagyta a helyszint és nyomát vesztettem a fegyverrel együtt. Pár órával később ismét megjelent a Nemzeti Nyomozó Iroda központjánál és órákon át figyelte a ki-be haladó járműveket.

24. Péntek:
Glen Park egyik sarkánál jelent meg egy hat-hét fős társasággal. A csoportból csak őt ismertem fel. Egy sarokkal arrébb parkoltam és figyeltem minden tevékenységüket, amikor Catherine egy másik hölggyel az autót meglátván odajöttek és ingerülten kezdtek el viselkedni és kérdezgetni. A kötekedés vége felé a barátnője igy szólt: "Hagyjad Catherine, túl drága a golyó". Ezután ismeretlen helyre távoztak.

Saját megjegyzés:
A jelek alapján arra jutottam, valószinüleg több dolog állhat a háttérben. Ez lehet akár egy szervezet, vagy csak egy szoros baráti kör. Az elkövetkezendő napokban megpróbálom ennek és a kapcsolatainak felkutatását.
444ng.png


Név: Diana Myers
Származás: Amerikai
Lakhely: See City
Kor: nem ismert
Foglalkozása: Fuvaros, hivatásos tehergépjárművezető
Utoljára látták: Ganton
Férje: Dave Hill

Egyéb információk:
Orvos által igazolt terhes. (második hetében jár)
Férje telefonszáma: 387611070929


2020.01.21. Kedd:
Diana Myers Gantonon tűnt fel, Catherine Zaitseva-val beszélgetett, amikor előkerült egy maroklőfegyver. Miután megkezdtem az intézkedést egy hat-hét fős csoport jelent meg nemsokkal körülöttünk. Ebből három fő kezdett el kötekedni, illetve sértő szavakat használni és feszültséget kelteni. A fenyegetések után elkezdtem volna a hölgy ruházatátvizsgálását, amikor rám lőttek ketten a csoportból. Szerencsére fedezékbe tudtam menekülni és sikeresen likvidáltam a lövöldözőket. Diana Myers asérüléseket szenvedett, tehát sürgős kórházi ellátására szorult. Ezután a központba szállitottam és elkezdtem a kihallgatását. Elmondása szerint nincs köze Catherine Zaitseva-hoz és nem is ismeri őt és a maroklőfegyver is ahhoz a csoporthoz tartozott. A telefonjából egy női név került elő: Vanessa "Vani" Richmond - Telefonszáma: 38761120164844.
Diana Myers szemtanúként lett kihallgatva, szintén szabadlábon távozhatott.


Saját megjegyzés:
Szükségesnek tartom a megfigyelését mivel úgy érzem, többet tud az elmondottaknál. Köze lehet Catherine Zaitseva-hoz vagy esetleg az embereihez. A következő napokban folytatni fogom a nyomozást Diana után is.

Csatolt jegyzetek:
image.png
image.png

A jegyzetekért külön köszönet Sviatoslaw Kharlamov Nyomozónak. (( @Scream ))
~


Képi bizonyíték:
~ -~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ - ~
Jutalom: 100.000$,2 hétig elérhető az Opel, névre szóló iroda.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
02.02.-hét
*Név:
~ Vitalij Voronin ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Brown főnyomozó, Blomberg Nyomozó ~

*Előállított személy neve:
~ - ~

*Előállítás indokai:
~ - ~

*Előállított személy használt jármű:
~ BMW S1000 ~

*Nyomozás részletes leírása:
~
A D-71-es egységgel, pontosabban: Brown Főnyomozóval, Blomberg Nyomozóval illetve jó magammal, civilruhás rutinszolgálatot végeztünk Los Santos egész területén, amikor jött a kollégáktól az erősítés kérés.A jel egy motoros üldözése volt, aki a vád szerint lövöldözött AKK-n, illetve személyi sérülés is történt. Elindultunk az erősítésre, amikor oda értünk, még nem messze voltunk a Nemzeti Nyomozó Iroda épületétől. Egy hírtelen kanyarnak köszönhetően az egységünk lemaradt, mert előre engedtük a többi egységet, nem akartunk bevágni eléjük.Ezek után már amikor beértük őket a célszemély halott volt, a motor a Nemzeti Nyomozó Iroda épülete mögötti kis falnak csapódott. Az úr a földön feküdt holtan. Mint utólag kiderült, a falnak csapódott, majd a maradék erejével fegyvert rántott, amivel megsebesítette az egyik rendőrt, utána egy kolléga sikeresen eltalálva a gyanúsítottat elhárította a veszélyt..
A gyanusítottat felboncolták, íme az eredményei:
4XTtrZ5.jpg



