Triad Maffia frakció fejlesztési kérelme

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
v2logo.png


Neved:
< Tao Annchi >

Frakciód neve:
< Triad Maffia >

Map kérelem:
<

Aranybank melletti teniszpályát szeretnénk hq-nak ésszeretnénk, egy kukát a HQ-ra, és egy gates kaput. Szeretnénk erre a hq-ra egy 8x8-as berendezhető interiort. A képen látszik a Los Santos dokkok is. Szeretnénk azt egy olyan helynek amely legális rp ként funkcionálna. Ott dobozokat pakolnának stb.>

Skin kérelem:
Nem kérünk

Jármű kérelem:
< 1db Dinghy(46101 id)-----> Speederre,

3 darab reefert(41947,42105,45751 id)------> 2 db Mercedes G65-re, és 1 db Mercedes E63-ra.

Kettő db BMW e34-et (49858, 49857 id)-----> 2 db BMW F10-re,

Mercedes E500-at------> 1db Mercedes E63-ra cserélni,

Egy BMW X6-ot(46100 id)-------> 1db Ford Raptorra.

1 db Yankee(Volt régen a fraki nevén, csak lebugolt)

Szeretnénk, hogy a BMW M5 E60(38512 id )6 venomot kapjon, és a többi autó is 6 venomot kapjon amit cserélni szeretnénk. >


Megjegyzés:
< Szeretnénk, 4 széfet, mivel hiába dobtuk ki azokat a dolgokat amik nem kellettek, így is nagyon kevés hely van már a széfekbe.>
 
Utoljára szerkesztve:
  • Vicces
Reactions: MONSTER

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
Nem Kértek sokat! Csak is Támogatni tudom!!
 
  • Imádom
Reactions: Goyo

Kaseem

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
394
65
Debrecen
V4 karakter
Kaseem Hammad
LV karakter
Kaseem Hammad
V2 karakter
Kaseem Hammad
Számomra ez a mappolás olyan egy magánnyomozói bázis. Átugorhatatlan kerítés, helikopterleszállók, Eső védett parkolók..
A mappolást nem támogatom.
 
  • Vicces
Reactions: Smooky

tigusz.

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 12.
389
2 124
22
Budapest
V4 karakter
anas.huq
LV karakter
iker fraga 🇲🇽
V2 karakter
Octavius Bourton
A dashboard és igazolvány képek lemaradtak a skinek közül. Ez a mappolás pedig tényleg nem túl jó, csak össze van hányva egy erődítmény, semmi más nem látszik. Ezt még gondoljátok át szerintem.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Sziasztok! Láttam, hogy sokan azon vagytok felháborodva, hogy úgy néz ki a mappolás mint egy katonai bázis. Kérdezném akkor tőletek, hogy azon mi katonai bázis, ha el van kerítve egy hq, és parkoló, meg egy épület,mellette egy kis fészer és kettő garázs található rajt? Skacok...Egy maffiának miért ne lehetne elkerített területe? ?‍♂️
 

Benyeee

Zöldfülű
2019. 01. 26.
181
330
23
Szolnok
V4 karakter
Kishana Bradford
szerintem az előző mapp ami volt nektek az jó volt és egyáltalán nem azért mert én csináltam de ez konkrét egy "katonai" bázis
Jurassic Wordos kerítéssel....
de azért sok sikert.
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Előző map? Arra gondolsz ami jelenleg is baysideba van? És köszönjük! Reméljük, hogy el lesz fogadva?
 

