Xander G Daniel jelentkezése az NNI köreibe.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bence.9

Újonc
2024. 03. 07.
7
6
V4 karakter
Xander G Daniel

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 16, decemberben fogom betölteni a 17. életévemet.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
-
Még anno 2021-ben regisztráltam, de voltak jelentősebb kihagyásaim,körülbelül újra "aktívan" fél éve kezdtem el játszani. Kb 2019/2020-ben kezdtem el játszani az rp világában, ekkor ismerkedtem meg a műfajjal.


Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- csak is egyszer fordult elő egy aj, az is fk jump volt nem szabálysértés. Erről részletesebb írok egy lentebbi kérdésnél.
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Az utolsó kettő az egy félreértés miatt lett írva, nem tudtam hogy a "G Escobar" egy család név ,ezért írta át admin.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 8.856 perc ami majdnem 150 óra. Tudom egyeltalán nem sok de nagyon régóta rp-zem, rendelkezem rp tudással.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez a legelső.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 216971.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- See Mta v4: OMSZ ->mentőszakápoló, OOC indokok miatt távoztam a frakcióból. (Nem fk jumper vagyok, nem azért kaptam mert válltogatni akarom a frakikat, tudom nem a legjobb ,hogy így alakult nem fk váltás, vagy mert meguntam, nem azért került erre sor. Escobar Winston névvel voltam az fkban. A kötelező 4000 perc megvolt, csak az 1 hónap nem telt le. Amennyiben szükséges erről személyesen, privátban részletesebben tudok írni.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Sajnos nem rendelkezem "kiemelkedőbb" eredménnyel.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- "Viszonylag" sokat hallotam mostanában arról miszerint az NNI-ben még tudják mi az "HC" rp. Én ezt gondolom "valódi rp-nek" szerintem az nagyon élvezetes tud lenni, főleg akkor ha van ehhez egy jó közösség is, van rá igény. Illetve hallottam egyik streambe (levi.) miszerint a fraki jó kezekben van. Kiszerettem volna már régóta próbálni milyen SEE-n az NNI de most, elég nagy kedvet is kaptam hozzá. Illetve kíváncsi vagyok milyen a nyomozó rp profeszzinonálisan.
(Láttam Pietrak videóját, ami miatt még jobban megtetszett, illetve mondták ,hogy el lehet tekinteni a játszott percek számától akár)
Hallottam még azt is ,hogy az NNI úgymond az egyik "legkorektebb frakció" úgyhogy szerintem ha ide jelentkezek nem fogok csalódni. Rengeteg sok potenciál van a nyomozó rp-ben, lehetőség amit kihasználva, nagyon élvezetes rp-ket lehet csinálni mind legál, mint illegál részéről is. Illetve egy nyomozásnál kifejezetten az rp-n van a hangsúly, ami számomra fontos.

Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Heti 1000 percet tudom teljesíteni, ami napi szinten 2-3 óra, illetve hétvégen akár jóval többet, lehet 4-5 óra is. Aktív tagja tudnék lenni a frakicónak, aktívitással nem lenne probléma. A szerveren fent töltött idő nagyon nagy részét az fk-ra szánnám.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem, nem játszok a See Game többi szerverén.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Sajnos még a karakter történetemet nem fejeztem be, de dolgozom rajta aktívan.
((SEE-n még nem de más szerveren volt tobb kidolgozott karakterem fórum témával, több élményképet is csináltam már))



