zotya -> JOka [Helyette írom]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BenceV3

“Két lábon járó tech, dev support.”
SModerátor
v4
2019. 01. 10.
2 306
2 173
21
Budapest / Hatvan
V4 karakter
Scott Venturas

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
zotya

Panaszra tett moderátor neve:
JOka

Panasz oka:
jogtalan ban

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):
https://postimg.cc/yJR8cQnC

Egyéb megjegyzés:
Hali, nem igazán értem a fórumról való kitiltásom, tekintettel léve arra, hogy nem szidtam senkit sem, erre is maximum büntetőpont járna a szabályzat szerint. Mellesleg a saját profilomon van, szerintem ezzel senkit nem bántottam meg, mások is beszélnek csúnyán. Szimplán valaki rosszat akart nekem, bereportolta ezt az omniózus üzenetet. Mások 1 hónap kitiltást erős esetekre kapnak, ez szerintem nem ütközik fórum szabályzatba, vagyis én nem találtam erte vonatkozót.
 

Joka

Globális Moderátor
Globális Moderátor
LV
2019. 01. 11.
364
252
31
LV karakter
Joseph Ortega
Szia, úgy véltem, hogy ilyen megnyilvánulás nem való forumra, még akkor is ha a saját profilodon volt található..

Egyébként, ha megkeresel egy UB-val kapcsolatban vagy esetleg, hogy tisztázd magad simán megtehetted volna, ahelyett, hogy PK-ra raksz.
Részemről ennyi lenne a hozzászólás, várom a bírálatot.
 

Kyle

</> 6 years </>
Fő Globális Moderátor
LV
2019. 01. 08.
2 377
6 436
Nagyszénászug
V4 karakter
Kyle Fleming
LV karakter
Kyle Fleming
Lehetőséged bármikor adott volt, úgy ahogyan @BenceV3 is felkeresett és leírtam neki, hogy minden panaszt az adott Globális Moderátorral kell egyeztetni, - gondolom nem volt ez olyan régen, hogy ne emlékezne erre - de nem éltél / éltetek vele. De ezt, Joka is ecsetelte a korábbi hozzászólásában.
Magát a megbeszélés, elutasítottátok, nem éltetek vele, erről discordos beszélgetés is volt, alább látható:
A megbeszélés elutasításáról egy discordos beszélgetés: https://prnt.sc/2ZLcfZtsd02B


A panasz alábbi részét, korrigáltam:

erre is maximum büntetőpont járna a szabályzat szerint

Ezen a dolgon, nem fogunk fennakadni. A fórum szabályzat szerint, a megfelelő büntetőpontokat megkaptad, mellé a kitiltás időintervalluma nem változott.

Nem hinném, hogy bármi ilyen jellegű hozzászólás, profil hozzászólás elfogadott lenne itt a fórumon. Az fórum használathoz az alapvető normák betartása továbbra is nélkülözhetetlen. Nem egy kocsmai társaságban vagyunk.


Joka nem vétett hibát, az eset megbeszélésétől nem zárkózott el, zártam a panaszt.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.