[Tripp P Pawlowski] Jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

SkyV2

Újonc
2020. 10. 01.
7
16
LV karakter
Tripp Clayton
V2 karakter
Tripp Clayton
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: Válasz helye
Születési hely, idő: 2001.11.14
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: TriPPpawlowski@seecity.hu
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: San Fierro Howard Street 23.
Legmagasabb végzettsége: Érettségi
Eddigi munkahelyei: Nemzeti Adó és Vámhivatal

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
A nevem Tripp P Pawlowski, a Pawlowski család tagja vagyok. Szüleink jó módban, és normális erkölcsi értékekkel neveltek minket. Tanulmányaimat a városi gimnáziumban, rendvédelmi szakon végeztem, itt is érettségiztem.Érettségi után, a legelső munkahelyem, a Nemzeti Adó és Vámhivatal volt, ahol Főtörzsőrmesterig jutottam, majd sajnos, édesanyám betegsége miatt, fel kellett mondanom, hogy tudjam Őt ápolni, és gondozni. Ezután tartósan ápolási díjból éltünk, míg el nem halálozott. Ezután bolti eladóként dolgoztam fél évig.
Testvéreim is többször töltöttek be rendvédelmi pozíciót, valamint egy hatalmas farmot gondoztunk együtt.

| OOC |
Hogy szólíthatunk: Sky
Mennyi idős vagy: 21
Legmagasabb iskolai végzettséged: Érettségi
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 25979 perc
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen, 1 NAV leadandóval
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Igen. https://prnt.sc/YL69mW2qZu3a
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy tisztesség, pontos, és munkaszerető női karaktert szeretnék RP-zni, akinek az életében mindig első helyen áll a város szolgálata, és az állampolgárok védelme.Szabadidejében kertészkednék, valamint kirándulnék a barátaimmal, és a házamat rendezgetném be. A karakterem szolíd, nem kicsapongó, és nem iszik, nem dohányzik.
Miért pont rád essen a választásunk?
Szerintem megvan bennem minden, hogy hasznos tagja legyek a rendőrségnek.
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem.

Profilodon jelenleg nem az aktuális IG neved van megadva, ennek javítására 12 órád van. @Suba
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Kontyi

Az év legális frakció leadere | 2023
2019. 05. 11.
1 143
611
V4 karakter
Andre Delon
LV karakter
Benett Blye
V2 karakter
Conrad B Hoffmann
Tisztelt Tripp P Pawlowski!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a Személyügy és Humánigazgatás pályakezdőkért felelős részlege pedig átolvasva úgy határozott, hogy elfogadja!
Kérjük jelenjen meg 2023.10.26. 17:30 időpontban a kapitányság előtt. Amennyiben nincs lakhelye vagy esetleg nem 10 kilométeren belül lakik, akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérjük a helyszínen jelezze. Illetőleg hozza magával a személyes iratait is!

((Kérlek a kijelölt nap folyamán 2023.10.26. 17:30 jelenj meg a SeeMTA V2 TeamSpeak 3 szerverén, a(z) 「ORFK - Váró 」:Tagfelvétel - NYITVA szobában.))

((Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezd kérlek privát üzenet formájában!))
_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:

Nincs.
 
  • Szomorú
Reactions: Hohesz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.