vadászat ujra csinálása és admin jail reformálása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 12. 04.
94
1 163
V4 karakter
Tikus Jebakan
LV karakter
Lou Diddy
Sziasztok!

Ma egy nagyon elegáns és fontos ötlettel állok elő most hogy kijött a v4es verzió itt az idő hogy olyan dolgokat ötleteljünk amikre a vezetőségnek még nem volt kapacitása az én véleményem szerint jo lenne ha visszahoznánk a vadászatot például úgy hogy sokkal mélyebben bele lehetne magad ásni mint például az autófényezés és ez is ilyen munka lenne például az irs felügyelné hogy csak jó aállatokat ölsz meg


és nekem erre az állatokra lenne egy jó ötletem nekem az lenne a nekem az ötletem hogy mi lenne ha az adminjailbe kerülők prérikutyák lennének és vadászhatnánk rájuk és az admin jail alatt futniuk kéne a vadászok elől mint prérikutya és ha lelőnék őket akkor + 5 perc adminjail ha pedig 10 percet túl élnek akkor minusz - 5 perc lenne ezzel megelezőnénk a szabályszegést és az adminjailek elszaporoádást hisz ki akarna egy kutya lenni egy emberi rp szerveren és emberek elől menekülni akik vérszomlyasan támadnak rá az emberre és a prérikutyák nem tudnának szerintem támadni mert a kutyák ezek nem bírnak visszatámadni mert nekik ez büntetés hogy ők kutyák lesznek

és szerintem a banokat is reformálni lehetne mert hát valljuk be a bannok sajnos nagyon lesujtoak de nem is hiába hiszen aki szabályt szeg annyira hogy ki bannolják azt bannolják is ki na és én szerintem az ötlet az az lenne nekem hogy a bannosok a bannosok azok szerintem azt kéne hogy választhatnak hogy prérikutyák lesznek és csak azok lehetnek de ugye ők ne mtudnak dolgozni támadni beszélni enni inni csak menekülni a vadászok elől akik én lennénk azért mert én nem vagyok szabályszegő és a bannolt játékosok nak is jó lenne mert legalább fletudnának jönni a szerverre és így szerintem mindenki jó lenne és szerintem így kéne kinézniük mert szerintem ez így jó lenne prérikutya skinnek
2620.png
latest.png



na és a vadászat bövitésére én azt mondanám hogy hát miután lelővöd a prérikutyát azután a prérikutyát felkell venni a hátadra mint az animba és halott testeket fel elhet venni és el lehet vinni a halot ttestet a mészáros gyuri bához és a gyuri bá feldarabolná neked és utána azokat a darabokat zsákokba mert ugye már zsák a szerveren el lehetne vinni a piacra

de ez is megtudna romolni mint a kaja a boltból és ezzel elérnénk hogy meg lehetne nyúzni a szabályszegőket és így nekünk is lenne nekünk szabálybetartó játékosoknak akikkel kib*sznak a szabályszegők már elnézést a kifejezésért na és a prérikutyák a szabályszegőknek lenne egy elkeritett prérikutya rét ahonan nem szabad elmeniük és ott rohangálhatnak és várhatják a halált amit én osztanék nekik ha ezt behoznák és szerintem ezzel azt érnénk el hogy a prérikutyák nem tudnak vissza menni a városba ileltve nem tudnak szabálytszegni és szerintem a szabályszegők rájönnének hogy nem szabad elrontani a mások játékélményét mert megölik a szabálbetartók és kinyúzzák őket

hogyan lehetnénk vadászok

na erre is rátérek lenne vadász engedély amit az irs ad nekünk mert ugye az irs ilyenekkel foglalkozik és így nekik és több dolguk lenne és ez úgy müködne mint a fényező műhely és egy kicsit belekell fektetni és venni kell például vadász felszerelést és például ebbe lenne vadász mellény vadász puska vadász kantáros nadrág és vadász poló vadász zokni vadász triko és satöbbi a lehetőség a vezetőségen áll nem rajtam


