Új gépen nem akarja kibontani a fájlokat?

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
612
330
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Az alapértelmezett beállításokat próbáltam de akkor se akarta.
Megpróbáltam ablakos módba,akkor se.

Sziasztok!

Továbbra sem sikerült fellépni a szerverre? Bevallom zavar engem ez, mert lehetetlen, hogy egy új win 11-es gépet ledob a rendszer.
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Sziasztok!

Továbbra sem sikerült fellépni a szerverre? Bevallom zavar engem ez, mert lehetetlen, hogy egy új win 11-es gépet ledob a rendszer.
Hellóka.
Nálam még mindig.
Most nemrég próbálkoztam egy olyannal,hogy magát az MTA-t újrateleptem (az elején nem találta valamiért a GTA-t).
majd mikor újratelepitettem azt, ugyan sikerült,megtalálta a GTA-t,és egy random szerverre fel tudtam lépni,de a see az valahogy nem.
pedig újratelepítettem azt is,nehogy bezavarja a dolgot,de nem,sőt most egy újabb hibaüzenetet dob fel ami a "registry key not writeable" és nem akar már teljesen bedobni.
 

DriftV2

Írnok deák
Támogató
2022. 01. 07.
612
330
20
Nagyegyháza
www.youtube.com
V4 karakter
Ivan Kolobzeg
LV karakter
Marco Posey
V2 karakter
Marco Posey
Istenem... Pedig ha az Mtára felenged akkor a Launcherre is felkéne.

Ne haragudj én ennyit tudtam neked segíteni. :(
 

Radi

𝘈𝘥 𝘈𝘴𝘵𝘳𝘢 𝘗𝘦𝘳 𝘈𝘴𝘱𝘦𝘳𝘢𝘴🪐
Globális Moderátor
v4
2019. 03. 15.
509
1 681
25
V4 karakter
Erjon Ajeti
Szia! Van valami fejlemény, sikerült megoldást találni?
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Szia! Van valami fejlemény, sikerült megoldást találni?
Szia sajnos eddig semmi változást nem tudtam csinálni vele.
Megkaptam pár ismerősömtől hogy lehet hogy a vírusírtó kavar bele a dologba,bár elég fura hiszen hirtelen droppol le 3 4 fps-re majd crashel.
 
  • Szomorú
Reactions: Radi

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
441
5 215
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Próbáltátok már úgy, ha valaki feltölti magát a fájlokat számotokra és manuálisan berakjátok a mods/deathmatch/resources mappába? Akkor nem kell letöltenie, csak betöltenie a meglévőket.
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Próbáltátok már úgy, ha valaki feltölti magát a fájlokat számotokra és manuálisan berakjátok a mods/deathmatch/resources mappába? Akkor nem kell letöltenie, csak betöltenie a meglévőket.
Ezt el tudnád mondani picit egyszerüsítve?
(Nem értek annyira ehhez a mappa pakolásosdihoz illetve a letöltésekhez sem annyira)
 

rhymes

Pötyögtető
2019. 10. 17.
441
5 215
Miskolc
V4 karakter
zaire.epps
LV karakter
adelina.greek
Szimplán végülis a modot becsomagolja valaki amit letölt egy olyan ember, aki fel tud menni a szerverre és az egyáltalán nem módosított fájlokat amit alapvetően betölt számotokra/számodra átküldi, ti pedig manuálisan csak kicsomagoljátok a megfelelő mappába, amibe letöltené azokat.

Így skippeltétek a szerver által indított letöltést, mivel a mappában lévő fájlok megvannak, csak be kell azt töltenie.
 
  • Tetszik
Reactions: Radi

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Egy kérdés.
Ha esetleg megveszem az eredeti Gta-t például steamre,azt elfogadja úgymondva a kliens?
Mivel a vírusírtó is ki szokta dobni hogy "karantéba helyezett egy fájlt crash után.
Nem szeretném levenni se a vírusírtót mert fizetek miatta,de nyomatni is akarom,hátha ez lesz a baj.
 

Lukacs

Pötyögtető
2019. 01. 20.
437
24
V4 karakter
Alfonso Baxter
Egy kérdés.
Ha esetleg megveszem az eredeti Gta-t például steamre,azt elfogadja úgymondva a kliens?
Mivel a vírusírtó is ki szokta dobni hogy "karantéba helyezett egy fájlt crash után.
Nem szeretném levenni se a vírusírtót mert fizetek miatta,de nyomatni is akarom,hátha ez lesz a baj.
Csak figyelj ne a Definitive Edition-t vedd meg, mert azzal nem lesz jó
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
152
268
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Szia Win 11-el nekem is ez volt ezen a laptopon amit jelenleg is használok, raktam win 10-et és simán működött a dolgog, valamiért a kliens utálja a win 11-et, nekem sem tudott senki segiteni anno, support sem. Csak a win 10. Ezt tudom ajánlani neked is.


Edit.: Kimaradt a fontos infó, nekem eredeti steam-es GTA van volt win 11 en is nem az lesz a gond én nem venném meg külön a helyedben. Szerintem nem fogja megoldani. Csak szimpán nem szeretném h feleslegesen költs rá.
 

KikiLV

Head Waiter🍾
2021. 01. 16.
373
354
21
2700 Cegléd
V4 karakter
Jake Nicolson
LV karakter
Jake Nicolson
V2 karakter
Sophia Edward
Szia Win 11-el nekem is ez volt ezen a laptopon amit jelenleg is használok, raktam win 10-et és simán működött a dolgog, valamiért a kliens utálja a win 11-et, nekem sem tudott senki segiteni anno, support sem. Csak a win 10. Ezt tudom ajánlani neked is.


Edit.: Kimaradt a fontos infó, nekem eredeti steam-es GTA van volt win 11 en is nem az lesz a gond én nem venném meg külön a helyedben. Szerintem nem fogja megoldani. Csak szimpán nem szeretném h feleslegesen költs rá.
hellóka.
Sokan mondták ezt az ötletet,hogy rakjam át win 10-re amit még nem próbáltam ugyan,de eddig azért nem akartam,mert maga a win 11-nek a megjelenése megtetszett.
ezért gondoltam először arra,hogy a vírusírtó lesz a hunyó,hiszen számtalanszor teszi karanténba azt az egy fáljt.De akkor megpróbálom az átváltást,de kérnék akkor ismét egy segítséget,hogy hogyan is kell ezt,hiszen ehhez se igazán értek.
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
152
268
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
hellóka.
Sokan mondták ezt az ötletet,hogy rakjam át win 10-re amit még nem próbáltam ugyan,de eddig azért nem akartam,mert maga a win 11-nek a megjelenése megtetszett.
ezért gondoltam először arra,hogy a vírusírtó lesz a hunyó,hiszen számtalanszor teszi karanténba azt az egy fáljt.De akkor megpróbálom az átváltást,de kérnék akkor ismét egy segítséget,hogy hogyan is kell ezt,hiszen ehhez se igazán értek.
ezzel pont igy voltam én is, de meghoztam ezt az áldozatot, hogy játszhassak a szerveren, valóban jobb a win 11 kinézete de másban is kiderült nekem, hogy még nem forrott ki egészen az a win 11. Mással is vannak benne gondok ami most itt egyébként nem releváns ezért le sem írom.

De úgy vagyok vele hogy később ugyan ugy vissza rakhatom a 11-et ha már jobban ki dolgozza a kedves Microsoft.