3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Xander G Daniel
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos Market. - +38-76-235-2739 - xandergescobar@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
-Nem voltam még sajnos rendvédelem tagja.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Nem rég végeztem az NKE-n rendészet-közszolgálat szakon szeretnék mihamarabb munkába állni a szakterületen elkezdeni dolgozni. Mindig is érdekelt a kriminológia, illetve a bűnügyeknek a világa. Nagyon erős szándékom van ,hogy szakmában dolgozhassak. Szeretem a kihívásokat, azokkal járó, problémákat amiket meg kell oldani, illetve az adrenalin-t ami ezzel járhat. Úgy nevezett gyerekkori "álom, célom" nyomozónak lenni. Úgy gondolom ez egy jól specializálodott/elit szervezet, amit örömmel szolgálnék, lennék a tagja. Érzem magamban a határozott ambiciót, az iránti vágyat. Úgy gondolom ez csapat eléggé összetartó amihez szívesen tartoznék, erősíteném azt.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Bűnügyi feladatok ,tevékenység ellátása, Fegyver kábítószer, egyéb illegális tevékenységgel foglalkozó személy(ek)/csoport(ok) felderítése, megfigyelés, bizonyíték szerzése, ebből következhet az elfogás, büntető jogi eljárás, ami szintén az NNI feladata. "Farmok" megfigyelése, ellenőrzése drogtermesztő(K) felderítése, elfogása. Élet ellenes ügyek (gyilkosság), annak a kísérletének esetlegesen, felderítése, kinyomozása, a "célos", gyanúsított elfogása, előállítása büntető jogi eljárás lebonyolítása elejétől a végéig. Bűnügyi technikai feladatok ellátása: helyszínelés, helyszíni szemle. Túsztárgyalások végzése, annak lebonyolítása, megszervezése, koordinálása, felügyelése esetlegesen elkövetők elfogása. Pénzügyi csalók elfogásával is foglalkozik pl: "pénz duplázok". Cél körözési feladtok: Körözött személyek felkutatása, egy speciális, jól szervezett akció során elfogás, előállítás. Alkotmányvédelmi feladatok ellátást: Az ország alkotmányának, működéséröl, szuverenitásáról gondoskodik, alkotmány védelme, külföldi befolyás felderítése, megállítás, alkotmány és azok elleni "támadások" védelme, ez a alosztály is végez, titkos felderítő munkákat. Illetve a bevetési osztály aktívan rész vesz fegyveres akciókban pl: Behatolás, Aranybank-nál segítség, bármilyen fegyveres akción való részvétel.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Kifejezetten motiváltnak, elhívatottnak érzem magamat a szakma iránt. Úgy gondolom kellő alázattal, fegyelemmel kitartással tudnám végezni a munkámat. Illetve úgy gondolom kiváló az alkalmazkodó képességem is, nagyon gyorsan tudok új dolgokat megtanulni/elsajátítani. De sajnos rossz tulajdonság közé sorolható az esetleg az "őszinteség" esetlegesen szó kimondás ami a mai világban igen komoly hátrány is jelenthet. Rossz tulajdonságom köze sorolható esetlegesen a harag tartás, nem könnyem tudok megbocsájtani. Kifejezetten munka mániás vagyok, mindig nagyon szeretem a szakmámat, rengeteg idő ölök bele, hogy minél jobb legyek benne. Kifejezetten gyűlölöm a provokáló, nagyképű, tiszteletlen embereket sajnos néha elfogy a türelmem, és "előfordulhat" ,hogy kissé dühbe jövök. De még jó tulajdonság ha szükséges képes vagyok egy igazi "szélhámos" is lenni ami a nyomozó munka során elengedhetetlen. Illetve úgy gondolom gyorsan, és jól tudnám a váratlan szituációkat lereagálni, azokra megfelelő döntéseket tudnék hozni. Illetve nagyon ritkán előfordulhat ,hogy feledékeny tudok lenni.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
-
Az ingoknitás-t ameddig csak lehet tartani kell. Azonnal be kell szólni rádión ,hogy: XY helyszínen megtaláltuk az elrabolt személyt azonnali erősítésre van szükség, jelenleg nem tudnak rólunk, e szerint cselekedjen mindenki, sziréna nélkül közelítsék meg a helyszínt (esetleg ha nyílt terep, akkor fényhíd nélkül). Sürgősségi rádión is szólni kell a társszerveknek, kérni kell ,hogy mozgósítsanak. Körbe kell őket venni, minden menekülési útvonalat blokkolni kell. Amennyiben sikerült lezárni a területet, biztosítani azt (útzárak, barikádok, "külsősök felkutatása, elkapása, likvidálása, nem kívánatos személyek elküldése pl: civilek ha helyszínen tartózkodnak.) Folyamatosan a helyszínt minden irányból biztosítani, figyelni kell. Ha ez meg van lehet elhelyezni mesterlövészeket, a tetőn akiktől 2-3 percenként folyamatos jelentést kell kérni állapotukról illetve egy jelet kell megosztaniuk pozíciójukról. Amint látnak valamit jelenteniük kell azonnal. Ki kell jelölni egy megfelelő személyt aki rendelkezik akcióparancsnoki képzettséggel, illetve egy túsztárgyalót aki szintén rendelkezik a képesítéssel, alkalmas rá. Folyamatos kockázat felmérést kell végezni, kifejezetten fontos az ellenséges mesterlövészek hatástalanítása, ellenséges "külsősök" semlegesítése. Amint ezek megtörténtek a társszervek kiértek, mozgosítottak, megkezdődhet a túsztárgyalás. Előre kell tájékoztatni az elkövetőket arról, hogy egy túsztárgyalót küldünk túsztárgyalásba kezdünk, a tárgyaló fegyvertelenül elindul. Amikor ebbe beleegyeztek megindulhat. Amint ő beér első feladata a felmérés, kockázat elemzés. (Itt arra gondolok: Túszok épsége, száma, Elkővetök száma, milyen fegyverekkel rendelkeznek, mennyire szervezettek, minden apróbb (de fontos) részletre figyelni, illetve egy tőrbe csalás, behatolás esetleges kockázatának, kritikus tényezők felmérése.) amint meghallgatta a követeléseket a túsz(ok)-ért cserébe, azt közli az akcióparancsnok/akcióparancsnokoknak, aki eldönti elfogadja e, vagy sem. Kell biztosíték, garancia ,hogy a túszok életben fognak-e maradni/elengedik őket élve. Ammenyiben sikerült megegyezni akkor: Megkezdődhet Követelések teljesítése (váltságdíj, ATM rablás stb..). Ha ezek mind megtörténtek az üldözésen, ha sor kerül rá részvétel, esetleges szögesdrótozás, amennyiben van rá lehetőség nyomozás, helyszínelés, elkövetők személyiségének felkutatása, túsz nagyon alapos kihallgatása. Fontos az akció alatt a jól szervezettség, elrendelhető egy "C2" a kivonuláshoz is. Lehetséges menekülési utaknak vizsgálata, felderítése, esetleges behatolás során, életben maradt elkövető kihallgatása, büntetőjogi eljárás lebonyolítása. Nem utolsó sorban NAGYON fontos az alábbi prioritási sorrend: 1. túsz(ok), emberi életek 2. Elkövetők elfogása. Tehát mindig a túsz életének megmentése a legfontosabb cél, e szerint kell cselekedni.






4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.

- Xander G Daniel
 
Utoljára szerkesztve:

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező!

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.