Yardley Andrews jelentkezése az Országos Rendőr-főkapitányság állományába

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 27.
14
0
V4 karakter
Ray Haines
LV karakter
Dejerius Mitchell
V2 karakter
Yardley_Andrews
oImjKgh.png

I. PARAGRAFUS
Ebben a részben pár mondatra kell válaszolnod magaddal / a szerveren lévő OOC(!) karriereddel kapcsolatosan.


[#1] Hány éves vagy?
< 14 éves vagyok, idén töltöm a 15-öt >

[#2] Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén, és mennyi játszott perced van?
< 2016.03.30.-án regisztráltam, azóta nem játszottam sokat. 4300 környékén vagyok. >

[#3] Voltál-e AdminJail-be helyezve a szerveren? (csak kép elfogadott)
< https://imgur.com/a/Q8zxXjl >

[#4] Voltál-e már kitiltva a szerverről? Amennyiben igen, UCP-n a Kitiltások részt fotózd le és linkeld be a válaszhoz. (csak kép elfogadott)
< Nem, nem voltam, és nem is tervezek banolva lenni. >

[#5] Naponta hány órát töltesz átlagosan a szerveren, és ebből mennyit tudnál a rendőrség javára fordítani?
< 4 minimum időt tudnék, hétvégente 5-6 is meg lehet, vasárnap viszont másfél órát ki kell hagynom, 4 órakor. >

[#6] Rendelkezel-e TeamSpeak 3 klienssel, és mikrofonnal?
< Természetesen rendelkezem. >

[#7] Milyen frakcióknak voltál eddig tagja? Mi volt a távozásod oka?
< Fix & Drive, nem volt netem 3 hétig, nem tudtam jelezni sajnos, valamint telefonom sem volt. >

[#8] Miért szeretnél a Rendőrséghez csatlakozni?
< Való életben is rendészetet jelölök meg, valamint jó ideje a rendészet felé húzok mint szervereken frakció. >

[#9] Miért pont téged válasszunk?
< A legnagyobb precizitással végezném a dolgomat, valamint tanulni szeretnék a feletteseimtől, valamint rengeteget lennék aktív a szerveren. >

[#10] Volt más neved a szerveren? Ha igen, fotózd le UCP-n a névváltások részt és linkeld be!
< https://imgur.com/a/qvpIgbz >

[#11] Mesélj nekünk magadról! (leagalább 5 teljes mondat)
< Gyöngyösi Szabolcs-nak hívnak, 14 éves vagyok. Isaszegi paraszt legény vagyok, 3-4-es jegyekkel, boxolni járok már fél éve, előtte 6 évet fociztam, 1 évet kosaraztam. Már 3-4 éve RP-zek kisebb-nagyobb kihagyásokkal, régen SAMP-oztam is egy keveset, 1-2 hónapot. Voltam már más szerveren rendvédelmi frakcióban, nem kevés ideig. >


II. PARAGRAFUS
A jelentkezés második részében a karaktereddel, IC karriereddel fogunk törődni. A kérdésekre a játékban történt dolgok alapján válaszolj!

[#1] Hivatalos neve:
< Yardley Andrews >

[#2] Születés dátuma, helye:
< 1990.07.06. , Los Santos >

[#3] Telefonszáma:
< 990125 >

[#4] Fejtse ki, hogy "ön" szerint mi a Rendőrség feladata! Legalább 10 mondatba.
< A rendőrség egy olyan fegyveres állami szervezet, amely az állampolgárok és a közbiztonság védelmét, illetőleg meglétét biztosítja. Valamint a bűntények felderítése, megakadályozása, esetleg megszüntetése. >

[#5] Milyen esetekben használhatja a lőfegyverét, illetve a sokkolóját? (Saját véleményét fejtse ki.)
< Amennyiben a saját vagy más emberi társam élete forog kockán használhatok lőfegyvert. Amennyiben a gyanúsított menekül, de nem jelent akkora kockázatot, hogy lőfegyvert használjak, avagy többszöri felszólításra sem engedelmeskedik az illető, lehet sokkolót használni. >

[#6] Írja le egy közúti igazoltatás menetét! Mit tesz, ha igazoltatás közben egy másik, járőrszolgálatot teljesítő járőregység erősítést kér a jelenlegi tartózkodási helyére? (1. Az igazoltatás, 2. Az igazoltatás félbe szakítása)
< Először bekapcsoljuk a villogót, szirénát használunk majd felszólítjuk az illetőt. Majd ha lehúzódott az illető az út szélére, első dolgom rádiózni amennyiben az anyósülésen ülök, majd a gépjármű rendszámát lenézni, MDC-ben ellenőrizni. Majd ha ez mind megtörtént, a gépjármű nem körözött oda sétálok az illetőhöz, elkérem a személyes okmányait, megkérem a társamat, hogy nézze meg az MDC-ben az adatait, amennyiben nem körözött megkérem az illetőt, hogy nyissa fel a csomagtartót egy ellenőrzésre. Amennyiben minden rendben, vissza szolgáltatom az illetőnek az okmányait, majd tovább engedem az illetőt. Amennyiben egy erősítés kérés megszakítja az igazoltatást, vissza szolgáltatom az okmányokat, abba hagyok mindent ellenőrzés, majd vissza sietek a szolgálati gépjárműbe, és mehetünk az erősítésre.>

[#7] Ön szerint mi a legfontosabb dolga egy kadétnak/tanoncnak?
< Tanulás, tapasztalat szerzés.>

[#8] Mennyi ideig tartott a jelentkezési lap kitöltése? Mennyire érezte nehéznek a kérdéseket? Válaszát indolkolja is.
< 30 percembe telt pontosan, a kérdések kiegyensúlyozottak véleményem szerint egy jelentkező számára.>

Aláírást igénylő terület: Yardley Andrews
 

Scott.

Az év Legális Frakció Leadere, 2018-ban.
Very Important Person
2019. 01. 10.
207
98
Szombathely
LV karakter
Mark Wyne
V2 karakter
Mark Wyne
Tisztelt jelentkező!

Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert az Országos Rendőr-főkapitányság köreibe.
Kérjük jelenjen meg a kapitányságon 2019.02.09 napon, az esti órakban!


Tisztelttel: Scott Easton r.vezérezredes
OKAcZsZ.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.