Twist jelentkezése Moderátornak.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

rich amiri

szürke eminenciás
2021. 05. 10.
250
621
V4 karakter
aisa sleimen

twistmod.png


In-Game neved

Thayer Deaumont

Mióta használod a TeamSpeaket?

Körülbelül 6 éve.

Mennyi időt tudnál fordítani a feladataid ellátására?

Igazából a nap nagy részében. (Körülbelül 6-8 óra.)

Átlagosan naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?

Naponta 10 órát átlagosan.

Miért pont téged válasszunk a csapatba?

Úgy gondolom hogy megállnám a helyem a feladat ellátásával kapcsolatban. Hamar betudok illeszkedni közösségekbe, illetve mindig is kerestem a lehetőséget ahol tudok segíteni másokon.


Miért a TeamSpeak moderátorok csapatához szeretnél tartozni?

Azért szeretnék a TeamSpeak Moderátorok csapathoz tartozni, mivel szeretném magam próbára tenni a feladatkörön belül, illetve megszeretném ismerni mind a csapat, mind a játékosbázis nagy részét.


Hogyan tudnád segíteni a kezdő TeamSpeak felhasználókat?

Ismertetném velük a szabályzat pontjait, elmagyaráznám a TeamSpeak funkcióit, illetve elmondanám nekik hogy melyik szobákat hol találják.


Írd le a számodra legfontosabb három TeamSpeak szabályt!

  • Tilos a TS MG! - Rengeteg szituációt átírhat, ha valaki megsérti ezt a szabálypontot.
  • Tilos mások nem publikus adatainak (facebook, képek stb.) kiadása, ezek felhasználása! - Véleményem szerint a lehető leggerinctelenebb dolog, senki sem látná viszont saját magát egyéb fun/meme csoportokban ahogy rajta röhögnek.
  • Tilos mások piszkálása, zaklatása, szidása, fenyegetése, lejáratása, kifigurázása! - Szintén egy olyan cselekedet ami említésre való, komolyabb hozzáfűzni valóm nincs, mint a második szabálypont kifejtésénél.

Ismertség a csapaton belül, referenciáid

Adminisztrátor a V3-on.
Képszerkesztő Tag a művésznegyedben.


Mit teszel, ha egy játékos nem akarja megérteni, hogy képfeltöltési engedélyt nem tudsz neki adni?

Többször közlöm az illetővel hogy nem fogok neki adni, ha továbbra sem érti meg akkor szólok egy magasabb rangú moderátor társamnak az üggyel kapcsolatban.

Mutasd be magad 5-10 mondatban

Noelnek hívnak, jelenleg 17 éves vagyok. Fejér megyében lakok, azon belül is Dunaújváros-t erősítem mint ottani lakos. Nagyjából 6-7 éve RP-zek, a TeamSpeak már kezdetek óta használtam/használom. Főbb tevékenységeim közé tartozik hogy 11. éve kézilabdát sportolok, illetve gimnáziumban tanulok. Mondhatni nagy tapasztalatot tudhatok magam mögött, mint SGS szinten, mint akár más szerverek terén. Egyéb játékaim közé tartozik a Rocket League, Rainbow Six Siege, ArmA 3, és PUBG. Ezek közül a Rocket League az, amit komolyabb szinten is játszottam már, igazolt játékosként.

 
Utoljára szerkesztve:

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 898
V4 karakter
Paulo Trevisan
Szia!

Formailag nagyon szép kis lap lett, viszont tartalmilag véleményem szerint hiányos, de remélem ezt majd szóban ki fogod tudni egészíteni.

A jelentkezési lapod elfogadásra került. Hamarosan keresünk a TeamSpeak meghallgatás időpontjával kapcsolatban.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.