Tristian Morris jelentkezési lapja a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Állományához.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kuxli

Újonc
2024. 03. 22.
2
1
V4 karakter
Tristian Morris
kisvonal.png

Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Jelentkezési nyomtatvány
kisvonal.png

OOC információk:

| Hogy hívnak? |
-Bence.-
| Hány éves vagy? |
-19.-
| Mióta játszol a SeeMTA v4 szerverén? |
-A v4 szerveren helye közel két és fél, három hónapja kezdtem el játszani, ezen kívül játszottam még v2-n és v3-mon is.-
| Hány játszott perced van a szerveren? |
-17875 percem van jelenleg.-
| Az előző neveidről egy kép [UCP]: |
- -
| Voltál már AdminJail-ben? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
-Igen ámbár nem feltétlen tartom őket jogosnak, de ez nem változtat a tényen. -
| Voltál már kitiltva a szerverről? Képpel támaszd alá az állításod! [UCP] : |
- Nem voltam még. -
| Milyen frakciókban voltál eddig a szerveren? - Miért léptél ki, ha voltál? |
- V4-en eddig csak az 'Ndranghetában voltam eddig. A távozásom oka pedig, az hogy megpróbáltatnám magam egy legális frakcióban is. Szeretném ezt az oldalt is megtapasztalni. Illetve nem tudom mennyire mérvadó de v2-n még az OMSZ-ben is voltam.-
| Nálunk követelmény hetente minimum 800 perc szolgálati idő teljesítése. Számodra ez teljesíthető? |
-Természetesen, ez nem okoz gondot.-
| Milyen OOC indokból szeretnél a frakció tagja lenni? |
-Erre a kérdésre javarészt választ adtam az imént, de lényegében a rendvédelmi vonallal valószínűleg tartom, hogy jobban tudok azonosulni. -
| Rendelkezel TeamSpeak 3 klienssel, Discorddal és működő mikrofonnal? |
-Természetesen, igen.-
kisvonal.png

Jelentkezési lap IC része:

| Születési neve: |
-Tristian Morris-
| Születési helye, időpontja: |
-Blueberry, 1995.06.01.-
| Telefonszáma: |
-+38-76-591-2689-
| Ön büntetett előéletű? |
-Nem, soha nem volt még gondom a hatóságokkal.-
| Mit gondol, mi a feladata egy pénzügyi nyomozónak? |
-Egy pénzügyi nyomozó munkaköre azt foglalja magában, hogy nyomozzon olyan személyek után, akiknek közük van olyan illegális tevékenységekhez, melyek során csalások, sikkasztások és ezekhez hasonló pénzügyi bűcselekmények történnek. A pénzügyi nyomozók feladatai közé tartozik továbbá az elkövetők azonosítása, bizonyítékok összegyűjtése melyeket át kell adnia azon személy(ek)nek aki(k) az elkövetőt felősségre vonják tetteivel kapcsolatban. -
| Amennyiben valaki meglopja az államot, milyen bűnt követ el? Definiálja mit jelent! |
-Amennyiben valaki meglopja az államot, az valószínűleg adócsalást, sikkasztást vagy pénzmosást követ el. Ezen bűnök elkövetése haszonszerzés céljából történnek. Kiskapukat kihasználva az elkövető nem fizeti be az adót az államnak, így az állam elesik ettől a bevételi forrástól. Kivéve a pénzmosás esetében, ahol egy már eleve meglévő jövedelmező, általában illegális tevékenységet követően extra adókat fizet be, hogy tisztára tudja mosni a pénzét, ezáltal "kevésbé" lesz felelősségre vonható a vagyonával kapcsolatban. Az imént felsorolt bűncselekmények büntetőjogi következményekkel járnak, ami általában pénzbírság, de komolyabb esetekben akár börtönbüntetést is maga után vonhat.-

kisvonal.png

 
Utoljára szerkesztve:
  • Fire
Reactions: cocojumbo

Kees

No money no funnny.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
664
408
V4 karakter
kees.venturas 🏆
LV karakter
kees.venutras🏆
Vezetőség válasza:
Gratulálunk! Örömmel értesítünk róla, hogy a jelentkezését a Nemzeti Adó- és Vámhivatal vezetősége elfogadta.
Team Speak 3 meghallgatás időpontjai:
- 2024.04.27. {Szombat} - 18:00
- 2024.04.28. {Vasárnap} - 15:00
- Amennyiben nem megfelelő az időpont, írj privát üzenetet [ITT].
- Ajánlatos a meghallgatás előtt elolvasni a Szabályzatot, és a tananyagot!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.