Victor El Dinero jelentkezési lapja(Név váltásom lesz Cortez D Wilson,ra)

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

BDave2200

Újonc
2024. 01. 15.
15
6
18
Mór
V4 karakter
Cortez D Wilson
| Hogy hívnak? |
-Dávid-
| Hány éves vagy? |
-18-
| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |
-15 napja-
| Hány játszott perced van a szerveren? |
-3305(De v3,man is játszottam ott bő 10000játszott percem volt de abba hagytam egy kis ideig)-
| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |
- -
| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
- -
| Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
- -
| Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |
-Még nem voltam.-
| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |
-igen teljesíthető.-
| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |
-Olyan magányos farkasnak érzem magam, és szeretnék egy jó közösség részévé válni.-
| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |
-igen rendelkezem./I]-
kisvonal.png

Jelentkezési lap IC része:

| Születési neve: |
-Cortez D Wilson-
| Születési helye, időpontja: |
-Los Santos 1994.10.26-
| Telefonszáma: |
- 3876 453 5423 -
| Ön büntetett előéletű? |
-Nem(Csak a régi nevemmel voltam böriben.)-
| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyi nyomozónak? |
-pénzügyi visszaélések, csalások és pénzmosás kivizsgálása, valamint a törvény által szabályozott pénzügyi tevékenységek ellenőrzése és szabályozása lehet.-
| Amennyiben valaki meglopja az államot, milyen bűnt követ el? Definiálja mit jelent! |
-
Hűtlen kezelés: Ez olyan bűncselekmény, amikor valaki a rábízott vagyonnal vagy vagyoni értékkel törvénybe ütköző módon rendelkezik vagy azokat jogosulatlanul használja Sikkasztás: Egy másik lehetséges bűncselekmény, amely során valaki tisztességtelen előnyhöz jut, például pénz lopásával vagy csalással.
-

kisvonal.png

[/CENTER]
 
Utoljára szerkesztve:

Ethan

Írnok deák
2019. 01. 09.
551
481
V4 karakter
Ethan Walker
LV karakter
Kai Marsden
A pénzügyi nyomozó feladata is pont ugyan így van leírva a csatolt jelentkezési lapban, mint a tiedben. Az utolsó kérdés is, szóról-szóra, karakterről-karakterre ugyan az.
Nem szégyen az internetről tájékozódni (!!!), viszont más ember írását saját magadénak beállítani az.

Ha van pénzügyi órád, a könyv alapján saját szavaiddal is meg lehetett volna fogalmazni.
 

BDave2200

Újonc
2024. 01. 15.
15
6
18
Mór
V4 karakter
Cortez D Wilson
A pénzügyi nyomozó feladata is pont ugyan így van leírva a csatolt jelentkezési lapban, mint a tiedben. Az utolsó kérdés is, szóról-szóra, karakterről-karakterre ugyan az.
Nem szégyen az internetről tájékozódni (!!!), viszont más ember írását saját magadénak beállítani az.

Ha van pénzügyi órád, a könyv alapján saját szavaiddal is meg lehetett volna fogalmazni.
Akkor at irom ha mem hiszik el hogy sajat magamtol irtam le es remelem akkor ugy el fogjak fogadni😊
 

BDave2200

Újonc
2024. 01. 15.
15
6
18
Mór
V4 karakter
Cortez D Wilson
Tilos a dupla, tripla hozzászólás! Büntetés: 40 büntetőpont. #Louise
A pénzügyi nyomozó feladata is pont ugyan így van leírva a csatolt jelentkezési lapban, mint a tiedben. Az utolsó kérdés is, szóról-szóra, karakterről-karakterre ugyan az.
Nem szégyen az internetről tájékozódni (!!!), viszont más ember írását saját magadénak beállítani az.

Ha van pénzügyi órád, a könyv alapján saját szavaiddal is meg lehetett volna fogalmazni.
At szerkeztettem (konybol segitve) ha onnek ez jo mert en fuzetbol irtam le mindd ezt amit ez elott !!
 

Munyoz.

Nyunyoz
SzerverAdmin
v4
2019. 09. 22.
577
2 262
23
Szolnok
V4 karakter
Ernesto Vondrasek
LV karakter
Ernesto Muñoz.
V2 karakter
🇨🇿🇲🇽
NEMZETI ADÓ- ÉS VÁMHIVATAL
KÖZPONTI NYOMOZÓ FŐOSZTÁLY
✉ knyf@nav.see

Tisztelt Jelentkező!
Tájékoztatom, hogy jelentkezési lapját a Központi Nyomozó Főosztály elutasította!

((OOC megjegyzés: Nem győztél meg minket a lapoddal.))

San Fierro, 2024.02.02.​
Ernesto Vondrasek
pénzügyőr alezredes​
 
  • Tetszik
Reactions: arzen
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.