Tyrann Chandler.

Matuuss

Újonc
2019. 01. 11.
71
33
V4 karakter
yves rexhollari
LV karakter
tyrann chandler

I. Szakasz: Személyes Információk​

Teljes neve: Tyrann Chandler.
Születési ideje: 02/15/1999.
Születési helye: Las Venturas.
Neme:
[X] Férfi
[-] Nő

Telefonszáma: +38-76-555-8675
Bejelentett lakcíme: Las Venturas, Julius Thruway 456.
E-mail címe: tychand99@icloud.com.

Állampolgársága: amerikai.
Beszélt nyelvek: válasz

II. Szakasz: Tanulmányok, munkatapasztalat​

Mi a legmagasabb iskolai végzettsége?
[-] High School Degree (Középiskolai végzettség)
[-] Vocational School Certificate (Szakiskolai végzettség)
[-] Associate's Degree (Közösségi főiskolai végzettség)
[X] Bachelor's Degree (Főiskolai végzettség)

Korábbi munkahelye: -
Betöltött pozíciója: -
Munkakör leírása: -
Távozásának oka: -

Dolgozott már nyomozó hatósági szervezetnél, vagy rendelkezik ehhez hasonló tapasztalattal?
[-] Igen*
[X] Nem

*Ha igen, hol, mikor és milyen pozícióban?
-

III. Szakasz: Általános kérdések​

Rendelkezik-e érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen
[-] Nem

Rendelkezik-e érvényes fegyvertartási engedéllyel?
[-] Igen
[X] Nem

Használt-e valaha bármilyen illegális kábító- vagy tudatmódosító szert?
[-] Igen
[X] Nem

Volt-e valaha büntetőeljárásban érintett?
[-] Igen*
[X] Nem
*Ha igen, részletezze: -

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mit jelent az igazságos adórendszer fogalma!
Úgy gondolom azt jelenti, hogy az egy olyan adórendszer, amely tisztességes, egyenlő és méltányos elosztást biztosít az adóterhek között a társadalomban.

Röviden fejtse ki saját szavaival, hogy Ön szerint mi a különbség a tételes és a proporcionális módon történő (egykulcsos) adózás között, valamint melyiket miért érdemes alkalmazni!
A proporcionális adózás azt jelenti, hogy a személy jövedelme szerint adózik, ellenben a tételes adózásnál az adó mértéke minden személynek azonos összegű, jövedelmétől függetlenül.
A proporciónális adózás hasznos lehet, ha egy ország gazdasági növekedést szeretne elérni. A tételes adózás hasznos lehet, ha egy egyszerű és megbízható adórendszert akarnak.

IV. Szakasz: Out of Character​

Hogyan szólíthatunk téged?
Máté.

Mennyi idős vagy?
17.

Mióta játszol a See Game System szerverein? Mióta játszol a Las Venturas szerverén?
2017 óta, de voltak nagy szüneteim az idő során.

Mennyi játszott perccel rendelkezel?
9753.

Voltál már Adminjail-ben? Csatolj képet az UCP felületedről!

Voltál már kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP felületedről!

Milyen karakterekkel játszottál eddig a szerveren? Csatolj képet az UCP névváltási felületedről!

Voltál már frakcióban? Ha igen, hol, meddig és miért léptél ki?
Taxiban, LVMS-ben és itt voltam IRS-nél akadémián. Innen azért léptem ki, mert nem tudtam elég órán részt venni, sokszor rossz időpontokban voltam, és az előre gondolt szabadidőmet is elszámoltam.

Szerinted mi a feladata az Internal Revenue Service frakciónak a szerveren?
Hasonló mint a NAV-é, csak sokkal valósághűbb rendszerrel és realitással.

Miért szeretnél hozzánk jelentkezni? Mi a célod a frakcióban?
Sok más szerveren voltam NAV-os is, ahol huzamosabb időket is eltöltöttem, és amikor akadémián voltam, akkor is nagyon tetszett főképp a realisztikussága miatt. A célom, hogy kapjak egy chilles társaságot, ahol elvagyok és több ideig is tudok maradni.

Milyen karaktert alkotnál a frakción belül? Kérlek mutasd be nekünk!
Egy kissé nerdy, afro-amerikai karaktert játszanék, akit egész életében csak a pénzt érdekelte. Mivel jó családból származott, ezért jó tanuló volt az iskolában és utána egyetemen is, pontosabban NDSU-n, Finance végzettséggel. Barátságos, laza karakter, aki nem beszél és nem mosolyog sokat ezért sokszor rossz benyomást kelt az emberekben, illetve kissé ügyetlen, de gyorsan tanul és kíváló az alkalmazkodóképessége.

Account ID:
6020.

TANUSÍTVÁNY

A jelentkezésem beküldésével igazolom, hogy az általam megadott válaszaim igazak, legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Általam megtévesztő és hamis válasz elegendő indoknak bizonyul a jelentkezési ciklusból való kizáráshoz. A jelentkezési lapom beküldésével elfogadom, hogy a Recruitment and Staffing Office munkatársai az adataimat bizalmasan kezelheti és esetenként ellenőrízheti azokat.


Aláírás: Tyrann Chandler.
Kelt: 25/07/2024