Zane Meyer átjelentkezése az NNI állományába.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Lómai

Újonc
2023. 07. 29.
47
88
V4 karakter
Leo Hysaj

Nemzeti Nyomozó Iroda hivatalos áthelyezési forma
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 34.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
-2023 július óta.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- RK jailemet még illegálban szereztem, amikor visszamentem SF gyár közelébe. | 150 perces NonRP jailemet szintén illegálban szereztem, mert síneken menekültem. | 120 perces NonRP jailem az viszont fissebb. Lépcsőn felfelé miközben lőtt rám a srác, lesokkoltam.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-

2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
-Luis Castellanos - Cancun Cartell (Assesino rangig jutottam, lövöldözésre vágytam, ezért váltottam DV frakcióba). Frank Gaertner - Deutsche Verbindung ( katona voltam, de úgy döntöttem, hogy a későbbiekben szerverbe fektetett időmet inkább rendvédelmi frakcióban szeretném folytatni). Zane Meyer - NAV (főtörzsőrmester rendfokozaton írom a jelentkezésemet, szeretném kipróbálni a több RP szál adta nyomozati lehetőségeket.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
-Nem tudok ilyet említeni.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
-Ha a NAV-ot nézem példának, hetente 1500-2300 perc között mozogtam, szerintem ez a teljesítményem NNI-ben is kivitelezhető lenne.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
-Nem.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
--


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
-Zane Meyer
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
-Lakcím, San Andreas, Marina- Telefonszám, +38-76-314-5135 -Email cím, ZaneMeyer@seemail.com
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretném a jelenleg megszerzett tudásom kamatoztatni az Önök állományában.
Melyik rendvédelmi szervezettől szeretne átjönni a Nemzeti Nyomozó Irodához? Hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
-Nemzeti Adó- és Vámhivatal állományában szolgálok püör. főtörzsőrmesterként, továbbá Merkur kommandósként. Az áthelyezési kérelemre okként a színes nyomozati hivatást tudnám megadni.
Ajánló levél a parancsnokától. ((Plussz pont ha hozzáír a leadered komment formájában. Ha nem, hagyd üresen))
-


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Zane Meyer
 
Utoljára szerkesztve:

misi aki zsolti

shadowstrainz
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 362
4 177
V4 karakter
Toby Gilbert
LV karakter
Kian Tucker
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Toby Gilbert r. vezérőrnagy!
 
  • Szomorú
Reactions: Lómai
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.