Xiaotong Weimin jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Astr0

Újonc
2020. 08. 07.
39
110
Pécs
V4 karakter
Xiaotong Weimin

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- Jelenleg a 16. életévemet töltöm be.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 2019 Decemberében regisztráltam be, azóta játszom kisebb kihagyásokkal.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
-
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Jos Leclair -> Ye Qingge: Jos névvel voltam Honvédségben, és Ye névvel csatlakoztam a hongkongba.
Mael Amar -> Tobias Vin: Mael Amar névvel voltam Opsezna Vezában, és Tobias névvel csatlakoztam a Németekhez.

Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez a legelső.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-

2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- 5 év alatt, igaz kevés frakcióban voltam, de én ezekre is büszke vagyok, hogy bejutottam. Legelső frakcióm, még v3-ban volt, a Cartel De Sinaloa, onnan azért léptem ki, mert, teljesen elfogyott a pénzem és így nem tudtam volna mit kezdeni a frakcióban. V4ben, csatlakoztam az Opsezna Veza frakcióhoz, ahol eltöltöttem 2-3 hónapot, mivel nemigen találtam meg az összhangot velük,ezért sajnos ki CK-ztak, rejtélyes módon, így nem tudni a pontos indokát, hogy miért raktak ki. Német: Itt is lehúztam szintén 2-3 hónapot, de mivel itt kaptam meg, jópár társammal, barátommal a hanyag előrp-s bant, ezért teljesen elment a kedven a frakciótól, és úgy éreztem, hogy adok egy próbát a rendvédelemnek, nem más frakciónak, mint a Honvédségnek. Itt sajnos csak egy hónapot töltöttem.. Sajnos, ott rontottam el az egészet, hogy beléptem, egy akkor még alakuló frakció Discord szerverére, ahol kaptam beavatott rangot, mivel terveztem visszamenni illegálba. És nem szóltam erről a Honvédség vezérkarjának időben, ezért egy hónap után, elváltak az útjaink Utolsó frakció amiben voltam, az nem más mint a Hongkong triads, itt is eltöltöttem két hónapot, a két hónap leteltével, visszajött a kedvem, egy újabb esélyt adni magamnak, a rendvédelemben, ezért kiléptem a Hongkong köréből. .
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
-Sajnos még nincs.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Röviden és tömören eddig a pályafutásom során leginkább illegális frakciókkal foglalkoztam, állandó darák, akciók és rablások voltak az időtöltésem, valamint megfordultam a honvédség kötelékében is ahonnan viszont egyéb okokból távoznom kellett. Egy ideje már a fejemben volt az ötlet, hogy valami teljesen újat, mást próbáljak ki. Valami olyat, ami nem a lövöldözésre orientált hanem kamatoztathatom az egyéb jellegű tudás-táram is és hozzátehetek a szerverhez egy olyan formában, amiben eddig még nem volt részem. Szeretnék az "alapoktól" elszabadulni és fejleszteni magam, az RP tudásom és a karrierem egy olyan frakcióban mint Ez, mivel itt minden lehetőség adott erre.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Hétköznapokon 4-5 órát, hétvégén ennek a kétszeresét is.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- -


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Xiaotong Weimin.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos, Jefferson motel 109., - +38-76-913-4901 - xiaotongwei@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- nem.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
-
Az ok nagyon egyszerű, méghozzá az, hogy egy új, számomra teljesen ismeretlen környezetben hozhassam ki magamból a legjobbat, teljesíthessem a rámbízott megbízásokat a képességeim 110%-ával, és bebizonyíthassam magamnak, hogy erre a feladatra is elég rátermett vagyok. Elhivatott, megbízható és magabiztos személyiségem van, valamint terhelhető és megbízható vagyok amelyek mind-mind szinte elengedhetetlenek egy ilyen munkakör betöltéséhez.

Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
-
Egy nyomozó számtalan feladatot lát el nap mint nap, ezt nagyon nehéz szavakba önteni. Beosztásától, képesítésétől és megbízásaitól függően végezhet nyomozásokat emberek után, felderíthet bűncselekményeket, helyszínekről gyűjthet be bizonyítékot, és még rengeteg más. Szinte estig lehetne sorolni ezeket a tevékenységeket, egyik fontosabb mint a másik de a nap végén egy nyomozó figyel. Figyel a részletekre, a parancsra, a megbízásra és figyel mindenre ami elősegítheti őt a munkájában. A figyelme egy percig sem lankadhat le, mert egy-egy szó vagy párbeszéd ami felett elsiklik az ember és a nyomozó máris hátrányban van, ami pedig sokszor a nemzetünk biztonságát is veszélybe sodorhatja.

Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- A legfontosabb különbségnek leginkább a csapatban való működésemet mondanám. Nagyon szeretek csapatban dolgozni, és jól is dolgozom csapatban, ugyanakkor egyénileg egy kissé hátrányosabb helyzetből indulok, pont emiatt. Ezen kívül fontos kiemelni a kommunikációs készségem, amely megint csak egy két élű kard, a csapatmunkában, a nyomozásokban és egyéb hasonló területeken ez egy remek készség, de fedett akciók során lehet hátrány is, ha véletlenül elszólom magam, vagy túl sokat beszélek könnyen okozhatja a vesztem is. Végül de nem utolsó sorban a precizitásom az, amire nem lehet panasz, ugyan akkor ez van, hogy a sebességem rovására megy. Szeretek elmerülni a részletekben, megismerni az apróbb dolgokat a "nagy kép" mögött, de van, hogy ez meggátol abban hogy gyorsan végezzem el a rámbízott feladatokat.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
-Azonnal lerádiózom az elöljáróim felé a dolgokat, és semmiféleképpen nem kezdek magán akciókba. Közölném a célpontok helyzetét, számát, fegyverzetét, egyéb ismertető jeleiket a társaimmal, valamint értesítenék egy túsztárgyalót és a többi társszervet is a esetről. A legfontosabb az, hogy semmiképp ne bukjunk le, mert miénk a meglepetés ereje. Folyamatos hely változtatásokkal igyekezném elkerülni a rablók figyelmét, kellő távolságban maradva ahhoz, hogy ne szúrjunk szemet. Minden mozgást folyamatosan jelentenék, és ellenkező parancsig nem avatkoznék közbe a helyzetet illetően.



4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


-Xiaotong Weimin.
 
Utoljára szerkesztve:

Zozi.

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
278
440
25
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok !
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.