Utólagos bizonyíték mentés videó formában [NVIDIA]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
899
7 818
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Sziasztok!

Ez a leírás az Nvidia Shadowplay-el készíthető "klippekről" fog szólni. Akinek GTX650, vagy újabb/erősebb nvidia videókártyája van, azok számára igen hasznos lehet.Főleg adminügyeknél jöhet jól, amikor elfelejtettél F12-ezni ez még megmenthet!

Ha AMD kártyával rendelkezel, akkor @Döme topicját lesd meg ide kattintva, a RE-Live segítségével ugyan ezt tudod majd elérni.


Töltsd le innen a ShadowPlay nevű programot, a méretes download gombra kattintva.
081e041ddcc9932f29d86e5c59f156d2.png
Telepítsük fel, és indítsuk el a programot!
Nem vagyok benne biztos, hogy kér regisztrációt, de érdemes megcsinálni.
Ha ezzel megvagyunk valami ilyesmi fogad minket:
9517d2d42dab54b00b23d60002e1ab14.jpg
Itt megjelennek majd a játékaid, amiket felismert a program.
Keressük meg magát az ingame felületet, amelyet erre a -képen zöld- kis ikonra kattintva tudtok elérni:
3620adcaa7f005f577e27faf09aaf1c4.png
Ha rákattintottatok, akkor el is indult, és bejött egy overlay, aminek így kell kinézni:
262b6be94f1fde17f6420a79c0dcfbd3.jpg
Ezt a későbbiekben az ALT+Z kombinációval tudjátok előhozni!

Ahogyan a képen is látszik, nekem már be van kapcsolva, kattintsatok az 'Azonnali visszajátszásra', majd utána a beállításokra.
Itt tudjátok beállítani a videó hosszát, melyet az ALT+F10 kombóval tudtok rögzíteni.
A videó hosszán kívül, még a felvétel minőségét tudjátok beállítani, értelemszerűen minél jobb minőség, annál több helyet foglal, jelen esetben nekem egy 2 perces 'klip' a legmagasabb beállítás mellett 1.2GB.
Ha ezt is beállítottátok nincs más dolgotok, mint elmenteni. Végül kattintsatok a kis fogaskerékre, amin az összes többi beállítást is eléritek.
049cec6eaf07604db7a80579bf80f024.png
Ezt a rész már nem fejteném ki, fps számlálótól streamelésig sok mindenre használható a program.
A videók mentési helyét a Felvételek menüben éritek el.
Az összes gombkombinációt ki lehet cserélni a Billentyűparancsok menüben!

Remélem hasznos volt a leírás és páran nem tudtatok róla, hogy van lehetőség ilyenre. Ha találtatok hibát kérlek jelezzétek!
 
Utoljára szerkesztve:

DDáviDD

Újonc
2019. 01. 10.
52
60
20
V4 karakter
Scott George
Ez ugy érted hogy pl.: 20 pecig vesz fel és folyamatosan törli ki a videóvégét? ami 20 perc felett lenne
 
  • Tetszik
Reactions: makszi

Jojo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
166
594
V4 karakter
BANNED
LV karakter
Danny Coltrane
Nagyjából olyan 20 percet tud stabilan kezelni, és folyamatában space-ből olvasni és hdd-ről írni, anélkül, hogy a teljesítményt venné el.
Amint a visszamentés kombinációját megnyomod (pl:alt+f10 a stock), már menti is a videót (pontosabban olvassa ki a használatlan ram szektorokból, és konvertálja is videóba.)
 

DDáviDD

Újonc
2019. 01. 10.
52
60
20
V4 karakter
Scott George
Nekem tetszik , amint haza érek le is tőltöm ( ha lehet az én gépemre)
sajnos az én gépem nem jó ehez ..:cry:
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: makszi és Joshua

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
899
7 818
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Barni, amd-s kártyához is van hasonló program, csak arról nincs tapasztalatom, mert nekem világ életemben nvidia kártyám volt. De biztos találsz hozzá.Meg valamivel korlátoltabb, de van a windows10-ben alapból szintén hasonló, bár az nem tud ilyen hosszú videót szerintem, arról megkérdem haveromat, mert ő használja, és írok ide, ha válaszolt.
 

