Zhuge Ouyang ----> Bence

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Zhuge Ouyang >

Panaszolt fél admin neve:
< Bence >

Panasz pontos megfogalmazása:
< Panaszkönyv hanyag elbírálása, bannal való fenyegetőzés, játékossal szembe stílus. >

Bizonyítékok:
< >

Megjegyzés:
< Nincs. >
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Jó lenne ha nem más szavát forgatnád ki, csak figyelmeztettelek, és azt a megelolegezett bizalmat így hálálod meg? Fejezzük be a random pk nyitogatásokat és a kislányos hisztiket is azért mert nincs igazad. Viselkedésed ahogy látom nem változott, viszont innentől az első jailednél ahogy jössz úgy mész. Nem a nyúl viszi a puskát.
 

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Hmmm. Amikor először felmentem hozzád, te is bevallottad, hogy az első bannom előtti dolgokat az adminok rontották el, meg azt is forcsáltad, hogy shifty mint fejlesztő adott utolsó esély, gondolom ezekre már nem emlékszel, mint arra amikor akkor megbeszéltük, hogy hóvégén megkapom az ub-t, de hóvégére már arra se emlékeztél szinte, hogy felmentem hozzád. Valamint, hogyha hibázik egy adminod, akkor nem engem kéne okolnod, hogy kiforgatom a szavát, ami egyébként szerintem teljesen jogosan történt, hanem realizálnod kellett volna a szituációt+végére járni az egésznek és nem csak ránézni és "jogtalan", aztán az előéletemmel "fenyegetni". Több admint is megkérdeztem az esetről, és nevetségesnek találták picit(a jailt), ami nem engem minősít, hanem te is tudod, hogy mit. Valamint van olyan "adminod" is, aki csak azért nem küldött logot egy esetről, mivel ő is lelett volna cseszve érte, akit nem nevezek meg, mivel nem akarok neki rosszat, sőtt igazából senkinek se, csak a becsületre megy az egész. Jó lenne ezt egyszer úgy megbeszélni, hogy nincsenek rajtad kívül még jópáran TS-en abban a szobában.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Hajrá, akkor várlak holnap 18:00-ra teamspeaken, emellett az admin nem hibázott a jail osztásánál, értelemszerű hogy ott nem mész le egy kamionnal, de ezt te is nagyon jól tudod. Ne gyere azzal hogy nincs benne a szabályzatban, chiliadrol sem lehet leugratni, még sincs benne a szabályzatban, hogy miért? Azért mert nem Biblia a szerver szabályzat hogy évekig olvasd és tanulmányozd, ja és emellett belevonható a NonRP fogalmába, tehát tetszik vagy nem, a jailt JOGOSAN kaptad. Te magad is jól tudod hogy jogosan kaptad a jailt, nem értem a pkat, hátha jogos lesz? lol
 
Utoljára szerkesztve:

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Hogyha ott nem szabad lemenni a kamionnal, akkor az nem csak egyszerűen NRK? Tudomásom szerint nincs NRK a szerveren, de te tudod jobban. TS-en meg ott leszek. Amúgy is nem tudom melyik volt a NonRP-sebb, ott lemenni 40-el kamionnal, vagy egy ferrárival 80-al leugratni. Egyébként igaz, chiliadról leugratni az már nem szép dolog, de amikor a kamionosoknak a 90%-a aki TNT-UPS-t csinál azok ott mennek le/fel, csak ők ténylegesen leugratnak, én szinte csak legurultam, másnak ilyen jailt még nem osztott ki senki.
 

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Ha valakit rajtakapunk az kapja ebben az esetben a szankciót, emellett ha van bizonyítékod a Ferrari-s ugratásról akkor értelemszerűen az adminisztrátor is megkapja büntetését.
 
  • Vicces
Reactions: apatrik

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Ha RPznél akkor nem nyitogatnál ezért pkt az adminra, mert tudod hogy nonrp amit csináltál. Ha meg nincs képed amivel tudod bizonyítani akkor ne gyere ezzel a "bezzeg a ferrarival" dumával mert hiteltelen.
 

