War Thunder

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DreeN

Áve, Nagy Testvér!
Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
688
1 148
20
V4 karakter
Anthony Hardwick
LV karakter
Anthony Hardwick
milyen szépek vagytok, én még csak low brben vergődök. de holnap durran a fél éves prémium, megnyomom! nem vagyok russian bias hívő, én egy freedom fighter vagyok

image.png
Mint egy US main szólok hozzád.
Még most hagyd el a hajót, mert el fog süllyedni mint a Titanic!
Én figyelmeztettelek!!
 

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 003
6 159
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
jeremy peterman
V2 karakter
bruce iacocca
Sikeresen kigrinsoltam az F15A-t...
Hát jó cucc, csak vannak apróságai.. 🤣

Következő a német ág, leginkább földön, ez mellett a svéd ág is húzás alatt van. 🫡
 

famen911

Újonc
2023. 05. 11.
23
35
LV karakter
Wanda Vanidestine
Nekem azóta meglett a T-72A meg a T-64B is, pereg a fejlesztési pont a T-72B-re, lassan meglesz a squadron T-80UK, kíváncsi vagyok, milyen lesz!
Meg kitapasztaltam milyen idősávban érdemes játszani szovjet ággal, hála a jó égnek, és nem kapok agyrémet. :D Elkezdtem élvezni.
Megszerettem ezeket, OP eléggé ez az autoloader, földhöz vág a firerate ezeken a harckocsikon.
Kicsit lassabban megy most a fejlesztés, egyetemi vizsgaidőszak eleje felé közeledek, sajnos, sok beadandó, prezentáció, minden ömlesztve egybe.. Túl lehet ezt élni!
k-p-2024-05-04-183837600.png
Aláírom, hogy az autoloader vicces. Főleg a Leclercek 5 másodpercese, bár a franciák 6.7től operálnak ezekkel és nagyon sok játékos elfelejti hogy ezek elég gyorsan töltenek. Egyedül a japán 11.0+ veri meg töltésben, de a franciának jobb a páncélja. Főként a nem main nemzetekkel (us, orosz, német) esetek többségében ügyesebb játékosok játszanak. Én annak örülök, hogy még a francia nem kapott prémium top tier járművet, utána látom mennyi újonc fog kezdeni velük játszani.
 

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Főként a nem main nemzetekkel (us, orosz, német) esetek többségében ügyesebb játékosok játszanak.
Igen, ezt tapasztaltam, sajnos.. Sokszor gyér a felhozatal main nemzeteknél, kezdők akik megveszik a nagyobb tier premiumokat, hátha attól jobban játszanak. (sajnos nem)
Én annak örülök, hogy még a francia nem kapott prémium top tier járművet, utána látom mennyi újonc fog kezdeni velük játszani.
Idő kérdése és ezt is megoldják :ROFLMAO: :ROFLMAO: Gaijin mint egy porszívó, szívja magába a pénzt ahonnan csak tudja.

nem vagyok russian bias hívő
Egyébként én sem mondanám annak magam, német fejlesztési ágat pörgettem sokáig, aztán gondoltam megnézem milyen az orosz ág.
 
  • Tetszik
Reactions: famen911

famen911

Újonc
2023. 05. 11.
23
35
LV karakter
Wanda Vanidestine
Igen, ezt tapasztaltam, sajnos.. Sokszor gyér a felhozatal main nemzeteknél, kezdők akik megveszik a nagyobb tier premiumokat, hátha attól jobban játszanak. (sajnos nem)

Idő kérdése és ezt is megoldják :ROFLMAO: :ROFLMAO: Gaijin mint egy porszívó, szívja magába a pénzt ahonnan csak tudja.


Egyébként én sem mondanám annak magam, német fejlesztési ágat pörgettem sokáig, aztán gondoltam megnézem milyen az orosz ág.
Igen, vannak már leakek hogy jön prémium leclerc majd, sajnos. Jó nem sajnos, mert engem nem zavar, de én végig szenvedtem tier 1-től az egészet. Azt mondhatom, hogy egész szórakoztató nemzet, amint átlépi az ember a tier 1-et.
Én oroszokkal kezdtem még, az úgy félbe maradt még jó pár éve úgy 8.0-nál. Néha funból előveszem az object 292-et és HE-vel szétlövögetem az embereket, nekem ennyit jelent a USSR. A németet én A-Zig, repülőt, hajót, helikoptert és tankot kihúztam már, nem mostanában tervezek ismét németezni. FRC után a briteket tervezem kivégezni, aztán a japánt. Valahogy a main nemzetek szerintem úgyahogy túlértékeltek, főleg top-tierben.
 

uncleengi789

Barangoló
Támogató
2021. 04. 06.
110
109
Szlovákia
V4 karakter
Stefan Petro
Sziasztok! Megláttam ezt a topicot és megjött a kedvem újra a játékhoz, jeleneg így állok a játékkal:
Remélem nem fogok kiégni a játékból, mert már lassan 2 hónapja csak a daily rewards-okat járok kinyitni. Remélem elvezhető lesz a játék prémium nélkül is (nem megyek pénzügyileg csődbe), mivel márcsak 16 napom van hátra, Mindenkinek jó játékot kívánok és jó farmolást!
 

rajna

Panda 🐼
Globális Moderátor
LV
2019. 02. 03.
719
960
18
Budapest
V4 karakter
Marcus Crescenzo
LV karakter
Christopher Crescenzo
V2 karakter
Simon Marshall
Ha szeretnéd folytatni, akkor keress fel egy Globális moderátort.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.