World of Warcraft

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
fingom sincs, hogy hogy sikerült letimeolni, de valahogy sikerült, lmao

20-as kulcsokat NAGYON nem vicces 436-ban tolni... konkrétan mindenben is meghaltam💀

image.png
 

Bogember

Barangoló
2020. 05. 07.
92
133
Budapest
V4 karakter
Roberto Diaz Jr
LV karakter
Roberto Diaz
Lassan 2000 Rating és egyre több mental breakdown.
Tulajdonképpen ilyen nagy m+-os dungeonokon egyre több olyan eset van mikor, vagy szar a csapat, vagy csak gondol egyet valamelyik és kilép, mert "szar a csapat" közben meg a megadott idő alatt simán lefutjuk az adott dungeont.
430ILVL-nél járok és egyszerűen ritka az olyan amikor egyáltalán 16-os m+-ra behívnak.. már szerintem pedig 16+-on a 430-nak jónak kéne lennie, de mindenki azt várja, hogy boostolják. Kell egy kis szünet néha mert ez teljesen elrontja a játékélményt és teljesen kiéget.
persze tudom nem csak ezt lehet csinálni de én most erre az m+-ra szeretnék nagyon rámenni ebben a seasonben..



bWxODnS.png
 

Tranes

baby, mafia wie montana
2019. 01. 09.
1 715
15 155
Wien
V4 karakter
Tommy Delgado
LV karakter
Terrence Soto
Season releasekor a legjobb pusholni a scoret, ha most kezded el akkor sokkal nehezebb hogy behívjanak bárhova kivéve ha meta classal játszol.
Első 2-3 hétbe felmentem 2,7kra és ott is hagytam körülbelül az új contentet.
 

Pari

skeletons
2019. 03. 31.
493
753
V4 karakter
isaiah galen
LV karakter
tavon capilla
csak sajnos az a baj, hogy mindenki a "meta" classokat keresi, sh-fire-aug, de sokan azt sem értik, hogy miért, csak látják, hogy mindenki ezeket használja, ezért ők is ezt akarják, de közben amúgy a legtöbb kulcs amit én is beütök mindig eltér a metától, jó nyílván most az új augment eléggé elengedhetetlen, de talán ezért kellene premade-el próbálkozni, vagy csak erősen kitartónak kell lenni.. :/
 

Bogember

Barangoló
2020. 05. 07.
92
133
Budapest
V4 karakter
Roberto Diaz Jr
LV karakter
Roberto Diaz
Szerintem a mostani seasonben eléggé erős a retribution paladin.. nem tudom az miért nem elég nekik. főleg hogy általában top dmg vagyok mindig.
 

Pari

skeletons
2019. 03. 31.
493
753
V4 karakter
isaiah galen
LV karakter
tavon capilla
mert suták az emberek, a meta comp csak a legnagyobb kulcsokra szükséges, 28-29-re, mert ott a játékosok tudják pontosan mi-miért van, de az ilyen 20-24-es kulcsokon semmi szükség rá, szerintem csak próbálkozz és úgy is fogsz haladni
 

Bogember

Barangoló
2020. 05. 07.
92
133
Budapest
V4 karakter
Roberto Diaz Jr
LV karakter
Roberto Diaz
ja csak ezzel az a baj hogy felesleges idő megy a sok próbálkozással, én amúgy a blizzard helyébe biztos kitalálnék erre valami más rendszert mert nem igazán működik. Működne ha olyanok lennének az emberek.
Itt leginkább azokat sajnálom ha már az időről beszélek és a várakozásról akik Dolgoznak és hazajönnének kicsit gamelni de várniuk kell fél órákat vagy akár órát, mire behívják egy m+-ba ami nem is biztos hogy sikerül
 
  • Tetszik
Reactions: Pari

Bogember

Barangoló
2020. 05. 07.
92
133
Budapest
V4 karakter
Roberto Diaz Jr
LV karakter
Roberto Diaz
hát mostanában elég gyenge teljesítménye van a hordának bg-be ez onnan is látszik, hogy 15 perces quek vannak rbg-re :/ pedig nyomnám én is szívesen így, hogy már megvan a 2k m+ rating de nagyon sokat kell várni sajna
 
  • Szomorú
Reactions: sippin on spotchka

Pari

skeletons
2019. 03. 31.
493
753
V4 karakter
isaiah galen
LV karakter
tavon capilla
a bg az egy dolog, a solo shuffle be sem hív, pedig amúgy eléggé fun cucc :(
 

pogchampus

Zöldfülű
2019. 10. 04.
178
435
V4 karakter
todd myers
LV karakter
todd myers
lock: láttátok, hogy milyen teljesítményre vagyok képes, ~2.5 hónapomba telt eljutni 2.5k ratingre, nulla 20-as kulccsal rendelkezik (se timed, se untimed nincs)

ezzel szemben a ✨jégmágusom✨, amit LITERÁLISAN 2 hete kezdtem el gearelni:
image.png


jó a balansz.

image.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.