Vagcsoportos autóknál kormolás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Razo

Újonc
2020. 04. 15.
25
45
LV karakter
Han Hironoka
Sziasztok!

Szerintem a Seat Leon, VW Bora, VW Golfoknál és az Audi 80 nál nagyon jó lenne ha 4 venomtól nem backfire menne beléjük hanem fekete dízel füst jönne ki a kipufogón. Ezzel reálissabá téve a dízel autókat a szerveren, illetve új RP forrást is biztosítana az utós közösségnek. Ha már vannak Smoke and Charm matricák mint pl. az Audi 80-on akkor már egy kis kormolást is be lehetne modolni.
 

jeff.

Barangoló
2020. 03. 26.
119
106
1120
V4 karakter
Jeff Houston
LV karakter
Jeff Houston
Nekem tetszik az ötlet! Szívesen RP-znék dízel autókkal, és ha már van EZ DÍZEL TE K*RVA! matrica, miért ne legyen kormolás? Biztos megvan a szerveren az a réteg, aki IRL dízel autók kedvelője (mint jómagam). Sok a lehetőség benne, és tényleg tele van VAG csoportos autókkal, mint a Bora, Leon, Audi 80, Golf II, stb.
 

dmp

Brutal50
2019. 03. 31.
724
2 608
V4 karakter
Malo Bokeo
LV karakter
Mavuto Katota
tamogatom az otletet remelem majd bevesz valaki a fust es vonzero autos alakulatba
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: dzsoi és Ervinj1

REFLEX

most envied one
2019. 03. 11.
551
1 762
19
SZKSZRD
V4 karakter
Corinna Keiner
LV karakter
Leontij Ivanenko
Ez az ötlet mit tenne hozzá a szerepjátékhoz?
Miért a backfire mit tesz hozzá? Talán annyit, hogy idegesítő és előbb betölt, mint az autó így messziről is látom a körözött autót Rendőrként.

Szerintem semmi probléma nem lenne belőle, de semmi értelme, a backfire is bekerült még sincs semmi jelentős lényege.
 
Utoljára szerkesztve:

Pixel

Barangoló
2019. 01. 10.
141
236
V4 karakter
Grigorij_Stepanov
LV karakter
Thomas_Cooper
Miért a backfire mit tesz hozzá? Talán annyit, hogy idegesítő és előbb betölt, mint az autó így messziről is látom a körözött autót Rendőrként.

Szerintem semmi probléma nem lenne belőle, de semmi értelme, a backfire is bekerült még sincs semmi jelentős lényege.
Szóval, hogyha egy felesleges ötlet bekerült, akkor már mindegy, hogy azon az egyen kívül a továbbiakban mennyi felesleges dolgot raknak be? Érdekes.

új RP forrást is biztosítana az utós közösségnek.
Ezért a mondatért kérdeztem meg az indoklást, elvégre egy RP szerveren vagyunk, ahol meglepő módon, még mindig az RPnek kellene az elsődleges szempontnak lennie. Más kérdés, hogy ez valóban így van-e.

Értelmetlen dolgokra továbbra sincs szükség, de ezt te is mondtad. Minek szánjon időt bárki is arra, hogy olyat fejlesszen ami értelmetlen, vagy felesleges?
 
  • Dühítő
Reactions: TheWuki

REFLEX

most envied one
2019. 03. 11.
551
1 762
19
SZKSZRD
V4 karakter
Corinna Keiner
LV karakter
Leontij Ivanenko
@Pixel ha be akarják rakatni csak hajrá, de semmit se tenne hozzá. Ennyire akartam csak rá mutatni, én nem támogatom, de nem is ellenzem.
 
  • Tetszik
Reactions: Pixel

benec

Pötyögtető
2019. 01. 10.
410
2 679
20
V4 karakter
Hazrat Barat
LV karakter
Kale Hart
V2 karakter
Berc Bence
Sziasztok!

