Több olcsó kocsi.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

etam

Újonc
Támogató
2022. 07. 17.
24
78
LV karakter
theo_lowe
Az összes közül "Volvo XC90 T8 - - > BMW X5" ez az ami nagyon megfogott és szívesen látnám a szerveren.
De a többi miatt nem nagyon érzem, hogy jó lenne ha bekerülne. Tartózkodom.
 

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 013
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Hát ez a mostani infláció helyzetben már nem aktuális. Egy teljesen kezdő is kitud fizetni 1-2 milliót egy autóért 1-2 nap alatt ha tudja mit csináljon
Én inkább a közép kategóriát bővíteném mert pár tízezres autókból van elég illetve drága 8 millió + kategóriában is sok van de a kettő között nem igazán fekszik semmi (kivéve persze a pár tízezres autók tuningolt verziói)
 

gangjapan

Újonc
2022. 10. 08.
18
8
V4 karakter
Tony Zoney
LV karakter
Tony Lakter
Skoda Octavia-t Támogatom! nagyon jól nézni ki a szerón egy ilyen szép autó.
 

Alinaaa

Újonc
Támogató
2022. 11. 23.
28
101
Rengeteg a német "prémium autó! Ezeket jó lenne csökkenteni, több Amerikai, Francia autókra.
 

Kristof011

Barangoló
2021. 08. 02.
98
125
Kaposvár
V4 karakter
Bastian Hielscher
Rengeteg a német "prémium autó! Ezeket jó lenne csökkenteni, több Amerikai, Francia autókra.
Nem hinném hogy jó ötlet lenne, szerintem nagyon jó a mennyiségük így ahogy van. Amerikai autó van egy pár darab, lehet válogatni bőven. Franciát meg nem igazán tudom elképzelni, hogy milyet szeretnél főleg ha egy német prémium helyére. Egy Mercedes vagy egy BMW helyett nem hiszem, hogy egy Peugeot vagy egy Renault kéne tenni, illetve nem is feltétlen illene a szerverre.
 

Zaziazállat

Barangoló
2021. 01. 17.
81
381
Etelköz vármegye
V4 karakter
Timo Pihlaja
LV karakter
Arthur Calabrese
V2 karakter
Marco De Lorenzo
Nem hinném hogy jó ötlet lenne, szerintem nagyon jó a mennyiségük így ahogy van. Amerikai autó van egy pár darab, lehet válogatni bőven. Franciát meg nem igazán tudom elképzelni, hogy milyet szeretnél főleg ha egy német prémium helyére. Egy Mercedes vagy egy BMW helyett nem hiszem, hogy egy Peugeot vagy egy Renault kéne tenni, illetve nem is feltétlen illene a szerverre.
Szerinted, SeeCity, ami lényegében magyarországon játszódik, milyen kocsik kellenének? Én legtöbbször olcsóbb kocsikat látok a városokban, nem 90%-ban BMW-t, Audi-t, meg Mercedes-t. Magyaránt, az, hogy neked nem illik bele a szerver életében, az számomra érdekes, hisz IRL inkább csak ilyen kocsikat látsz, skoda, peugeot, renault, ford stb-stb. Elárulom neked egyébként, ez ilyen nagy titok, de vannak olyan peugeotok, vagy renaultok amik kétszer, háromszor drágábbak, mint BMW, Audi vagy Mercédesz. Csak ugyebár a magyar emberbe ez van megragadva, hogy a BMW kocsik felett nincsen semmi.
 