DDáviDD

Újonc
2019. 01. 10.
52
60
20
V4 karakter
Scott George
egyébként nem tulzotan értek a gépekhez de nekem GTX 960 van az jó vagy sem? Nincs felsorolva ott abban a táblázatban
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
899
7 818
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Nem vagyok benne biztos, de talán egy próbát megér, töltsd le és nézd meg, hátha én értelmeztem rosszul.

edit: home+g az alap windowsos.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Aspect és Joshua

Mower

╭⚈¬⚈╮
2019. 01. 09.
333
855
V4 karakter
Aage Nil
LV karakter
Abe Neal
GTX 970-em van és ugyanúgy megy rajta. Nem kell hozzá annyira új.
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
899
7 818
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Az király, köszi az infót, akkor bocsi srácok, hogy téveset írtam, csak a táblázatból indultam ki.
 

DDáviDD

Újonc
2019. 01. 10.
52
60
20
V4 karakter
Scott George
Nekem nem ismeri fel a program az MTA t csak a steam es játékokat ismeri fel meg ami támogatott az MTA nem támogatott ílyenko mit kell?
 

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
899
7 818
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Nekem nem ismeri fel a program az MTA t csak a steam es játékokat ismeri fel meg ami támogatott az MTA nem támogatott ílyenko mit kell?

Próbáld meg, hogy letálcázod az mta-t és azzal a kis 3. spoilerben lévő gombbal indítod el magát az overlayt, annak mindenképp be kéne hoznia, játéktól függetlenül.
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect

DDáviDD

Újonc
2019. 01. 10.
52
60
20
V4 karakter
Scott George
Nem tudom a kezdőlapnál a felsoról játékokban működik a mentés de az MTA ban ugyan ugy megjelenik alt+z vel és el tudom indítani de lementeni nem menti
 

Marco

Bʀᴜʜʜ ✌✌??
2019. 01. 10.
1 031
2 223
see city
V4 karakter
rolfo curto
Maga a leírás nem rossz, de nem működik több esetben sem.
  • Ha nem az NVidia kártyán van a monitor
  • Egyes esetekben, azt MTA-t nem ismeri fel játékként, és csak úgy megy, ha a legalsó(Adatvédelmi beállítások) opciónál engedélyezed az asztal felvételt. - De ilyenkor ablakosban kell futtatni. (ezt nem tudom biztosan, de valami ilyesmi)

amúgy gtx 960m van a laptopomba, nekem nem megy, mert nem ismeri fel játékként, illetve nem arról megy a kijelző.
 

Crusher

Boxter Mechanic Shop - Főleader
Támogató
2019. 01. 09.
1 529
558
V4 karakter
Crusher F Brasco
LV karakter
Crusher F Brasco
Nekem 1070OC ablakosban kitűnő. Évek óta így használom.
Elég hasznos olykor :)
 
  • Tetszik
Reactions: Joshua

Danesz

❄️?
Támogató
2019. 01. 10.
899
7 818
22
Hatvan
V4 karakter
Kimberly Givens
Én keret nélküli ablakban használom, szerintem ez a legjobb, akinek fullscreennel nem jó, az próbálja meg így. Nekem így gyorsabban letálcáz, mint amikor fullscreenen játszottam.
 
  • Tetszik
Reactions: Aspect

Crusher

Boxter Mechanic Shop - Főleader
Támogató
2019. 01. 09.
1 529
558
V4 karakter
Crusher F Brasco
LV karakter
Crusher F Brasco
Az hagyján, hogy gyorsabb, de nem is Crashelget be az MTA tőle, nem úgy mint a FullScreen-nél.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Joshua és Danesz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.