TJ (helyette írom) - m4rk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ganja

Újonc
2019. 01. 10.
40
56
V4 karakter
Kavion Glover
V2 karakter
Grady Burfict
1cf152a23a6401c9124c4e3215a30327.png



Neved:
TJ


Panaszra tett moderátor neve:
m4rk


Panasz oka:
v3-as fórum üggyel való foglalkozás, v3-as fórum moderátor döntésének felül írása.


Bizonyítékok (kép, log, videó stb..):
https://www.upload.ee/image/11309986/90933437_229221801534170_3409516653573046272_n.jpg


Egyéb megjegyzés:
Az ügy ott kezdődött, hogy egy srác pk-ra rakott egy kezdő játékost és ezzel nem értettem egyet ezért ráírtam, igaz lehet kicsit nyersen fogalmaztam viszont nem volt semmi féle szidás vagy inzultálás. A srác írt már v3-as moderátorra is mivel az ügy v3-on történt (@Teknős ) és ő szóbeli figyelmeztetésben részesített PM-ben, ez a szóbanforgó játékosnak nem volt elég, miután megkaptam a figyelmeztetést ráírt egy másik moderátorra ugyan azzal az üggyel kapcsolatosan (@m4rk ) viszont azt már nem mondta neki, hogy egy másik moderátor elintézte ezt az ügyet. És mivel ez az ügy V3 fórumon történt nem értem, hogy miért m4rk foglalkozik az üggyel.
 
  • Tetszik
Reactions: Ghost.

Teknős

bort isznak, de vizet prédikálnak
Támogató
2019. 01. 10.
1 160
1 769
V4 karakter
Joseph Venturas
Teknős válasza:
Sziasztok, mivel meg vagyok említve a panaszban, így válaszolnék rá.
Jött egy Jelentés TJ-re, ahol egy PÜ-t küldött bizonyos @NEMES felhasználónak.
A PÜ ebből állt: " Látod, hogy kezdô ès nem èrt az rphez és ahelyett hogy segítenél neki- pkra baszod. Nem értem miért vagy ilyen rosszindulatú, elég nevetséges. "
Véleményem szerint a "b*szod" szón kívül más OLYAN megnyilvánulása nem volt TJ-nek, hogy kapjon egy kitiltást a fórumról, olyan indokkal, hogy "Ne engedd meg ezt a stílust magadnak a fórumon." Én m4rk helyében nem adtam volna kitiltást (ahogy nem is adtam, inkább írtam neki PÜ-be, hogy máskor szebben nyilvánuljon meg Fórumon).
TJ ezt tudomásul vette, írt nekem egy külsős alkalmazást, hogy ha ott ír neki valamit, lehet-e ebből baja, így utólag belegondolva, baja nem lehet, maximum feleslegesen kelti ott is a feszültséget.
Egy szónak is száz a vége, a PK nem rám jött, viszont mint "megemlített", szerettem volna válaszolni erre.
A későbbiekben úgyis követni fogom a Topicot, bármiben tudok bárkinek segíteni, szóljon.
Pacsi!
 

Morales

Siti para bellum
2019. 02. 16.
288
132
20
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
No haló. Akkor lássuk.
Először is ez nem V3 ügyből indult. Nem ez az első alkalom, hogy a stílusa miatt szólnak a fórum felhasználók. Már többször lett figyelmeztetve is és már én is meguntam, amit csinált.
Többszöri stílusa miatt kapta az 1 hónapos kitíltást.
Akkor most csatolnák is párat:
Látod, hogy kezdô ès nem èrt az rphez és ahelyett hogy segítenél neki- pkra baszod.
Csak jobban ismerem magam mint te :ROFLMAO: Egy hónapja fent sem voltam a szerveren, nem tudom mirôl beszélsz. Viszont már PMbe megbeszéltük egyszer, hogy nem internet harcos vagyok.
Ezen mit kell áttgondolni, ha írsz valami vicceset akkor megy rá a nevetô emoji, ha nyitsz egy topicot tele faszsággal, hülyeséggel (mint ez), akkor miért ne rakhatnèk rá nevetô emojit? Ha valaki nevetségesnek tartja amit írsz, viseld el. Nem fogják kivenni, azért mert neked bántják a vaj szíved.
44HXau5.jpg


Várom a bírálást.
 

ganja

Újonc
2019. 01. 10.
40
56
V4 karakter
Kavion Glover
V2 karakter
Grady Burfict
Btw nem értem, hogy mi a baj azzal a képpel, "ITT nem lehetek őszinte" talán ezzel lenne a baj? Vagy pedig azzal, hogy "nyitsz egy topic tele faszsággal, hülyeséggel" itt trágár szavakon kívül semmit nem találhatunk meg, sőt még sértést se.

Az ügy V3-ról indult, panaszkönyvek közt visszakereshető a dolog.

e: tudtam, hogy nem beszélhetek fórumon úgy az emberekkel ahogy irl tudnék, ezért kértem el tőle a snapjét, instáját, hogy ne kerüljek bajba a szójárásom miatt fórumon.
 

Morales

Siti para bellum
2019. 02. 16.
288
132
20
Gyor, Hungary
LV karakter
Milton Graves
1. Szerintem te is állíts magadon és véleményem szerint ez stílusnak minősül.
2. Nem V3-ról indult, mert fórumon adtam neki még régen egy figyelmeztetést.

Fenntartom én is azt a lehetőséget, mint Predi, hogy beszéljük át TeamSpeak-en az egész ügyet.

Edit: be lehet nyugodtan röhögőzni.
 
Utoljára szerkesztve:

ganja

Újonc
2019. 01. 10.
40
56
V4 karakter
Kavion Glover
V2 karakter
Grady Burfict
Ha megnéze a topic CÍMÉT ott tisztán kivan emelve a lényeg. Az ő szavait írom le. BTW mit szeretnél, hogy min változtassak? Tán inzultáltak a fenti szavak valamelyike?
Megyünk.
 
  • Tetszik
Reactions: Ghost.

Max

Be careful of your thoughts; they may become words
Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 08.
1 338
817
20
Szeged
V4 karakter
Cave L Johnson
LV karakter
Archie Castro
V2 karakter
Cave L Johnson
Rendben van.
Zárom, helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.