Szerver helyrerázása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Paulittvan

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 01. 10.
246
365
22
Pécs
V4 karakter
lou neri
Február óta nehezen van ez 250-270 lazán megvolt.. mint írta Fleckey olyan időszakba léptünk ahol kevés ideje van a playernek..
 

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
243
LV karakter
kahoni.kona
Igen, megcsökkent a játékosszám, én is emlékszem hogy volt mikor majdnem 300 is volt, de csak pár napokra volt ez. Amint vége lesz a szünetnek szerintem vissza fog állni a napi 200-250 playerszám ;)
 

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
Március óta ilyen kevés player van miről beszéltek..itt nem a nyári szünet vette el az embereket.
 
  • Tetszik
Reactions: Spiri

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Mindenki v3 jatszik ahova nem vesznek fel olyan adminokat megemlitem
itt (Rubent) Szerintem eleg pkjott ra de mivel a vezetoseggel joba volt ezert elegge sok eselye volt adminkent. Nem csodalom hogy nem vitte sokra sok volt az egó meg a stílusa igazából. Az embernek
ilyen emberektől megy el a kedve ezért inkabb mennek egy olyan SGS szerverre ahol nincs ilyen mertekben ilyen haversag ?Sajnos ezt mar csak Tamasi tudna helyre razni kb senki mas mert az adminok is nonoznak pl velem az volt hogy rpztunk Sacraval odajott es elutott meg lelott 200 hpval. Igaz ismerem de azert ez a szint nevetseges mar kicsit. Igaz. Nem kotelezo itt jatszani de ez valamikor egy nagyon jo kozosseg volt csak az emberek kijátszák a szabályokat. Érdekes ilyeneket LV-n nem mernek csinalni mert tudjak mi a sorsuk. De az a kedvencem ha felveszik videóra, kiteszik es direkt rohognek ezen. Na ezeknek nincs elete es itt toltik ki minden feszultseguket. Bevallom enis lovoldoztem de istenem maffiaba voltam es bankot raboltunk ??
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
@Spiri spanom Emlekszem meg eggyutt mentunk Sacraba olyan marcius korul vagy mikor is lehettunk, de mar sajna te vagy tapasztalt player de ahogy leirtam nagyon keves ub kerelmet fogadnak el meg aki tudott rpzni azse nagyon tud feljonni akar. Új
playerek
meg tudod.. Inkabb v3 jatszanak vagy esetleg LVn itt csak az olyen regi rokak vannak mint mi ?
 

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Aztán a nagy tapasztalt playert kirakták TSről mert zaklatott egy lányt TSen. xd Player meg nem véletlenül nincs, de igazából csak magam tudom idézni, a szerver már halott. 3 hónapja már látható volt, hogy ez lett, páran megmondtuk, mindenki csak mondta a hülyeségeit, hogy gyökerek vagyunk, stb. a szerveren mindig lesz 250+ player. Hol tart most? Az az igazság, hogy most ez az ötlet hülyeség, ameddig nem képesek berakni NORMÁLIS updatet csak tovább fog süllyedni a player szám. Kimondtam amit gondolok, koji jöhet megint a ban. :))
 

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
De mindezekről úgy beszélünk és az úriember úgy akar szigorítani hogy mellette ki lett bannolva..(lehet neki máris túl szigorúak lettek a szabályok)
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
"Ha nem tartod be a szabályokat, nem lehetnek szigorúak." elvet követte az úr szerintem.
 
  • Tetszik
Reactions: MateeGT és Rizox

Wanted

Pötyögtető
2019. 01. 12.
408
3 830
V4 karakter
jens bergh
LV karakter
Vincze Daniel
V2 karakter
Bodor Szabolcs
Ameddig a szerver ilyen állapotban van, nem tudom hogy ki jönne vissza. :D Amelyik kocsik fél-1 éve 50-60 millióba mentek már 120 millió alatt meg se kapod. Kinek van ennyi ideje dolgozni? És ez csak az egyik baj, egy normális update nem volt csomó ideje, max a bankrablás aka Lorenzeknek kellett a dara indok. Az adminokról ne is beszéljünk, hogy milyen baráti társaságban kit helyeznek előnyben.
 

Spiri

Barangoló
Támogató
2019. 01. 11.
142
68
Budapest IV.KER
V2 karakter
Spiri Lorenz
Jaja emlékszek március körül mentünk sacrába ahol majdnem mindennap volt valami RP. Most pedig 2019.06.07 van fent 95 player :D
Én is ezért mentem át LV-re mert meghalt a V2. Kifog egy admin téged ha nem vagy szimpatikus és byby. UB-t pedig nem kapsz
Jah meg kamatafk indokkal bannolni :D
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Wanted

Tamasi

Pötyögtető
Tulajdonos
v2
2019. 01. 06.
427
1 046
Sziasztok!

Természetesen ahogy eddig is, így most is úgy gondolom mindenkinek szíve joga eldönteni melyik szervert választja kikapcsolódás szempontjából. Lehet itt vagdalózni, vádaskodni hogy 90 playerrel nem megy az "RP" de ezt továbbra is butaságnak tartom. Azon embereknek pedig a véleményére kicsit sem adok akik azt állítják hogy V2-n nem lehet a szabályokat betartani, hisz ezt elég sok játékos cáfolja/cáfolta is. Nem az első olyan nyár ez amikor a játékosszám csökken, és nyilván nem is az utolsó lesz. Azon vagyunk hogy változatosságot és újdonságot vigyünk a V2-re erről hamarosan Ti is megbizonyosodhattok. Mindenkinek kívánok kellemes kikapcsolódást, és hasznos időtöltést így a nyár első szakaszában.

Az ötlet pedig önmagában nem rossz, viszont kicsit más formában, erről hamarosan kaptok tájékoztatást.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.