Továbbá az AKK-n meglőtt személyt a kórházba szállították a mentősök, neki sikerült másolatot csinálnom az ambuláns lapjáról.
qTzBuxb.png


Aiden Reynolds Törzszászlós-t a találata miatt kórházba szállították, ahol ellátták. Az ő ambuláns lapját is másoltam:
vG89jbv.png

Ezután a motorról kiderítettem, hogy egy John L. Miller nevezetű úriembertől vette 2 hónapja, nem volt könnyű megkeresni, nem volt a motorról irata az úrnak.
5BPBSUo.png



A helyszínen nyomozásba kezdtem, illetve a motorról kiderítettem pár dolgot. A vezetőség által beszerzett testi kamerát is használtam, hogy az ügy minden apró mozzanata dokumentálva legyen, a videót ennek megfelelő helyen, megjelölve tároltam.
4Dnppod.png

+helyszíni a szemle:

Aj6CS0o.png


Úgy gondolom az ügyet teljes mértékben végbe vittük, lezárt akták közé helyezem.
~


Képi bizonyíték:
~ - ~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ - ~
Jutalom: 100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: BANKÁR és Louise

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
02.09.-hét
*Név:
~ Horan Hochstrascher ~
*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Nyomozó ~
*Nyomozásban részt vett személyek:
Mikhailov Főnyomozó, Hanston Nyomozó, Peter M Everett Próbaidős Nyomozó , Carl M Everett Próbaidős Nyomozó
*Előállított személy neve:
Születési neve: Dorothea Valenzuela
Anyja neve: Anatolij Svetlana
Születési helye, ideje: Mexico, 2003.10.03
Lakhelye: Nincs.
Telefonszáma: 38761120160187
kell2.png

*Előállítás indokai:
77. § - BVR
47.2 § - IFBE
49.1 § - IFAB

*Előállított személy használt jármű:
BMW M5 e60: REKTBOSS
*Nyomozás részletes leírása:
2020-02-04, 17:08:21 időpontban érkezett egy bejelentés melyben egy NNI nyomozó hívását várták. Butler Hadnagy kiadta a parancsot a szám felhívására, ezért cselekedtem és felhívtam a számot. A számon egy férfi hangja szólalt meg ,aki beszámolt egy esetleges bűnszervezet kialakulásáról és annak kialakítójáról aki Dorothea névre hallgatott. Ezután a központban találkoztunk velük ahol Walker Tábornok engedélyével az irodámban hallgattuk meg őket. Itt még egy férfi neve is előkerült bizonyos Gorkij. A Hölgy számát megadták nekünk ,melyet még a központban bemértem. A telefon és annak tulajdonosa Montgomery lottózónál volt. A két férfi azt mondta ismerik a jelenlegi tartózkodási helyüket, egészen Palominoig vezettek minket. Itt Peter M Everett és Carl M Everett Próbaidős Nyomozóval felvettük 3 orosz ember szerepét, ruházatnak megfelelően. Minden szolgálati tárgyat letettünk beleértve a kaputávirányítót, a csekkfüzetet és a jelvényeket is. Egy-két fegyveren kívül mást nem hagytunk magunknál. A hölgyet felhívtam az általam alakított karakter alapján( Romanov Alexandrov.) A hölgynek felvázoltam egy képet egy 6 fős csapatról , fegyverekről sofőrökről és hatalmas szervezetünkről. Az elején nem akart megbízni bennem, majd végül elnyertem a bizalmát. A találkozóra egyedül kellett mennem, a Montgomeryben található lottózóhoz. Ekkor vételeztem mégegy egységet, melyre Mikhailov Főnyomozó és Hanston Nyomozó reagált a DELTA-54es egység alatt. A helyzetünkre hívtuk őket, majd vázoltam nekik a jelenlegi helyzetet. Ekkor Peter M Everett és Carl M Everett átszállt a DELTA-54es egységhez a közelben maradva a biztonságom érdekében én pedig a találkozóra siettem a megbeszélt helyre. A két bejelentő férfit biztonságba helyeztük. Bemutatkoztam ,majd megkért, hogy szálljak át a kocsijába. Ekkor elindultunk Palominoba. A Ház már ismerős volt pontosan oda mentünk ahová ezelőtt a két férfi vezetett minket. Behívott a házba ,majd egy hosszas beszélgetés vette kezdetét.
kell3.png

