[William G Ross] jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

William1234

Újonc
2022. 11. 01.
6
2
LV karakter
William S Jackson
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: William G Ross
Születési hely, idő: 1997.01.04 Los Santos
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36227702295
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos
Legmagasabb végzettsége: Középiskola
Eddigi munkahelyei: Bányász

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
William S Jackson a nevem. 1997.01.04.-én születtem Los Santos városában. Édes anyám neve Sophie Johnsonak hívják , édesapámé Edward Jackson. Jenleg dolgozom bányászatnál. Középiskolát el végeztem pincér szakon. Az igazából nem nagyon tudott megfogni , hogy abba helyezkedjek el. Igy papám el vitt bányába dolgozni ott dolgozom már 1 éve , viszont én váltani szeretnék arra amit imádok csinálni , még pedig védeni a hívatásomat., és úgy döntöttem , hogy beadom a jelentkezésemet a Kapitányságra. Nagybátyám rendőr volt 4 éven keresztül ,sokat mesélt nekem ,hogy mik voltak az nap . Sokszor fel néztem rá , illetve kollégáira is. Sajnos nagy bátyám egy akció során életét vesztette. Akkor én nagyon magam alatt voltam. Vissza emlékeztem a szavaira "Drága William egyszer te is rendőr legyél azt kívánom" azóta mindig is figyeltem mikor lehet az Állományba jelentkezni. Mai nap el is jött , igy hát meg írtam és szerencsét próbálok. Mindig is egy tisztelettudó srácnak tartottam magam , sokszor segítettem másoknak a bajban és akkor boldog voltam . Szeretném a hazám a városom védelmében részt venni és egyenruhát húzni társaimmal együtt.​

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Patrik
Mennyi idős vagy: 18 éves vagyok
Legmagasabb iskolai végzettséged: Középiskola
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 2446 perc
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen , 1 darabbal. Rp folytatás miatt.​
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem.​
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Jelenleg 1 darabbal ami épp folyamatban van (nincs elbirálva még addig a régit írtam be jelentkezési laphoz)​
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy erős férfit , aki 20 fölötti éves ,aki imádná fel venni a munkaruháját és örömmel állna be a szolgálatba. Életveszély esetén kellő időben gyorsan cselekszik és segíti a város védelmét. Ha a felettese leszidja ő azt mosolyogva fogja hallgatni , mivel tudja hogy neki ebből a hibábol tanulni a kell. Élvezni fogja a munkáját és örömmel végzi a feladatait amit kiadnak neki.​
Miért pont rád essen a választásunk?
Tisztelet tudó srác vagyok, szeretek rpzni és itt kiélhetem az rp tudásomat. Sokszor szeretem volna már rendőr lenni. Feladataimat szépen megcsinálom , mindig a legjobbra törekedek.​
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem , még nem voltam.​
Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Carter
 
Utoljára szerkesztve:

Alax

Az év Globális Moderátora 2021-ben.
Veterán Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
959
1 266
Borsod
V4 karakter
Bob Wallenberg
LV karakter
Nil Valery
V2 karakter
Alax D Xavier
Tisztelt William G Ross!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2022.11.07. 17:00 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2022.11.07. 17:00 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))
((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
((- A helyesírásra kicsit figyelj, sok sikert.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.