Thomas Hudson jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2019. 01. 12.
20
10
LV karakter
Thomas Hudson
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- Thomas Hudson -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[x] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Las Venturas, 1996/07/18 -

Bejelentett lakcím:
- Marilyn street 8/A, Fort Carson, Las Venturas -

Telefonszám:
- +38-76-637-6567-

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- A cég kíváló hírnévnek örvend, továbbá nagyon vonzónak találom az innovatív szemléletüket. Az ügyfélközpontúság közel áll hozzám, mindig kellemes élménnyel távozok a telephelyükről. A cég számomra kiváló karrierlehetőséget kínál, amellyel fejleszteni tudom meglévő szakmai tudásomat. Bízom benne, hogy munkámmal és meglévő tudásommal, a muka iránti lelkesedéssel értékes tagja tudnék lenni a csapatnak. -

Miért pont önt válasszuk?
- Szakgimnáziumi és egyetemi tanulmányaimat is gépjárműmechatronikai technikus és járműmérnökként végeztem. Erős problémamegoldó készség és analitikus gondolkodás jellemez, igyekszem megtalálni a leggyorsabb és leghatékonyabb megoldásokat. Kiváló csapatjátékosnak tartom magam, igyekszem hatákonyan együttműködni kollégáimmal. Elhivatott és motivált vagyok, szívesen közreműködnék a cég további sikereiben.-

Hol talált cégünk hirdetésére?
- Az interneten. -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Válasz -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
Thomas Hudson
Kelt: 2024.06.14.

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Tomi -

Betöltött életkorod:
- 21 -

Jelenlegi játszott perced:
- 2400 -

Korábbi frakcióid:
- Nem volt ezen a szerveren még. -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- Válasz -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 2014 óta. -

Terveid a frakcióban:
- Szeretném elsajátítani a scriptet, a munkafolyamatot, továbbá egy csapat értékes tagja lenni. Ezeket a terveket hosszú távon szeretném véghez vinni, akár egy magasabb rang elérése mellett.-

Miért válasszunk téged?
- Nyugodt és határozott ember vagyok, céljaimat mindig véghez viszem, továbbá szeretnék a csapatnak egy értékes tagja lenni. Szeretem magam fejleszteni, új dolgokat megismerni és elsajátítani. Célom, hogy értékes tagja legyek a frakciónak és hozzájárulhassak a hatékony munkavégzéshez, célok eléréséhez.-

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Minden nap 2-3 óra, hétvégén ez lehet több is.-

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- -

Account ID-d:
- 16642 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Sziasztok! Tominak hívnak, 21 éves vagyok jelenleg. Debrecenben élek, tanulmányaimat is itt folytatom gimnázium óta, jelenleg végzős egyetemi hallgató vagyok, gazdaságinformatikusként. Ami az RP világát illeti, 10 éve tevékenykedek benne. SeeMTA-n kívűl nem nagyon fordultam meg más RP szerveren az MTA-ban, számos frakcióban voltam jelen. Tavalyi évben 1 évre váltottam FiveM-re, de az a világ nekem annyira nem tetszett meg. Sajnos LV-n még nincs valami sok percem, viszont 2 hét alatt szaladt most össze csak 1800 perc, szóval igyekszem itt is gyűjteni és aktív lenni, amennyire tudok. Hétköznapokban én mindennap dolgozok, ezért is marad 2-3 órám a játékra este. Korábban 12 évet kézilabdáztam, jelenleg csak edzeni járok el vagy tekerek egy hosszabb távot hétvégente. Szabadidőmben egyébként pecázni szoktunk barátaimmal vagy meccset nézni, ugyebár jön az EB, lesz mit nézni, de a magyar válogatott meccsein a B középben jelen szoktunk lenni. Az MTA mellett Valorantozni szoktam, csak azt igyekszem hanyagolni, mert az idegrendszerem már rendbe rakta teljes mértékben.
 
Utoljára szerkesztve:

Markyy

Aktív fórumozó
Támogató
2020. 11. 03.
227
114
V4 karakter
Andrey De Sousa
LV karakter
Antonio De Sousa
Jesse-Car-Service-logo2.png


Sajnálattal értesítjük, lapja bírálásra került: ELUTASÍTVA
Személyes megjegyzés -
Nem nyerte el a vezetőség tetszését.

Újrajelentkezését várjuk a következő ciklusban.



Antonio-De-Sousa-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.