THE BLACK DOGS

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
2021. 10. 30.
211
909
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
gif_topic-hoz.gif


A következőkben egy kitalált, feketék által működtetett, magas státuszú bűnszervezet egy csoportját mutatjuk be.
Célunk az önfejlesztés, RP-lehetőség megadása minden játékos számára, és az afroamerikai roleplay-modor újragondolása.
Ha ez nem is sikerül, mindenképpen szeretnénk egy olyan topic-ot üzemeltetni, ami nem nyálas, és leköti a figyelmet, mindemellett élvezet nézni/olvasni.
Jelenleg folyamatban van a tagtoborzás, így aki csatlakozásra szánná el magát vagy RP-zni kíván, annak a kapuk nyitva állnak.
Az utóbbi időkben nem vagyunk olyan tevékenyek, viszont aki meglát minket a szerveren, nyugodtan jöjjön oda hozzánk.

Ezúton is szeretném személyesen megköszönni az 5.000 megtekintést! Csoda, vagy nem csoda, összejött.
 
2021. 10. 30.
211
909
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
(Köszönjük szépen nektek a 6.000 megtekintést! Már régen összejött, de most végre megháláljuk azt ismételten, hogy valahányan követitek a frakciónkat.
Tudjuk, hogy a legkisebb inaktivitás is már egy szervezet végének az előjele lehet, de semmiképpen sem szeretnénk feladni, újabb és újabb dolgokkal akarunk bejelentkezni, viszont egy kis idő kell ahhoz, amíg teljesen összeszedjük magunkat.
Most, hogy meglett a részlegünk, több szálon is tudjuk futtatni majd a cselekményeket, ami jóvoltából az eddiginél szélesebb látókörrel tekinthettek bele az NS, azaz a Black Mob, vagyis már BLACK FRONT működésébe.
Mindenkinek előre is jó olvasást kívánok!)
 
2021. 10. 30.
211
909
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
(Ahogyan tudunk újabb képeket feltölteni, ebben a hozzászólásomban és az előzőmben fogom csatolni az első két képcsokrot, nem nyitok új hozzászólást.
Akit még mindig érdekel a Black Dogs, köszönjük, hogy kitart! Jönni fogunk nemsokára, addig ne rakjátok el!)
 
2021. 10. 30.
211
909
V4 karakter
Clinton Cromwell
LV karakter
Robert Bowman
Nem fogom túlspilázni. Vége a frakciónak.
Cserben lettem hagyva, át lettem verve.
Nem fogok megköszönni senkinek semmit, mert ez már a sokadik pofára esésem egy frakcióval, és azt hittem, hogy ez lesz majd az a nagy projekt, amivel elérhetek valamit. De ennek a lehetőségét elvették tőlem.
Valószínűleg soha többet nem fogok visszatérni ehhez a projekthez, ezzel büntetve is magamat, hogy örök emlékül szolgáljon ez, hogy még egy ilyen soha ne történjen meg a közeljövőben, de úgy egyáltalán soha többet. Nem sikerült semmit sem megvalósítani abból, amit akartam, és ez a projekt csakis azt érdemli, hogy hirtelen be legyen fejezve.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.