Mindenre kitért. A származásomra, a ruházatomra a csapatomra és egyéb tevékenységeimre, tartottam magamat szerepemhez és minden kérdésére válaszoltam. Kis idő elteltével átkutatta ruházatomat , de az elővigyázatosságom miatt semmit sem talált nálam. Látni akarta az embereimet. Elmondtam neki ,hogy jelenleg 2 emberem elérhető. Mikhailov Főnyomozó és egysége egészen a házig követtek minket. Vételeztem Peter M Everettet aki Alexander Romanova szerepét vette fel erre az időre illetve Carl M Everettet aki Dmitry Bychkov szerepét öntötte magára. Kis beszélgetés után megismerte a hölgy az ő szerepüket is. Mikor kellő képpen a bizalmába férkőztünk elkezdett beszélni a terveiről. Azt mondta mi hárman lehetnénk a The New Order Hadsereg vezetői, akik bankrablással és egyéb illegális tevékenységekkel foglalkoznának. Rajtunk kívül még 3 emberről beszélt akiket mi nem láthattunk. 200.000$ fizetést ajánlott volna fel. Rákérdeztem ,hogy fegyvereket tudna-e biztosítani a számunkra. Erre igen választ adott ,majd az udvarra vezetett minket az E60-hoz. a BMW-ben 3 darab AK-47est találtunk. Az udvaron feltűnően kezdtük azokat megfigyelni. Szerenécsre Mikhail Főnyomozó és Hanston Nyomozó időben kapcsoltak és a helyszínre siettek, majd sokkolták a hölgyet. Amilyen gyorsan tudtunk a kocsiba pakoltunk visszamentünk a szolgálati kocsimért Montgomerybe és a központba siettünk.
kell4.png

A központban a hölgy motozása közben még egy tárat is találtam nála. További információkat nem volt hajlandó megosztani az emberekről így kénytelenek leszünk önerőből folytatni a nyomozást. További személyes adatokon kívül mást nem mondott. Ekkor ismertettem az ellene felhozott vádakat.
Ezeket megértette és elfogadta ,melynek értelmében, 300 nap letöltendő börtönbüntetésre és 90.000$ pénzbírságra ítéltük a BTK ( Büntető törvényköny) 77. ; 47.2 ; 49.1; paragrafusának értelmében.
A Nyomozás itt még nem ért véget, továbbra is megfigyeljük a házat és a többi szervezetben tevékenykedő férfi lebuktatására fogunk törekedni.

Képi bizonyíték:
kell5.png

((*kép/log a lecsukásról)):
kell6.png
Jutalom: 100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 

JOSH.

Cortez
Very Important Person
2019. 01. 10.
2 744
2 754
Budapest
V4 karakter
Joshua F. Cortez
02.16.-hét
*Név:
~ Marcos Lorenz ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Ügynök ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~
[D92] Horan Hostrascher főnyomozó; Marcos Lorenz ügynök
[D46] Whitey Brown főnyomozó; Jamal Mills probaidős nyomozó
[Támogató egységek] Joshua F Cortez dandártábornok; Louise R Walker dandártábornok; Ferdinand M Parker hadnagy
~


*Előállított személy neve:
~
Chad Gregoy elsőrendű vádlott
mta-screen_2020-02-15_15-48-34.png

Született:
1993.06.06, Brazília
Anyja neve: Alexa Tepper

________________________________________________________________________________________
William Gregoy másodrendű vádlott
mta-screen_2020-02-15_15-48-52.png

Született:
1996.07.19, San Fierro
Anyja neve: Alexa Tepper
~


*Előállítás indokai:
~
Több tízszeres illegális fegyver birtoklás
Több száz kilogramm fegyver alkotóelem birtoklása
Több százszoros illegális töltény birtoklása
Több tízszeres illegális drog birtoklása


BTK 50.1§ IFBK
BTK 50.2§ IFBE
BTK 49.1§ ITÁK
BTK 49.2§ ITÁE
BTK 52.1§ IFAB
BTK 52.2§ IFAÁ
BTK 53.1§ IKBN
BTK 57.1§ IKB



~

*Előállított személy által használt jármű:
~
[HDN-90] Lakóautó
[GIOVENCO]Chevrolet Caprice
[LIN-45] Ford Econoline <Tárolóautó>
[HHE-58] Ford Econoline <Tárolóautó>
[LIB-60] Ford Econoline <Tárolóautó>
~