és szerintem ezek jok lennének és a vadász fegveerk sokkal jobban hasnálódnának a valódi fegyvereknél és olyan lenne mint egy air soft fegyver és a préri kutyákat lehetne le lőni veel de a palyerekne annyit sebezne mint egy ütés például és akkor a felesleges funoakt is elhethen vetni ezzel a vadász puskával de ugye a farmon és a fényező újra kell tölteni dolgokat

és itt jönne be hogy a vadász puska elhasználodik és avadász felszerelés pedig koszos lesz és ha koszos a felszerelésed és a ruhád akkor jelzi a prérikutyáknak és akkor látszik a mapon mert szagos leszel szerintem ez így fair lenne és eltudnánnak a szagos vadász elől bújni a prérikutyák

préri kutya

a périrkutyák ugyan úgy éheznének meg szomjaznának ezért folyamatos mozgásba kéne lenniük mer a mappon bogyók vannak és azokat megeszik és akkor azzal joll laknak hogy eltudjanak bulni mert ugye ez ki adja
nekik a kaját meg a vizet is mert ugye bár a bogyo ilyen vizes is és ugye folyton mozognának nem lehetne afkolni és így jobban megbánnák a prérikutya létet amit a szabályszegéssel értek el és az éhezés sokkal gyorsabban menne le mint a normál playerenek mint például én mert nekik a bogyok nem telitik ki a gyomrukat túl kevés kaloria lenne és éhezne

teli hold

heti 1x prérikutyává változna 1 random ember aki alapbol nem périkutya mert prérikutyaember lesz és akkor elkapnáa az embereket és akkor a vadászokat kiriasztanák a prérikutyaember ellen hogy ne bántsa az embereket és ilyenkor ki jönne egy ilyen gov üzenet hogy a chatbe hogy a prérikutya ember elszabadult figyelem elszabadutl mindenki meneküljön és menne ez a latta amig él a prérikutya

és aki le vadászná tehát le löné a prérikutyát az kapna egy 1 millio doláárt

nos ennyi lene az ötletem és köszönöm hogy elolvastad és remélem megtetszik az ötlet
 
Utoljára szerkesztve:

kucikng

Újonc
2019. 01. 10.
60
132
V4 karakter
Muhammad Al Moustafa
LV karakter
Muhammad Al Moustafa
És ha lelövök egy prérikutyát,a prérikutyának le lehetne játszani ezt az effektet??

 

hdhunx

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2020. 09. 25.
323
219
LV karakter
Howard McKenzie
A vadász-os részét teljes mértékben támogatom elférne a szerveren a jail-es részéhez annyit hogy az legyen választható illetve tudjanak egy kicsit támadni is . Mert aki csak csak X időt van fent akkor egy 1 órás jail-t meg lehet így hosszabbítani ezért lenne jó hogyha választható lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: magorro

Padawan180

Aktív fórumozó
2019. 01. 23.
231
525
V4 karakter
Nsubuga Nelson Obata
LV karakter
Mubarak Gyasi
V2 karakter
-
Tamogatom, csak piros bogyot kelljen enni mert az a kedvenc szinem
 
  • Fire
Reactions: KanPingvin

Aaronn

Zöldfülű
2021. 09. 03.
155
173
V4 karakter
Nancy Faith 😐
Elég ötlet, ezért támogatom is. Szeretem a prérikutyát. :giggle:😘
 

BendguZ

Barangoló
2020. 12. 15.
118
555
V4 karakter
filip biely
LV karakter
josh fletcher
ez zseinális ötlet sokat hozátene egy szerepjáték szerverhez viszont lene 1 kivetni valom
mért préri kutyák és mért nem sivatag kutyák préri kutya él jeges terület sivatagi kutya él sivatagba és LV az sivatagi pálya rész
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.