Tankok világa.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Jó látni, hogy valaki tud a Kunze-val fasza meccseket nyomni 😀

ui.: engem az az ostrom módja az őrületbe kerget.
Imádom a tankot, jól kezelhető ágyú, kellemes DPM, jó mobilitás. Az ostrom módot akkor szoktam használni ha nagyon dombos pályára megyek vele, de annyira nem használom mert furcsálom, hogy akkor 2 mp-ig tovább tart a töltés.
 
  • Tetszik
Reactions: Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Ki hogyan tud haladni a Battle Pass-szal?

Én lassan végzek az első fejezettel. Nem szoktam ilyet mondani, de élvezem a játékot, a VZ-55 & CS-63 duóval, simán tudom velük tolni a szinteket.
 

.Hunor

Ex SCKK Főleader
2020. 01. 27.
684
479
V4 karakter
Orion Shane
V2 karakter
Clyton Jack
Ki hogyan tud haladni a Battle Pass-szal?

Én lassan végzek az első fejezettel. Nem szoktam ilyet mondani, de élvezem a játékot, a VZ-55 & CS-63 duóval, simán tudom velük tolni a szinteket.
Én speciál sehogy, sőt, játszani sem játszok a játékkal. Várom, ameddig bejön valami event vagy ilyesmi, és lehet ingyen sok prémiumot szerezni, hogy meghozza a kedvem. 😅
 
  • Hűha
Reactions: Töki

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Ha úgy vesszük, BP-ben is lehet szerezni elég sok prémium cuccot :D
 
Utoljára szerkesztve:

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Ki hogyan tud haladni a Battle Pass-szal?

Én lassan végzek az első fejezettel. Nem szoktam ilyet mondani, de élvezem a játékot, a VZ-55 & CS-63 duóval, simán tudom velük tolni a szinteket.
Pénteken annyira felidegesített a játék, és direkt 10-esbe mentem, hogy jobb legyen. De hogy az RNG-m nem volt azon a napon az biztos. VZ55 értékelésemet ami eddig szerintem jó voltam vele (sötét kék körül) úgy lerontottam mint a fene. Még szerencse, hogy a szombati az szünetnap volt, mert szerintem már nem játszanék a játékkal már soha. :D
 
  • Szomorú
Reactions: Töki

korneliosz

Barangoló
2021. 06. 22.
106
199
Veszprém
V4 karakter
Marcin Jerzak
Pénteken annyira felidegesített a játék, és direkt 10-esbe mentem, hogy jobb legyen. De hogy az RNG-m nem volt azon a napon az biztos. VZ55 értékelésemet ami eddig szerintem jó voltam vele (sötét kék körül) úgy lerontottam mint a fene. Még szerencse, hogy a szombati az szünetnap volt, mert szerintem már nem játszanék a játékkal már soha. :D
Amúgy van egy trükk, napok óta csak EU4-en játszom. Igaz, nem lehet csatlakozni arra a szerverre csak úgy, intézni kell valamelyik orosz kollegától invet. Sokkal lassabbak a meccsek, ezáltal több a potenciális sebzés. Nem rusholnak le a bolondok mint a többi EU szerveren. Mindennek van egy másik oldala, így ennek is. 100-130-as ping az átlag, és néha nem dob rendes csapatokat mivel maximum 3-4 ezren játszanak csak azon a szerveren. Könnyen előfordul, hogy vagy 10v10, vagy 11v11 a csata a szokásos 15v15 helyett. Mostanában tank húzásra használom ezt a szervert, szerintem jobb játékélményt nyújt(de nyilván, ha az RNG nem adja, nincs menekvés 🤣).
 
  • Menő
  • Tetszik
Reactions: Mave és Töki

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
526
1 898
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
Őszintét megmondva mostanában a kiégés kerülget. Ki akarom húzni a Conqueror-t, vasárnap van meg időm is van gondoltam a twitch dropos tokenekből kiveszek egy prém napot, húzzuk ki a 9-est. Boosterek minden betolva. De könyörgöm, hogy fejlődjek ha a csapatom kb. ennyit ér? :D Más is tapasztal ilyet? Amúgy a klasszikus 3ésfél perces csata volt. :/

shot-021.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: Töki és .Hunor

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Sajnos igen, ilyen fos csapatokkal találkozok én is minden második meccsen, ezért sem húzok már tankot, nincs annyi türelmem, hogy végig szenvedjem az egész ágat. Valamelyik nap sorozatban 11 meccset vesztettem, és nem volt az átlag 5 percnél hosszabb csaták....
 
  • Tetszik
Reactions: Mave

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Nem kell annyira csodálkozni, BattlePass van, a hétvégék játszhatatlanok, csapat sose volt, ilyenkor csak magadra vagy a szakasztársadba bízhatsz és ennyi kb.
 
  • Tetszik
Reactions: Töki

Warlord22

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
526
1 898
28
V4 karakter
Fabio Luchese
LV karakter
Brandon Artmenson
V2 karakter
Táplis Béla
Utálom ezt a tankot, de nem mondom azt hogy nem játszanék vele ha meglenne. Amúgy szép kör.
 
  • Tetszik
Reactions: Mave

Mave

Barangoló
2019. 01. 10.
131
314
24
V4 karakter
sean.dwire 🇮🇪
LV karakter
sean.grahen 🇮🇪
V2 karakter
adam.showcross 🇺🇸
Szerintem Iván a lövedék hatására kiesett a cigi a szájából és az okozta a tüzet! :unsure:
 
  • Tetszik
Reactions: .Hunor

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Spotterként is megállja a helyét :D

fef6dbe4142989951a7dd5fc2dbdd863.png
 
  • Menő
  • Hűha
Reactions: Mave és .Hunor

Töki

Zöldfülű
Támogató
2021. 04. 19.
182
232
V4 karakter
Layla El Msra
LV karakter
Nailah Shaaban
V2 karakter
Norhan Quraishi
Így Húsvét alkalmából elhasználtam az összes RNG-met.
 
  • Fire
  • Menő
Reactions: Mave és korneliosz
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.