*Nyomozás részletes leírása:
~ 2020.02.15 13:53 - Nemzeti Nyomozó iroda központ. Delta-92-es egység megalakult egy előzetesen megkapott telefonszám megfigyelésére. A telefonszámot lenyomoztuk a fedélzeti számítógép segítségével. Montgomerybe vezettek a nyomok, miszerint az első és másodrendű gyanúsított egy GIOVENCO rendszámú Chevrolet Caprice-ben ismeretlen tevékenységet végeztek. Montgomeryben először a pizzázó előtt figyeltük őket. Felvettük telefonon a kapcsolatot az elsőrendű gyanúsítottal, az üzlet tárgya 250 darab AK-47 lőszer volt. A kapcsolatfelvétel után a járművel a Montgomeryben található birtokukhoz hajtottak. A gyanúsítottak a Montgomeryben található elzárt birtokokban tartózkodtak, percekig figyeltük tevékenységüket. 2020.02.15 14:05-kor hívtunk segítséget a buktatáshoz, amelyre a Delta-46 MOE egység érkezett. A megbeszélt találkozó a Montgomery lottozó előtt volt, azonban az első és másodrendű gyanúsított egy helyszíni szemle során azt állapították meg, hogy nem viszik végbe az üzletet, a lőszereket előzetesen lerakták (tudtunkon kívül), elhaladtak a találkozópont mellett és AKK-ra tartottak a HDN-90 rendszámú lakóautóval. Várakoztunk Montgomeryben, esedékes volt, hogy csak a lőszerekért mentek el, azonban nem. A két egység követte őket. AKK mellett megállt a két egység, én kiszálltam az egységből és egy gyors terepfelmérés után megkezdtük az elfogást. A két egységet a jelre hívtam, a rögtönzött tettenérés sikerült. Az elfogásra segítségül hívtam a rendőrséget, akik 2 darab közrendész egységet küldtek. Az első és a másodrendű gyanúsított a lakóautóban végeztek a harmadrenű gyanúsítottal kötött fegyverüzletüket. Az üzlet tárgya egy Colt-45 volt, amelyet a harmadrendű vádlott adott át az elsőrendű vádlottnak adósságrendezés céljából. A harmadrendű gyanúsítottat a Delta-46-os egység a központba szállította előálíltani (részletek: Whitey Brown főnyomozó aktájában). Az első és másodrendű gyanúsítottal a Montgomeryben található birtokokhoz mentünk, ahová gondos szervezés után bementünk. Az elsőrendű gyanúsított hozzáférést bocsátott a birtokhoz a kapukulcsa segítségével. A helyszínre a rendőrség és a NAV segítségét kértem, külső biztosításhoz, ugyanis esélyes volt a külső támadás, a szervezet egyik raktárába való behatolás során. A műveleti területre 3 perc elteltével 5 darab rendőrségi közrendész egység, 1 darab motoros rendész egység, 1 darab civil rendész egység és egy készenléti egység érkezett. A biztosítást a rendőrség teljeskörűen ellátta. Megkezdtük fokozott óvatossággal a bevonulást a birtok mélygarázs része felé. A mélygarázsba levonulva több tárolóautót, titkos átjárót, széfet találtunk. Az ingatlant teljes körűen átvizsgáltuk, az illegális tevékenységhez köthető tárgyakat és bűnjeleket lefoglaltuk. A mélygarázsban az első és másodrendű gyanúsítottnál talált kulcsok közül 3 Ford Econoline típusú tárolóautónak használt haszongépjárműhöz kaptunk hozzáférést. Rakterükben 200 kilogramm fegyveralkatrész, több illegálisan tartott lőfegyver és egyéb illegális fegyver, lőszer és drog alkotóelem lapult. A helyszínre a katasztrófavédelemtől két darab műszaki mentőszer érkezett, akik segítettek a további 5 jármű feltörésében. Innen 86 darab 9mm-es lőszert foglaltunk csak le, ezek nem tárolóautók voltak. A nyomozás és a razzia során személyi sérülés nem történt. A gyanúsítottak beszállítása után a kihallgatás során további információkhoz jutottunk beszállítókról és egyebekről. Egy bizonyos 6ix9ine-ről kaptunk információt, miszerint ő az első és a másodrendű vádlott beszállítója. 6ix9ine neve Gammix Garcia. A felderítését megkezdtük. Az első és másodrendű gyanúsítottat jogerősen 300 nap letöltendő börtönbüntetés és 90.000$ pénzbírság sújtotta.

