Zareen Benjamin Jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NemADominik

Újonc
2023. 12. 20.
12
1
V4 karakter
Zareen Benjamin

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 15 éves vagyok, márciusban leszek 16.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 1,5 éve regisztráltam a szerverre ezután nem sokkal volt egy nagyobb kihagyásom mostanság, pedig újra aktívan játszom.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 260168


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Még nem voltam semmilyen frakcióban, ez lenne az első.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Még nincsenek, viszont a jövő még hozhat bármit.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Szeretném fejleszteni az rp tudásom, ezzel egy cél/ kihívás elé állítani magam. Szeretnék egy családias közegbe tartozni ahol otthon érezhetem magam. Voltam már más szerveren rendvédelmi szerv tagja, viszont Nyomozó soha nem voltam, pedig mindig is vonzott és szerettem volna kipróbálni. Illetve láttam Pietrak-nál a bemutatót és megragadott a frakció munkaköre, és az rp amit a drog vizsgáló srác tanúsított.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- A heti 1000 percet biztos tudnám teljesíteni, annál csak többet. Minden időt amit fent töltök a szerveren azt a frakcióra tudnám fordítani.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Régebben LV-n játszottam, viszont semmilyen pozíciót nem töltöttem be.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Zareen Benjamin.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- San Fierro, 21 Delaware Avenue, - +38-76-674-3064, - zareen.benjamin@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem voltam még rendvédelmi szerv tagja.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretném kiszűrni a bűnözőket a városból, mindig is fontosnak tartottam, hogy a város lakosai egy biztonságos környezetben élhessenek. Ezzel egy időben ez egy kihívás is lenne számomra és megismerhetnék egy teljesen új “világot”. Úgy gondolom, hogy ez egy hatalmas lépés lenne az életembe és nagyon sokat tudnék magamon fejleszteni.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Egy nyomozó feladatai közé tartozik bűncselekmények vizsgálata, gyanúsítottak azonosítása és megfigyelése, tanúk meghallgatása, bizonyítékok/nyomok gyűjtése, azok elemzése, helyszínek átvizsgálása, fontos a kommunikáció és a csapatmunka.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Szeretem és kimagasló vagyok a csapatmunkában, kommunikációban, úgy gondolom, hogy a csapatmunka egy nagyon fontos része a munkakörnek. Emellett kreatív vagyok és szeretek “absztrakt/különleges” módon problémákat megoldani.
Hatalmas negatívumnak tartom a túlzott önfejűségem, ha elragadtat valami nagyon nehéz abból kizökkenteni.

Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Kulcsfontosságú egy jó terv, a higgadság megőrzése és a pontos odafigyelés akár a legapróbb részletekre is. Fontos, hogy ne bukjunk le és maradjunk észrevétlenül. Az első lépés az lenne, hogy felmérjük a terepet, elrablók számát, felszerelésüket, helyzetüket, a “fontos személy” helyzetét. Ezek után értesítsük rádión társainkat, a tásszerveket és kommunikáljuk feléjük az eddig megszerzett információkat. Megvárjuk a társszervek megérkezését (eddig rejtőzködünk). Az akcióparancsnok átveszi a vezénylést és teljesítjük a parancsokat eközben arra törekedve, hogy a “fontos személy” épségben kijusson.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.

- Zareen Benjamin
 

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 361
4 177
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Toby Gilbert r. altábornagy!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.