  • Tetszik
Reactions: Alinaaa

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 013
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
Szerinted, SeeCity, ami lényegében magyarországon játszódik, milyen kocsik kellenének? Én legtöbbször olcsóbb kocsikat látok a városokban, nem 90%-ban BMW-t, Audi-t, meg Mercedes-t. Magyaránt, az, hogy neked nem illik bele a szerver életében, az számomra érdekes, hisz IRL inkább csak ilyen kocsikat látsz, skoda, peugeot, renault, ford stb-stb. Elárulom neked egyébként, ez ilyen nagy titok, de vannak olyan peugeotok, vagy renaultok amik kétszer, háromszor drágábbak, mint BMW, Audi vagy Mercédesz. Csak ugyebár a magyar emberbe ez van megragadva, hogy a BMW kocsik felett nincsen semmi.
Nem tudom te az ország melyik részén élsz de felénk 10-ből legalább 5-6 autó ezek közül való, de ennek nincs jelentősége hiszen ez egy játék.
Azért vannak ezek a márkák, mert ezekre van igény. Beteszünk 5 ilyen Peugeot 406 karakterű autót azért, hogy senki ne használja és ne legyen semmi szerepe, na annak mi értelme lenne?
Egyébként vannak olcsó kocsik a német prémiumból is a szerveren (750,760,e500,a8), ilyen 100-200 ezres kocsiknál olcsóbbat meg mi értelme lenne? 5 perc már összeszedni ennyi pénzt

Persze színesebb lenne a paletta de az emberek éppen azért vesznek ilyen autókat mert ezeket szeretnék.
Most is van lehetőség Ladát, Fordot, Hondát, Peugeotot, Seatot venni, lehet látni mekkora sikerük van :D
A Forzát se egy Skodával nyomod, hanem azért játszod, hogy kipróbáld a minél jobb autókat, ez e helyzet a szerveren is.
 

Alinaaa

Újonc
Támogató
2022. 11. 23.
28
101
Nem tudom te az ország melyik részén élsz de felénk 10-ből legalább 5-6 autó ezek közül való, de ennek nincs jelentősége hiszen ez egy játék.
Azért vannak ezek a márkák, mert ezekre van igény. Beteszünk 5 ilyen Peugeot 406 karakterű autót azért, hogy senki ne használja és ne legyen semmi szerepe, na annak mi értelme lenne?
Egyébként vannak olcsó kocsik a német prémiumból is a szerveren (750,760,e500,a8), ilyen 100-200 ezres kocsiknál olcsóbbat meg mi értelme lenne? 5 perc már összeszedni ennyi pénzt

Persze színesebb lenne a paletta de az emberek éppen azért vesznek ilyen autókat mert ezeket szeretnék.
Most is van lehetőség Ladát, Fordot, Hondát, Peugeotot, Seatot venni, lehet látni mekkora sikerük van :D
A Forzát se egy Skodával nyomod, hanem azért játszod, hogy kipróbáld a minél jobb autókat, ez e helyzet a szerveren is.

"A Forzát se egy Skodával nyomod, hanem azért játszod, hogy kipróbáld a minél jobb autókat, ez e helyzet a szerveren is."

Ezt cáfolom, mert én jómagam nem célom kipróbálni minél luxusabb márkájú sportkocsikat.
1. Mert nem tetszik. 2. Nem szeretem. 3. Nem érdekel.

Valljuk be, nem csak én gondolkodom így egyedül a világban. Van kivétel is.
Persze a többség vágyik a gizdáskodásra, de őket más kategóriába teszem.
Konfliktusok elkerülése végett, annyit írok kinek mi! Ízlések és pofonok.
 
  • Tetszik
Reactions: gangjapan

Zaziazállat

Barangoló
2021. 01. 17.
81
381
Etelköz vármegye
V4 karakter
Timo Pihlaja
LV karakter
Arthur Calabrese
V2 karakter
Marco De Lorenzo
Nem tudom te az ország melyik részén élsz de felénk 10-ből legalább 5-6 autó ezek közül való, de ennek nincs jelentősége hiszen ez egy játék.
Azért vannak ezek a márkák, mert ezekre van igény. Beteszünk 5 ilyen Peugeot 406 karakterű autót azért, hogy senki ne használja és ne legyen semmi szerepe, na annak mi értelme lenne?
Egyébként vannak olcsó kocsik a német prémiumból is a szerveren (750,760,e500,a8), ilyen 100-200 ezres kocsiknál olcsóbbat meg mi értelme lenne? 5 perc már összeszedni ennyi pénzt

Persze színesebb lenne a paletta de az emberek éppen azért vesznek ilyen autókat mert ezeket szeretnék.
Most is van lehetőség Ladát, Fordot, Hondát, Peugeotot, Seatot venni, lehet látni mekkora sikerük van :D
A Forzát se egy Skodával nyomod, hanem azért játszod, hogy kipróbáld a minél jobb autókat, ez e helyzet a szerveren is.
Azért vannak ezekre igény, mert egy MMO rpg a szerver. A játékosok nagyrészének a gondolkozása kimerül abban, hogy egy rp szerveren kocsikázni kell és tuningolni.
 