Szerintem a Seat Leon, VW Bora, VW Golfoknál és az Audi 80 nál nagyon jó lenne ha 4 venomtól nem backfire menne beléjük hanem fekete dízel füst jönne ki a kipufogón. Ezzel reálissabá téve a dízel autókat a szerveren, illetve új RP forrást is biztosítana az utós közösségnek. Ha már vannak Smoke and Charm matricák mint pl. az Audi 80-on akkor már egy kis kormolást is be lehetne modolni.
Le tudod kérlek írni, hogy pontosan ez milyen új "RP forrást" adna hozzá?
 

TheWuki

Zöldfülű
2019. 08. 08.
170
405
Isaszeg
V4 karakter
Rousseau Wyatt
Szerintem jó lenne, látványos és reálisabb mint egy backfire. Mert én még soha nem láttam Golf II-t lángokat okádani, de füstöt annál inkább XD
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
302
919
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
RP forrásnak max annyit gondolok, hogy hogyha valaki előtted kormoltatja az álomautóját, akkor szankció nélkül ki lehet ütni a buksiját a fülei közül. Szerintem laggoltatna is. Értelmetlen, nem támogatom.
 
  • Vicces
Reactions: TheWuki

TheWuki

Zöldfülű
2019. 08. 08.
170
405
Isaszeg
V4 karakter
Rousseau Wyatt
Szerintem még mindig nem érti senki.
Ez a dolog, nem az rp miatt kerülne be. Mint ahogy a backfire sem. Sem pedig a body-k. Sem pedig a matricák. Sem pedig az összes optikai tuning.
Száz szónak is egy a vége, ez csupán a szemnek lenne jó, rp szituációt nem valószínű, hogy előidézne, bármilyen módon is. Látványosnak (szerintem) látványos lenne, sőt, még hangulatosabb is, hogy egy 30 éves merci kormol, minthogy lángokat szór. Persze, ez mindenkinek a maga ízlése szerint kelle eldönteni, de az emberek azért írják, hogy nem támogatják, mivel nem ad semmi rp szituációt.
 
  • Imádom
Reactions: KwEiN

TheWuki

Zöldfülű
2019. 08. 08.
170
405
Isaszeg
V4 karakter
Rousseau Wyatt
csak az a gond, hogy a szerver nem az autókról szól.

Csak az a baj, hogy nem lehet elkerülni. Ha el akarsz jutni a-ból b-be, akkor kell. Most azzal, hogy közben még látványos az autód, azzal mi a baj? Nem rp szituációt szülne, mint szinte semmien másik tuning. Csak a látvány miatt lenne jó.

De hogyha a szerver nem az autókról szól, akkor tessék, itt egy kihívás:

Járj egy hétig jármű nélkül a szerveren. Azaz ha rendőr vagy, majd kifutsz ls-ből sf gyárhoz C0-ra. Ha maffiózó vagy, akkor majd a pénzkazikat gyalog elviszed gyárhoz. Vagy majd gyalog üzletelsz, és csodálkozol, ha nem tudsz elmenekülni. Ha taxis vagy, fuss ki a híváshoz, és mond meg neki, hogy fusson utánnad. Ha szerelő vagy, fuss ki a lerobbant autóhoz, és toljágok el szerelőtelepig. Ha pf-es vagy, sok sikert a kézizett autó lefoglalásához. Ha katasztrófavédelmis vagy, akkor majd mire kiérsz, nem találsz tüzet.
Na, remélem elég világos lett, hogy nem lehet autók nélkül meglenni a szerveren. És azzal nincs semmi probléma, hogyha még látványos is az autód, mint ahogy már említettem feljebb.
Ugyhogy mondjon bárki bármit, senki nem tudott normális érvet felhozni ellene. Míg, mellette vannak normális érvek. Ennek alapján lázongjatok. Nem azzal van baj, ha neked a backfire jobban tetszik, ezért nem támogatod, hanem azzal, hogy nem létező indokokkal próbálsz ellene érvelni.
 

Eric

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 10.
302
919
24
Beacon Hill🌄
V4 karakter
Eric Zawadzki
Az azért elég komoly ellenérv, hogy a füst effekt szerintem laggoltat mint az állat.
 
  • Tetszik
Reactions: Boss69
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.