Szerver helyrerázása

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
243
LV karakter
kahoni.kona
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Takashi Kimiko /COLOR] >

Ötleted:
< Jailek sulyosbítása a kevesebb DM,NonRP társai.. miatt. Nem véglegesen de például ha az adott illető nem szeretné folytatni az RP-t akkor nem odavágni neki a 600p-es jailt és ő ezt örömmel elkezdi leafkolni. Hanem kibannolni nem tudom pl 1-2 hónapra és had tanuljon belőle, ha M4,AK-47 stb.. illegális fegyverekkel járkálnak városban teljesen oktalanúl azt szankciónálni, ebben segítene az éledés után a számláló a fejünk fölött ami mutatja mikor éledtünk újra ha netán egy rablás vagy lövöldözés miatt van rajtad. V3on és LV-n is megfigyeltem hogy 20 perc AFK múlva kidob egy panelt ami kiírja szépen hogy nem telik a játszott perced illetve a kamat sem jön. Ezzel megellőzve a kamat AFK-ot. Ezeket a nagyobb jaileket csak addig tartom ésszerűnek amíg meg nem tanulják hogy nem kéne ezt csinálni. >

Megjegyzés:
< Jöhet hideg meleg >
 
  • Vicces
Reactions: aBalazs és Dejesus

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
243
LV karakter
kahoni.kona
Attól függetlenűl hogy bannolva vagyok látom mi történik a szerveren és szoktam felőle hallani is. Mindenki a saját hibáiból tanul ;)
 

imroland

Barangoló
2019. 01. 11.
130
24
LV karakter
Ayumi_Brassco
V2 karakter
Ayumi_Trix
Ugyis fog jonni majd a sok okoskodó,a sablon szoveggel: v2bol ne csinaljunk mar v3at,jo ez ahogy van.
Ennek ellenére en ezt nagyon is tudom TÁMOGATNI!!
Nagyon jo lenne ha bekerulne.
 
  • Tetszik
Reactions: Wanted
2019. 01. 10.
27
51
V4 karakter
Crish Kayle
LV karakter
Steve Mc Garret
V2 karakter
Hector Dominguez
Kedves Hopkins, miért ne kéne? Jelenleg az RP a legutolsó dolog amire a szerveren figyelnek az emberek. Hordom a fegyverem, mert skines(Nem számít hogy nem RP-s) lövöldözök, mert 15p afk, aztán mehet tovább.. Amíg 1 füves cigi miatt majdnem halhatatlan az ember, nem is lesz keményebben vehető az RP. Én csak azt a kb 30 embert sajnálom, aki RP-ni szeret.
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
a jail szigorításon azt kívántam, bárcsak ne mentem volna rá az "ötletek" fülre... sírok már lassan, komolyan. ezen épphogy csökkenteni kéne, de mindegy is, írtok egy hülyeséget, aztán még azt támogatjátok.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy. és Lakner
2019. 01. 10.
27
51
V4 karakter
Crish Kayle
LV karakter
Steve Mc Garret
V2 karakter
Hector Dominguez
Kérlek, ismertesd az álláspontod. Miért lenne butaság nagyobb hangsúlyt fektetni a szabályos játékra?
 
  • Tetszik
Reactions: aBalazs

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Tudod ebbe a legnagyobb vicc hogy amikor mi rakattunk jailba pont ez volt hogy majd csak leafkolod ?? Mert elkaptunk pdskent. Az a baj eggyik szavaddal utod a masikat hisz pont ezt csinaltad. Egy ido utan meg ugyis kibannoljak az embert ha ezt tobbszor csinalja amugy.
 

jaki

banga
2019. 01. 10.
495
4 600
V4 karakter
kione moran
LV karakter
jesus escareno
bekerülne a 20p-s afkrendszer, aztán mehetnének le a jailok, ennyi.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy.

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
Ezt szerintem gondold át újra..140player is alig van fent hétvégén csúcsidőben. Ha te bedobnád ezt a szigorítást szerinted hány ember jönne vissza 10ből? 6-8? Fasza ötlet de nem hiszem hogy tovább kellene csökkenteni ezzel a playerek számát, mert elsőre lehet visszajön talán másodjára is..de harmadjára kapott 2hónapos bann után tuti nem.. Nem támogatom! Ne húzzuk már le a játékosok számát..
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby és shhhhhh

Minato

Barangoló
2019. 01. 13.
129
64
24
Szigetszentmiklós
V4 karakter
-
LV karakter
-
V2 karakter
Minato Marlowe
MInek 140 player aki nem RP-zik ha lehetne 90 aki meg képes lenne egy sor RP-t írni? A legjobban mindenki a "/do beveri a fejét, de nem esik komolyabb baja" "RP"-t írkálja. Ha már egynap többször is betolja akkor ő már haladó RP-snek számít. A bindesek meg a maxi ultrák mert más másik szintre léptek... Vicc ahogy van...
 
  • Tetszik
Reactions: Hopkins

Patricio Del Piero

Aktív fórumozó
2019. 01. 22.
254
87
29
V4 karakter
Zen Shin
LV karakter
Buck Rockwool
90player meg majd úgy lesz vele hogy minek rpzzen ha nincs kivel.. a sört sem iszod meg hab nélkül..
 
  • Tetszik
Reactions: Nxrby

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nagyon megcsökkent a játékosok száma a szerveren,1 évvel ezelőtt is volt egy hasonló csökkenés de az nem volt ekkora mértékű mint most,csúcsidőben is maximum ha 150,legjobb nagyon legjobb esetben is 180 player van fent,valamit drasztikusan változtatni kellene,nem hiszem hogy azért van kevés player mert "jó időjárás van"+nyílván sokan dolgoznak,vizsgák stb ez miatt is lehet hogy ennyi ember játszik csak.
 

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
Hat igaz igaz. De viszont nagyon sokan ki is lettek bannolva akar csak 1 dm miatt pl engem 15 jaillal bannoltak ami jogos volt + 0 ban. Elegge erdekes adminokat vettek fel az utobbi idoben de pl van olyan akit en ajalottam
meg sghnak most pedig admin ? Ha nem bannolnanak mindenert kissebb dologertvagy esetleg tobb unbant adnanak valoszinuleg megnovekedve a jatekosszam +50 fix playerrel.
 
A

abdulka

Az a gond hogyha van már 1-2 bannod már frakcióba alig tudsz menni mert nem vesznek fel, lehet unbannolnak valakit de elfogják utasítani a frakciótól.
 
  • Tetszik
Reactions: bale és Pami

front

Aktív fórumozó
2019. 01. 11.
297
271
V2 karakter
callem gaines
nekem ez az első amit marcba kaptam azthiszem es az se orok ban ?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.