Tonyás Benedek - Muurayi

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2024. 03. 17.
6
5
V4 karakter
William Floyd

b29e2f655014f42083dcf56ab051b09b.png

Neved:
Tonyás Benedek

Panaszra tett moderátor neve:
Muurayi

Panasz oka:
Indokolatlan hibapont adás

Bizonyíték(kép, log, videó stb...):


Egyéb megjegyzés:
A hírdetés feltevője irányárat kért, én írtam is rá irányárat. Az más kérdés, hogy ő valószínűleg összekeverte a kezdő ár és az irányár fogalmát, de egy moderátor jobban odafigyelhetne erre. Persze nem haragszok én senkire, egyszerűen indokolatlannak vélem a pontokat, mikor irányárra irányárat írtam, a hibapont meg kezdőárat ír.
 

Muurayi

just the two of us.
Globális Moderátor
v4
2019. 02. 08.
695
2 947
19
Berettyóújfalu
V4 karakter
Lazrim Bajraktari
LV karakter
Keantay Gilbert
V2 karakter
Tominaga Kiyohisa
Szia! Nem igazán tudok mit hozzáfűzni, bíráló személy eldönti, hogy jogosan kaptál szankciót avagy sem. Én jogosnak ítéltem így jártam el. Várom a bírálatot.
 

Ölembé

Ailurus fulgens
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 04. 01.
3 107
14 038
Kaposvár
V4 karakter
Adam Cortez
LV karakter
Adam Cortez
Hali.

Elnézést a késői válaszért, ezen szabálypontot mint irányár, kezdőár és társai reformáláson fognak átesni, erre szentelnénk a húsvétot követő időszakot a teljes Globális Moderátor csapattal, hogy egy teljes mértékben átlátható szabályrendszert tárjunk elétek, amiben (remélhetőleg) nem fog felmerülni kérdés a pontos fogalmakat illetően sem.

@Muurayi által kiosztott figyelmeztetést eltávolítottam, így az nem lesz mérvadó neked a jövőben sem. A jövőben már az új, vérfrissített és tényleg az utolsó fogalmakig meghatározott szabályrendszer szerint fognak eljárni a Globális Moderátorok a V4-es hirdető felületen.

Itt köszönném meg, hogy ténylegesen éltél a panasz lehetőségével és rávilágítottál erre a problémára amit közösen a többiekkel orvosolni fogunk a lehető mielőbb, hogy nektek, felhasználóknak a leggördülékenyebb legyen egy szabályszerű hirdetés feladása a jövőben, és ne érjen titeket ilyen és ehhez hasonló kellemetlenség.

A panaszt lezárom, amennyiben kérdés merülne fel, nyugodtan keress meg privát üzenet formájában. (Lehetőleg fórumon) És szívesen segítek.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.