Lefoglalt bűnjelek listája:

300-350 kilogramm fém és öntöttvas fegyver alkotóelem
580 darab AK-47 lőszer
21 darab M4 lőszer
2 darab Colt-45
154 darab 9mm-es lőszer
3 darab AK-47
11 darab sörétes puska
112 darab kisgépfegyver töltény
2 darab mobiltelefon
36 darab vadászpuska lőszer
20 szál füves cigaretta
64 gramm kokainpor
10 gramm szárított marihuána
49 darab heroinos fecskendő
1 darab vadászpuska
45 darab sörétes lőszer
1 darab boxer
1 darab TEC-9
~11.000 szál ismeretlen eredetű cigaretta
~


Képi bizonyíték:

Az egész nyomozás során próbáltam a lehető legtöbbet fotodokumentálni
mta-screen_2020-02-15_14-05-01.png

"A Montgomery birtok előzetes megfigyelése"

Grand_Theft_Auto__San_Andreas_2020.02.15_-_14.37.09.15.DVR_Moment.jpg

"AKK tettenéréses elfogás I"

Grand_Theft_Auto__San_Andreas_2020.02.15_-_14.37.09.15.DVR_Momenta.jpg

"AKK tettenéréses elfogás II"
Grand_Theft_Auto__San_Andreas_2020.02.15_-_14.37.09.15.DVR_Momentaa.jpg

"AKK tettenéréses elfogás III"
mta-screen_2020-02-15_14-46-02.png

"C. Gregoy és W. Gregoy a birtok előtt"
mta-screen_2020-02-15_14-49-42.png

"A birtok külső biztosítása I"
mta-screen_2020-02-15_14-48-33.png

"A birtok külső biztosítása II"
mta-screen_2020-02-15_15-00-32.png

"A mélygarázs és a LIN-45-ös tárolóautó"
mta-screen_2020-02-15_15-10-17.png

"A mélygarázs, a másodrendű vádlott és a további kettő tárolóautó"
mta-screen_2020-02-15_15-18-37.png

"A katasztrófavédelem munkatársai segédkeznek a razzia során"
mta-screen_2020-02-15_15-18-51.png

"A GIOVENCO Chevrolet Caprice, és a vádlottak"
mta-screen_2020-02-15_15-30-07.png

"A birtok külső parkolója"
ab.png

abb.png

((*kép/log a lecsukásról)):
~
ddd.png
~

Jutalom: 100.000$,2 hétig elérhető az Opel.

*Név:
~ Iwan Mikhailov ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:
~ Főnyomozó~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~ Jamal Mills Próbaidős Nyomozó ~

*Előállított személy neve:
~ Matteo De Russo ~

*Előállítás indokai:
~ Nyomozati megbízás. ~

*Előállított személy használt jármű:
~ KYLE-07, TRYHARD Subaru WRX Sti ~

*Nyomozás részletes leírása:
~ 2020.02.06. Csütörtöki napon Jamal Mills Próbaidős Nyomozó és jómagam nyomozati és felderítési megbízást kaptunk Steven R Walker Őrnagytól.
Feladatunk egy autókölcsönzőből kibérelt gépjármű megfigyelése és annak tulajdonosának rendőri kézre kerítése. Közös nyomozásunk során több felettébb érdekes dologra bukkantunk, amiért az akció elhúzódott néhány nappal. Tevékenységeinket dokumentáltuk és Walker Őrnagy felé jeleztük és jelentettük.
image.png
Steven R Walker Őrnagy 2020.02.06. csütörtökén 13 óra 19 perckor félreállitotta KYLE-07 forgalmi rendszámú gépjárművet annak körözésének (RUM 2x) tisztázása érdekében. A sofőrtől elhangzott információkkal az alábbi feljegyzést készitette.
image.png



Autókölcsönző felkeresése.

