Tankok világa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Itt is van egyik ilyen szerzemény. És ez csak egy ilyen átlagos napi vele.
0237d53592fa8e6dc5721b3c777ec0a8.jpg
c5c35cd945cd4c3373d4191581960a4c.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: Dzsek és Töki

Dzsek

most már nevethetsz😉
2019. 01. 24.
853
3 823
Nagykanizsa
V4 karakter
Jan Flis
LV karakter
-
V2 karakter
-
amióta a progettonak nerfelték a gun-ját. kb használhatatlannak mondják nagyon sokan, az újratöltési idő miatt, ami tényleg nagyon sok. kb olyan 13.5 mpre lehet levinni fullos legénységgel stb. nekem régóta meg van, nagyon szeretem a táras tankok mechanikáját.
Ebbe a csatában egyszerre nézett velem szembe egy grille, is-7 kukáskocsi,minotauro,progetto illetve egy fv215b. azt hittem itt ennek vége, de a végére egész jól sikerült.

 
  • Tetszik
Reactions: Mave

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
amióta a progettonak nerfelték a gun-ját. kb használhatatlannak mondják nagyon sokan, az újratöltési idő miatt, ami tényleg nagyon sok. kb olyan 13.5 mpre lehet levinni fullos legénységgel stb. nekem régóta meg van, nagyon szeretem a táras tankok mechanikáját.
Ebbe a csatában egyszerre nézett velem szembe egy grille, is-7 kukáskocsi,minotauro,progetto illetve egy fv215b. azt hittem itt ennek vége, de a végére egész jól sikerült.

Egyáltalán nem egy gyenge tank még mindig. Asszem a nagyok közül még mai napig mondják, hogy szinte a legjobb választás.
 
  • Tetszik
Reactions: Dzsek

Dzsek

most már nevethetsz😉
2019. 01. 24.
853
3 823
Nagykanizsa
V4 karakter
Jan Flis
LV karakter
-
V2 karakter
-
Egyáltalán nem egy gyenge tank még mindig. Asszem a nagyok közül még mai napig mondják, hogy szinte a legjobb választás.
én legtöbbször 3-4k sebzésü mecseket tudok menni, annál nagyobb mostanába nem nagyon van, sajnos ezek az 5 perces gamek ennyire elegek számomra.

Egyébként megnézve az 1.18 illetve 1.18.1-es frissítést map szempontjából, kurva jó nézni amiket javítanak. Végre látok valamifél fejlődést.
 
  • Tetszik
Reactions: Mave

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Hát igen, haverral mi is szidjuk ezeket a fos turbó meccseket. Ha nem agresszívan nyomod akkor lehetetlen sebezni, mert elkapkodják, vagy szétszednek és ennyi is volt a meccs.
 
  • Tetszik
Reactions: Dzsek

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Persze, hogy az a klikkeres volt a hunyó :rolleyes:
 
  • Szomorú
  • Tetszik
Reactions: Dzsek és Mave

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Egész csatába engem fokuszált teljesen. Aztán rám engedték a Calibant ami hagyott benne a végén 58 HP-t. Gondoltam rámegyek az artyra. Hát igen, neki elég is volt annyi, hogy a közelembe lő mikor felspotoljuk egymást. 🤣
 
  • Vicces
Reactions: Töki és Dzsek

Dzsek

most már nevethetsz😉
2019. 01. 24.
853
3 823
Nagykanizsa
V4 karakter
Jan Flis
LV karakter
-
V2 karakter
-
Egész csatába engem fokuszált teljesen. Aztán rám engedték a Calibant ami hagyott benne a végén 58 HP-t. Gondoltam rámegyek az artyra. Hát igen, neki elég is volt annyi, hogy a közelembe lő mikor felspotoljuk egymást. 🤣
Egyik nap volt egy csatám ahol a csapatomból majdnem mindenki 1k felett lőtt. Azok is ilyen 900 körül. Kemény 10 perces ritka meccs volt, még élveztem is.
 
  • Tetszik
Reactions: azataylor és Mave

.Hunor

Ex SCKK Főleader
2020. 01. 27.
684
478
V4 karakter
Orion Shane
V2 karakter
Clyton Jack
Kinek mi a véleménye a halloweeni update/eventről?
 
  • Tetszik
Reactions: Mave

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Hát, nem rossz az akinek kell legénység. Másba meg nem igazán látom az értelmét. El lehet vele lenni, de nem olyan mint Frontline ami azért megtudja mozgatni a játékosok java részét.
 
  • Tetszik
Reactions: Töki és .Hunor

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Jobban izgulok egy Derp gunnal szemben, mint az érettségin, de a végén jött a karma <3

 
  • Tetszik
  • Hűha
Reactions: .Hunor és Mave

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Arty is szépet misselt 😂
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.