Teo Elgado jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kcsrg

Újonc
2021. 12. 02.
10
4
V4 karakter
Teo Elgado
V2 karakter
Floyd Tyler

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 22 ~

Mi az Account ID-d?
~ 224736 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ Körülbelül 5-6 éve. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ Ide SeeMta V3-ra (Vagyis mostmár V4) ezen a fiókomon 2 éve regisztráltam és 72 416 játszott perccel rendelkezem. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ Sajnos igen, nem a legszebb az UCP-m ez tény, viszont azóta már sokkal higgatabban és jobban odafigyelve próbálok játszani, figyelni a szerverre, minőségi időt eltölteni rajta, úgy érzem egy esélyt megérdemlek. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ Jelen álláspontom szerint naponta akár minimum 5 órát is, a kötelezőt mindenképp tudnám teljesíteni, azonban ezen órák lehetnek sokkal több is. ~


Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen, teljes mértékben. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Illegális frakcióban voltam kb fél évet, illetve rendőrségbe voltam viszont volt egy kis nézeteltérésünk ezért megváltunk egymástól. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Jelenleg nincsen. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Jó a kérdés, mindenképp szeretnék értékeket hozzá adni a frakcióhoz, úgy érzem kellő tapasztalattal rendelkezem már a szerverről, mindenképp tudnám segíteni az esetleges kollegáim munkáit, illetve könnyen tanulok, hamar betudnék tanulni az egyes új munkakörökbe, jó kommunikációs kézségekkel rendelkezem, ugy gondolom könnyen megtudnám érteni magam az ügyfelekkel ami első számú szempont szerintem. Ezen felül ugy hiszem hogy a képességeim és az elköteleződésem mindenképp előnyt jelentene a frakció számára. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen igen. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ Teo Elgado ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Kórház 1998. 05. 20. ~


Édesanyja leánykori neve:
~ María García Martínez ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ Los Santos, Temple. ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Érettségi. ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen, rendelkezem. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Nagyon fontos számomra a szakmai fejlődés, régóta nézelődöm a városban taláható szerelőtelepek között munkalehetőséget keresve, a választásom azért esett a Fix&Drive sorai közé mivel igazán jó hirnévvel rendelkezik, ezen felül fontos számomra a csapatmunka illetve a megfelelő munkakörnyezet amivel ugy gondolom az önök cége rendelkezik. Az első számú érdekem mindenképp az ügyfelek elégedettssége lenne, szeretnék minél több visszatérő ügyfelet tudni a köreimben. Összeségében úgy gondolom hogy a Fix&Drive egy megfelelő cég lenne számomra ahol megfelelően tudnék fejlődni szakmailag illetve egy elfogadó közösség részese lehetek. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Egy két kisebb bütykölés fűződik a nevemhez, konkrétabb tapasztalattal nem rendelkezem. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Úgy gondolom nagyon hatékony a probléma megoldó képességem, önálló vagyok, de nem okoz gondot a csapatban való munka sem, képes vagyok hatékonyan átlátni egy problémát, és egyből megis oldani azt. Rendkívül alaposan végzem a munkám és mindig odafigyelek hogy a legjobbat nyújtsam, tapasztalattal igaz még nem rendelkezem a szakmában, de rendkivül gyorsan tanulok, imádom az autókat gyermekkorom óta, ez az egy olyan dolog van amibe tudok menekülni a szürke hétköznapok után. Jobbnak semmiképp sem gondolom magam a többieknél azonban úgy gondolom hogy alaposságom illetve elköteleződésem miatt megfelelő választás lennék a cég számára. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Név: Teo Elgado
Telefonszám : +38-76-121-3381

Profil: Egy igazán céltudatos személynek gondolom magam aki rendkivül könnyen tanul, szenvedélyesen érdeklődöm a gépjárművek illetve az autoszerelés iránt, bár kellő tapasztalattal még nem rendelkezem motivációval és és kellő érdeklődéssel azonban igen, késszen állok hogy beletanuljak a szakmába.
Fontos képességeim:

-Erős probléma megoldó képesség
-Alapos, precív munkavégzés
-Gyors tanulási képessség
-Jó kommunikációs kézség illetve, csapatmunka képességek

Végszónak elmondanám hogy a célom a jelentkezéssel, az hogy egy jó csapathoz tartozzak ahol lehetőségem van betanulni az autószerelés világába majd kamatoztatni ezt a tudásomat a cégen belül. Motivált vagyok arra hogy bizonyitsam alkalmas vagyok a cégük részére. Köszönöm hogy végigolvasta a jelentkezés lapom. Tisztelettel: Teo Elgado.~
 

Panti

Kivételes tehetség
Támogató
2019. 01. 10.
2 077
1 110
22
Budapest XXII. Kerület
V4 karakter
Andrew P Eastman
LV karakter
Andrew Pablo
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Andrew P Eastman
Fix & Drive Mechanic Shop - Ügyvezető-Igazgató

Aláírás:
Andrew P Eastman
 
  • Fire
Reactions: kcsrg
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.