The Miner Updateval kapcsolatos ötletek.

zsaron

Újonc
2022. 08. 30.
7
25
V4 karakter
Kasem Somchai
Sziasztok! A most megjelent updatehoz lennének ötleteim, amik szerintem hosszútávon még élvezetesebbé tehetnék a játék ezen aspektusát.

1, Bánya fejlesztésének lehetősége

-Kohók sebességének fejlesztése

-Erősebb kohók.
-Ez alatt azt értem, hogy ne csak 1 kohó üzemelhessen egyszerre, hanem megfelelő fejlesztéssel, akár erősebb kohók vásárlásával mondjuk 2, vagy akár 3.

-Bánya raktárterület nagyobbítása.
-Több sín, talpfa, lámpa raktározása.

Mindez persze reális keretek közt. Nem arra gondolok, hogy 1000db sín férjen el, és hogy a kohók 5 másodperc alatt olvasszák be a nyersanyagot.

2, Bányában való „Fejlődés”

-Az életben is, ha valamit elegendő ideig csinálunk, akkor abban fejlődünk. Itt arra gondolok, hogy mondjuk minden 5. eltöltött óra után a bányában, a karakterünk 0.1%-al gyorsabban fogja végezni például a bányászást.

Ez talán egy kicsit abszurdnak hangozhat, de szerintem ez is dobna kicsit az élményen.

3, The Miner Updateval kapcsolatos eventek

-Treasure Hunt Event beiktatása a bányába
-Olyan event mint a Treasure Hunt, csak itt a bánya falai között lehet találni Chestet, vagy különleges itemeket

-Szorzós Event
-A bányában 1,5x vagy 2x annyi értékes érc spawnol

Kíváncsi vagyok a véleményekre, ki mit gondol, ezek megvalósíthatóak-e.
 

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
243
355
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Szia szerintem jelenleg tökéletes így. Sehol nem adják ingyen a kenyeret! Amennyiben több kohó menne akkor sokkal könnyebb dolgod lenne. Meglátásom szerint nem gond, ha az emberek kicsit hajtanak a pénzért. Megnézed a jelenlegi tempoval is hatalmas mennyiségeket lehet előállítani.
 

LucasLV

Írnok deák
Támogató
2020. 05. 25.
625
987
21
Győr
V4 karakter
-
LV karakter
Lucas Saliven
V2 karakter
Lucas Saliven
Így is op ahogy fizet, illetve el lett mondva egy kohó rengeteg energiát használ (IC) nem túl sok idő levárni azt a 2-3p.
 
  • Tetszik
Reactions: zsaron és Browniee

Browniee

🍪Süti forever🍪
Támogató
2019. 09. 18.
582
882
Mátraszentimre
V4 karakter
Chloe Armelle
LV karakter
Laura Brown
V2 karakter
Camilla Roberts
Hali! Én is hasonló véleményen vagyok, mint az előző hozzászólók. Jelen formájában is relatíve gyorsan nagy összegekhez lehet jutni a bányászatból, elenyésző pénzbeli befektetés mellett. Szerintem jó az, ha legalább ilyen formában próbálja a vezetőség fenntartani a balance-ot.
 
  • Tetszik
Reactions: zsaron

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
152
265
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Szia szerintem jelenleg tökéletes így. Sehol nem adják ingyen a kenyeret! Amennyiben több kohó menne akkor sokkal könnyebb dolgod lenne. Meglátásom szerint nem gond, ha az emberek kicsit hajtanak a pénzért. Megnézed a jelenlegi tempoval is hatalmas mennyiségeket lehet előállítani.
Nekem speciel a kohók sebességével van csak gondom mert kb 1 órán át kell ott üljek, hogy 10 db rudat kiöntsek ami nem találok fernek a szerver részéről, hogy ennyire rabolják az emberek idejét ezzel, értem én hogy IRL nem egy gyors folyamat, de a játékban nem kellene 3-5 percig tartson 1 nek a kiöntése.

Edit.: Az meg hogy csak 1 mehet még jobban belassitja a folyamatot, vagy gyorsitani kéne a kohók sebességét vagy hagyni ahogy van és lehetne egyszerre 2db ot vagy 3 at be kapcsolni
 

Jhon18

Barangoló
2021. 01. 17.
93
14
V4 karakter
Jhon Fletcher
LV karakter
Jhon Fletcher
Nekem speciel a kohók sebességével van csak gondom mert kb 1 órán át kell ott üljek, hogy 10 db rudat kiöntsek ami nem találok fernek a szerver részéről, hogy ennyire rabolják az emberek idejét ezzel, értem én hogy IRL nem egy gyors folyamat, de a játékban nem kellene 3-5 percig tartson 1 nek a kiöntése.

