Zhuge Ouyang ----> Bence

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Nyugodt szívvel visszanézhetjük a logokat, itt nem rólam van szó hanem Bencéről ahogy ezt te is leírtad, nem hiányzik a kötekedés most itt. Nézz picit magadba kérlek mielőtt vádolnád az embert.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Sziasztok. Nem értem alapból azt hogy minek kell PK-t nyitnod arra az emberre aki adott neked még egy esélyt,hogy a szerveren tölthesd az időd.
Másrészt a mai TS ügynél szerintem te nem viccből szántad azt amit mondtál ez a hangfelvételen tisztán hallható.
Nem értem hogy te beszélsz az őszinteségről ami benned egyáltalán nincs meg, legalább is nekem személy szerint az jött le.
De ami engem a legjobban bosszant az,hogy nyitsz egy olyan PK-t amiről te is tudod,hogy nevetséges és TS en bevallottad hogy bosszú PK,de nyugi van hangfelvétel.;)
 

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Szerintem te se tartozol bele. Nem a te neved van a PK-ba írva, se a Marviné. Alapból, nem is tudom hogy jöttetek be ts-en adminkihasználás nélkül :(. Szobacsatitok nincs. Lacytól megkérdeztem, hogy megkérdeztétek-e tőle, hogy bejöhettek-e, nemleges válasz történt. Adminkihasználás nélküli bizonyítékod nincs, köszi heló.
 

Pami

Pletykafészek
Very Important Person
2019. 01. 10.
892
1 130
Pécs
V2 karakter
Brandon W Harison
Na ez már nagyon vicces,tudod azért mehetünk be mert Adminok vagyunk szóval Admin szobába ha menjünk már be,nem tudom neked ahhoz mennyi közöd van. :) Nyilván hozzá írunk / írok mert amit te csinálsz az kicsit gáz,hogy az őszintét nem lehet elmondani.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Zhuge a napokban felkeresett hogy helyezhető a panaszkönyv, mivel ő ki lett banolva fórumról ezért én írtam ide. Helyezhető!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.