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Ilyen jogtalan jailek miatt nem lehet rpzni a szerveren, ha meg valami túl rp-s akkor már az sem engedélyezett, mivel nem engeded meg kb.
 

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Ha nem lenne igazam, akkor meg se nyitottam volna, se santorino-ra a pk-t, és rád se.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Erőltetett bosszú/hiszti pk, más nem. Felesleges ezen idegeskedned :)
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: apatrik

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Szeretnék én is kissé beleszólni a dolgokba. Ahogy elhangzott pami által ts-en a hogy mióta Frank kapott egy jailt repkednek a bosszú PK-k többet néztem volna ki belőled tegnapi nap folyamán nekem is felvázoltad a szitut Santorino felé hogy mi volt elmondásod szerint teljesen más volt mint ami a PK-ba lett volna foglalva ma meg már te is ellenünk beszélsz ts-en ha bent van a Yaku leader és a Yaku Fk társaid erre nem tudok mit mondani. Illetőleg hozzáfűzted a hogy Bencére nyitott Pk-d bosszú PK. Amiről hangfelvétel is készült mielőtt Bence stílusán lennél kiakadva nézz kérlek magadba, teljesen jogos a felháborodása feléd.
 

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Alapból, hogyha nem használtad volna ki az adminod ts-en, akkor azt se tudnád mit beszélgetünk , én pedig csak viccelődtem végig, ha nem vetted volna észre. Alapból, egy 2-es admin egy superadmin pk-hoz milyen jogon szól hozzá? nem értem.
EDIT: Amit nekem elmondtál a 200hp addolásodról 1es Adminként, akkor azt bencének is elmondhatod.
 

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Elsősorban megkérlek hogy engem ne vonj kérdőre hogy hova szólok hozzá. Másodsorban nem épp úgy hallatszik a hangfelvételen hogy hülyéskednél. Harmadsorban a 200-hp addolásról amit neked is felvázoltam hogy Fő Admin ENGEDÉLYÉVEL illetőleg képel bizonyítva adtam magamnak vissza. :DTegnap még azt is megkaptam ts-en hogy én kihasználom az adminom és addolva volt tegnap is 200 hp-m, de nyugodt szívvel utána nézhetnek a logok után hogy nem adminként adom magamnak a 200 hp-t, hanem ugyanúgy mint a többi player. Nem kell kiforgatni az ember szavait
 
  • Tetszik
Reactions: crose

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Olyat is csináltál, de engedély nélkülit is, be is vallottad. Őszinteség pedig látom nincs benned.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

Marvin

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
230
196
21
Eger
V4 karakter
Roberto Pellegrini
LV karakter
Marvin Pellegrini
V2 karakter
Robert Pellegrini
Ha én beleugrok a kútba te utánam ugrasz? Ne játsszuk légyszíves ezt. Bármiféle bizonyítékod erről esetleg lenne?
 
  • Tetszik
Reactions: crose és Benitoo

Bence

Az év legmeghatározóbb személye | 2022
SzuperAdmin
v2
2019. 01. 07.
4 815
2 676
Ne keverjünk ide egy teljesen nem ide illő témát.
 
  • Vicces
Reactions: apatrik

Releag

Barangoló
2019. 01. 10.
141
179
V4 karakter
Dominic John
LV karakter
Yared Avila
V2 karakter
Zhuge Ouyang
Szerintem, ha visszanézetnénk a logokat tisztán látszódna benne, eredményesebb lenne ha bevallanád, vagy kimaradnál az egészből, nem rád nyitottam a pk-t, hanem bencére. Ha téged tettelek volna, akkor nem bence neve lenne benne, hanem a tiéd. De írhatnék akkor rád is, hogy milyen jogon jössz be minden nélkül más admin szobájába kérdezés nélkül, majd készítessz hangfelvételt, és kezdessz el vitázni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.