Triad Maffia frakció fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Szia! Mindenféleképpen fogok/fogunk ezen gondolkodni, mivel elgondolkodtatott a Neumann és a te véleményed, amit normálisan kibírtatok fejten. Félreértés ne essék, bírom a kritikát, de a fikázást nem, és nem is fogom! Szóval köszönöm, hogy, normálisan megfogalmaztátok a nem tetszéseteket, és azt, hogy próbáltok segíteni! :)
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
LV karakter
timetric whitaker
Én is teljes mértékben egyetértek Neumannal és az előttem lévő pár hozzászólóval. A frakció alapja a hely ahol vagytok, tehát a mappolás nagy szerepet játszik egy frakciónál, de nem nagyobb szerepet az RPnél. Teljesen mindegy, hogy milyen HQ-n vagytok, ha rendesen RPztek és nem csak a darálásra fektettek hangsúlyt, viszont szerény véleményem szerint ez a mappolás amiről képet csatoltatok nagyon összelett csapva és jobban hasonlít egy főhadi szállásra, mint egy telephelyre. Nem ócsárolni szeretném a mappolást, csak a véleményemet fejtettem ki, ha kicsit változtattok rajta akkor talán még jó is lehet. A többi kéréssel szerintem nincsen baj.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Rendben, most már kezdem belátni, és kezdem észrevenni a mappolással kapcsolatos tanácsokat. Van is egy ötletem, aminek holnapi nap folyamán hozzá szeretnék állni, és kíváncsi leszek a véleményekre! :)
 

aaandor

冒険者
2019. 01. 10.
371
571
21
LV karakter
timetric whitaker
Ha szükséges és van rá időm szívesen segítek, csak írj rám tsen.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Rendben, ha nem tudok valamit, akkor lehetséges, hogy segítséget kérnék.
 

AdammegAz

Zöldfülű
2019. 08. 07.
173
277
22
Nyíregyháza
www.instagram.com
LV karakter
Suge Marow
V2 karakter
Kazuo Taoka🐉
Ugyan ezt tudom ide is leirni. Feltünőbb hq már nem is lehetne ennél.. nem értem, hogy mi értelme annak, hogy fogtok egy üres területet 5m kerítéssel körbe veszitek leraktok pár objektet, házat és ennyi. Olyan jó hq-kat lehetne kialakítani a városon belül/kivűl is eldugutt helyeken.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.