Xavier Addams - Kobe Duke [Guba]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Xavire Addams

Újonc
2024. 05. 05.
1
0
LV karakter
Xavier Addams
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png

Neved:
<
Xavier Addams >

Panaszra tett játékos neve:
<
Kobe Duke >

Panasz oka:
<
250.000$-al való átverés >

Bizonyíték (kép, videó, log):
<
https://pastebin.com/rPFin1Mk >

Megjegyzés:
<
Antikokkal kereskedek, és az emlitett szemely 1.080.000$-os összértékkel hirtdetett antikot, aminek én fizettem a 70%-áért és miután megtörtént az átadás szembesültem vele hogy az antikok összértéke 762.000$ . Igy tehát 530.000$-t kellett volna fizessek 762k helyett. A történtek után az úr fogta magát, elhajtott a kocsijával, és kis időn belül lelépett >
 

Guba

swim>
SzerverAdmin
LV
2021. 08. 05.
549
733
- REDACTED -
V4 karakter
-
LV karakter
Wyatt Hathaway 🇺🇸
V2 karakter
-
Szia / Sziasztok.

Várom az érintett fél válaszát 24 órán belül.
 
2024. 03. 03.
17
18
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Kobe Duke
V2 karakter
Nincs
Helló sziasztok, elsőnek is nem hirdettem hanem árultam a zacisnál a parkolóba, úgy történt az átverés hogy nem motozott meg, azaz nem számolta átt az értékeket hanem előre utalt egyből, és hátt velem is megtörtént ilyesmi és admin aztmondta nekem mivel nem számoltam átt az antik értéket ez IC ügynek minősül azaz panasz jogtalan https://forum.see-game.com/threads/samanta-escobard-jordan-west-espinoza.433469/
 

Guba

swim>
SzerverAdmin
LV
2021. 08. 05.
549
733
- REDACTED -
V4 karakter
-
LV karakter
Wyatt Hathaway 🇺🇸
V2 karakter
-
OOC megkért arra, hogy had motozzon át. Te ezt nem engedett neki, sőt azt mondtad " akkor így off ". Ergó nem adtad meg neki a lehetőséget hogy megbizonyosodjon az itemek értékéről. Ezzel kihasználva a naívságát az illetőnek.

A PK amit linkeltél az más szituáció, illetve ott az átverés az összértékkel nem volt hatalmas. itt 250 ezer dollár-ról beszélünk.

Száz szónak is egy a vége, szeretném ha vissza cserélnétek a pénzt / itemeket. Amennyiben ez sikerül jelezzétek felém.
 
2024. 03. 03.
17
18
V4 karakter
Nincs
LV karakter
Kobe Duke
V2 karakter
Nincs
Ma átlesz utalva a pénz egyetem miatt nem volt elérhető a srác azért nem tudott feljönni a szerverre.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.