Több autó az udvaron.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Isaacos

Fórum Mester
Támogató
2021. 03. 27.
1 496
1 876
24
Erdély
LV karakter
Rod C Barrens
Szeretném ha emelve lenne legalább öt darab járműre, a jelenlegi három autós limit, amit legálisan az udvaron lehet tartani.

Számomra szinesebb a játék, ha több járművem állhat az udvaron. Sokan adó miatt úgysem tartják kint, illetve nincs fent minden környéken lakó, egy időben. Igy semmivel nem határozná meg az FPS számokat.
 

pogchamp

Újonc
2020. 03. 14.
70
481
LV karakter
Nolton Stormire
Szeretném ha csökkentve lenne legfeljebb egy darab járműre, a jelenlegi három autós limit, amit legálisan az udvaron lehet tartani.

Számomra szinesebb a játék, ha kevesebb jármű állhat az udvarokon. Sokan adó miatt úgysem tartják kint, illetve nincs fent minden környéken lakó, egy időben. Igy semmivel nem növelné meg az FPS számokat.
 

magorro

Barangoló
2019. 12. 16.
122
395
V4 karakter
Coro Maguro
LV karakter
Brett Cobb

uncut gem

Lelkes fórumhasználó
2022. 11. 20.
377
1 956
V4 karakter
Pigerton Roland
LV karakter
Avon Carver
Azért, kedves Sepsiszentgyörgyi Andrew Tate, mert ez még mindig csak egy játékszerver, ahol nem az a legfontosabb, hogy te ki tudd parkolni a kocsijaidat a placcodra.
Ez nem irl, itt nem kell fitogtatnod a vagyonodat a falu népének.
 
Utoljára szerkesztve:

nyorscigi

冒険者
2019. 01. 10.
369
567
21
kisvárda
LV karakter
timetric whitaker
Kit érdekel a vagyonom? Ha IrL áll az udvaromon öt autó, itt miért ne?
Hát ezaz.. Én is belelaggolok néha 1-2 kocsiba, mert nincs fpsem IRL parkolás közben, lakótelepen esélytelen úgy parkolni, hogy ne laggoljak :(

Viccet félretéve szerintem nem ez az elsődleges prioritás a szerveren, hogy mennyi autó állhat kint a ház előtt.

Vegyél meg egy utcát és rakj ki minden ház elé 3 kocsit, probléma megoldva! :cool:
 

Isaacos

Fórum Mester
Támogató
2021. 03. 27.
1 496
1 876
24
Erdély
LV karakter
Rod C Barrens
Hát ezaz.. Én is belelaggolok néha 1-2 kocsiba, mert nincs fpsem IRL parkolás közben, lakótelepen esélytelen úgy parkolni, hogy ne laggoljak :(

Viccet félretéve szerintem nem ez az elsődleges prioritás a szerveren, hogy mennyi autó állhat kint a ház előtt.

Vegyél meg egy utcát és rakj ki minden ház elé 3 kocsit, probléma megoldva! :cool:
Adj rá pénz, beszéld meg a jelenlegi tulajdonosokkal a ház eladását. És tényleg, probléma megoldva. :p
 

Termi

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2019. 01. 20.
339
484
18
LV karakter
Javier Bonachera
Huhh hát itt mindjárt atombomba robban! De amúgy egyáltalán hogyan férne el egy udvarba 5 autó hacsak nem egy gigászi birtokod van? :LOL:
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.