Tristan Gradisnik--->Noszek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Kakas

Újonc
2019. 08. 14.
70
92
Jászberény
V4 karakter
Tristan_Gradisnik
LV karakter
Zalen Powell
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Tristan Gradisnik

Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Noszek

Panasz oka, leírása, kifejtése:
Sziasztok. Igazából én illetve két barátom kaptunk admin jailt forgalmas helyen való rablás indokkal. Szerintünk nem minősül ez forgalmas helynek, illetve volt esélyünk más adminisztrátorral beszélni is, aki javasolta azt, hogy megirjam ezt a panaszkönyvet. Ez elég relatív hogy melyik adminnak mi minősül forgalmas helynek. Mostanában figyelemmel szoktuk követni a fórumot és a panaszkönyveket is. Olvastam már Farmról való rablásról is, illetve több horgász mellől való rablásról is ami mind szabályosnak lett nyilvánítva. Jelenleg is van ilyen panaszkönyv. (De nem célom másra mutogatni.) Ebből kiindulva az ember könnyebben határozza meg, hogy hol raboljon. Összeségben, azért írom ezt a panaszkönyvet, mert más lehet nem is tett volna minket admin jailbe, nem hogy még 200 perc pihenőt kapjunk.

Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):


Megjegyzés:
Nincs rossz indulatú célom/célunk az adminnal szemben. Csaz azért írtam meg, mert nem teljesen tartom jogosnak a büntetésünket.
 

Noszek

⚡🦔🎮
SzerverAdmin
v4
2020. 09. 03.
30
72
V4 karakter
Jacob Tenorio
Sziasztok!

Szerintem pár antik, illetve 50.000$ rettenetesen kevés indok arra hogy ilyen helyen raboljatok, főleg olyan feltünéssel hogy helikoptert a forgalmas útszakaszra lerakni, majd fegyvert lóbálva betessékelni a játékost.

A büntetésetek mértéke, ahogyan azt az adminügy közben is jeleztem, két dologból állt össze:
1. Hogy forgalmas helyről raboltatok
2. A rablás után még kipakolni sem csendes helyre vittétek, hanem LS-be belvárosba, a gyártól nemmessze egy tetőre. ( )

Szerintem elég egyértelmű hogy sem a rendőrség és zacis közötti forgalmas útról nem reális pár antikért kockáztatni, az meg hogy a belvárosba viszitek kipakolni ahol sok ablakból rátok látni teljesen irrális cselekvés.
 
  • Menő
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Zigi, GT és Néma

Doki

Fórum betyár
FőAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 161
3 720
V4 karakter
Dr Julian Rauschenberg
Nem reális egy helikopter lerakni az út közepére és fegyvert lóbálva elrabolni valakit 50 k-ért és antikokért mindezt egy rendőrségi épülettől egy köpésre, ez az ami nem lesz tolerálva semmilyen féle képpen sem. Bőven van más, kihaltabb hely ahonnan embert lehet elvinni, úgy gondolom nem sok kritériuma van ennek a pénzszerzési módszernek, de azt a keveset tartsuk már be rendesen. Panasz jogtalan.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.