Rosco

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 11.
254
77
Lacháza
V4 karakter
Lisa Peres
LV karakter
Lisa Shepherd
V2 karakter
Acs Imre
Maga a helyezkedése egy nagyon szép helyen van, viszont azért szeretnék egy elkerített hq-t, mivel nem az első eset, hogy random bemászkálnak a hq-ra meg még van 1-2 érdekes dolog ilyen bemászkálás kapcsán, viszont nem szeretnék vitát. Szóval igazából ezért szeretnék egy teljesen elekerített helyet. Próbáltam azt is, hogy csak körbe kerítem a jelenlegi hq-t, viszont az meg úgy nem szép...
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Nem is értem már ezt a városon kívüli külön kerítéssel és kapuval el látott maffia telephelyeket.
Miért nem lehet, egy étteremben? Miért kell feltűnő 4 méteres kerítéssel és sárkányfejes kapuval elkülönített buszpálya udvart csinálni?
Éppen az egyik lényege az illegális szervezeteknek, hogy el kell bújni a rendvédelem elől. Természetesen ezzel a telephellyel ez nem lesz megoldható.
Én megértem, hogy maffiások vagytok és nagyon fel akartok tűnni vagy, hogy saját birtokot akartok.
De miért nem lehetne egy saját utcátok LS-ben? Ami tele van éttermekkel és földön lévő kínai kaja dobozokkal, tele kínai lámpásokkal.
Szerintem sokkal hangulatosabb lenne mint ez a katonai buszpálya udvar.
Simán eltudnám képzelni a triad maffiát egy étteremlánc tulajdonosaként a városon belül.
Ez csak az én véleményem, szimplán nem szerettem volna magamnak megtartani.
Semmilyen hátsó szándékom nincsen ezzel a vélemény kifejtéssel, próbáltam a lehető legkedvesebben és törekedve arra, hogy ne bántsam meg a vezetőket ezzel a pár szóval.
Remélem válaszokat kapok erre a pár kérdésemre.
 

hurkaa

Blegh
2019. 01. 10.
150
735
V4 karakter
keenan_wells
LV karakter
kaleem_mills
V2 karakter
inai_mashiro
A maffia az teljesen a banda ellentéte.
Míg a banda felvállalja hovatartozását, megjelöli területét a graffitivel.- Addig a maffia épp hogy kerüli a feltűnést.
Elég érdekes egy random hegyen egy elkerített "birtok", tényleg gáz.
Válasszatok egy házat LS-be például és mappoljatok neki garázst, egy kis kaput vagy székeket, bánom is én de könyörgöm ne fegyházat csináljatok.
 

T1beee

Barangoló
Támogató
2019. 01. 17.
108
89
V4 karakter
David Thomson
LV karakter
Jasmine Clark
V2 karakter
Lili_La_Royali
Köszönjük a kritikát, szeretnénk már végre az igazi bírálatoot is hallani, sajnáljuk hogy nem nyerte el tetszéseteket ez a *fegyház* ha megkapjuk ez esetben következő kérelemben kicsinositjuk! ??
 
  • Vicces
  • Szomorú
Reactions: eznorbert és Bazsi

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 320
1 181
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans
Teljes mértékben egyet értek @Neumann szavaival, és jó ötletnek tartom amit kifejtett.
Nem értem én sem az egész 'magánbirtok/fegyház' hovatartozását, hisz lehetne ennél szebben és okosabban is összehozni dolgokat.

Ne azt várd, hogy mikor lesz elbírálva, mert nem havonta-kéthavonta vannak bírálva ezek a kérelmek sajnos. Az esetleges következő leaderekkel és magaddal szúrsz ki egy ilyen mappolás betételével.
Ne a következő fejlesztésben alakítsd, hanem most próbáljátok megoldani, hisz ha már van ötlet, (Neumann által leírt, esetleg általatok újradolgozott,) és az elképzelés is megvan, nem annyira nehéz egy ilyen mappolást összedobni.
Plusz biztos lesznek emberek akik értenek hozzá, van elképzelésük, és szeretnének segíteni.

Ezt személyes véleménynek, tényközlésnek szántam, remélem senki nem vette magára.
Gondold át ezeket a dolgokat szerintem.
Mindenesetre sok sikert kívánok nektek,
Bazsi
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.