wellofshadow--->adamka65

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

wellofsadow

Barangoló
Támogató
2021. 03. 10.
85
44
V4 karakter
Negosoru Rojola
LV karakter
Ronald Anderson
report-final.gif


Panasztevő felhasználó neve:
wellofshadow

Panaszra tett felhasználó neve:
adamka65

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Egy kocsira megadtam a villám árat, PM ben rá is irtam, megkérdeztem, hogy mikor lehet átvenni az autót, erre azt irta, hogy ''Hello, akár most is.'' IG rá is irtam telefonon, kordinátát küldtem, de azt irta fórumon, hogy nem kapta meg az üzenetet. Ugyhogy beirtam hogy /lvl Dwayne Hoffman (ez a név szerepel fórumon) de azt irta, hogy 'A kiválasztott játékos nem található.'' szóval nem is volt fent a szerveren. Amikor ujra megakartam nézni a hirdetést akkor már levolt törölve. Azóta 4 nap eltelt, és ez alatt jó párszor megpróbáltam felkeresni ingame és forumon is de nem volt hajlandó válaszolni, pedig a forumon fentvolt.

Bizonyíték (pl.: log, kép, videó, link):





https://nopaste.net/SeeMTA


Megjegyzés:

1.6) Ha feladsz egy hirdetést (akár licitálási lehetőséggel vagy anélkül), minden esetben KÖTELES vagy eladni az általad kínált árucikket az első olyan érdeklődőnek aki megadja az általad kiszabott árat! (Kivétel, ha többen is megadnák 3 órán belül azt az árat. Abban az esetben kérhetsz rá nagyobb ajánlatot az előző érdeklődőtől. Licitálás esetén NEM érvényes a kivétel! )
Büntetés: 20 büntetőpont.

 
  • Tetszik
Reactions: drev

adamka65

Újonc
2022. 07. 09.
21
7
V4 karakter
Dwayne Hoffman
LV karakter
Dwayne Hoffman
V2 karakter
-
Hello, mikor töröltem a hirdetést, leírtam hogy rossz helyre tettem ki, azaz LV-re szerettem volna kitenni én viszont véletlenül kitettem V4-re, mikor realizáltam letöröltem a hirdetést azzal az indokkal hogy LV-re ment volna. Elnézést a kellemetlenségért.
 

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
604
914
19
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
Erre nem fogok most szankciót osztani, figyelj oda jobban.
Értelemszerűen, nehezen kelne eladásra egy jármű, amely másik szerveren van, így megérthető ez is.
Máskor azért, ha elrontod, szólj a vevőnek is róla.
 
  • Tetszik
Reactions: Kiraly1121
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.