Edit.: Az meg hogy csak 1 mehet még jobban belassitja a folyamatot, vagy gyorsitani kéne a kohók sebességét vagy hagyni ahogy van és lehetne egyszerre 2db ot vagy 3 at be kapcsolni
Nem kerül 1 órába kiégetni 10 db rudat.. nem tudom hogy sikerült neked.
 

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
175
160
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Szia, vérem!

1. A kohó sebességén nem kell változtatni, az jó ahogy most van. Viszont arra lehetne megoldást találni, hogy egyszerre többet is tudjunk üzemeltetni, ne csak egyet.

2. A fejlődésbe nem látok fantáziát, hogy minél többet vagyunk a bányába, annál gyorsabbak leszünk. Ezzel adunk egy plusz esélyt az antiafknak.

3. A láda event az tetszetős, de viszont nem nagyon tartom azt reálisnak (laikus ésszel).


-Szorzós event; Ehhez sajnos nem tudok mit hozzáfűzni. ☹️

Ezek az én saját véleményeim a dolgokról.

Amennyiben eszembe jutna még valami, editelem a hszt.😎

Üdv; Rcky
 

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
847
1 272
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Kettővel egészíteném ki:
Esetleg lehetne az alap területet annyira fejleszteni, hogy 2 vonatos rendszert lehessen kiépíteni
A másik pedig hogy ne csak 5 ember tudjon a bányában dolgozni, hanem a duplája(fényezőben a max 12)
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
152
265
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Szia, vérem!

1. A kohó sebességén nem kell változtatni, az jó ahogy most van. Viszont arra lehetne megoldást találni, hogy egyszerre többet is tudjunk üzemeltetni, ne csak egyet.

2. A fejlődésbe nem látok fantáziát, hogy minél többet vagyunk a bányába, annál gyorsabbak leszünk. Ezzel adunk egy plusz esélyt az antiafknak.

3. A láda event az tetszetős, de viszont nem nagyon tartom azt reálisnak (laikus ésszel).


-Szorzós event; Ehhez sajnos nem tudok mit hozzáfűzni. ☹️

Ezek az én saját véleményeim a dolgokról.

Amennyiben eszembe jutna még valami, editelem a hszt.😎

Üdv; Rcky
Figyu druszám, Hát amikor 5 különböző kohóban kell több féle rudat kiszedni akkor az igen is sok időt vesz igénybe ami nekem undoritó.
Megoldás szerintem is az a legjobb ha egyszerre 2 db-ot max 3 at engedélyeznének üzemeltetni ez a legjobb mindenkinek szerintem, ezt még a vezetőség is be tudja vállalni hogy nehogy tul nagy vagyonra tegyenek szert, mert itt azon van a hangsúly mindig. Amúgy ha úgy van simán lejjebb lehet vinni az árakat picit, ha szükséges csak akkor, hogy kompenzáljak a kitermelés sebességét.
Nekem csak azzal van bajom amit a kohókkal eltöltök időt annak a felét másra is eltudnám használni.
 

ricky91

Zöldfülű
Támogató
2020. 12. 08.
152
265
33
Liverpool
V4 karakter
Richard Oneill
LV karakter
🚫
Fishing Event idején a vízből lehet chestet húzni, Treasure Hunt alatt pedig a földből.
Szerintem ezek mellet nem elképzelhetetlen hogy a bányában is megbújjon egy-egy láda.
Pontosan. Elképzelhető hogy csinálnak ennek is, én adnék egy olyat, pl hogy event alatt akár olyan köveket lehetne találni amiben 2x annyi felhasználható nyersanyag van benne, mint jelenleg.
Kifejtve teszem azt 1 db aranyrögben most legyen 0,2 rekesz adagnyi és event alatt lehetne mondjuk 0,5 - 1
annyi lenne a modellező dolga hogy az ilyen rögöket fényesebre csinálja mint a jelenlegi, szén és a többi esetében szinesebbre értelem szerűen.
Vagy a láda is egy megoldás lehet amiben akár kész rudak at is ki lehetne nyitni stb lehetőség annyi mint tenger.
Itt csak az a kérdés a vezetőség mit gondol az event ötletével kapcsolatban egyáltalán megérdemeljük-e ekkora kereset mellett
 
  • Tetszik
Reactions: zsaron és DaveV4

RageX

See Game System
Támogató
2019. 05. 27.
542
992
24
V4 karakter
Ladislav Dubrovsky
LV karakter
Garrett Bradford
V2 karakter
Naomi Redfield
A chest részét (event idején) támogatnám, a többit feleslegesnek tartom.
 
