War Thunder

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Gergelycapi

Lelkes fórumhasználó
2021. 07. 05.
335
387
Tatabánya
V4 karakter
Henrik Buckland
LV karakter
Eijaz Emir
lvgh.png







Mindenféle War Thunder content jöhet! (killek, rekordok, failok, tech tree állás, bármi)
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
Repülős meccsek nekem jobban bejöttek, mint a harckocsizó meccsek.
Bár inkább tavaly volt ez, 7.3 squadron Me 262-vel csapattam repülőgépes realisztikust, s reálisabbnak érződött, tapasztalataim szerint mérföldekkel kevesebb bot volt. Tetszett, hogy egy frissítés alatt a repülőgépes fejlesztési ág át lett rendezve, ezzel számomra több repülő elérhető lett.
Viszont a grind sajnos nem jött be repülőknél, a harckocsi ághoz képest, pedig német ág esetében korán megjelenik a jet / sugárhajtású [?] technológia.
Jelenleg itt tartok, nem hiszem, hogy fog mozdulni egyhamar, főleg úgy, hogy a csapásirány a szovjet harckocsizó ág felé megy, plusz egyetem...:D
k-p-2024-03-29-235628523.png
1000%, hogy a top tier meccsek repülőknél is egy érdekes jelenség, nekem nem volt részem benne, de videód alapján úgy látszik, hogy egy viszonylag jó kört mentél, 😄
 

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
k-p-2024-04-03-232502050.png

Nem tudok mit hozzáfűzni, nem is értem, minek játszok még ezzel a hulladékkal.
Egyszerűen hihetetlen mennyi agyatlan bot van amikor az orosz harckocsi fejlesztési ágat húznám, mindegy milyen BR.
 
  • Vicces
Reactions: Körte

Körte

Fórum betyár
Modeller
v4
LV
2019. 01. 10.
1 003
6 159
21
Budapest
twitch.tv
V4 karakter
donny cline
LV karakter
jeremy peterman
V2 karakter
bruce iacocca
Valahogy nálam is, majdnem minden egyes nullos meccs után ez kérdés.. De valahogy mégis nyomom kb 2016 óta 💀
(Aztán hivatalosan max 2 éve napiszinten ugyanitt F15 grind progress 50%)
 

famen911

Újonc
2023. 05. 11.
23
35
LV karakter
Wanda Vanidestine
Én lassan 2014 óta játszok ezzel a játékkal két accon. A régit amivel kezdtem elvesztettem, fogalmam sincs mi is a jelszó. Aktivan 4 éve nyomom. De igazából az összes játékmódnak megvan a maga szépsége és előnye is. Én pont az a játékos vagyok, aki nemcsak az összes játékmóddal játszik (hajó, repülő, tank) hanem a lehető "legfájdalmasabb" nemzetekkel, mint a francia, japán és a brit. Nehéz nemzetnek mondják őket, de messze a legszórakoztatóbb a többihez képest.
De igen, ennyi játékidővel néha én is megkérdezem, miért játszok ezzel, de mindig előveszem... ilyen ez ha eladtam a lelkem a csigának.
 

voiceofaveteran

Feelin' like it's seventh grade
2020. 04. 08.
327
594
V4 karakter
Dimitry Degtyarev
LV karakter
Dimitry Degtyarev
k-p-2024-03-27-005824642.png


k-p-2024-03-27-010031747.png

Szép lassan csak meglesz a T-72 is. . . :cool: Az már más kérdés, hogy mikor és végül tényleg meglesz-e.
Nekem azóta meglett a T-72A meg a T-64B is, pereg a fejlesztési pont a T-72B-re, lassan meglesz a squadron T-80UK, kíváncsi vagyok, milyen lesz!
Meg kitapasztaltam milyen idősávban érdemes játszani szovjet ággal, hála a jó égnek, és nem kapok agyrémet. :D Elkezdtem élvezni.
Megszerettem ezeket, OP eléggé ez az autoloader, földhöz vág a firerate ezeken a harckocsikon.
Kicsit lassabban megy most a fejlesztés, egyetemi vizsgaidőszak eleje felé közeledek, sajnos, sok beadandó, prezentáció, minden ömlesztve egybe.. Túl lehet ezt élni!
k-p-2024-05-04-183837600.png
 
  • Tetszik
Reactions: Gergelycapi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.