Tankok világa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
lesüllyedtem erre a szintre :(
 
  • Szomorú
Reactions: Mave és .Hunor

Seelöwe

Zöldfülű
Támogató
2021. 11. 14.
158
208
19
Dunaújváros
guns.lol
V4 karakter
🇩🇪 Mario Gantzmann
meh arty player xd
szivem szerint letörném a kezét annak, aki kitalálta, hogy abba a játékba tegyék bele az artykat, meg a BZ - t, undoritóbb, mint a Skoda T-56
 
  • Tetszik
Reactions: .Hunor

Seelöwe

Zöldfülű
Támogató
2021. 11. 14.
158
208
19
Dunaújváros
guns.lol
V4 karakter
🇩🇪 Mario Gantzmann
Eskü ez lesz az utsó kép ProTankiból :D
image.png
 
Utoljára szerkesztve:

.Hunor

Ex SCKK Főleader
2020. 01. 27.
684
482
V4 karakter
Orion Shane
V2 karakter
Clyton Jack
Ezesetben utolsó a tankis kommentem:
Nagyon zavaró, hogy sokan m1-es cuccokkal mennek és 0-24 megölnek, ez veszi el a kedvem picit. 1x átadták nekem a goldboxot. Vettél kristályokat, vagy hogy van ennyid?
e: Mivel feltettem egy kérdést, lehet lesz még egy tanki témás válasz :D
 

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
meh arty player xd
szivem szerint letörném a kezét annak, aki kitalálta, hogy abba a játékba tegyék bele az artykat, meg a BZ - t, undoritóbb, mint a Skoda T-56
Mentségemre legyen szólva, csak a küldetések miatt artyzok.



Edit.: Valaki elkezdi húzni a VZ-55 ágát? 8-as tankjánál járok, de már most levág az ideg.
 

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Olyan mint a S. Counq. ágja. Annak is a 9-esétől indult be annyira, hogy tényleg egy pusztító. Az ágon a többi az csak szívás.
 
  • Tetszik
Reactions: aricsi

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Olyan mint a S. Counq. ágja. Annak is a 9-esétől indult be annyira, hogy tényleg egy pusztító. Az ágon a többi az csak szívás.
Azért van ott páncél, és egy kellemes DPM is. Mindenesetre alig várom, h meglegyen a 10-ese, brutál egy tank :D
 

Seelöwe

Zöldfülű
Támogató
2021. 11. 14.
158
208
19
Dunaújváros
guns.lol
V4 karakter
🇩🇪 Mario Gantzmann
Ezesetben utolsó a tankis kommentem:
Nagyon zavaró, hogy sokan m1-es cuccokkal mennek és 0-24 megölnek, ez veszi el a kedvem picit. 1x átadták nekem a goldboxot. Vettél kristályokat, vagy hogy van ennyid?
e: Mivel feltettem egy kérdést, lehet lesz még egy tanki témás válasz :D
Vettem kristályt, prémium accoztam + Gold Boxok.
 

.Hunor

Ex SCKK Főleader
2020. 01. 27.
684
482
V4 karakter
Orion Shane
V2 karakter
Clyton Jack
Halál du. a játék 130-as pinggel, semmit sem lehet csinálni. Azonban így vagy úgy, de meglett maga Arnie meg a 2d stílusa is, szal számomra ki lett offolva ez az event. Bár, már nem is tart sokáig.
 
  • Tetszik
Reactions: Töki

.Hunor

Ex SCKK Főleader
2020. 01. 27.
684
482
V4 karakter
Orion Shane
V2 karakter
Clyton Jack
Vélemények az új kínai ágról? Látok a tankokban egy-két részt, ahol próbálják balanceolni őket, de szerintem a játék összképébe nem illenek bele az ilyen jellegű tankok. Egy-kettő elmegy prémtankként, viszont számomra érdekes, hogy tier 7 és afeletti tankoknak oda adták ezt a featuret.
 

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
532
1 911
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
Túl gyors egy heavy tankhoz képest, bár nem tudom. Az új tankok mindig kicsit megdobják a metát, ez korábban is így volt. Mondjuk én ma egyszer találkoztam vele de nem volt egy nagy eresztés, simán kilőttem. Fognak ezen még finomítani valamilyen mértékben az biztosra vehető.
 
  • Tetszik
Reactions: .Hunor és Seelöwe

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Vélemények az új kínai ágról? Látok a tankokban egy-két részt, ahol próbálják balanceolni őket, de szerintem a játék összképébe nem illenek bele az ilyen jellegű tankok. Egy-kettő elmegy prémtankként, viszont számomra érdekes, hogy tier 7 és afeletti tankoknak oda adták ezt a featuret.
Azt hiszem már úgy jöttek be, hogy apró nerfet kaptak, de a játék tematikájába nem illik bele. Következő ilyen dobása legyen a WG-nek, a repülő artyk, és a vakondtúró lightok. 💩
 
  • Vicces
Reactions: Seelöwe és .Hunor
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.