Todor Smith jelentkezési kérelme.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lewaly

Újonc
2021. 01. 07.
71
40
V4 karakter
Todor Smith
LV karakter
John Mandez

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 16 éves vagyok, lassan betöltöm a 17. életévemet.
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- Ezen karakterem pontos regisztrációja 2021 negyedik hónapjában történt. De korábban is játszottam, olyan 2019 körül egy korábbi karakterrel (ekkor még csak ismerkedés a szerverrel céljából játszottam.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Megmagyarázva a bannomat, ekkor még adminisztrátort voltam, feltörték az egyik srácot és eladtak pár járgányt, ami három elég borsos áron nálam landolt. Ekkor következett, hogy kaptam a tisztázási bant, egyből felkerestem Borisz-t és elrendeztük. Nagyjából fél óra múlva már a szerveren játszottam. Korábban voltam admin jailba is, de azokat már nem jelzi, többnyire regisztrációmat követő hetekbe, hónapokba (ekkor okultam a hibáimból).
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Mindent megmagyaráz a névváltásaim oka, de azért elmagyarázom. A "Jason Hoster" egy akkori ns frakihoz kellett, amint látszódik az nem igazán jött össze, így hamar követte a következő névváltás vissza az eredeti nevemre. A "Todor Simic" már viszont egy meglévő frakcióhoz kellett, voltam benne egy kis ideig, később kiléptem. (azóta nem hallottam a fraki felől) Ezt követte a "Yadiel Nicanor", ami egy teljesen civil élet volt, nincs mit magyarázni rajta. És végezetül "Todor Smith", a jelenlegi karakterem. Ő vele megjártam a BMS-t és számtalan civil pillanatot.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- Jelenleg 91026 játszott perccel rendelkezem, ami órába átszámolva kb 1517 óra.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első, tehát eddig ezt az egyet.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-

2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- Ezt pontos idővonallal nem tudom leírni, de voltam Cartel de Sinaloa-s Yadiel Nicanor-ként, továbbá BMS-es Todor Simic, illetve Todor Smith-ként. Itt majdnem eljutottam vontatósig, mindkét alkalommal (háromszor voltam bms-es) az időhiány gátolt ebben, de végezetül hamar feldobtam a szerencseérmét, ami miatt kaptam is jailt.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Adminisztrátorként, továbbá SGH adminsegédként értem el eredményeket, 3-as adminig jutottam, az időhiány gátolta meg a pályafutásom további részét. SGH adminsegéd | 2022.02.26 - 2022.04.30, Admin 1 | 2022.04.30 - 2022.05.29, Admin 2 | 2022.05.29 - 20xx.xx.xx, ennek a végét pontosan nem tudom, megkaptam az admin 3-at és nagyjából 2 hét múlva történt az időhiányos probléma.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Szeretnék visszatérni a SeeMTA v4-es szerverére, hisz rég játszottam már huzamosabb ideig itt. Így, mint kívülállóként úgy látom, hogy egy jófej, összetartó, segítőkész csapatot alkot az NNI a szerveren. Továbbá eljött az ideje szerintem, hogy csatlakozzak huzamosabb ideig egy frakcióhoz, ráadásul rendvédelmihez, ezt láttam a legjobb opciónak. Na az őszintét megmondom, itt van jelenleg, mikor írom a lapot felvétel.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Ez fogós kérdés, hisz erre pontos időtartamot nem tudok megadni. Azt merem állítani, hogy a frakcióhoz köthető minimumot tudom teljesíteni. De, ha egy körülbelüli időt kellene mondani, akkor napi 3-5 óra, ebből olyan 3-4-et rá tudnék fordítani a frakcióra.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Nem, nem játszok a SeeGame többi szerverén, és nem töltök be semmiféle pozíciót azokon.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Sajnos fórumtörténettel nem rendelkezem, élményképet pedig még nem csináltam.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Todor Smith
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Los Santos, Jefferson Motel 5/B, - +36 70 554 3524 (nem igazi, azt nem tudom. bővebb infó itt https://forum.see-game.com/threads/launcher-problema.422624/), - TodorS@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem, még nem voltam rendvédelmi szervezet tagja.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Életutam során eldöntöttem, hogy egy rendvédelmi szervhez szeretnék csatlakozni, ekkor még nem tudtam melyik is lenne a legjobb választás. Nézelődtem, kutakodtam, átnéztem A-Z-ig minden nyílvános dokumentumot és nyíltnap felvételét, ekkor történt az elhatározás, hogy tagja szeretnék lenni a Nyomozó Irodának. Szerény, de mégis magabiztos hozzállásom, továbbá szakmai végzettségem szükséges a továbblépéshez. Szerintem a legjobb választás, ha ide jelentkezek és részt is veszek a szerv működésében.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Bűnhelyszíneken a bizonyítékok begyűjtése, fellelése, továbbá a bűnbak felkutatása vagy azonosítása. Illegális droghálózatok, fegyvernepperek- és kereskedők lefülelése és buktatása. Persze ezt megelőző nyomozások, beépülés a szervezetbe és miegyéb.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Gyors és empatikus gondolkodásmódom elősegít ennek a megválaszolásába. Képes vagyok az emberek felé együttérzést nyújtani, de sokszor én magam is beleesek ebbe a problémába, és elragadtatom magam. Alapvetően kellően nyugodt, és kedves vagyok mindenkivel akivel csak találkozok, olykor túlzottan nyugodt is a helyzet súlyosságát tekintve, de valószínű ezért is különbözök a többi jelentkezőtől, még ha nem is ismerem őket. Parancskövető vagyok, képes vagyok hidegvérrel, amit korábban említettem nyugodtan elvégezni a feladatot amit kiszabnak nekem, de sajnos néha-néha előbukik a prokrasztináció (idővel történő halogatás) hajlama. Továbbá irigységet nem mutatok ki és nem is bírok annak a megtartásával.
Úgy érzem elég volt a többnyire pozitív tulajdonságok halmozásából, így leírom az általam vélt legfőbb negatívumokat magammal szemben: Néhai -nem elég fontos információkról történő- megfeledkezés, érzékenység, és ide sorolnám az empátiát is, hisz ahogyan korábban említettem néha ennek során elragadtat az érzés.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Az észlelést követően, szinte azonnal történő rádiózás, mely minden lényeges információt tartalmaz, továbbá az erősítéskérés. Az eddigi fő pozitívumot fenntartva, távolságtartva tovább figyelnénk azon személyeket, kik a fontos személlyel tartózkodnak. Ekkor már történne az ötletelés és az akció kivitelezésének megfontolása. Az erősítés megérkeztét követően átvenni a tervet, valószínű lefegyvereznénk őket amikor biztosítva van az, hogy nem sérül a fontos személy, vagy pont úgy helyezkednek el, esetleg egy tűzharcban nem veszti életét az a személy.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.

 

Mich

Carpe diem
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 01. 12.
2 968
1 470
28
Berettyóújfalu
V4 karakter
Michael Cortez
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti hogy a személyes meghallgatásra továbbjutott.
Meghallgatás időpontja a
Meghallgatási időpontoknál lesz publikálva!

Tisztelettel: Michael Cortez r. vezérezredes!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.