  • Tetszik
Reactions: Alinaaa

Benz

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 05. 04.
396
1 013
Győr ⭐ Stuttgard
V4 karakter
⭐ Mason Benz
LV karakter
⭐ Mason Benz
V2 karakter
⭐ Mason Benz
1. Mert nem tetszik. 2. Nem szeretem. 3. Nem érdekel.
Ha téged ennyire nem érdekelnek az autók és ennyire hidegen hagy az egész akkor miért szeretnél más autókat a szerverre?

Azért vannak ezekre igény, mert egy MMO rpg a szerver. A játékosok nagyrészének a gondolkozása kimerül abban, hogy egy rp szerveren kocsikázni kell és tuningolni.
És van olyan RP szerep/szituáció amihez te nem találsz jelenleg megfelelő autót a szerveren?
 

Zaziazállat

Barangoló
2021. 01. 17.
81
381
Etelköz vármegye
V4 karakter
Timo Pihlaja
LV karakter
Arthur Calabrese
V2 karakter
Marco De Lorenzo
És van olyan RP szerep/szituáció amihez te nem találsz jelenleg megfelelő autót a szerveren?
Igen, a mai napig nem értem, hogy a rendőrség miért jár Ford FPU-val, ha már ORFK van, akkor legalább járjanak már olyan autókkal ami rendszeresítve van tényleg az IRL ORFK-nál.
 
  • Tetszik
Reactions: Alinaaa és Benz
2019. 12. 29.
19
12
Szia! Őszintén szólva nem látom értelmét, cserélgetni ennyire, főleg az esnyóc helyére (személyes kedvenc), amire kidolgozott felni, és lámpamatrica van.
 

denku

Újonc
Támogató
2020. 10. 08.
51
27
TGM
V4 karakter
Nour Anas
Land Cruisert.Volvo-t el tudnám képzelni a szerveren,de semmiképp nem sorolható egy alsó kategóriás,limit nélküli autóként.
 

Gyrosos

Újonc
2020. 10. 26.
14
2
V4 karakter
Lorenzo Scutari
Személy szerint az Opel Zafira nekem nem tetszik, de egyébként az XC90-et, meg a Skoda Octavia-t szívesen látnám a szerveren.
 

ZsoltiCrefa

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 12. 30.
260
177
Nagykanizsa
V4 karakter
Lance Blackburn
LV karakter
Lance Blackburn
Csáó. Tök jó kis ötlet lett amúgy.
Pár autó nekem személy szerint nem tetszik de a suzuki swift az must have lenne.
 
  • Vicces
Reactions: Macseek

Macseek

Lelkes fórumhasználó
2019. 08. 29.
390
974
V4 karakter
Dane Rees
LV karakter
Patrycja Grzelak
Helo igazabol maga az otlet jo, tenyleg kellenenek olcsobb kocsik.
 

Zane

General Cortez ™
Fő Globális Moderátor
v4
2019. 01. 10.
1 111
6 054
Budapest
V4 karakter
Zane Cortez
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png
Kedves témaindító,
↳A szerver és a fórum verziója is hivatalosan átállt a V4-es verzióra. 🥳

↳Ez azt jelenti, hogy mind a játékszerver, mind a fórum nagy változásokon ment át. Teljesen új arculatot kapott, és erre az új arculatra szeretnénk mihamarabb átállni.

↳Mivel a szerver lényegében egy teljesen újraírt modot kapott, teljesen új ötletekkel és megvalósításokkal ezért a mostani témákat lezárjuk.


↳Amennyiben olyan ötleted volt ami még az új verzió ellenére is aktuális lehet kérlek, hogy nyisd újra a V4-re szabva, sajnos nincs kapacitás most minden témát egyesével szétválogatni hiszen több száz van belőle, de garantálom, hogy a jövőben ezekre az ötletekre sokkal több figyelmet fogunk fordítani 😊


Sok sikert kívánunk az ötletek készítéséhez! 🤩

Megértésed köszönjük,
SeeGame Vezetőség
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.