Jamal Mills Próbaidős Nyomozóval felkerestük a Montgomery Cars néven futó autókölcsönzőt és annak tulajdonosát. Megtudtuk, hogy a KYLE-07 forgalmi rendszámú gépjármű néhány napja került a bérlőbe, Matteo De Russo volt az első tulajdonosa a gépjárműnek a kölcsönzőn keresztül. A célszemély 2020.02.02.-án kezdte az emlitett jármű bérlését amit egy hét erejéig (2020.02.09) vett azt igénybe. Ez idő alatt nem került egyéb körözést a gépjárműre.
image.png



A begyűjtött adatok alapján a célszemély felkutatása, begyűjtése.

A célszemély telefonszámát bemérve és lenyomozva több napon keresztül figyeltük a cselekvéseit és tevékenységeit. Jelenlétünket és személyünket nem felfedve követtük és nyomoztunk utána. A célszemély átlagosnak mondható mindennapi életet él, többször megfordul Los Santos belvárosában és Palomino Creek között. Ezután nyomozva fedeztük fel Matteo De Russo feltételes lakhelyét is. A birtokán időként több gépjármű parkol vagy várakozott ismeretlen okokból. Sokat tartózkodik a lakásában illetve a garázsában is, emiatt kézzel fogható bizonyitékot nem találtunk semmilyen illegális tevékenységről.
image.png



A célszemély rendőri kézrekeritése.

Feladatink közt szerepelt célszemély átadása a rendőrség számára. (PD-103) Az akcióra február 14.-e pénteki napon került sor. Matteo De Russo az esti órákban tűnt fel Los Santos városában. Ekkor már egy kék Subaru WRX Sti gépjárművet használt melynek forgalmi rendszáma: TRYHARD. A gépjárműben még egy személy tartózkodott Matteo De Russo-n kívül, személye ismeretlen. Az elkapási akciónkat 19 óra környékén kezdtük meg a többi elérhető egységet bevonva, informálva a nyomozásunkról és a tervünkről. Felkutattuk a célszemély hollétét és azonnal intézkedés alá vontuk (gépjárműben). Többszöri felszólitás után sem az elvárt módon cselekedett, meglepetésünkre menekülésbe kezdett. Bravúros üldözés vette kezdetét Los Santos utcáin. Egységünk (DELTA-54 Jamal Mills Próbaidős Nyomozó és jómagam) szüntelenül követte a menekülő járművet ameddig az egy kisutcába érve megállt. Matteo De Russo a gépjárműből kiszállva fegyvert rántott és az egységünkre támadt, azonban sérülés nélkül megúsztuk a támadását. Az általunk okozott találatok miatt a földre esett, nem tudta tovább folytatni a támadást. Társát az akció szintén alatt találat érte, mindketten sürgős kórházi ellátásra szorultak. Azonnal lefegyvereztük a támadót és átkutattuk ruházataikat a helyszinen. Fegyverét és a hozzá tartozó töltényeket elkoboztuk, utasánál több darab töltényt is találtunk. Többszöri próbálkozás után sem találtunk elérhető Szanitéct és az Országos Mentő Szolgálat sem tudott egységet biztositani, sérüléseik ellátásra nem volt megfelelő kapacitásunk. A helyszint biztositottuk a többi egység segitségével. A menekülő gépjárműben nem találtunk semmiféle illegális tárgyat.
image.png


image.png


image.png

~
Képi bizonyíték:
~
image.png
~

((*kép/log a lecsukásról)):
~ - ~
Jutalom: 100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 

Louise

🕵🏿‍♂️
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 393
743
Kecskemét 🏠
V4 karakter
Louise R Cortez
03.01.-hét
*Név:
~ Whitey Brown ~

*Rendfokozata - hivatalos beosztása:

~ Főnyomozó, +, Beverési Osztály ~

*Nyomozásban részt vett személyek:
~
Dr Deborah M Everett r, Őrmester,
Whitey Brown r, Főtörzsőrmester
~

*Előállított személy neve:
~ Anthony Costa ~

*Előállítás indokai:
~
27.2 § Rendőr Előli Menekülés Járművel (2x),
28 § Rendőr Utasítás Megszegése (2x),
72.3 § Gyilkosság (2x)
~

*Előállított személy használt jármű:
~
m31.png
m32.png

BMW M3 e46 | frsz: COSTA | szín1: Fehér, szín2: Fekete
~

*Nyomozás részletes leírása:
~
k.jpg


k2.jpg


k3.jpg

~

Képi bizonyíték:
~
mich.png
~

((*kép/log a lecsukásról)):
~

bori.png

~

Jutalom: 100.000$,2 hétig elérhető az Opel.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.