[VOLT TAG] Olalekan Oluwafemi jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

csakegyjatekos

Barangoló
2021. 02. 11.
106
222
V4 karakter
Vin Asten
V2 karakter
-

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
I1q_Yu_W7.png




Hány éves vagy?
~ 20 éves vagyok~


Account ID?
~ 201889 ~


Mennyi játszott perced van?
~ 148.000+ ~


Naponta hány órat tudnál fent lenni szerveren? Ebből mennyit tudnál a frakcióra szánni?
~ Hétfőtől csütörtökig, és vasárnap este tudok elérhető lenni a legtöbb héten. Ezeken a napokon kb. 3-4 órát tudok játszani, és az összeset a frakcióra szánnám. A 2500 perc teljesítése így kérdéses lenne, viszont az aktív napjaimon mindent beleadnék. ~


Voltál-e már AdminJail-ben? Csatolj képet az UCP-ről!
~ A képen látható "RP hiánya rablás során" AJ semlegesítve lett, hiszen jogtalanul kaptam a jailt. ~


Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Milyen rangon hagytad itt a frakciót? Miért hagytad itt a frakciót?
~ Ha jól emlékszek Veterán Vontatós voltam. Időhiány miatt hagytam ott a frakciót, nem akartalak hátráltatni titeket a kevés aktivitásommal. ~


Mióta itt hagytad a frakciót, milyen más frakció(k)ban voltál?
~ Rendőrségben voltam kevés ideig. ~


Ha voltál más frakcióban miért hagytad ott?
~ Két volt barátom is kilépett az akkori Rendőrségből, így nem éreztem valami jól magamat a közösségben, és én is kiléptem. ~

Miért szeretnél visszajönni hozzánk? (Legalább 2-3 kerek mondatban fogalmazd meg!
~ Több indokból is szeretnék visszajönni hozzátok. Újra megjött a kedvem ahhoz, hogy aktívan játsszak a szerveren. Nálatok mindig jól éreztem magam, nagyszerű közösség vagytok. Természetesen kíváncsi vagyok az új szerelőrendszerre is, hiszen én a V3-ban voltam szerelő. Ráadásul a civil élet számomra nem túl izgalmas, titeket tartalak a számomra megfelelő közösségnek, aminek pozitív és produktív tagja lehetek. ~

Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~




IC RÉSZ

I1q_Yu_W7.png




Neve:
~ Olalekan Oluwafemi ~


Születési helye, ideje:
~ Tierra Roboda, 2000.01.12. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Olalekan Oluwafemini ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Tierra Roboda, El Quebrados 1. ~


Elfogadja a szervezet minden szabályzati pontját?
~ Igen. ~



 
Utoljára szerkesztve:

aMagic

Barangoló
SzerverAdmin
v4
2019. 06. 09.
100
139
V4 karakter
Kai Carlos
Szia, veterán szerelő rangra visszajöhetsz. Ha elfogadod, gyere el a ts meghallgatások egyikére betanítás végett. 04.30 19:00 - 05.01 19:00
 
  • Tetszik
Reactions: csakegyjatekos
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.