  • Tetszik
Reactions: Bugeye és zsaron

HuoTheOne

Barangoló
2019. 01. 10.
93
309
29
Cyprus
V4 karakter
Jurgen Vans
LV karakter
Hugo Cabret
V2 karakter
Nincs
Nekem speciel a kohók sebességével van csak gondom mert kb 1 órán át kell ott üljek, hogy 10 db rudat kiöntsek ami nem találok fernek a szerver részéről, hogy ennyire rabolják az emberek idejét ezzel, értem én hogy IRL nem egy gyors folyamat, de a játékban nem kellene 3-5 percig tartson 1 nek a kiöntése.

Edit.: Az meg hogy csak 1 mehet még jobban belassitja a folyamatot, vagy gyorsitani kéne a kohók sebességét vagy hagyni ahogy van és lehetne egyszerre 2db ot vagy 3 at be kapcsolni
Ezert van az a opcio hogy masokkal egyutt csinald. Amig te banyaszol addig van aki a kiontessel foglalkozik.. ja hogy zsugorik teccunk lenni es nem akarsz fizetni masnak? Oke.. LV-n 2 ora alatt legalabb fel misit ossze lehet szedni.. adj valakinek egy 100-ast es meg igy is jol keresel, na meg ugye a termeles sem all le.. valo eletben is egy banyaba ahol tobben dolgoznak a folyamatok is gyorsabbak.. ez igy van jol ahogy van.
 

Targinjo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
205
265
V4 karakter
Himeno_Nanakusa
LV karakter
Targo Vieria
Én arra gondoltam hogy a csilléket lehessen mozdonybol is kiüriteni hogy ne kelljen egyesével ki-be száldogálni. Azért időigényes,be kell fektetni nem kevés pénzt ,ott kell állni a koho felett és gyakran kell autokázni. (nekem ott kell állni a koho felett mert nincsenek barátaim -__-)
 
Utoljára szerkesztve:

Ronnie

I look alive, but i'm dead inside.
Támogató
2024. 04. 12.
25
22
V4 karakter
Jayceon Tyree
Számomra egy picit az a furcsa, hogy van az érceknek árfolyama, de közben alkudozni kell a fémessel. Valahogy a kettő nekem nagyon üti egymást. Vagy egyik vagy másik, de a kettő egyszerre valahogy fura. Lehetne az alkudozás helyett árfolyamhoz igazodva fix eladási ára az érceknek, vagy pedig fix áruk az érceknek alkudozással együtt árfolyam nélkül. De ha logikusak akarunk maradni akkor az árfolyam maradna és alkudozás nélkül mikor hogy van az árfolyam azonnal el lehetne adni.
 

Teaspoon

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 03. 30.
404
1 084
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
Szerintem nem kell változtatni semmit, így is milliókat ki lehet szedni belőle nagyon kis idő alatt, Én pár nap alatt alsó hangon 7 milliót kibányásztam, nem kell jobbá tenni, inkább az ellenkezője, szerintem túl jól keres a többi lehetőséghez képest.
 

Targinjo

Zöldfülű
2019. 01. 10.
205
265
V4 karakter
Himeno_Nanakusa
LV karakter
Targo Vieria
mennyit bányásztál? szombat ota csinálom elég sokat fent voltam de szerintem nagyon max 3 misi jött belőle és ebben nincs benne hogy mennyit kellet rákölteni
 

Teaspoon

Lelkes fórumhasználó
Támogató
2021. 03. 30.
404
1 084
V4 karakter
Viktoria Bierhals
LV karakter
Kendall Miller
mennyit bányásztál? szombat ota csinálom elég sokat fent voltam de szerintem nagyon max 3 misi jött belőle és ebben nincs benne hogy mennyit kellet rákölteni
Minden nap este pár órát, 5-6 megpakolt vonatnyi cuccot olvasztottam be, egy olyan kör 2-2,5 millió $

Tessék: 2 óra bányászás eredménye: [SeeMTA - Siker]: Sikeresen eladtál 13 darab tárgyat 2 182 991 dollárért.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: zsaron

KaneR

Újonc
2019. 01. 10.
72
135
24
V4 karakter
Konrad Laska
Tipikus esete annak, hogy dob valamit a szerver, esélyt ad arra, hogy relatíve pp nélkül is tudhass játszani, barátaiddal tudjál játszani és az sem elég. Kell a szorzó, kell az event, kell a láda, kell minden ahhoz, hogy ami egyébként egy teljesen jól fizető munka még többet tudjon fizetni, mert ami van már az sem elég. Ezt úgy, hogy ez a fejlesztés csak pár napja van bent… A topikot pont annyi időbe telt megnyitnod mint amennyi időbe össze szervezhetted volna a barátaidat vagy a játékos társaidat, hogy együtt, többen tudjátok csinálni a bányátok és már is észre vehetted volna, hogy a profit is több (még akkor is ha szét osztjátok), illetve szórakoztatóbb is az egész folyamat.