[Walsh David] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

TheWater

Újonc
2022. 04. 23.
15
6
Szlóvákia-Kolárovo
LV karakter
Harry Jhon
V2 karakter
Ossie Giuseppe
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Walsh David
Születési hely, idő: Houston, 1990.05.18.
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36223405831
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: Los Santos Idlewood
Legmagasabb végzettsége: Egyetem
Eddigi munkahelyei: Parkolás felügyelet (jelenleg is)

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))

Walsh David a nevem. 1990.05.18 születtem, Harris Health Lyndon B. Johnson Hospitalban. Gyermekkoromban A szüleim egy nagyon színvonalas iskolába írattak ahol viszonylag jó jegyeket szereztem. A későbbiekben személy – és vagyonvédelmi szakon folytattam a tanulmányaimat. Ezekben az években kezdett még jobban érdekelni a rendvédelem és annak működése. Egyetemet a nehézségek ellenére sikeresen letettem. Ezek után a megélhetésért, Taxisnak álltam, amit nagyon szerettem mivel autókázhattam a városban és kiszolgálhattam az embereket. Miután már megtudtam állni a saját lábamon is, ide költöztem Los Santosba. Úgy döntöttem hogy parkolás felügyelőként is kipróbálom magam ezért írtam egy jelentkezési lapot a Parkolás Felügyelet köreibe. Sikeres felvétel után még mindig itt dolgozom, és szeretném is folytatni a rendőrség mellett.




| OOC |


Hogy szólíthatunk: Ádám

Mennyi idős vagy: 15

Legmagasabb iskolai végzettséged: Jövőre ballagok.

Mennyi játszott perccel rendelkezel: 3650

Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Nem rendelkezem

Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem rendelkezem

Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem rendelkezem

Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))

Olyan karaktert alakítanék ami mentálisan és fizikálisan is nagyon erős, mindent megtesz azért, hogy a hazáját és népét szolgálja.Tiszteletet nyújt kollégáinak, feletesseinek, civilként is a hivatásához méltóan jár el minden alkalom során.Akciók és bevetések során is mindig higgadt marad, nem habozva, de gyorsan és megfontoltan dönt, ha a helyzet is megkívánja.

Miért pont rád essen a választásunk?

Szeretek csapatban dolgozni és tudok is, egyet tudok érteni mással, nyitott vagyok új társaság megismerésére, illetve nekem nagyon bejön a rendvédelem, és nagyon szeretnék benne tevénykedni.

Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?

Nem voltam​
 
  • Tetszik
Reactions: Mars

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Walsh David!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.10.30. 17:30 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.10.30. 17:30 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.